Máme za sebou konec dnešního utkání. To zaslouženě vyhráli domácí 5:0 a připisují si tři body do tabulky. Cagliari dnes hrubě nezvládlo začátek utkání a po vyloučení kapitána už nemělo žádnou šanci. Loučím se a přeji Vám příjemný zbytek dne.
90+2
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty nad rámec hracího času.
89
Další velká šance Palerma. Nyní proletěl míč těsně vedle pravé tyče.
87
Domácí tým kombinuje na útočné polovině, skóre 5:0 mu stále nestačí.
85
Palermo právě vstřelilo branku!
Neskutečná dělovka a skóre je 5:0. EDGAR BARRETO se dostal k míči a dělovkou ze třiceti metrů nedal brankáři žádnou šanci.
84
Hosté se snaží vstřelit alespoň čestnou branku. To se jim však zatím nedaří.
83
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Matias Ezequiel Muñoz, přichází Roberto Vitiello.
81
Máme zde posledních deset minut dnešního zápasu.
79
Hráči Palerma kombinují na útočné polovině.
76
Hosté určitě odpočítávají už i vteřinky do konce. Hlavně pak nový trenér Zola, pro kterého to nebude moc příjemná premiéra.
74
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Andrea Belotti.
72
Branka číslo čtyři. Pěkná přihrávka do vápna na PAULA DYBALU, a ten už si s míčem věděl rady. Brankáři Colombovi nedal svou dělovkou žádnou šanci.
71
Velká šance Palerma nekončí brankou!
70
Tak hra se většinou odehrává ve středu hřiště. Oba týmy produkují příliš mnoho nepřesných přihrávek.
67
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Enzo Maresca, přichází Francesco Bolzoni.
65
Farias se dostal ve vápně k míči a vystřelil na branku. Jeho střela mířila těsně vedle.
63
K volnému přímému kopu se postavil Avelar. Jeho střela mířila vysoko nad branku.
62
Muñoz vyfasoval za svůj faul žlutou kartu. Hosté budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze dvaceti metrů.
58
Hra je přerušena. Jeden z hráčů je na trávníku ošetřován.
56
Farias vyfasoval žlutou kartu za filmování.
55
První poločas jsme sledovali hodně pohlednou hru. Bohužel v druhém poločase už je tomu trochu jinak.
53
I hosté se sem tam dostanou k míči. Ale je to jen sporadicky a více méně bez výsledku.
50
Palermo si hraje svůj zápas v tomto momentě. Hráči kombinují na své polovině a v podstatě si dělají co chtějí.
48
Hned v začátku druhého poločasu si domácí vytvořili šanci, brankář Colombi však vše zažehnal a míč vyrazil pryč z vápna.
46
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Crisetig, přichází Daniele Dessena.
46
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Andrea Cossu, přichází João Pedro dos Santos Galvão.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Do něj vstoupili lépe domácí a po 10. minutách vedli již 2:0. Hru hodně ovlivnilo i vyloučení hostujícího kapitána. Ve 33. minutě přidal Dybala ještě jednu branku, a tak je stav po prvním poločase 3:0 pro domácí.
45+1
44
Vázquez si skvěle naběhl na centr a jeho střela z voleje jen těsně míjí levou tyč branky.
43
Do konce poločasu máme už jen dvě minutky.
41
Dnes se nám to tu žlutí. Další kartu vyfasoval hráč domácích Vázquez.
40
Dobrý signál při volném přímém kopu domácích. Vše zastavil až brankář hostů dobrý zákrokem.
38
Crisetig vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.
36
Vázquez se po pěkné kombinaci rozhodl vystřelit ze třiceti metrů. Jeho střela mířila jen těsně vedle branky.
34
Tak v dnešním utkání se rozhodně nemůžeme nudit. Tři branky, penalta, vyloučení a mohl bych pokračovat.
33
K pokutovému kopu se postavil sám poškozený PAULO DYBALA, a ten svou střelou k tyči poslal domácí již do vedení 3:0.
32
Pokutový kop pro Palermo.
31
Colombi ve výběhu trefil rukou Dybala a bude to pokutový kop!
29
Dybala skvěle prošel přes obránce a šel sám na branku. Jeho následnou střelu skvěle vyrazil Colombi.
27
Úplně zbytečný faul ve středu hřiště. Tohle si hráč jeho kvalit prostě dovolit nemůže, navíc když je kapitánem.
26
Daniele Conti, kapitán hostů, vyfasoval druhou žlutou kartu a míří do kabin. Tak to je velká sprcha pro hosty!
25
Sorrentino dnes předvádí skvělý výkon. Longovu střelu z pěti metrů skvěle vyrazil. Dorážka šla už mimo branku.
25
Z rohového kopu domácí nic velkého nepředvedli, a tak jsou u míče hosté.
24
Rohový kop pro domácí tým.
22
Druhá žlutá karta dnešního zápasu. Nyní ji vyfasoval hráč domácích Maresca.
20
Po opakovaných záběrech druhé branky, jde jasně vidět, že střelec stál v ofsajdu. Ten byl sice minimální, ale i tak neměla být nejspíše branka uznána.
18
Máme zde první žlutou kartu dnešního zápasu. Tu vyfasoval za svůj faul Conti.
17
Nový trenér Cagliari Zola, není s výkonem svého mužstva spokojen. Nyní vydává z lavičky rady hráčům. Uvidíme, jestli se hra hostů zlepší.
16
Brankář domácích prokazuje své dovednosti, nyní se dovolil kličku na jednoho z hostujících útočníků.
14
Sorrentino nyní předvedl neskutečný zákrok.
13
Tak diváci musejí být spokojeni, tedy alespoň domácí. Hosté jsou nyní u míče.
10
Druhá šance Palerma, druhý gól. Tak to je neuvěřitelné. Po centru do vápna se dostal k hlavičce EZEQUIEL MUŇOZ, který překonává bezmocného Colombiho.
9
Ano, domácí stále útočí. Nyní budou zahrávat volný přímý kop zhruba ze čtyřiceti metrů. Vhodná situace k centru do vápna.
7
Po brance jsou hosté při chuti. Nyní ze šance ale nic nebude. Obránci dobře zapracovali a míč vybojovali.
6
První střela a hned je to gól. K odraženému míči se ve vápně dostal MICHEL MORGANELLA, který svou dělovkou prostřelil Colombiho.
4
Hosté jsou teď u míče a kombinují na útočné polovině. K zakončení se ještě nedostali.
2
Hra je zatím opatrná. Hráči kombinují na vlastní polovině a postupně se oťukávají.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v růžových dresech. Hosté nastoupili v dresech bílých.
1
Hráči obou týmů jsou již na trávníku.

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Morganella, Muñoz, González, Feddal, Lazaar – Rigoni, Maresca, Barreto – Vázquez, Dybala.
Náhradníci: Ujkani – Vitiello, Pisano, Andelkovič, João Silva, Emerson, Della Rocca, Bolzoni, Čočev, Terzi, Belotti.

Cagliari Calcio: Colombi – Pisano, Ceppitelli, Rossettini, Avelar – Crisetig, Conti, Ekdal – Farias, S. Longo, Cossu.
Náhradníci: Cragno, Carboni – Murru, Capuano, Donsah, Benedetti, Balzano, Rangel, Dessena, dos Santos Galvão, Capello.

U.S. Citta di Palermo

Domácí jsou na tom o mnoho lépe, nacházejí se v tabulce na desátém místě se ziskem 22 bodů. Pět zápasů vyhráli, sedm remizovali a čtyři prohráli. V posledním utkání remizovali venku proti Atalantě 3:3.
Cagliari Calcio

Hosté se v tabulce nachází na 18. místě. Prozatím získali dvanáct bodů. Dva zápasy vyhráli, šest remizovali a osm prohráli. Mají záporné skóre 21:29. V posledním zápase prohráli doma proti Juventusu Turín 1:3.
Dobré odpoledne, vítám Vás ještě jednou u tohoto přenosu. Dnes se mezi sebou utkají U.S. Citta di Palermo a Cagliari Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62