Torino - Chievo | ONLINE | 7.2.2016 15:00 | Serie A 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Tak je to za námi, Chievo ve druhé půli přidalo jednu branku, když se trefil v 72. minutě z penalty Valter Birsa. Žádnou další pořádnou šanci už zápas nepřinesl a Chievo si tak odváží cenné tři body, díky nimž vystřídá svého soupeře na 11 místě tabulky.
90+4
Konec zápasu.
90+4
Domácí teď stáli napáskováni snad v šesti lidech na hranici vápna, ale ofsajd zastavil pravděpodobně poslední jejich akci.
90+3
Immobile se dostal ke střele z levé strany, z poměrně ostrého úhlu. Nezamířil přesně a bránu vysoko přestřelil.
90+2
Žlutou kartu dostává Antonio Floro Flores (Chievo Verona).
90+2
Čas se domácímu týmu povážlivě krátí a ten je stále neschopný nějak se usadit na polovině Chieva. Začíná to pomaličku vypadat, že hosté si dnes odvezou všechny body.
90
Nad rámec druhé půle jsou nastaveny 4 minuty, Turínští tedy ještě mají dost času na eventuální srovnání skóre.
88
Ani z jedné šance pro Veronu nic nevzešlo, hra se teď odehrává především ve středu pole. Odtamtud také letěl dlouhý pas pro Floro Florese, který si míč skvěle pokryl, ovšem následně nešikovně ukopl do zámezí.
86
Turín se bude muset bránit po dvou faulech. Nejprve se provinil Glik v souboji s Inglesem, následně fauloval Gazzi Floro Florese. Druhý jmenovaný domácí hráč za to také vyfasoval žlutý trest.
84
Immobile si počínal nedovoleně v souboji se Spollim, Chievo tak dostane balon a má možnost ušetřit trošku času.
83
Glik fauloval na pravé straně Inglese, ale z následného přímého kopu nezapršelo. Naopak Býci se derou vpřed, a aby také ne, když stále prohrávají a zbývá už jen necelých 10 minut.
81
Maxi López se jen těsně nedostal k míči po dlouhé nahrávce ze středu. Domácí forvard ale moc šancí neměl, byl tísněn dvěma hráči Chieva.
80
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Filippo Costa.
78
Kolmice Maksimoviće za obranu sice nalezla přesně kopačky Immobileho, ten ale stál v ofsajdu. Domácí tak na eventuální srovnání skóre musí pořád čekat.
77
Danilo Avelar rozehrál na levé straně aut na Maxiho, který se otáčel kolem svého strážce a už si to chtěl namířit k Seculinovi, když balon odjel do zámezí. Sudí navíc jako posledního hráče, který se dotkl míče, viděl právě domácího forvarda a tak hraje Chievo.
76
Alexander Farnerud vybojoval přímý kop z levé strany, dost blízko vápna. Ani z této šance ale Turín na kýžené srovnání nedosáhl.
75
Další roh Turína rozehrál Maxi López, ale neuspěl. Veronští opět obstáli a uklidili balon ven z vápna.
74
Domácí se hned pokusili o srovnání, ale s rohovým kopem nepochodili. Obrana Chieva balon odehrála daleko pryč.
72
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Giuseppe Vives.
72
Chievo právě vstřelilo branku!
VALTER BIRSA se ujal exekuce pokutového kopu a provedl to náramně, levačkou poslal míč do dolního rohu brány, Padelli neměl nárok!
70
Lucas Castro padl ve vápně k zemi po kontaktu s Danilo Avelarem, penalta pro Chievo!
69
Emiliano Moretti poslal dloubáček do vápna, kde se k odraženému míči už už dostával Danilo Avelar, ale další postup Turínských zastavil hvizd píšťalky.
67
Antonio Floro Flores byl v souboji dvou nových mužů na trávníku povalen Farnerudem, bude to přímý kop pro Chievo.
65
Pinzi našel nádherným pasem Roberta Ingleseho, jehož zakončení zmařil skvělým zákrokem Padelli. Domácí gólman proti míči vytrčil pravou nohu, bude to roh.
63
Ingles byl faulován Gazzim a hosté se tak mohou vydat vpřed. To jim ale dlouho nevydrželo, jelikož Peres míč získal a následně se nechal faulovat Castrem, míč se vrací na kopačky Býků.
61
Roh nebezpečí nepřinesl, balon skončil v zámezí. Hosté tak mohou vystřídat, Mpokua nahradí Floro Flores.
61
Domácí vybojovali roh po zákroku Ivana Radovanoviće.
60
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Andrea Belotti, přichází Maxi López.
59
Jen to zahučelo v ochozech Stadio Olimpico. Největší nešťastník první půle, Brazilec Bruno Peres, si teď navedl míč, utancoval dva soupeře a z pravé strany svou slabší levačkou vyslal jedovatici, která se jen o kousek nevešla mezi tři tyče.
58
Nakonec ten útok domácího týmu přinesl nebezpečí. Benassi obdržel na pravé straně nahrávku od Perese a zkusil štěstí, o chloupek minul.
57
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Alexander Farnerud.
57
Po delší době se na polovinu Verony odhodali domácí, uvidíme, co nám to přinese.
55
Avelar fauloval Pinziho, Verona zůstane v akci na půlce soupeře.
53
Mpoku kombinoval s Gobbim, ale sudí zahlédl ruku hostujícího beka a zapískal. Míč se tak stěhuje k domácím.
53
Dalším faulovaným se stal hostující Pinzi, zatím je to spíše boj než kopaná. Věřme, že se vše v lepší obrátí.
51
Emiliano Moretti fauloval zhruba na polovině hřiště Roberta Inglese, Chievo dostane míč.
50
Padelli si křikl na obránce, vznesl se do výšin nebeských a vysoký centr stáhl. Turínští se pak hnali vpřed. To jim ale vydrželo pouze asi 20 sekund, než o kulatý nesmysl zase přišli.
49
Radovanović pálil z hranice vápna a na poslední chvíli mu pod nohy skočil jeden z hráčů domácího týmu. Uvidíme tak rohový kop.
49
Danilo Avelar ale celou akci zazdil hrubě nepovedenou nahrávkou, Veroňané se derou k Padelliho svatyni.
48
Vzápětí byl o hodný kus dále faulován další hostující plejer, tentokráte to byl Mpoku. Chievo ale šanci nevyužilo a naopak se teď bude muset bránit proti vznikajícímu kontru Turína.
47
Boštjan Cesar se šikovně nechal faulovat na vlastní polovině, Chievo tak získá balon.
46
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Dario Dainelli, přichází Nicolás Spolli.
46
Začal druhý poločas.
První poločas je tedy za námi, přinesl po jedné brance na každé straně. Ze začátku byli mírně aktivnější hosté, ale po rychlém brejku Turína se v 19. minutě prosadil Marco Benassi. Od té doby převzalo iniciativu opět Chievo a to přineslo i gól, když se ve 34. minutě do vlastní brány nešťastně trefil Bruno Peres. Druhá půle začne cca. v 16:03.
45+3
První poločas skončil.
45+3
Chievo se ještě v samém závěru snaží natlačit se vpřed, ale mám pocit, že to už asi nestihne.
45+3
Do ofsajdu se před domácí bránou vystavil Boštjan Cesar a tento prohřešek je samozřejmě odpískán, domácí dostali balon.
45+1
Nastavují se 3 minuty nad rámec první půle!
45
Roberto Inglese si to štrádoval směrem k domácí bráně a Benassi ho zastavil jen za cenu faulu. Obdržel za to žlutou kartu, ale Chievo z následné standardky nevytěžilo nic, Paul-José Mpoku se k míči nedostal.
44
Giampiero Pinzi se poroučel k zemi. K tomu mu dopomohl Avelar a sudí pochopitelně hvízdl faul.
42
Naopak na druhé straně rozehrál standardní situaci Peres, ale celá ake skončila dřív, než začala – sudí si povšiml faulu ve shluku hráčů na hraně šestnáctky a odpískal.
41
Chievo se v závěru prvního poločasu vymanilo z nátlaku domácího týmu a naopak samo se vydalo vpřed. Akci táhl po levé straně Pinzi, ale nakonec z toho nebezpečí pro Padelliho nevzešlo.
39
Nešťastník Peres sebral balon na pravé straně, ale vpřed se neodvážil. Posunul tak do středu, odkud směřovala další kolmice k hostující bráně. Opět to ale Býci nedotáhli do konce a Seculin si celou akci pohlídal.
38
Další akci Turína vedl Kamil Glik. Polský stoper ale dlouhou nahrávku nezvládl provést úplně ideálně a balon skončil v moci Seculina.
37
Na zemi se ne zcela z vlastní iniciativy ocitl faulovaný Radovanović a hosté tak přišli k míči velmi lacino.
34
Chievo právě vstřelilo branku!
Centr z hloubi pole směřoval ke Castrovi. To neuniklo BRUNO PERESOVI, který se tak vehementně snažil míči zabránit v této cestě, až jej poslal podél zkoprnělého Padelliho přesně k tyči vlastní brány!
34
Obi tušil za obranou Immobileho a hned mu adresoval nahrávku. Domácí forvard se k míči nedostal, dříve u něj totiž byl Seculin.
32
Valter Birsa dostal malinko prostoru za vápnem a hned z toho zkusil vytěžit střelecký pokus. Jeho rána levou nohou nebyla marná, ale bohužel pro Chievo skončila těsně vedle levé tyče domácí brány.
31
Padelli chtěl vyřešit situaci ve vápně razantním odkopem, kterým však pouze trefil Ingleseho. Po odrazu od hostujícího hráče balon sebral a následně se gesty omlouval, že to rozhodně neměl v úmyslu.
29
Na zemi se po vzdušném souboji ocitl Peres, jenž se ocitl mezi statnými borci Maksimovićem a Radovanovicém. Brazilský krajní hráč tak opustil hrací plochu a je ošetřován v zámezí.
27
A znovu, žlutý hříšník v roli faulovaného! Immobile se hbitě otočil kolem Dainelliho, který jej nekompromisně poslal k zemi.
27
Chievo ani po inkasované brance neustává v ofenzivních manévrech, teď musel s vypětím všech sil domácí kapitán Glik odklidit balon z vápna.
25
První hříšník zápasu, hostující Gobbi, nyní poznal, jaké to je, když je člověk tvrdě faulován. Tentokrát se ocitl v roli obětního beránka po ostrém skluzu Immobileho, který se tak stal druhým potrestaným mužem.
24
Padelli vyřešil nebezpečnou komici do vápna včasným vyběhnutím a schoval balon v náručí.
23
Ale už zase pokračujeme a namlsaný Benassi se pokusil o další zářez. Ačkoli mu na pravé straně nabíhal dobře postavený Peres, středopolař Turína to vzal na sebe, nicméně tentokrát pálil mimo tři tyče.
21
Po nepřehledné situaci v domácím vápně zůstal ležet na zemi gólman Daniele Padelli a hra se nám na chvilku pozastavila.
19
FC Turín právě vstřelil branku!
Turínští předvedli rychlý výpad po levé straně, kde se k balonu dostal Ciro Immobile. Ten se podíval a nahrávkou pod sebe našel za vápnem MARCA BENASSIHO, jenž uklidil přesně k tyči do protipohybu gólmana – 1:0!
18
Útočné akce se teď snažil založit Peres, ale první nahrávka byla sražena pouze zpátky k němu. Nemeškal a vyslal dlouhý balon vpřed, nicméně pouze pro v ofsajdu stojícího Belottiho.
16
Marco Benassi natáhl zpoza vápna k překvapivé ráně a Seculin měl plné rukavice práce. Nakonec ale dokázal vyrazit aspoň na roh, po němž už domácí nezahrozili.
14
Maksimović vrátil míč Glikovi, Torino se vpřed vydává trošku bojácně. Nakonec domácí opět zařadili zpátečku a vrátili se až na vlastní polovinu.
13
A po krátké a neúspěšné kombinaci Býků se k míči znovu dostali hráči veronského týmu.
13
Přímý kop rozehrál taktéž Peres, ale tentokráte z toho nezískal nic.
11
Hosté pokazili rozehrávku a dopředu se vydali hráči turínského FC, po pravé straně pronikal Bruno Peres. Fofrnického Brazilce podrazil Gobbi a vyfasoval za to zasloužený trest.
10
A opět, stejně jako v úvodu zápasu rozehrává hostující tým odzadu, zatímco domácí trpělivě čekají na vlastní polovině.
9
Maksimović na útočném výpadu hledal kolmicí za obranou Immobileho, který byl ale jednak v těsném ofsajdu, druhak pak na balon stejně nedosáhl. Vpřed vyráží hosté.
7
Dlouhatánský diagonální nákop z levé strany vyslal Obi, míč ale zalétl do autu.
6
Nyní si ale i domácí zadáci vyměňují balon a lehce tak otupili nápor hostujícího celku.
5
Hra hned v úvodu ukázala, co nás asi čeká. Verona trpělivě hraje s balonem a dobývá se „do plných“, zatímco Turínští budou spoléhat na rychlé výpady v brejkových situacích.
3
Massimo Gobbi posílal balon z levé strany do vápna, ale tam se k němu nikdo ve žlutém nedostal. Rozehrával tak domácí gólman Daniele Padelli.
2
Prvotní náznak útoku Turína hostující obrana hravě zastavila a právě Chievo se nyní postupnou rozehrávkou dostává vpřed.
1
Rozehrávky se ujali domácí fotbalisté v dresech klasické tmavě rudohnědé barvy, hosté mají žluté sady.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Turín FC: D. Padelli – Maksimović, Glik (C), Moretti – Peres, Benassi, Gazzi, Avelar, Obi – Belotti, Immobile.
Náhradníci: Castellazzi, Ichazo – P. Jansson, Mantovani, S. Gastón, Zappacosta, Farnerud, Vives, Maxi López.

Chievo Verona: Seculin – Gobbi, Dainelli, Cesar, Frey (C) – Pinzi, Radovanović, L. Castro – Birsa – Inglese, Mpoku.
Náhradníci: Bizzarri, Bressan – Spolli, Cacciatore, Costa, Damian, Pellissier, Floro Flores.

Rozhodčí: Rocchi – Prenna, Pretti.
Chievo Verona
Nejprve něco málo k hostujícímu celku. Ten se nachází v tabulce na dvanáctém místě se ziskem 27 bodů. Má záporné skóre 27:31. Odehrál zatím 23 zápasů a sedm vyhrál, šest remizoval, deset prohrál. V posledním kole zajížděl na půdu Interu Milán a zde inkasoval jednu branku a prohrál.

Turín FC
Domácí tým je v tabulce o jednu příčku výše a má náskok jednoho bodu. Odehrál 23 zápasů a sedm vyhrál, sedm remizoval, devět prohrál.V posledním kole remizoval proti Sampdorii 2:2.
Krásné nedělní odpoledne, ještě jednou zde vítám všechny fanoušky fotbalu, toho italského obzvlášť. Dnes nás čeká utkání dvou celků, které se nacházejí ve středu tabulky a dělí je v tabulce pouhý bod. Turín FC proti veronskému Chievu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Janov 1 1 0 0 4:1 3
2. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
3. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
4. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
5. AS Řím 1 0 1 0 0:0 1
6. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
7. Verona 1 0 1 0 0:0 1
8. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
9. Milán 0 0 0 0 0:0 0
10. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
11. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
12. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
13. Bologna 0 0 0 0 0:0 0
14. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
15. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
16. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
17. Torino 1 0 0 1 0:1 0
18. Parma 1 0 0 1 0:2 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud