Ode mne je to pro dnešní večer vše a já Vám přeji příjemný zbytek poslední květnové neděle. U sledování dalších online přenosů na shledanou!
Střely na branku – 6:7
Fauly – 11:22
Žluté karty – 3:4
Červené karty – 0:1
Domácí Sassuolo vítězí v dnešním utkání 3:1 a loučí se tak s letošním ročníkem vítězně! Všechny branky padly v prvním poločase trefil nejprve ve 3. minutě Berardi a poté dvakrát, ve 18. a 32. minutě, Zaza. Zejména druhá branka domácího útočníka Zazy bude ozdobou brankových hitparád. Za hosty snížil v 41. minutě Pavolleti a hosté živili malou naději do druhého poločasu. Největší šance na vstřelení branky přišla v 69. minutě, kdy domácí zahrávali penaltu, ale Zaza svůj hattrick z penaltového puntíku nedovršil. Definitivní konec všech nadějí přišel v 72. minutě, kdy se nechal vyloučit hostující stoper Izzo. Pro Janov to tedy znamená, že se do pohárové Evropy v příštím ročníku nepodívá.
90+3
90+3
Utkání se již dohrává, brzy zazní konečný hvizd v tomto ročníku pro oba týmy z úst hlavního sudího.
90+2
Floro Flores dostal prostor na levé straně, ale jeho křižná střela minula pravou tyč branky Lamanny.
90+1
Hosté z Janova se snaží si vytvořit ještě nějaký tlak, ale zatím se jim to vůbec nedaří.
90
Budou se nastavovat 3 minuty!
90
Poslední střídání v dnešním zápase. Hřiště opouští Sansone, kterého nahrazuje Bianco
89
Hosté zahrávali přímý kop, jenže po centru z levé strany zamířil Juraj Kucka nad branku.
88
Flocari si teď pomohl nedovoleně a je další hráčem potrestaným žlutou kartou.
86
Pavolleti se dostal k nebezpečné hlavičce, ale k jeho smůle skončil jeho pokus těsně vedle pravé tyče branky domácího celku.
85
A následně se Floro provinil nedovoleně na útočné polovině.
85
Floro Flores teď dobře obešel u postranní čáry dva protihráče, ale na třetího už nestačil poté, co mu míč utekl od kopačky.
84
Dalším faulem se prezentoval ve středu hřiště Biondini, ale tentokrát se celá situace obejde bez karetního trestu.
82
Sansone se teď zachoval hodně nesportovně, když zakopal míč, a zaslouženě vidí žlutou kartu za nesportovní chování.
81
Následují další dvě střídání, po jednom na každé straně. Na domácí straně má pro dnešní večer dohráno Berardi, kterého nahrazuje Floro Flores. Na straně hostů přichází do hry Panico, který na závěr zápasu nahrazuje Lestienneho.
81
80
Hřiště opouští střelec dvou branek Zaza, kterého nahrazuje Floccari.
80
K vynikající střele se dostal Laxalt, jehož pokus vyrazil Pomini fantastickým zákrokem.
79
Hostující borci i v deseti lidech tlačí svého soupeře, ale absence jednoho hráče v poli je hodně znát.
78
Na míč si nabíhal De Maio, ale ještě před ním vyskočil dobře Cannavaro a míč odvrátil mimo šestnáctku.
77
Rohový kop pro Janov.
76
Na opačné straně kontroval střeleckým pokusem Sansone, ale ani on nezamířil přesně mezi tři tyče branky Janova.
75
K další střele se dostal hostující Edenilson, ale jeho rána byla hodně nepřesná.
74
Hosté reagují na vyloučení střídáním. Obranné řady vyztuží També, který nahrazuje Falquého.
73
Poté měli domácí možnost v podobě přímého kopu, ale míč skončil po střele Biondiniho pouze na zdi Janova.
72
A pro hosty je znovu hůř! Obránce Izzo zatáhl unikajícího Zazu za dres a za svůj zákrok vidí nekompromisně červenou kartu!
70
První střídání v dnešním utkání. Hřiště opouští hostující Bertolacii, kterého nahrazuje Laxalt.
69
K míči se postavil Zaza, který útočil na hattrick, ale jeho penaltu skvěle vyrazil brankář Janova Lamanna, který vystihl směr střely! Následovala střela do prázdné branky v podání Berardiho, ale branka nemohla být uznána kvůli ofsajdu domácího útočníka. Neuvěřitelné chvilky před brankou Janova!
68
Byla nařízena penalta pro Sassuolo!
67
Domácí se ale znovu dostali k míči a Pavolleti musel faulovat, za svůj zákrok vidí žlutou kartu
67
I s tímto centrem si Janov poradil a pokračující akci domácích zhatil ofsajd.
66
Následoval rohový kop Sassuola, ale míč odvrátila hostující obrana na bližší tyč na další roh.
65
Po tomto zákrok se strhla menší strkanice, ze které resultuje další žlutá karta. Tentokrát ji vidí domácí Acerbi.
64
Rincón zajel hodně nevybíravě šlapákem do soupeře a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
63
Na opačné straně prchl s loptou po pravé straně Berardi, kterému ale míč na poslední chvíli dobře ukopl Izzo.
62
Falqué opět hledal nabíhajícího spoluhráče v pokutovém území, avšak opět neúspěšně.
61
Následovala rozehrávka rohu ze strany hostů, ale z centru žádné nebezpečí nevzešlo.
60
Obrovská šance hostů! Ke střele z otočky se dostal Edenilson, jehož pokus vyrazil reflexivním zákrokem Pomini mimo tři tyče.
59
Na centr z rohového kopu si sbíhal Cannavaro, ale zakončení se nakonec neprotlačil.
58
Na druhé straně vybojovali domácí borci rohový kop.
57
Hostující Lestienne obdržel dobrou přihrávku za obranu, ovšem v momentě nápřahu ke střele podklouzl a míč mu utekl.
56
Roncaglia si zabíhal na dlouho přihrávku, přičemž ale na míč hlavou nedosáhl, a ten tak zamířil do autu.
55
K rozehrávce se postavil sám faulovaný hráč, avšak jeho pokus skončil na zdi.
54
Domácí záložník Missiroli si teď skvěle pokryl míč v osobním souboji se dvěma protihráči a navíc vybojoval exekuci volného přímého kopu z hranice vápna.
53
Na opačné střele využil moment nepozornosti Zaza, jenž se zmocnil míč a poté rychle vypálil, nicméně jeho rána po zemi mířila mimo tři tyče branky Janova.
52
Jenže ten si hosté sami pokazili, když se nechali "chytit" do skvěle postavené ofsajdové pasti ze strany domácího celku.
52
Další centr ze strany Janova končí alespoň rohovým kopem.
51
V druhé půli aktivní Pavolleti hledal dobrou pozici k centru, ovšem tu prováhal a centr byl zablokován.
50
Na druhé straně si stejným nepovoleným přestupkem pomohl Zaza, který stáhl soupeře k zemi.
49
Poté se v dalším souboji, ve snaze zasáhnout míč, provinil hostující útočník Pavolleti nedovoleně.
48
Dopředu se hnal střelec jediné branky Janova Pavolleti, avšak o míč přišel po výborném obranném zákroku jednoho z domácích stoperů.
47
Hosté začínají znovu aktivním napadáním.
Žluté karty – 0:2
Domácí celek vede po prvním poločase především díky dobře zvládnuté úvodní půlhodině, ve které se trefil Berardi a hned dvakrát Zaza. Zejména druhá trefa útočníka domácích stála za to! Hosté kontrovali v 41. minutě, kdy snížil na rozdíl dvou branek Pavolleti, a dal tak hostům naději do druhého poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 21:54.
45+1
45
Bude se nastavovat jedna minuta!
44
Další střelou se prezentoval Rincon, ale jeho rána skončila vysoko nad břevnem.
43
Hosté znovu pokračují v aktivním presinku a nepouštějí v těchto chvílích domácí tým k míči.
41
Janov právě vstřelil branku!
Hosté snižují chvíli před koncem poločasu na rozdíl dvou branek. Roh byl přetažen na zadní tyč, kde se ke střele dostal jeden z hostujících záložníků. Střela byla zblokována domácím brankářem na tyč, od které se míč odrazil k LEONARDU PAVOLLETIMU, který dorazil míč pohodlně do prázdné branky.
40
Hosté si po dobrém tlaku vybojovali rozehrávku rohového kopu.
38
Kuckovi utekl míč v osobním souboji a akce hostů tak opět vyšla vniveč.
37
Hosté z Janova mohli podniknout další rychlý útok, ale znovu ztroskotali na nepřesné přihrávce.
36
Domácím se roh příliš nevydařil, ale to je za současného stavu a rozpoložení vůbec nemusí mrzet.
35
Sassuolo si vybojovalo další rohový kop.
34
Domácí stále pokračují v aktivním napadání, které dělá hostům velké problémy v rozehrávce.
32
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Sassuolo zatím jasně vládne dnešnímu utkání. Tahle branka bude ozdobou nejedné gólové hitparády. K centru se na levé straně dostal Peluso, do jehož přihrávky se krásnými nůžkami vložil SIMONE ZAZA, jehož akrobatický pokus skončil přesně pod břevnem a domácí tak vedou již 3:0!
31
Na druhé straně si na centr z levé strany nabíhal Pavoletti, jenže tomu chyběl dobrý půlmetr, aby míč hlavou zasáhl.
30
Domácí rychle zaveleli k protiútoku, ovšem Missirolimu míč při centru sjel a skončil v autu.
29
Hosté jej rozehráli nakrátko, ale po nepřesné přihrávce o míč přišli.
28
27
Bertolacci si ještě neodpustil poznámky směrem k hlavnímu rozhodčímu a zaslouženě vidí žlutou kartu.
26
Domácí útočník se poté dostal k opakované střele, ale ta skončila vysoko nad.
25
K míči se postavil Berardi, avšak jeho rána končí pouze na zdi.
24
Slovenský záložník Juraj Kucka si teď pomohl nedovoleně v osobním souboji a bude z toho zajímavý volný přímý kop pro domácí celek.
23
Hosté po obdržené brance hýří aktivitou, ale stále jim chybí štěstí a především klid v zakončení.
22
Znovu se dostal do šance aktivní Falqué, jehož rána z voleje jen těsně minula levou tyč domácí branky!
20
Na druhé straně se ke střele dostal Falqué, ale jeho ránu vyboxoval domácí brankář Pomini.
18
Další rychlá akce domácího týmu končí druhou brankou v síti Janova. Na výtečnou přihrávku Berardiho si tentokrát naběhl SIMONE ZAZA, který se sám před před brankářem nerozpakoval, udělal Lamannovi kličku a poté střelou do prázdné branky zvýšil na 2:0!
17
Po dvouminutovce plné chyb se ke střele z dálky odhodlal hostující Lestienne, ale Pomini na jeho ránu z dálky viděl, a proto s ní neměl sebemenší problém.
15
Míč uvedl do hry od rohové zastávky Sansone, ovšem jeho centru chyběla výška, a ten tak skončil hned u prvního bránícího hráče Janova.
14
Následovat bude rohový pro domácí celek.
13
Obrovskou šance domácích! Ke střele z dálky se opřel Cannavaro, ale jeho ránu pod břevno vyrazil skvělým reflexivním zákrokem konečky prstů hostující brankář Lamanna.
12
Falqué hledal chytrou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, ale obrana domácích celou situaci dobře vyhodnotila a míč odvrátila do zámezí.
11
Roncagila si znovu pomohl nedovoleně v osobním souboji a u míče tak budou opět hráči Sassuola.
10
Hosté z Janova teď mohli využít nepozornosti v obraně domácích, ale jejich rychlá akce ztroskotala na nepřesné přihrávce.
8
K centru se dostal Sansone, ale jeho dlouhý centr odvrátila hostující obrana do bezpečí.
7
Roncaglia si pomohl nedovoleně v osobním souboji a hned na začátku utkání vidí žlutou kartu.
6
Domácí jsou zatím hodně aktivní, hostům se příliš nedaří krýt především náběhy ze stran.
5
Na druhé straně se poroučel k zemi také jeden z hostů, ale ani v tuto chvíli se nejednalo o nedovolený zákrok.
3
Domácí tým se hned z kraje zápasů ujímají vedení. Missiroli vyslal krásnou přihrávkou z hloubi pole, na kterou si naběhl DOMENICO BERARDI, kterému stál v cestě pouze brankář hostů Lamanna. Berardi se neukvapil a zamířil přesně – 1:0!
2
Hned v úvodu se k zemi v pokutovém území poroučel k zemi jeden z domácích borců, ale penalta se v žádném případě pískat nebude.
1
Utkání začalo s menším zpožděním, ale nyní už se naplno hraje. Výkop obstarali domácí hráči.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí nastupují v typických zeleno-černých dresech, zatímco hosté zvolil bílou sadu dresů.

US Sassuolo Calcio: Pomini – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Biondini, Magnanelli (C), Missiroli – Berardi, Zaza, Sansone.
Náhradníci: Consigli, Polito – Bianco, Brighi, Floccari, Floro Flores, Fontanesi, Gazzola, Chibsah, Lazarević, Longhi, Natali.

Janov CFC: Lamanna – Roncaglia, De Maio, Izzo – Rincón, Bertolacci, Kucka (C), Edenilson – Falqué, Pavoletti, Lestienne.
Náhradníci: Prisco, Sommariva – Burdisso, Ghiglione, Gulli, Laxalt, Mandragora, Panico, Perotti, Soprano, També..
Vzájemná utkání
18.01.15 (Serie A) FC Janov – Sassuolo 3 : 3
11.05.14 (Serie A) Sassuolo – FC Janov 4 : 2
06.01.14 (Serie A) FC Janov – Sassuolo 2 : 0
Janov CFC
Mančaft z přístavního města na severu Itálie zažil ještě povedenější ročník, než-li jeho soupeř. A dokonce má kolo před koncem o motivaci stále postaráno! Nachází se na 6. Místě ligové tabulky se ziskem 59 bodů a kladným skóre 61:44. Na 5. Místo zaručující účast v základní skupině Evropské ligy v příštím roce, které drží Fiorentina, ztrácí pouhé dva body, takže pokud dnes Janov naplno zaboduje a Fiorentina prohraje Chievem Verona, tak je tu možnost v podobě účasti v Evropské lize! Z posledních pěti utkání vyhráli svěřenci kouče Giana Piera Gasperiniho hned čtyřikrát zvítězili a pouze jednou poznali hořkost porážky. Nejlepším střelcem hostujícího celku je španělský záložník Iago Falqué se 13 vstřelenými brankami.
US Sassuolo
Celek ze severní části Apeninského poloostrova prožil v celku úspěšný ročník, ve kterém jedno kolo před koncem ligy nachází na 12. Místě ligové tabulky se ziskem 46 bodů a nelichotivým skóre 46:56. Troufnu si říct, že hlavním cílem svěřenců Eusebia di Francesca bylo udržet ligovou příslušnost i pro další ročník, což se povedlo na výbornou. Z posledních pěti utkání dokázalo Sassuolo třikrát zvítězit, jednou remizovalo a jednou odešlo poraženo. Nejlepším střelcem domácích je italský útočník Domenico Berardi se 14 vstřelenými brankami.
Vítám všechny fanynky a fanoušky u sledování nejvyšší italské fotbalové soutěže. Dnes se v rámci závěrečného 38. Kola letošního ročníku utká domácí US Sassuolo s hostujícím Janovem CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62