Milán - Neapol | ONLINE | 4.10.2015 20:45 | Serie A 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Rozhodčí se rozhodl, že AC už dál trápit nebude a utkání ukončil bez jakéhokoliv nastavení! Jestliže po první půli by zápasu více slušela remíza, ofenzivní smršť Neapole ve druhé půli mne přesvědčila o opaku a celek z jihu Itálie vítězí dnes na jejím severu naprosto zaslouženě 4:0. Naprosto vyhořela domácí obrana, když pomalý Zapata a nezkušený Ely nedokázali reagovat na dnešní dobrou formu neapolských es. Pak k tomu přičtěme sice bojovný, ale nevýrazný výkon Kucky a neviditelné Montoliva s (dvacetimilionovým) Bertolaccim a neschopnost Baccy s Adrianem udržet míč a vyjde nám, že Bonaventura byl snad jediný, kdo dnes z AC hrál fotbal. Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný začátek do nového pracovního týdne!
90
Konec zápasu.
90
Jenže Bonaventura pálil do toho nejlepšího možného prostoru pro gólmana Pepeho Reinu, protože trefil pouze místo, kde stál.
89
AC se pokoušel si zachránit zbytek cti a Bacca se hnal do vápna, jenže ho složil Koulibaly a domácí tak budou mít přímák z výhodné pozice. Upraví aspoň kosmeticky výsledek?
87
Ely se pokoušel po rohu odčinit svůj vlastní gól, jenže jediné čeho docílil, byl útočný faul. Na druhé straně se stejně prezentoval Callejón.
86
Stále se ale hraje, což už ale nikoho skoro nezajímá, minimálně tedy ne z domácího celku! K míči se totiž dostal zcela sám před Lópezem Gabbiadini, jenže bránu z velké blízkosti nepochopitelně minul!
84
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Andrea Poli.
82
Další míč do vápna AC cpal Ghoulam, který se ani dnes moc nemusí věnovat obraně a rád a často tak útočí, teď ale míč netrefil moc dobře a ten tak nikoho nenašel.
81
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Manolo Gabbiadini.
79
Hosté ale stále tlačí dopředu a snaží se definitivně dorazit skomírající hráče AC, kteří si asi stále neuvědomují, jaký uragán je to dnes smetl.
77
Neapol právě vstřelila branku!
Už se ale opět přihlásila ke slovu Neapol, která stále nemá dost a snaží se znovu udeřit. Teď se cpal středem Mertens, vyslal do strany Ghoulama a ten neváhal. Poslal přízemní míč do vápna, tam sice žádný z hráčů hostí míč nezasáhl, ale to nevadilo, protože z bezprostřední blízkosti poslal míč za záda Lópeze dnešní velký nešťastník RODRIGO ELY.
74
Montolivo se ze hry zcela vytratil ve druhé půli a teď se připomněl pouze špatným pasem vpřed, Koulibaly si ho totiž pohlídal.
73
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází David López.
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Dries Mertens.
73
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází David López.
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Dries Mertens.
72
Stále sledujeme marnost AC, které se sice snaží, ale proti organizovanému soupeři nemá vůbec žádnou šanci.
70
Teď se snaží aspoň o čestný zářez AC, jenže to není tak lehké a Neapol zatím v klidu brání.
68
Neapol právě vstřelila branku!
No a další trest přichází po té žluté vzápětí! K rozehrávce přímého kopu se postavil, dnes bezkonkurenčně nejlepší a geniální LORENZO INSIGNE, který míč poslal parádní ránou k tyči! Na míč si sice ještě López sáhl, ale mimo tři tyče ho nevytěsnil!
67
Teď v sérii žlutých pokračuje i Rodrigo Ely, který podrazil Higuaína také ji tak viděl.
64
Antonelli se už dostával do velice dobré šance, jenže na poslední chvíli mu míč uskočil a on fauloval Albiola, dokonce za to vidí žlutou.
61
Neapol šla do dobrého útoku, jenže ve velké šanci nezvládl zakončit Callejón. Ten se pak pokoušel vše napravit, ale pouze dojel De Sciglia a vidí za to žlutou.
60
Tak teď se poprvé pořádně zapotil Pepe Reina, po Bonaventurově centru se totiž k hlavičce protlačil Ely, jenže španělský gólman tygřím skokem míč nejenže zastavil, ale i chytil!
59
Hodně ochotně šel na zem po souboji s Albiolem Adriano, sudí jen rozpažil a hraje se tak zase dál.
58
Cerci se ihned zapojil do akce, jenže byl velice dobře obrán Ghoulamem. To ale nic nezměnilo na tom, že hraje AC, i když celá akce musí začít znova.
57
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Bertolacci, přichází Alessio Cerci.
55
Hodně na dlouhou nohu teď musel odvracet míč Rodrigo Ely, který si nevšiml, že za sebou má Hamšíku. Nakonec se mu ale povedlo, i když jen do autu.
53
Insigne díky bohu vypadá být v pořádku a už se zase zapojuje do hry, teď byl faulován Antonellim.
52
A Neapol naprosto převzala kontrolu nad zápase, Rossoneri nevědí, kam dříve skočit. Teď ale pas Higuaínovi nevyšel a míč má López.
50
AC je jako opařené a vůbec neví, co s tím dělat, Mihajlović na lavičce jen schoval hlavu do dlaní.
48
Neapol právě vstřelila branku!
Tak toto už vypadá velice zle pro domácí celek, ale bohužel velice zle i pro střelce gólu... Gonzalo Higuaín velice dobrým pasem vyslal do úniku LORENZA INSIGNEHO, který zcela chladnokrevně zakončil na vzdálenější tyč, jenže ho poté dojel Rodrigo Ely a svůj gól tak Ital "slaví" na zemi v bolestech.
47
Aktivněji začala druhou půli, do které šly oba celky beze změn Neapol, z první akce ale Callejón nic nevytěžil.
46
Začal druhý poločas.
Všichni už jsou na hrací ploše, druhá půlka co nevidět začne.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
Máme za sebou první poločas, který zvládla lépe, alespoň co se skóre týče, Neapol. Hosté vážně asi byli lepší a toho využil Allan, i když daleko větší "zásluhu" na gólu nese domácí obránce Zapata, který rozehrál jako mladší žák při svém debutu za dorost a namazal tak Neapoli na gól. Pak ale byli lepší domácí, sice žádnou vylouženou tutovku neměli a hrozili asi stejně jako ne druhé straně hosté, ale celkově se jevili nebezpečněji. Uvidíme, co s tímto stavem AC udělá.
45+2
První poločas skončil.
45+1
Nastavují se dvě minuty a ty začal Bertolacci hodně zajímavou myšlenkou, když chtěl vyslat Baccu, to se mu ale nepovedlo a Kolumbijec jen zklamaně kroutí hlavou.
45
Následně se ofsajdem provinil Insigne, který moc brzy vystartoval na přihrávku Hamšíka. Poločas se chýlí ke konci a my stále čekáme na další velkou šanci.
43
S tím je ale výrazně nespokojen domácí kouč Siniša Mihajlovič, kterého rozlítilo to, že na druhé straně se podobný zákrok Zapaty píská. Rizzoli mu tak běží rázně domluvit.
42
Opět jsme svědky hodně pomalé a rozvážně kombiance Neapole, která končí nepřesným pasem. Díky tomu se hnal vpřed Bacca, který upadl po kontaktu s Koulibalym, jenže se nepíská.
40
Teď po špatném odkopu Reiny získal míč Bonaventura, jenže o něj také přišel a dopředu se hnal Insigne. Jeho akce skončil dobrým pasem do vápna od Allana a Higuaín v těžké pozici trefil nohu Zapaty!
38
Neapol hraje ze zabezpečené defenzivy, občas to ale zkouší i dopředu a teď jen těsně neprošel znovu Hamšík. Na druhé straně získal Bacca sice malý územní postup, následně mu ale míč utekl do autu.
35
Ke střele se dostal Antonelli a milánským nejde upřít snaha, jenže stejně jako tento pokus, nevyšlo dnes ani nic dalšího. Italův pokus skončil na tribuně.
33
Bonaventura po ztrátě míče ošklivě nakopl Insigneho a vysloužil si žlutou kartu.
33
Domácí se několikrát tlačili do vápna, postupně ale byly zastaveny útoky Adriana, Bertolacciho i Bonaventury a je z toho pouze aut. Obrana hostů funguje parádně.
31
Reina pochopitelně nikam nespěchal, poté ale rozehrál nakrátko a Neapol rozjela kombinaci, která skončila dobrým obranným zákrokem Zapaty.
30
Po hezkém průniku míč tlačil do vápna De Sciglio, jenže na dlouhou nohu zasáhl Ghoulam a z následného rohu nic nebylo, takže AC musí stále tlačit za vyrovnáním.
28
Nicola Rizzoli opět musel pískat, ale teď měl tahat i kartu pro Juraje Kucku, který měl kopačku moc vysoko a trefil svého krajana Hamšíka do hlavy. Nebylo to ale nic hrozného ani zákeřného, prostě jen nešťastný souboj o míč.
26
Stále se hraje kolem půlící čáry a velké tempo z úvodu trochu upadlo, AC se ale snaží hrát aktivně a Neapol trochu polevila.
24
Bertolacci se dostal k míči na kraji vápna, kousek ho potáhl a cpal ho na Luize Adriana, jenže tomu se míč zamotal pod nohy a ze šance nic nebylo!
22
I Marek Hamšík je celkem aktivní, teď to zkusil průnikovým pasem na Higuaína, ten ale zatím moc ve hře není a k míči se nedostal.
20
Juraj Kucka je dnes zatím asi nejlepší hráč AC, teď se technickými finesami dostal přes dva hráče soupeře, nakonec ale z jeho práce netěžil Bacca, protože prohrál hlavičkový souboj.
18
Dopředu se hnal Carlos Bacca, jenže Luiz Adriano se nakonec k míči nedostal a po De Scigliově nepřesném centru akce AC skončila.
17
U míče je teď Pepe Reina, který zklidnil hru a poslal míč svým obráncům, kteří mu ho vrátili. Neapol momentálně diktuje tempo hry.
15
Už to ale zase zkoušeli domácí, jenže pozorný byl Ghoulam, který zatím pečlivě stráží svoji stranu. Míč následně získal Albiol a Neapol tak opět hraje směrem vpřed.
14
Za faul na Kucku vidí žlutou právě střelec branky Allan. Slováka ale podrazit musel, jinak to vypadalo na zajímavou akci.
13
Neapol právě vstřelila branku!
Bertolacci několikrát naznačil přihrávku, když ale zjistil, že vážně nemá komu, tak poslal míč dozadu. Zapata pak nepřesně rozehrál a to byla voda na mlýn Neapole! Míč se dostal k Lorenzovi Insignemu, který si všiml volného místa pro ALLANA, jemuž poslal parádní míč přímo do nohy! Brazilský záložník se pak tváří v tvář Lópezovi nemýlil a poslal hosty do vedení.
12
Teď větral hostující obranu Bacca, který po hezké akci poslal míč opět na Kucku, tomu ale střela z první moc nesedla a po zemi se došourala mimo bránu!
10
Deset minut hry máme skoro za sebou a sledujeme aktivní fotbal. Teď se vydal vpřed De Sciglio, pod tlakem ale musel míč vrátit do středu Montolivovi, po jehož pasu hrál rukou Juraj Kucka.
9
Dopředu se nenechala zahanbit ani Neapol, jenže Ghoulam svůj centr poslal pouze do náruče gólmana Lópeze.
8
Pochválit teď musím i dalšího ze Slováků, Juraje Kucku, který si udělal na křídle místo a dostal se až k centru, ten ale šťastně zablokoval na roh Ghoulam. Z následné situace ale nic nebylo.
7
Teď už dokonce získali míč a Hysaj to zkoušel směrem vpřed, rychle si to ale rozmyslel a poslal přihrávku zpátky na stopery.
6
Poté to zkoušel na konci kontru zpětnou přihrávkou Hamšík, nikdo ale na ni nebyl připraven a tvořit mohl Montolivo. Ten sice pěkně vyslal Kucku, celá akce ale byla zbržděna a hosté se stačili vrátit.
5
Na druhé straně bojoval o míč Carlos Bacca, jenže o něj přišel a aut tak měla Neapol. Jenže ani ona nepochodil a možnost střílet měl Luiz Adriano! Ten ale pouze vyprášil bloky!
4
Už už jsem chtěl začít chválit Marka Hamšíka, který si kličkou povodil Elyho, jenže to vše se událo už potom, co byl slovenský legionář přistižen v ofsajdu.
3
No a ani na první střelu jsme nemuseli čekat nijak dlouho, po dobré kombinaci na hraně šestnáctky se ke střele dostal domácí kapitán Ricardo Montolivo, ale bránu svoji ránou o nějaký ten metr přestřelil.
2
První výraznější akci měl na svědomí Lorenzo Insigne, který se pokoušel na křídle ukličkovat De Sciglia, to se mu ale nepovedlo a míč na kraji vápna ztratil.
1
Míč sice poslali do hry hráči AC jenže ho hodně rychle pozbyli a zpět do hry ho mohl vhodit Ghoulam. Ani on ale moc přesný nebyl a balón tak skončil až u gólmana Lópeze.
1
Utkání právě začalo.
Domácí nastoupí v klasické černo-červené kombinaci s kapitánem Montolivem, hostům v modrých dresech bude kapitánovat Slovák Marek Hamšík.
Hráči už jsou na hrací ploše, domácím schází Balotelli s Romagnolim, hosté jsou naopak co se týče opor kompletní.
Velký zápas se pomalu ale jistě blíží a nás od úvodního hvizdu nedělí ani pět minut! Kdo dnes vyhraje? Favoritem je Neapol, ale i AC umí zahrát velice kvalitně, když se dobře vyspí. Stalo se tak dnes?
Úvodní sestavy:

AC Milán: Diego López – De Sciglio, C. Zapata, Ely, Antonelli – Kucka, Montolivo, Bertolacci – Bonaventura – Adriano, Bacca.
Náhradníci: Abbiati, G. Donnarumma – J. Mauri, Suso, Honda, Cerci, A. Poli, Nocerino, Alex, N. de Jong, Calabria.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, Higuaín, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Henrique, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, David López, Chiricheş, Gabbiadini, El Kaddouri, Chalobah.

Rozhodčí: Rizzoli – de Luca, Dobosz.
Hosté z Neapole naopak po rozpačitém začátku začínají chytat velké tempo a z posledních tří zápasů získali sedm bodů plus vyhráli obě úvodní klání Evropské ligy se skóre 8:0. Nejprve ale Neapol musela přetrpět porážku od Sassuola (1:2) a remízy se Sampdorií a Empoli (obě 2:2). Až poté se Neapol chytila a rozprášila Lazio (5:0), pak sice přišla ztráta s Carpi (0:0), ale na vítěznou vlnu se podařilo znovu dostat v zápase proti Juventusu (2:1). Neapoli to tak stačí na o jedno lepší místo než AC, když má stejně bodů ale lepší skóre. Nejvíce gólů dal Gonzalo Higuaín, když se trefil přesně pětkrát.
Domácí AC zažívá hodně rozporuplný start do sezóny. Sen o skvěle fungující mladé stoperské dvojici se rozplynul už po úvodní porážce z kopaček Fiorentiny, kdy mladík Ely dostal červenou kartu a jeho kolega Romagnoli zavinil penaltu. Od té doby ne a ne stabilizovat sestavu a udržet čisté konto se jeví jako neřešitelný úkol. Po již zmíněné úvodní porážce přišla výhra na Empoli, které ale při prohře 1:2 hodně kousalo. Následoval tvrdý knock-out v milánském derby od Interu (0:1) a vydřená výhra na slaboučkým Palermem (3:2). Ve stejném poměru (3:2) zvítězilo AC i v Udine, ale v posledním zápase opět selhalo, tentokrát v Janově (0:1).
Plyne z toho tak devět bodů za šest zápasu a až 11. místo. Nejlepší střelec pak je se třemi góly Carlos Bacca.
Dobrý den, vítám Vás u přenosu z italské Serie A! V tomto šlágru kola se proti sobě postaví "nový" AC Milán a Sarriho Neapol!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
2. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Verona 1 1 0 0 3:0 3
2. Janov 1 1 0 0 4:1 3
3. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
4. Milán 1 1 0 0 2:0 3
5. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
6. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
7. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
8. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
9. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
10. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
11. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
12. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
13. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
14. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
15. Torino 1 0 0 1 0:1 0
16. Bologna 1 0 0 1 0:2 0
17. Parma 1 0 0 1 0:2 0
18. AS Řím 1 0 0 1 0:3 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud