Přenos se aktualizuje automaticky

Je tu konec dnešního, parádního, zápasu! Domácí AC chvíli po začátku druhé půli přes spoustu vlastních šancí inkasovalo, zásluhou nůžek de Jonga ale zavčasu srovnalo a ještě chtělo tři body! Sampdoria už ale svůj bod ubránila a stále tak směřuje za kvalifikací do Evropské ligy, naopak domácí před sebou mají ještě hodně dlouhou cestu. AC ale má určitě na čem stavět, dnes bylo jednoznačně lepší a nevyhrálo jen dílem štěstěny. To je ode mne pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám parádní start do nového týdne!
90+6
Konec zápasu.
90+6
V té potyčce byli nejaktivnější právě Mexés, který ji vyprovokoval a střídající Wszolek. Oba vidí žluté napomenutí.
90+6
V té potyčce byli nejaktivnější právě Mexés, který ji vyprovokoval a střídající Wszolek. Oba vidí žluté napomenutí.
90+5
Na míč si ještě naskočil Mexés, bránu ale minul a teď se na hřišti dostal do potyčky s některými z hostů.
90+5
AC tlačí na pilu a v poslední minutě má aut na útočné půlce, domácí tak mají jednu z posledních šancí na zisk tří bodů.
90+3
Na druhé straně kontroval Muriel, jeho střelecký pokus ale byl celkem nepovedený a skončil hodně na Lópezovou bránou.
90+2
Sám na bránu už už šel Pazzini, byl tam ale útočný faul a navíc byl Ital v ofsajdu, šance se tedy nekoná.
90+2
Do vápna vnikl Suso, chtěl proti přesile vybojoval alespoň roh, to se mu ale nepovedlo a bude se pouze kopat od brány.
90+1
Sudí nastavuje pět minut a de Jong se v nich uvedl dalším parádním skluzem, kterým založil útok domácích.
89
Na volej si po odraženém míči troufl v těžké pozici Ménez, míč netrefil dobře a ten tak skončil vysoko na tribuně za bránou.
89
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Pawel Wszolek.
88
AC stupňuje tlak, Susův centr ale neškodně prolétl vápnem a bude se asi kopat od brány, Sampdoria mezitím bude střídat.
87
Na zemi zůstává De Silvestri, s rozehrávkou se tak trochu čeká.
86
Po dobré akci Sua vybojoval Ménez svým stříleným centrem rohový kop, uvidíme, co z toho bude.
85
Pazzini vlétl do vápna, trefil míč hlavou a byť ještě reklamoval teč, bude se kopat pouze od brány.
83
Nigel de Jong následně ve vzdušném souboji trefil loktem Muriela, vidí za to žlutou.
83
Tohle byla neuvěřitelná akce AC! Ménez táhl míč skoro půlku hřiště, poté ho předal před vápnem Susovi, ten zvolil těžkou střelu kolem obránců, míč se točil vskutku nádherně, ale orazítkoval pouze tyč Vivianovy brány! Velká škoda pro Milán!
81
Nigel de Jong dnes hraje parádně, teď, když už to vypadalo, že Sampdoria půjde do nebezpečného kontru, se položil do nádherného skluzu a míč získal zpět. Ménez ale poslal velice nepřesný centr.
80
Na Susův pas si nabíhal Pazzini, jenže k míči měl celkem daleko a stihl ho jen mírně tečovat, Viviano neměl problém.
78
Muriel vnikal do vápna, Nigel de Jong mu ale velice důrazně naznačil, že tudy cesta prostě nevede a naprosto čistě ho vyřadil ze hry.
77
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Giampaolo Pazzini.
76
Po tvrdém souboji zůstává na zemi Mattia Destro a bojím se, že podle jeho grimas bude muset střídat.
75
AC Milán právě vstřelil branku!
Nakonec to přeci jen končí gólem v hostující síti! Po rohovém kopem si na odražený míč troufl NIGEL DE JONG, trefil ho nůžkami a zásluhou teče Duncana ho nakonec docpal za bezmocného Viviana!
74
Ke střele se dostal Destro, Viviano jeho vysoký pokus kontroloval a nakonec ho na jistotu vyrazil nad.
73
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Luis Muriel.
72
Do vápna vlétl za centrem Okaka, na míč o centimetry nedosáhl a to bylo to jediné, co zachránilo domácí od další branky.
71
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Mattia De Sciglio.
69
Konec se blíží mílovými kroky a domácí stále nemůžou prorazit. Do vápna se dostal po Ménezově pasu Destro a Romagnoli mu bránil ve hře tím, že zalehl balón, sudí opět mlčí.
67
Hosté hodně bojují a znepříjemňují AC rozehrávku, to zatím moc neví, co má dělat a děje se tak to, co jsme čekali – sledujeme ne moc záživnou pasáž zápasu.
66
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Alfred Duncan.
65
To mi tedy promiňte, ale tady měl De Silvetstri za ten zákrok vidět alespoň žlutou kartu, ne-li rovnou červenou. Sudí výrazně pochybili a sebrali domácím možnost na dobrou šanci.
64
No tak na tohle se rád podívám znovu, než napíšu, že to byla velká chyba sudích, Ménez byl totiž nevybíravě složen při svém úniku ze strany, rozhodčí Rocchi ale zůstal ledově klidný.
63
Míč teď drží hosté, nikam se pochopitelně neženou a jen vyčkávají na to, co udělají domácí.
62
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessio Cerci, přichází Suso.
61
Nedokážu si pomoci, ale jestli zápas takto skončí, bude to velká nespravedlnost. AC stále útočí a snaží se sympaticky poprat s touto situací.
60
Obrovská rána pro domácí tým, který byl zatím lepší, uvidíme, jak se z toho Milán vzpamatuje a jak bude reagovat.
58
Sampdoria právě vstřelila branku!
Do vápna vnikl Eder, měl ale malou podporu a tak posunul míč pod sebe na Eto'a, který nádherně načasoval přihrávku mezi beky na ROBERTA SORIANA, který propálil naprosto bezmocného Lópeze pěknou střelou k tyči! Sampdorie tak jde, podle do naprosto nezaslouženého, vedení.
55
Faulovaný byl Mexés, když se snažil vyvést balón, sudí si toho všiml a domácí mají přmák z vlastní půlky.
53
No, ke střele se z tohoto přímáku dostal Eder, míč velice dobře mířil na přední tyč, ale López, byť toho moc neviděl, ho nakonec zvládl vytěsnit parádním reflexem na roh!
52
Paletta kousek před vlastním vápnem velice tvrdě sejmul unikajícího Edera, sudí naprosto oprávněně ukazuje žlutou kartu.
51
Už ale opět mají míč hráči AC, kteří se snaží za každou cenu dostat k zakončení, podle mne by si vedení zasloužili.
50
Stále jsou lepší domácí, míč na Antonelliho teď ale moc přesný nebyl a je z toho tak zbytečná ztráta, hosté mají vhazování.
48
To byl tedy závar! A byl u toho velice agilní Abate, který posílal tvrdý centr do vápna, Viviano ho jen vyrazil před sebe a van Ginkelovi chyběly centimetry aby míč dotlačil do prázdné brány! Nakonec na něj ale nedosáhl a obránci ho odkopli.
46
Eder našel parádním centrem Okaku, ten ale byl pod tlakem od Paletty a míč placírkou netrefil vůbec dobře – bránu tak minul.
46
Hned v úvodu bojovali domácí v útočné fázi o zisk území, Destro sice hlavičkový souboj vyhrál, Méneze už ale nenašel.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
První polovina zápasu je u konce a byť je stav bezbrankový, rozhodně jsem se nenudili. Mírně lepší je domácí AC, které si vytvořilo i více šancí ve většině z nich ale selhal Destro a San Siro tak zatím důvod k radosti nemělo. Ztišit mohl slavný stadion naopak Eto'o, ani ten ale ve své šanci nesrovnal svá mířidla dobře a když selhal ve velké šanci i Cerci, šly oba týmy do kabin s remízou v zádech. Doufejme, že brzy padne první gól, který zápas ještě zkvalitní.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Už běží nastavený čas, hraje pro změnu Sampdoria, která ale spíše drží míč a čeká na konec poločasu.
44
Obrovskou šanci doslova spálil Alessio Cerci, který měl hodně prostoru kousek před vápnem, Viviano byl vyběhlý a celkově ta situace volala po zakončení. Cerci to volání vyslyšel, svoji bombu ale poslal vysoko na tribunu!
43
To se ale nedá říci o jeho protějšku, Viviano teď totiž šel na zem proti přízemnímu centru Méneze, situaci ale s přehledem zvládl.
43
Další pohodový zákrok si připsal López, který zatím nic parádního vytáhnout nemusel a v bráně se spíše nudí.
41
Obiang musel řešit útočnou ztrátu, protože středem pole se dopředu jako tornádo hnal Ménez. Hostující záložník si musel pomoci faulem a sudímu nezbylo než ukázat žlutou kartu.
39
Na další centr si znovu naběhl Mattia Destro, ani teď ale úspěšný nebyl! Opět totiž svůj, tentokrát pokus nohou, nasměroval pouze doprostřed brány, kde stál Viviano! Velká škoda pro AC.
38
Parádní výkop předvedl Viviano, když našel Eto'a na více než padesát metrů, celá akce ale skončil pouze velice nepřesnou střelou Obianga.
37
Vypadá to na technické potíže na stadionu, ty už ale asi byly vyřešeny a bude se hrát dále.
37
Sudí se rozhodl přerušit hru , těžko říci, co se stalo.
36
Hraje se parádní pasáž zápasu, stále se něco děje, ve vápně teď byli postupně Cerci a Bonaventura, druhý jmenovaný ale zvolil v těžké pozici střelu a po zemi bránu minul.
34
Z dálky se dostal ke střele po protiútoku Okaka, ani ten ale neuspěl! Rána mu totiž moc nesedla a za Lópezovy kontroly doskákala asi dva metry vedle bližší tyče.
33
Tentokrát to byl Bonaventura, který se hnal dopředu, už to vypadlo, že půjde ze strany sám, včas k němu ale doklouzal Silvestre a míč odkopl do autu.
32
Cerci se teď dostal na hraně vápna v dobré pozici k míči, místo okamžité střely se ale snažil ještě vylepšovat svou pozici, nakonec to ale skončilo tak, že pouze napálil navrátivšího se Romagnoliho.
31
Jedna z největších šancí zápasu! Ménez se dostal k centru levého křídla, na míč si naskočil Destro a práskl do něj hlavou, trefil ovšem pouze prostor, kde stál Viviano a ten nejenže zakročil, míč ale dokonce udržel.
30
Rohový kop měli domácí hráči, na Bonaventurův centr si naběhl na hranu malého vápna Antonelli, z voleje se ho placírkou pokoušel dostat na bránu, tu ale v těžké pozici o hodně přestřelil.
28
Hosté se provinili ofsajdem, nákop Lópeze také moc úspěšný nebyl, míč se mu ale nakonec vrátil. Hra je hodně nepřesná.
26
Hodně odvážně si teď počínal Obiang, který v nevýhodně pozici práskl do skákajícího míče a jeho střela skončila – očekávaně – na tribuně.
25
Míč, který směroval za obranu na Edera se za přesný označit nedal a my tak stále čekáme na pořádnou šanci. Zatím jsme viděli jen dvě pěkné rány z dálky, tím to ale končí.
24
Hodně nebezpečný teď byl Soriano, který vysílal nejprve Okaku, když se to nepovedlo, tak to zkusil sám a nebyl daleko od toho, aby se dostal ke střele.
23
Dobrou práci odvedl Cerci, který udržel v těžké pozici míč na útočné půlce, Antonelli z toho ale bídným centrem nic nevytěžil.
22
Roh se nakonec dokonce i opakoval, po odraženém míči napřáhl k pořádné bombě z nějakých 30 metrů Eto'o, jeho střela ale o kousek minula tyč Lópezovy brány!
21
Teď se van Ginkel předvedl i na druhé straně, parádně se totiž vrátil a poradil si s útokem hostujícího týmu, bude se kopat roh.
19
Mexés se vrací na hrací plochu chvíli po rozehrávce, která moc povedená nebyla a Viviano, který vyběhl, míč v pohodě vyboxoval mimo.
18
Okaka fauloval Mexése, který je ošetřován a je otázkou, co vytěží AC z přímáku v celkem výhodné pozici.
16
Opět tu byl nizozemský záložník a jeho střelecký pokus, tentokrát už to tak dobré ale nebylo. Zase to byla střela po zemi na zadní tyč, bránu ale o nějaký ten metr minula.
14
Tak tohle už byla regulérní šance! Ke střele z dálky se dostal po pěkné akci van Ginkel, jeho utěšená rána na vzdálenější tyč ale byla, k lítosti publika, Vivianem vytlačena na rohový kop!
13
Do vápna na druhé straně dobře vnikl Abate, ukličkoval jednoho z beků, svým střeleckým pokusem ale pouze napálil toho druhého.
12
Na hřišti se toho mnoho neděje, k vidění je hodně tvrdý zápas. Na zem musel proti dalekonosné ráně López, moc práce ale neměl a míč v pohodě pokryl.
10
Antonelli si míč předkopl až moc před sebe a De Silvestri ho tak předběhl, navíc byl od domácího obránce podkopnut a vybojoval tak přímák z obranné poloviny svého celku.
9
Hodně horko bylo i ve vápně domácích, Cerci neubránil Mesbaha, ten poslal dobrý centr do vápna a jen dobrý odkop Paletty ochránil domácí Rossoneri od pohromy.
7
Eto'o to zkusil po straně, proti němu ale stál rozběhnutý Antonelli a pokus o centr srazil na roh.
6
Na druhé straně centroval ze strany Cerci, jeho míč byl ale velice špatný a Vivianovi jen stačilo počkat, až mu spadne do náruče.
6
Po vyhraném souboji proti Antonellimu se dostal ke stříleném centru ve vápně Éder, jeho pokus ale skončil na noze blokujícího de Jonga.
5
Po delší odmlce se dopředu odvažují i hosté, Mexés ale dobře vystoupil z řady a míč hlavou poslal na jistotu do autu.
4
Ta také přišla, nebylo to ale vhodné řešení situace, Cerci totiž trefil pouze zeď z bránících hráčů.
4
Sampdoria se musí bránit i nadále, faulován byl totiž Cerci a jelikož je to nějakých 35 metrů od brány, musí se počítat i s přímou střelou.
3
Celá akce stejně jako začala, tak skončila u Abateho, který svým dlouhým nákopem našel pouze Silvestreho. Další akci táhl Ménez, ani on ovšem neuspěl, protože si do průnikem do plných ukousl až moc velké sousto.
2
Stále hrají hlavně borci Sampdorie, teď ale v souboji s Abatem ztratil Mesbah, domácí tým ovšem hru zpomalil a roztáhl do strany.
1
Míč poslali do hry hosté a hned první akce skončila tím, že Okaka fauloval ve vzdušném souboji de Jonga. Utkání tedy začíná pěkně zostra.
1
Utkání právě začalo.
Hráči už přišli na hřiště, Samuel Eto´o mává fanouškům a my jsme skoro připraveni začít.
Úvodní sestavy:

AC Milán: Diego López – Abate, Paletta, Mexés, Antonelli – van Ginkel, N. de Jong, Bonaventura – Cerci, Destro, Ménez.
Náhradníci: Abbiati, Donnarumma – De Sciglio, Suso, Pazzini, Rami, Poli, Zapata, Bocchetti, Bonera, Alex, Mastalli.

UC Sampdoria: Viviano – De Silvestri, Silvestre, Romagnoli, Mesbah – Palombo, Obiang – Éder, Soriano, Eto'o – Okaka.
Náhradníci: Romero – Duncan, Correa, Bergessio, Muñoz, Rizzo, Muriel, Coda, Dordević, Acquah, Marchionni, Wszolek.

Rozhodčí: Rocchi – Giallatini, Di Fiore.
Hosté z Janova, konkrétně zástupci tamní Sampdorie, na to jsou daleko lépe. Ne, že by měli v tabulce nějaký velký náskok na svého dnešního soka, ale dalece předčili očekávání, která na ně byla před sezonou kladena. Je z toho nakonec páté místo se ziskem 48 bodů. Velký podíl na tom má nejlepší střelec týmu, Éder, který dal už devět branek.
Domácí AC Milán, řečení Rossoneri, na tom moc dobře nejsou. Osmé místo, 41 bodů za 29 zápasů a tuny zbytečných ztrát a dluhů. Na poháry to asi ani letos nebude a dost možná přijde další výprodej, uvidíme ale, jak se to projeví dnes. Každopádně světlým bodem trápení Milána je jeho nejlepší střelec, Jérémy Ménez, který i díky osmi penaltám nastřádal už 16 gólů!
Dobrý den, vítám Vás u zápas mezi týmy AC Milán a UC Sampdorie, kterým Vás provede Ondřej Hradecký.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud