Je tu konec, Turín poráží Sassuolo 2:0. V první půli dal rozhodující branku Brighi, po necelých dvaceti minutách hry druhé půle navýšil Cerci. Domácí byli lepší a výhru si zaslouží.

Závěr zápasu navíc komplikovala velká průtrž mračen, o to měli hosté šanci na srovnání menší. Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+2
Vives mohl ještě navýšit, Rosati ale zakončení z úhlu vyráží.
90+1
Nastavují se 4 minuty.
89
Ke konci zápasu se v Turíně strhla obrovská bouřka, s přihlédnutím k stavu utkání by zřejmě hráči obou týmů byli nejraději uvnitř v kabině.
88
Vives šel ihned po rohu soupeře do brejku, z dálky ale pálí nepřesně.
87
Hosté rozehrávali rohový kop, Turín dnes ale brání velmi dobře.
85
Gazzola dostává žlutou kartu z ruky sudího Orsata.
83
Odejde Alessio Cerci, příjde Riccardo Meggiorini.
81
Immobile potrestán žlutou kartou.
80
Domácím se roh nepovedl.
79
Hosté střídají, odejde Francesco Magnanelli, nahradí jej Karim Laribi.
77
Hosté zahrávali tři rohové kopy po sobě, vznikla z toho střela, kterou se prezentoval Zaza, stav se ale nemění.
76
Vives ale bude v pořádku a opět se hraje. Poslední minuty je hra často kouskovaná a ztratila na tempu.
75
Hra je přerušena, ošetřován je Vives.
74
Ze hřiště odchází Diego Farias, místo něj příjde Leonardo Pavoletti.
72
Magnanelli pálí nepřesně.
70
Odejde Alexander Farnerud a místo něj si zahraje Omar El Kaddouri.
69
Glik potrestán žlutou kartou.
66
Odchází Gaetano Masucci, místo něj se na hřiště podívá Marius Alexe.
65
Farias potrestán žlutou kartou.
63
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí navyšují na 2:0 a dělají tak výrazný krok k zisku tří bodů z dnešního klání. Značný důraz a velkou přesnost měla střela ALESSIA CERCIHO, který dostal přebytek volného prostoru k utěšené ráně z hranice velkého vápna.
62
Přímý kop hostů jde vysoko nad branku.
58
Farnerudova tvrdá rána nepřesná.
56
Dosavadní držení míče je v poměru 45%:55%.
54
53
Hosté ve druhé půli dokáží lépe kontrolovat balon, šance si zatím ale nevytváří.
50
Pěknou individuální akci na středu pole předvedl střídající Basha, domácí ale míč chvíli poté ztrácí.
47
Rossini pálí nepřesně.
46
Střídání. Odejde Matteo Brighi a místo něj se na hřiště podívá Migjen Basha.
46
První půle byla vyrovnaná, o jediný gólový zářez se tak postaral Brighi na konci poločasu. Tempo zatím není závratné, uvidíme, co přinese druhý poločas.

Druhá půle začne cca v 21:50.
45
Nastavena byla jedna minuta.
44
Farnerud potrestán žlutou kartou.
43
Zaza svou střelu opřel jen do bránícího soupeře.
40
Domácí jdou do vedení! Do velmi pohledného voleje se na hranici velkého vápna opřel MATTEO BRIGHI, jehož střelecký pokus končí v levém dolním rohu branky!
39
Rosati ale přímou střelu chytá.
38
Cerci faulován blízko vápna hostů, domácí mají zajímavou standardku.
37
Hosté to zkouší středem, tady je ale obrana Turína velmi dobře organizovaná.
35
Dnešní duel toho zatím moc nenabízí. Tempo průměrné, šancí minimum. Protrhne jeden či druhý z obou soupeřů bezbrankový stav?
32
Domácí to zkusili přes levé křídlo, tým Sassuola ale dokázal centr zlikvidovat.
29
Ziegler je už ale v pořádku a hra pokračuje.
27
Hra je přerušena, na trávníku leží jeden z hostů.
25
Immobile si našel dobrou střeleckou pozici, i tentokrát ale zasahuje Rosati.
22
Ruka Cerciho zastavuje domácí útok.
21
Nakonec mohli být hráči Sassuola rádi, že soupeři nevyšel rychlý brejk.
20
Hosté budou zahrávat přímý kop poblíž pravého rohu velkého vápna domácích.
17
Průnik hostujícího útočníka zastavuje Moretti.
14
Domácí zahrávali rohový kop, ve vápně se poté hodně nebezpečně prezentoval D´Ambrosio, jeho střela z otočky jde ale vedle.
12
Zatím je na hřišti hodně nepřesností, to by měli oba soupeři zlepšit.
9
Immobile v ofsajdu.
8
Magnanelli vyslal nebezpečnou střelu z hranice vápna, Padelli v domácí brance byl ale na tento případ připraven.
5
Hosté zahrávali rohový kop, domácí defenziva ale obstála a uklízí míč do bezpečí.
2
Cerci vyslal první střelecký pokus, Rosati byl ale připraven.
1

Turín FC: Padelli – Glik, Rodríguez, Moretti – Darmian, Farnerud, Brighi, Vives, D´Ambrosio – Cerci, Immobile

US Sassuolo Calcio: Rosati – Terranova, Rossini, Gazzola, R. Ziegler – Magnanelli, Kurtić, Missiroli – Farias, Masucci, Zaza

Rozhodčí: Orsato – Ranghetti, Liberti.
Jak dopadne dnešní duel můžete sledovat zde, v podrobné onlajn reportáži...
Sassuolo má za sebou jasnou výhru 4:0 z přípravného utkání proti Mantově, následovala i výhra v poháru. Tým vyřadil po výhře 3:1 v prodloužení tým Novary. Turín se se Sassuolo střetl celkem osmkrát. Čtyřikrát vyhráli Turíňané, dvakrát se remizovalo. No a zbylé dvě utkání patřili dnešním hostům.
Turín má za sebou výhru 3:0 v přípravném přátelském utkání, tímto výsledkem zdolal celek Apollonu. Následovala porážka v poháru doma s Pescarou, to bylo v poměru 1:2. Dnes bude tým z Turína mírným favoritem, těžko ale predikovat do prvního kola.
Vítejte u sledování prvního kola italské Serie A, dnes do ligy vstoupí svým střetnutím Turín se Sassuolo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62