Tak hlavní rozhodčí nenastavil ani minutku navíc, a to znamená, že Neapol vyhrává tento zápas 3:0 a získává tak 3 body. Dnes byla Neapol rozhodně lepším týmem a její hráči nedali Cagliari prakticky žádnou šanci si něco vytvořit. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera.
90
Tak ještě jedna žlutá karta v tomto utkání, tu vyfasoval Džemaili.
89
Tak máme před sebou poslední zhruba tři minutky, uvidíme, jestli se ještě podaří domácím skórovat.
87
Avramov byl již překonán. Střelu Avelara svým tělem ale vyrazil jeden z obránců, který stál na brankové čáře.
86
Míč z volného přímého kopu opět trefuje pouze zeď.
85
Volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů pro Neapol.
84
A další žlutá karta. Tu obdržel za svůj tvrdý zákrok Dessena.
84
K tomu se postavil Callejón. Jeho střela však trefila pouze zeď.
84
Neapol bude zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů.
83
Začíná se nám to tu žlutit. Hamšík byl faulován před vápnem Rossettinim, a ten nakonec za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
82
Další úplně zbytečná žlutou karta. Tu vyfasoval za svůj faul bez míče Britos. Může být jenom rád, že rozhodčí nevytáhl kartu červenou.
80
Hamšík se ve vápně dostal k míči a pokoušel se skórovat tvrdou přízemní střelou k pravé tyči. Jenže tu Avramov vyrazil. Dotírající Zapata stál v ofsajdu, a tak nemohl skórovat do odkryté branky.
78
Tak nyní jsou u míče hosté a ti kombinují na vlastní polovině. Hráčům Neapole se už ani nechce moc presovat, a tak je to furt jedno a to samé dokola.
76
Tak máme před sebou posledních zhruba patnáct minut a myslím, že by oběma týmům vyhovoval už konec. Utkání už nemá moc velkou úroveň.
75
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Josip Radošević.
74
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Francesco Pisano, přichází Gabriele Perico.
73
Ano, v posledních pěti minutách se opravdu domácí nedostali snad ani k míči. Tak to jsem snad ještě neviděl, aby si hráči v oslabení dělali, co chtěli, na vlastní polovině.
71
Tak na to, že hrají hosté v početním oslabení, to není vůbec špatné. Teď se Neapol nemůže dostat ani k míči, a to je co říct.
69
Tak hosté se zatím hodně sympatický brání a utkání ještě úplně nevzdali. To je jenom dobře.
67
Zbytečný faul Mesta, za ten vidí žlutou kartu.
65
Neapol je na útočné polovině a její hráči kombinují. Uvidíme, co vymyslí. Hostující obrana se s obtížemi brání.
63
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Danilo Avelar.
63
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gökhan Inler, přichází Duván Zapata.
62
Další útok Neapole byl nakonec zastaven obranou Cagliari, nezávidím teď obráncům, protože budou mít ještě půl hodinu tvrdé práce.
61
Avramov teď musel vytáhnou sympatický zákrok proti střele Hamšíka.
60
Tak po hodince hry je to už 3:0 pro Neapol a navíc hosté hrají bez vyloučeného Silvestriho, dnes už je o výsledku takřka rozhodnuto, teď jen záleží, o kolik dnes Neapol vyhraje.
58
Neapol právě vstřelila branku!
Z rychlého brejku domácí skórují a už je nejspíše hotovo. Střelu Panděva dokázal sice Avramov vyrazit, bohužel pro hosty jen k dotírajícímu BLERIMU DŽEMAILIMU, který se prezentoval tvrdou střelou do odkryté branky.
57
Na druhé straně se ve vápně dostal ke střel Sau. Ta byla slabá a Colombo ji chytil.
56
K pokutovému kopu se postavil kapitán Neapole Marek Hamšík. Jeho tvrdá střela však skončila pouze na břevně!
55
Do branky jde dvojka Cagliari Avramov.
55
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Agim Ibraimi, přichází Vlada Avramov.
54
Panděv šel sám na branku a obešel si zkušeně brankáře Silvestriho. Ten ho stáhl na zem a za tento zákrok vidí červenou kartu!
53
Pokutový kop pro Neapol.
51
Ibarbo byl teď faulován, a tak jsou u míče opět hosté, kteří kombinují ve středu hřiště. Zatím si žádnou větší šanci v tomto zápase nevytvořili.
49
Hráči Neapole drží hned v úvodu druhého poločasu míč na svých kopačkách a hostům ho zatím ještě nepůjčili, nechtějí ponechat nic v náhodě a vstřelit co nejdříve pojišťovací třetí branku.
47
Tak poněkud zajímavé střídaní, do branky nastupuje Roberto Colombo. Co nejdříve Vás budeme informovat, zdali to bylo ze zdravotního problému Reiny, nebo to bylo jen z důvodu, aby si i dvojka Neapole někdy zachytala.
46
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Pepe Reina, přichází Roberto Colombo.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:05.
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten zatím jasně ovládli domácí a zaslouženě vedou 2:0. Hosté se pořádně k ničemu nedostali a jestli dnes chtějí odvést nějaký ten bodík, musejí druhý poločas hodně zabrat.
45+3
45+2
Rohový kop hosté rozehráli na krátko a Sau se prezentoval střelou z velkého úhlu. Ta mířila velmi dobře, ale Reina byl připraven a nakonec míč vyrazil.
45+2
Hosté budou zahrávat rohový kop.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec hracího času.
43
Naprosto skvělá kombinace končí v síti Cagliari. Ve vápně se po chybě obrany dostal k míči Callejón, a ten poslal přesný pas před branku GORANU PANDĚVOVI. Ten se do poloodkryté branky nemýlím a je to už 2:0.
42
Callejón dostal velmi dobrý centr do vápna, míč si ale zbytečně dlouho zpracovával a nakonec ho jeden z obránců Cagliari o míč obral.
40
Inler se ocitl ve středu hřiště sám a vystřelil střelu na branku. Střela sice byla razantní, chyběla jí ale razance. Silvestri si s ní poradil a rychlým výhozem založil akci Cagliari.
38
Hráči Neapole se hnali do rychlého brejku, jeden z jejich útočníků se ale provinil útočným faulem, a tak se míče ujali hosté z Cagliari.
36
Hosté chtějí odpovědět a ženou se do útoku. Nyní kombinují před vápnem a čekají na nějakou dírku v domácí obraně.
34
Tak domácí se přeci jen dočkali a dostali se zaslouženě do vedení 1:0. Uvidíme, jak bude utkání pokračovat, snad to zápas oživí a dodá mu to náboj.
33
K pokutovému kopu se postavil DRIES MARTENS, a ten se svou střelou k tyči nemýlil.
32
Conti ve vápně stáhl k zemi Callejóna a za tento zákrok si vysloužil žlutou kartu.
32
Další šance Neapole končí penaltou!
31
Tak to je opravdu tří minutovka zla pro Cagliari, další šance Neapole. Nyní střelu zblokoval před brankovou čárou jeden z obránců.
30
Tak teď Neapol opravdu tlačí, hostující obrana se drží zuby nehty.
29
A další výborný zákrok Silvestriho, který teď zpacifikoval střelu Džemailiho.
28
Opravdu skvělý zákrok Silvestriho. Ten vyrazil střelu Hamšíka, která mířila dost možná do šibenice.
28
Ibarbo teď dostal skvělý pas do vápna, bohužel nedokázal míč dobře zpracovat, a tak se ho zhostili obránci Neapole.
26
Conti teď vyšvihl skvělý obranný zákrok, který byl nejspíše čistý. Hlavní rozhodčí ale píská faul. Domácí fanoušci i hráči nejsou spokojeni z výrokem sudího a jsou rozhořčeni.
24
Neapol chce co nejdříve vstřelit branku, na hráčích to jde vidět. Ale branka né a né přijít. Dost možná je to špatnou finální nahrávkou, kterou dnes domácí hodně kazí.
23
K volnému přímému kopu se postavil Ibraimi. Ten se pokoušel překvapit Reinu tvrdou střelou. Ta šla ale vysoko nad branku.
22
Cagliari bude zahrávat volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
20
Tak Rafa Benítez opět v akci, není spokojen, není.
18
Murru se dostal ke střele zhruba ze třiceti metrů. Ta šla doprostřed branky, a tak s ní Reina neměl vůbec žádný problém.
15
Tak ze začátku jsme sledovali celkem atraktivní duel, to se ale poslední dobou změnilo a utkání se dostalo do fáze trošičku nudné, oba týmy se nikam neženou. I když Neapol se trochu více snaží.
13
Rafa Benítez teď ukazoval svým svěřencům, že musejí táhnou více na bránu. To se nyní projevuje i na hře a domácí hráči jsou již na útočné polovině.
11
Ghoulam dostal dlouhý centr do vápna a hnal se do velké šance. Nakonec mu byl odpískán ofsajd. Někteří diváci si mysleli, že už hlavní rozhodčí píská penaltu.
9
Ke střele se dostal Marek Hamšík. Ten vystřelil zhruba ze třiceti metrů. Střela šla hodně vysoko nad branku, a tak byl Silvestri bez práce.
8
Hráči Neapoli jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Uvidíme, co si dokáží vytvořit.
7
Nyní se hnali hosté do útoku, jejich akce skončila na centru do vápna, který v pohodě chytil do své náruče Pepe Reina.
6
Tak zatím sledujeme atraktivní duel hned v úvodu zápasu. Hraje se nahoru dolů, máme se na co těšit.
4
Tak to snad není možné, co teď domácí hráči neproměnili. V zhruba půl minutce si vytvořili hned čtyři velké šance, nakonec ale hostující obrana v čele s brankářem Silvestrim dobře zapracovala a hlavně díky Silvestrimu hosté neinkasovali.
2
Hosté se dožadují pokutového kopu, protože centr z volného přímého kopu, nejspíše udeřil Callejóna do rukou. Hlavní sudí však nepíská, Callejón se totiž bránil silnému úderu míče.
1
Tak hned v úvodu se hnal Ibarbo do šestnáctky, byl ale nakonec faulován. Bude to volný přímý kop pro Cagliari.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v modrých dresech. Hosté nastoupili v dresech červených.
1

SSC Neapol: Reina – Mesto, Fernández, Britos, Ghoulam – Inler, Hamšík, Džemaili – Callejón, Panděv, Mertens.
Náhradníci: Doblas Santana, Colombo – Réveillére, Henrique, Jorginho, Maggio, Zúñiga, Radošević, Insigne, Zapata.

Cagliari Calcio: Silvestri – Pisano, Rossettini, Astori, Murru – Dessena, Conti, Eriksson – Sau, Ibraimi, Ibarbo.
Náhradníci: Avramov – Tabianni, Cossu, Avelar, Oikonomou, Perico, Del Fabro, Loi.

Rozhodčí: Ghersini – Longo, de Luca.
Dnešní favorit je jasný, je jím SSC Neapol. Všichni ale jistě víme, že ve fotbale je vše možné a třeba se hostům podaří zabojovat a získat nějaký ten bodík.
Aktuální forma týmů

SSC Neapol – V, P, V, R, R
Cagliari Calcio – P, P, R, V, V
Pravděpodobné sestavy

SSC Neapol:
Reina – Henrique, Albiol, Fernandez, Ghoulam – Inler, Jorginho – Callejón, Hamšík, Mertens – Higuain

Cagliari Calcio:
Avramov – Pisano, Rossettini, Astori, Avelar – Dessena, Conti, Eriksson – Ibraimi, Sau, Ibarbo

SSC Neapol

Domácí se nacházejí v tabulce na třetím místě se ziskem 69 bodů. Ze 35 zápasů dvacet vyhráli, devět remizovali a šest prohráli. V posledním zápase remizovali s Interem Milán 0:0.
Cagliari Calcio

Hosté se nacházejí v tabulce na patnáctém místě se ziskem 39 bodů. Ze 35 zápasů devět vyhráli, dvanáct remizovali a čtrnáct prohráli. V posledním zápase vyhráli doma překvapivě proti Parmě 1:0.
Hezký den! Srdečně Vás vítám u sledování textového online přenosu z italské Serie A, která má na programu šestatřicáté kolo. V něm se střetně třetí SSC Neapol a patnácté Cagliari Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62