Pro tuto chvíli je to ode mě vše, již v 15:00 se ale můžete těšit na další porci zápasu z italské Serie A, u kterých nesmí onlajny.com chybět. Na shledanou.
Domácí Sassuolo neodehrálo špatný zápas, jenže se v jeho úvodu a samotném závěru nevyvarovalo hloupých chyb, které byly bez milosti potrestány. V prvním poločase se prosadil Mattia Destro a v nastavení zpečetil výhru AS Řím střídající Michel Bastos. Konečný výsledek. Sassuolo 0 AS Řím 2.
90+6
AS Řím právě vstřelilo branku!
MICHEL BASTOS využil další chyby domácí obrany a v poslední minutě nastavení pečetí přízemní střelou k pravé tyči výhru AS Řím!! Asistenci si připsal Francesco Totti.
90+4
Bastos se dostal po centru Tottiho z pravého křídla ke střele, jeho pohotové zakončení zpoza šestnáctky ale zamířilo mimo.
90+4
Chibsah už je na nohou a zápas může pokračovat.
90+3
Chibsaha postihla kreč a jeden z hostujících hráčů se mu vydal na pomoci.
90+3
Čas na vyrovnání se pro Sassuolo čím dál více krátí. Do konce nastavení zbývá něco málo přes 3 minuty.
90+2
Sansone zalehl za postranní čarou Castana a vzápětí se na ně ještě položil čtvrtý rozhodčí nebo některý z trenéru. Komická situace.
90+1
Nad rámec zápasu bylo nastaveno ještě 6 minut.
90
Daniele De Rossi to zkusil ze střední vzdálenosti, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Pegolo, který si připsal rutinní zákrok.
90
Přihrávka Daniele De Rossiho byla odvrácena a AS Řím mohlo ve středu hřiště obstarat autové vhazování.
89
Na opačné straně pálil Florenzi, jeho pokus ale zamířil nad.
89
To byla velmi dobrá šance, bohužel pro domácí Sassuolo ale vytouženou vyrovnávací brankou neskončila.
88
Sansone předvedl skvělou individuální akci, když mezi čtyřmi nebo pěti hráči pronikl do šestnáctky a poté míč předložil doleva na Zazu, jehož následná střela byla sražena a Pegolo si připsal snadný zákrok.
87
Domácí se dostali na levém křídle k vysokému centr, který v pohodě stáhl ze vzduchu Morgan De Sanctis.
86
Oba týmy využily všechny tři možnosti střídání.
85
Střídání v týmu AS Roma: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Michel Bastos.
84
Totti se rozhodl pomazlit s míčem na pravém křídle a poté zvolil přihrávku zpět. Následná kolmá přihrávka hostů ale nic nepřinesla a Pegolo mohl v klidu vykopávat.
83
Následný centr byl odvrácen a hráči Sassuola mohli vhazovat. Jejich útočnou akci poté ale zastavil útočný faul na Gervinha.
83
Také Benatia už je na nohou a odchází za postranní čáru, zatímco domácí se připravují k rozehrání standardní situace.
82
Dva hráči se nyní nepříjemně srazili v hlavičkovém souboji a zůstali ležet na hřišti. Masucci už je na nohou, zatímco s jeho protihráčem to vypadá špatně.
81
Do konce utkání zbývá deset minut. AS Řím vede nad Sassuolem stále 1:0.
81
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Diego Farias.
80
Destro odehrál skvělý zápas a patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Nyní už si užívá zasloužený oddech, zatímco Berardi pálí zpoza šestnáctky nad.
79
Ze hřiště odešel jediný úspěšný střelec dnešního zápasu Mattia Destro, kterého nahradila zkušenost jménem Francesco Totti.
79
Střídání v týmu AS Roma: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Francesco Totti.
78
Taddei se mohl vrhnout do útoku, jeho akci ale přerušil pozorný Masucci, který byl v souboji dvou střídajících hráčů úspěšnější.
77
ROHOVÉ KOPY: Sassuolo 7 AS Řím 5
77
Domácí si zopakovali rohový kop, vzápětí ale našli pouze náruč brankáře De Sanctise.
76
Sassuolo vybojovalo rohový kop a následný centr na zadní tyči odvrátil na další roh Torosidis.
75
Ihned po střídání mohlo Sassuolo vyrovnat, střela jednoho z domácích hráčů zpoza šestnáctky ale zamířila nad.
75
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Gaetano Masucci.
74
Destro se na levém křídle vyhl ofsajdové pasti a poté na hranici malého pokutového území našel Gervinha, ten už se chystal vypálit, včas se mu ale vrhl pod nohy Gazzola, který nyní zachránil domácí Sassuolo.
73
Střídání v týmu AS Roma: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Taddei.
72
AS Řím připravuje první střídání.
72
Sassuolo se vzápětí znovu dostalo k míči a vybojovalo rohový kop, následný centr ale našel pouze náruč připraveného De Sanctise.
71
Berardi rozehrál standardní situaci a jeho následný centr na přední tyči odvrátil hlavou pozorný Daniele De Rossi.
71
Žlutou kartu dostává Alessio Romagnoli (AS Roma).
70
Miralem Pjanič si odkrokoval míč a z volného přímého kopu napřáhl ke střele, která skončila těsně nad břevnem.
69
Žlutou kartu dostává Pedro Mendes (US Sassuolo Calcio).
69
Destro našel skvělou kolmou přihrávkou Gervinha, který po zasekávačce směrem do středu hřiště vybojoval volný přímý kop z velmi výhodné pozice blízko šestnáctky.
68
DRŽENÍ MÍČE: Sassuola 34% AS Řím 66%
67
Berardi se dostal na pravém křídle k centru, po kterém byl Zazovi odpískán útočný faul na Castra.
66
Zaza vyhrál lavičkový souboj, Sansoneho ale nenašel a Torosidis mohl vhazovat.
65
Druhých pětačtyřicet minut není ani zdaleka tak dramatický, jako první poločas. Přesto nesleduje nudný zápas a sem tam je k vidění nějaká šance.
64
Gervinho se na levém křídle dožadoval odpískání autového vhazování, hlavní rozhodčí ale přiřkl míč domácím.
63
Paolo Cannavaro podstoupil tvrdý zákrok, po kterém zůstal ležet na hrací ploše. Po pár vteřinách se ale zvedl na nohy a v doprovodu lékaře odešel za postranní čáru.
62
Domácí trenér Sassuola se rozhodl posílit útok a místo záložníka Davide Biondiniho vyběhl na trávník útočník Simone Zaza.
62
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Biondini, přichází Simone Zaza.
61
Cannavaro napřáhl ze střední vzdálenosti k povedené střele, která byla ještě tečována a skončila těsně vedle levé tyče! Následný rohový kop už ale žádnou šanci nepřinesl.
60
AS Řím se po rohovém kopu k ničemu nedostal a domácí se definitivně ubránili.
60
Po pár vteřinách tak hosté učinili a Pegolo vyrazil míč po stříleném centru na přední tyči na rohový kop.
59
Destro byl u rohového praporku nepříjemně atakován Mendesem, kterému byl odpískán faul, a AS Řím mohl rozehrát standardní situaci.
58
Totti už se začal rozcvičovat na lavičce AS Řím.
57
Pjanič napřáhl zpoza šestnáctky k povedené a jedovaté střele pravačkou, která pořádně vyprášila Pegolovy rukavice.
57
Gervinho se snažil prodrat do šestnáctky Sassuola, domácí hráči ho ale zdvojili a poté o míč připravili.
56
Florenzi si vyměnil na levém křídle míč s Destrem, záložníka AS Řím ale následně zastavil parádním čistým skluzem Cannavaro.
55
Hosté rozehráli po faulu ve středu hřiště standardní situaci, po které byl Mattia Destrovi odpískán ofsajd.
54
Destro mohl před okamžiky vstřelit svůj druhý gól v dnešním zápase, nestalo se tak a AS Řím vede na hřišti Sassuola stále těsným rozdílem 1:0.
53
Mattia Destro dostal krásnou přihrávku doběhu a mezi dvěma obránci Sassuola napřáhl zpoza šestnáctky k přízemní střele, s níž si Pegolo dokázal bez větších potíží poradit.
53
ROHOVÉ KOPY: Sassuolo 3 AS Řím 4
52
Útok Sassuola skončil nezdarem a Morgan De Sanctis mohl v klidu vykopávat od své brány.
51
AS Řím mohlo vhazovat na útočné polovině, jenže vzápětí o míč přišel, a Biondini hledal dlouhým nákopem Sansoneho, který vybojoval nejprve autové vhazování a vzápětí rohový kop, ten byl ale na přední tyči odvrácen.
50
Gervinho roztáhl hru doleva na volného Romagnoliho, jehož následný centr byl sražen za postranní čáru.
50
Mattia Destro byl faulován a Daniele De Rossi mohl ve středu hřiště s klidnou hlavou rozehrát.
49
Pjanič už je na nohou a za postranní čarou si zavazuje kaničku, což nasvědčuje tomu, že bude v zápase nakonec moci pokračovat.
48
S Pjaničem to nevypadá vůbec dobře a hostující AS Řím bude zřejmě muset sáhnout k vynucenému střídání.
48
Pjanič byl u postranní čáry nepříjemně dojet a zůstal ležet na hrací ploše. Vypadá to na poraněný kotník.
47
Gervinha pohlídal pozorný Cannavaro a poté si pomohl zpětnou přihrávkou na brankáře De Sanctise.
46
Sassuolo rozehrálo druhý poločas a ihned se vrhlo do útoku, který na levém křídle z pohledu domácího týmu zastavil pozorný Daniele De Rossi.
46
AS Řím je po prvním poločase blíže vítězství po gólu Mattia Destra, domácí Sassuolo ale až na několik chyb z úvodu zápasu nepředvádí špatný výkon a ve druhém poločase se bude určitě snažit jednobrankové manko svého soupeře smazat. Provést to mohl již v prvním poločase, Sansone ale penaltový kop nevykoledoval.
V prvním poločase byla k vidění velmi kontroverzní situace. Vypadalo to, že Sassuolo bude zahrávat penaltu po faulu Banatii na Sansoneho, nakonec ji ale hlavní rozhodčí Nicola Rizzoli neodpískal, a tak AS Řím odchází do šaten po gólu Mattia Destra ze 16. minuty spokojenější. Skóre po prvním poločase. Sassuolo 0 AS Řím 1.
45+3
45+3
Rozběhla se poslední minuta tříminutového nastavení, během níž už se s největší pravděpodobností nic nestane. Obzvlášť poté, co byl Sansonemu odpískán útočný faul.
45+2
Sassuolo zatím předvádí sympatický výkon a vedoucí gól AS Řím s jeho hráči nikterak nezamával.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly opravdu nastaveny přesně 3 minuty a do šance se řítil po skvělé přihrávce Berardi, jeho následná přízemní střele z úhlu už ale byla zbytečná. Pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
45
Florenziho střílený centr byl zablokován. Pegolo mohl zůstat v klidu.
44
Nutno přiznat, že penalta na Sansone s největší pravděpodobností nebyla, a byť to hlavnímu rozhodčími chvíli trvalo, nakonec se rozhodl správně.
44
Blíží se konec prvního poločasu, nad rámec kterého ještě budou s největší pravděpodobností nastaveny minimálně 3 minuty, protože protesty obou týmů trvaly opravdu dlouho.
43
Sansone fauloval ve středu hřiště Torosidise, kterého poslal rukama nekompromisně na zem.
42
Jeden z hráčů AS Řím zůstal ležet na hřišti a domácí sportovně míč zakopli.
41
Berardi vzal odpovědnost na svá bedra a z velké vzdálenosti napřáhl ke střele, která těsně minula pravou tyč!
40
Penalta se nakonec nekopala! Tak to je neuvěřitelné. Nejdřív to vypadalo, že rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu, jenže po protestech hostujících hráčů k ní nakonec nedošlo.
39
Pokud takto budou protesty pokračovat dále, tak se penalty zřejmě nikdy nedočkáme. Hlavní rozhodčí Rizzoli by už si měl sjednat pořádek a případně vytáhnout nějakou tu kartu, aby hráče umlčel.
38
O penaltě už je dávno rozhodnuto, hosté z hlavního města se s tím ale stále nemohou smířit.
37
Hlavní rozhodčí Nicola Rizzoli to má hodně složité, seběhli se k němu téměř všichni hráči na hřišti.
36
Sassuolo bude po faulu Benatii na Sansoneho uvnitř šestnáctky zahrávat pokutový kop, i když se to hostům hodně nelíbí a vehementně protestují.
35
Sansone se řítil po skvělé přihrávce za obranu sám na brankáře De Sanctise a po zasekávačce uvnitř šestnáctky ho poslal k zemi Benatia.
34
Biondini předvedl na pravém křídle šlapák, který neunikl zraku Nicola Rizzoliho.
34
STŘELY NA BRÁNU: Sassuolo 1 AS Řím 1
33
STŘELY CELKEM: Sassuolo 1 AS Řím 3
32
Miralem Pjanič se rozhodl na místo střely na chytrý centr na vzdálenější tyč, následný centr z kopačky jeho spoluhráče byl ale odvrácen.
31
Gervinho se dostal k odraženému míči po centru De Rossi a po následném faulu na svou osobu vybojoval pro AS Řím nebezpečný volný přímý kop.
31
Ze zápasu uplynulo třicet minut. AS Řím vede zásluhou Mattia Destra stále 1:0.
30
Sassuolo předvedlo pohlednou kombinaci až do šestnáctky soupeře, k ohrožení De Sanctisovy brány se ale domácí nedostali.
29
OFSAJDY: Sassuolo 2 AS Řím 0
28
Sergio Floccarimu byl odpískán ofsajd.
28
Mattia Destrovi byl odpískán útočný faul a útočník AS Řím nemohl pokračovat v samostatném úniku.
27
Hráči Sassuola mohli vyrazit do rychlého protiútoku, který na polovině hřiště zastavil pohybem Daniele De Rossi a domácí se vzápětí k ničemu nedostali. Gervinho definitivně uklidnil své spoluhráče a v klidu rozehrál.
26
Sergio Floccarimu byl odpískán útočný faul nebo možná ofsajd, každopádně útok Sassuola byl přerušen.
25
Davide Biondini dělal, co mohl, aby na pravém křídle dostihl nepřesnou přihrávku svého spoluhráče, jenže se mu to nepodařilo a Římané mohli vhazovat.
24
DRŽENÍ MÍČE: Sassuolo 24% AS Řím 76%
23
AS Řím rozehrál svůj čtvrtý rohový kop v zápase, ani tentokrát se ale hosté k ohrožení domácí brány po následném centru nedostali.
22
Gervinho se pokusil na pravé straně šestnáctky odcentrovat a po zápasu hrudí v podání Cannavara vybojoval rohový kop.
21
Na lavičce AS Řím je dnes připraven velezkušený Francesco Totti.
20
Daniele De Rossi napřáhl zpoza šestnáctky ke střele, ta však byla nepřesná a skončila mimo.
19
Hráči Sassuola zkusili překonat obranu AS Řím po levém křídle, hosté si ale počínali v obraně skvěle a navíc mohli vhazovat.
18
AS Řím vede na hřišti o záchranu bojujícího Sassuola zásluhou přesné trefy Mattia Destra 1:0.
17
Domácí se dopustili v úvodu zápasu několika chyb a jedna z nich byla po čtvrthodině hry potrestána.
16
MATTIA DESTRO posílá AS Řím po hrubé chybě domácí obrany do vedení!! Radja Nainggolan skvěle vystihl rozehrávku Sassuola a poté míč posunul na Destra, který se ocitl v tváří v tvář Pegolovi a přesnou přízemní střelou zamířil přesně k pravé tyči.
15
Následný centr AS Řím z levé strany ale skončil pouze v náruči připraveného Pegola.
15
Pjanič hledal v šestnáctce Gervinha, ten se ale k míči nedostal, přesto hosté vzápětí mohli po teči jednoho z obránců zahrávat rohový kop.
14
ROHOVÉ KOPY: Sassuolo 2 AS Řím 2
13
Florenzi předváděl v šestnáctce soupeře své technické dovednosti, nakonec se ale k ohrožení brány Sassuola nedostal.
12
Sansone se pokusil v šestnáctce z úhlu vypálit a po zákroku De Sanctise vybojoval rohový kop, po kterém se dostal ke střele Cannavaro a jeho následný pokus byl sražen těsně mimo!
11
AS Řím přišel ve středu hřiště zbytečně o míč a ke střele z téměř poloviny hřiště se odhodlal Floccari, který prověřil pozornost De Sanctise.
11
De Rossi byl faulován ve středu hřiště a hosté mohli v klidu rozehrát.
10
Destro se prokličoval do šestnáctky soupeře, následně mu byl ale odpískán útočný faul.
9
Pjanič se dostal na pravém křídle k dalšímu z řady centrů, který tentokrát našel pouze připraveného Pegola.
9
Gervinho operoval v šestnáctce Sassuola s míčem a vypadalo to, že se dostane ke střele, k té ho ale nepustil skvělým obranným zákrokem Biondini.
8
Pjanič znovu centroval na přední tyč, Destro se ale k ohrožení domácí brány nedostal, stejně jako o pár okamžiků později Florenzi, jehož střela uvnitř pokutového území byla zablokována.
7
Destro vybojoval první rohový kop zápasu pro AS Řím a po následném stříleném centru na přední tyč si hosté celou situaci zopakovali.
6
Florenzi se mohl na pravém křídle vydat směrem vpřed, nakonec ale raději zvolil zpětnou přihrávku na Torosidise, který ho přiběhl podpořit.
5
Destro se málem dostal do obrovské šance, jeden z domácích obránců ale dokázal míč odvrátit za postranní čáru a vyběhnutý Pegolo zasahovat nemusel.
4
Hosté s AS Řím mají v úvodu zatím jasně na vrh, a pokud takto budou pokračovat, mohli bychom se dočkat brzkého gólu.
3
Vzápětí do šestnáctky Sassuola přilétl další centr, po kterém se ve středu pokutového území dostal k hlavičce Destro, jehož následný pokus minul vzdálenější horní roh Pegolovy brány.
3
Pjanič se dostal po odvráceném centru z pravé strany ke střele zpoza šestnáctky, jeho pokus byl ale zablokován.
2
Pjanič pronikl do šestnáctky po pravé straně a poté před bránu posílal nebezpečný přízemní centr, po kterém se na zadní tyči málem dostal do zakončení Florenzi, jeden z domácích obránců ale zvládl hrozí nebezpečí uhasit.
1
Domácí Sassuolo nastoupilo do dnešního duelu v tradičních černozeleně zbarvených dresech, hosté z AS Řím hrají v bílé kombinaci.
1
Hlavní rozhodčí Nicola Rizzoli dal pokyn k rozehrání zápasu, jehož výkop obstarali hostující hráči AS Řím.
1
Vítejte na Stadio Città del Tricolore, kde za pár okamžiků začne zápas mezi Sassuolem a AS Řím, který bude řídit hlavní rozhodčí Nicola Rizzoli za pomoci asistentů R. Faveraniho a N. Nicolettiho.
Těsně před výkopem

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Gazzola, Cannavaro, Mendes, Longhi – Biondini, Chibsah, Missiroli – Berardi, Floccari, Sansone.
Náhradníci: Pomini, Polito – Antei, Ariaudo, Terranova, R. Ziegler, Rosi, Magnanelli, Zaza, Masucci, Farias, A. Sanabria.
Trenér: E. Di Francesco.

AS Roma: De Sanctis – Torosidis, Benatia, Castán, Romagnoli – Nainggolan, De Rossi, Pjanić – Florenzi, Destro, Gervinho.
Náhradníci: Lobont, Skorupski – Tolói, Maicon, Jedvaj, L. Mazzitelli, Taddei, Bastos, Ricci, Ljajić, Totti.
Trenér: R. Garcia.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli. Asistenti: R. Faverani, N. Nicoletti. Čtvrtý rozhodčí: G. Cariolato.
AS Řím se na rozdíl od domácích nachází ve skvěle formě, když po těsně prohře s Neapolí vyhrál tři ligové zápasy v řadě. Tým z hlavního města Itálie postupně porazil Udinese, Chievo a naposledy Turín. I když se Římané nacházejí ve skvělé formě, titul se zdá být se ztrátou 14 bodů v nedohlednu.
AS Řím
Sassuolo před dvěma týdny dokázalo vyhrát proti Catanii, kterou porazilo 3:1. Poté ale přišly dvě těsné porážky 1:0 na hřišti Udinese a 2:1 doma se Sampdorií. Domácí stále zůstávají v sestupovém pásmu a od záchrany je aktuálně dělí 5 bodů. Na 17. místě se nachází Bologna, která má 26 bodů.
Sassuolo
AS Řím zavítá v sobotu krátce po poledni na hřiště nováčka ze Sassuola, kde se bude snažit odčinit bodovou ztrátu z prvního vzájemného střetnutí, v němž se Sassuolem doma remizoval nerozhodně 1:1. Duelem ze Stadio Città del Tricolore Vás provede komentátor Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62