Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Velká přestřelka se odehrála v Miláně, body nakonec berou oba dnešní soupeři. Po první půli vedla Parma 2:1, trefili se Sansone a Parolo, za domácí jen Palacio. Interu se ale podařilo otočit, během dvou minut se to vydařilo Palaciovi a Guarínovi. Parma nicméně i tak srovnala na konečných 3:3, to když v 60. minutě skóroval Sansone. Remíza je zřejmě spravedlivá, a to i přesto, že měli domácí v posledních minutách dvě velké šance.
90+2
Ani Belfodil! Ani Belfodil nedává rozhodující branku, záložník Interu z malého vápna přestřelil!
90+2
Cambiasso mohl rozhodnout! Domácí kapitán vyslal střelu ve vápně doprostřed branky hostů, Mirante Parmu ale podržel!
90+1
Běží nastavený čas, schyluje se k remíze...
90
Znovu roh a znovu Marchionni, i tentokrát si ale domácí obrana v čele s Ranocchiou poradila.
89
Roh Marchionniho likviduje domácí obrana.
89
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Fredy Guarín, přichází Saphir Taïder.
88
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Aleandro Rosi.
86
Znovu Sansone, tentokrát ale jeho střelecký pokus blokuje obrana soupeře.
85
Sansone to zkusil razantně k levé tyči branky Handanoviče, ten byl ale pozorný.
84
Roh Parmy se nepovedl, centr Sansoneho nebyl ideální.
83
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Antonio Cassano, přichází Amauri.
82
Roh Cassana se soupeři podařilo odvrátit do bezpečí.
81
Žlutou kartu dostává Mateo Kovačić (Inter Milán).
79
Je před námi závěr dnešního duelu, Inter hraje s Parmou 3:3. Komu se podaří zápas zlomit?
77
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Jonathan, přichází Ishak Belfodil.
76
Paletta v zajímavé pozici ve vápně branku přestřelil.
75
Kovačič po pěkné kombinaci jen těsně míjí levou tyč branky Miranteho!
74
Nagatomo centruje do vápna, obrana Parmy dnes ale pracuje relativně slušně a i tento balon odvrací.
72
Útok Parmy se neujal, do brejku tak míří domácí. Dnešní přestřelka se nezdá být u konce, oba týmy chtějí vyhrát.
70
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Javier Zanetti, přichází Juto Nagatomo.
69
Palacio se probíjel do zajímavé šance, nakonec mu ale sudí Valeri píská útočný faul.
67
Álvarez svou tvrdou ranou výrazně míjí levou tyč.
66
Domácí jsou v posledních minutách nastěhovaní na útočné půli, Mirante se musí mít na pozoru.
64
Po faulu Marchionniho budou zahrávat domácí přímý kop.
63
Inter si ale s touto standardní situací soupeře lehce poradil.
61
Hosté budou navíc zahrávat rohový kop...
60
Parma právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné, jak se dnešní duel vyvíjí. Handanovič byl nyní zcela bez šance. NICOLA SANSONE dostal ideálně načasovaný míč za obranu a balon uklízí k levé tyči!
58
Centr Gobiho likviduje domácí obrana.
56
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak to je tedy obrat a zmíněná přestřelka jak mají být! Inter během dvou minut otáčí na 3:2! V Miláně je veselo... FREDY GUARÍN opět všem ukázal, jak brilantní střelec je. Povedenou točenou střelou ze střední vzdálenosti trefuje do levého dolního rohu Miranteho branky!
54
Interu se i napodruhé daří srovnat, v Miláně se nám rýsuje pořádná přestřelka. RODRIGO PALACIO zakončuje povedenou a pohlednou akci Interu, to když usměrnil centr z pravé strany razantně do branky Miranteho! O velmi přesný centr se postaral Álvarez.
53
Žlutou kartu dostává Andrea Ranocchia (Inter Milán).
51
Nepřesnost v rozehře hostů, míč získávají domácí.
49
Druhý poločas není tolik záživný, jako úvod toho prvního. Inter zatím zdlouhavě kombinuje, na větší šance ale čekáme.
47
Inter zatím drží míč výhradně na svých kopačkách, Parma se zatím jen brání.
46
Druhý poločas začne cca v 21:50.
Parma vstoupila do prvního poločasu lépe a šla rychle do vedení, trefil se Sansone. Inter poté přidal na tempu a zaslouženě srovnal brankou Palacia. Tečku prví půli ale dal Parolo, který i s malou dávkou štěstí zvýšil na 1:2 z pohledu Interu.
45+1
Tak to je tedy studená sprcha pro Inter. Po zmatku v domácím vápně se k odraženému míči dostal MARCO PAROLO a doklepl ho do prázdné branky.
44
Máme srovnáno, nutno dodat, že zaslouženě. Centr Jonathana z pravé strany uklízí do branky rybičkou RODRIGO PALACIO! Pohledná branka, domácímu Interu se podařilo srovnat gólem do šatny.
43
Centr před vápno Parmy odhlavičkovává do bezpečí Cassani.
42
Ten se ale nevydařil, útočí tak domácí.
41
Parma mohla jít do vedení 2:0, má ale smůlu. Z bezprostřední blízkosti nedokázal trefit odkrytou branku Sansone, balon lehce tečoval jeden z obránců Interu – je z toho roh Parmy.
40
Domácí tým to sice zvládl, balon má ale útočící soupeř.
39
Inter měl problémy s rozehrávkou a nyní bude čelit rohovému kopu soupeře.
38
Od branky bude rozehrávat Mirante.
37
Fotbalisté Parmy aktivně napadají u středového kruhu, tlak Interu je o to menší.
35
Míč mají domácí a soupeři ho půjčují jen v minimu případů. Překonat Miranteho v brance se ale stále nedaří.
34
Útočnou akci Interu zastavuje ovšem útočný faul.
32
Domácí budou zahrávat přímý kop.
30
Inter mačká soupeře v jeho vápně, zatím ale bez většího úspěchu.
29
Centr z pravé strany snadno kryje Mirante.
28
Parma je po vstřelené brance hodně pasivní, Inter z toho těží tlak.
27
Střelu ze střední vzdálenosti vyslal Kovačič, balon jde ale nad břevno.
26
Obrana Parmy si ale s tímto míčem poradila a po chvíli ho odvrací do bezpečí.
25
A je to roh pro Inter...
24
Parma je pod velkým tlakem, Inter se snaží napravit špatný vstup do utkání.
22
Pěkná akce Interu, míč ale nakonec odhlavičkovává do bezpečí Paletta.
21
Inter pokračuje v obléhání branky soupeře...
20
Nyní ale domácí tým zastavuje odmávaný a odpískaný ofsajd.
19
Inter začíná tlačit hosty a obléhat jejich velké vápno.
18
Domácí mohli srovnat skóre, stav se ale nemění! Palacio dostal skvělý pas do vápna, zakončení domácího útočníka ale těsně míjí pravou tyč!
17
Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Wálter Gargano, přichází Afriyie Acquah.
16
Lucarelli vhazuje na obranné půli.
15
Od branky odkopává Mirante.
13
Inter se pokouší o rychlou odpověď, dlouhý centr ale kryje Mirante.
11
Hosté jdou do vedení! NICOLA SANSONE dostal perfektní míč za obranu od Marchionniho a poté rychle překonal Handanoviče prudkou přízemní střelou k pravé tyči! Gólman Interu neměl žádnou šanci.
10
8
Žlutou kartu dostává Marco Parolo (Parma FC).
7
Tato standardní situace se už tolik nepovedla, na vysoký centr nikdo nedosáhl.
6
Cassano bude rozehrávat další rohový kop Parmy...
5
Úvod utkání je pořádně divoký, oba týmy si vytvořily velkou příležitost.
4
Cassano ho rozehrál nakrátko, následně se k nebezpečnému voleji dostal Paletta, Handanovič ale napodobuje Miranteho a míč chytá!
4
Hosté budou zahrávat rohový kop...
3
Palacio měl na kopačce první velkou šanci utkání, svou ranou ale těsně minul pravou tyč Miranteho branky!
1

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Ranocchia, Jesus – Jonathan, Kovačić, Álvarez, Zanetti – Guarín, Palacio, Cambiasso.
Náhradníci: Carrizo, Castellazzi – Andreolli, Wallace, Pereira, Rolando, Nagatomo, Mudingayi, Taïder, Puscas, Olsen, Belfodil.

Parma FC: Mirante – Cassani, Paletta, Lucarelli – Biabiany, Parolo, Marchionni, Gargano, Gobbi – Cassano, Sansone.
Náhradníci: Coric, Bajza – Mesbah, Felipe, Mendes, Benalouane, Rosi, Valdés, Munari, Acquah, Amauri, Palladino.

Rozhodčí: Valeri – La Rocca, Liberti.
Dnešní souboj Interu s Parmou začíná ve 20:45, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné duely

Z posledních pěti vzájemných duelů má Inter dvě výhry, Parma hned tři. Naposledy však vyhrál právě Inter, a to 1:0.
Parma FC

Parma je jedenáctým týmem ligy. Na kontě má zatím sedmnáct bodů za čtyři výhry a pět remíz. To vše při lehce pasivním skóre 19:21. Na svého dnešního soupeře Parma ztrácí deset bodů. Forma Parmy je oproti Interu horší. Z posledních sedmi zápasů tým třikrát vyhrál, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Parma hrála naposledy ligu doma s Bolognou, se kterou remizovala 1:1.
Inter Milán

Inter je čtvrtým týmem tabulky Serie A. Po čtrnácti zápasech má dvacet sedm bodů za sedm výher a šest remíz. To vše při aktivním skóre 31:14. Inter má společně s prvním Juventusem nejlepší útok, s obranou je to malinko horší, i tak ale patří k nejlepším. Na první Juventus tým ztrácí třináct bodů. Inter má solidní formu, z posledních sedmi zápasů tým vyhrál čtyři duely, třikrát remizoval. Naposledy hrál Inter ligu doma se Sampdorií, se kterou remizoval 1:1. Poté v poháru porazil 3:2 tým Trapani.
Příjemný večer s italskou Serií A, dnes nás čeká souboj domácího Interu Milán s FC Parma. Domácí jsou favority střetnutí, Parma ale může překvapit. Pojďme se podívat na oba soupeře podrobněji...
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62