Je konec! Crotone slaví, neboť tento malý klub dnes vybojoval svou první výhru v této sezoně!

Do dnešního zápasu vstoupilo Crotone velmi aktivně, když mohl hned ve druhé minutě poslat domácí do vedení Trotta, avšak nacházel se v ofsajdu. Nebezpečnou střelou se prezentoval v polovině prvního poločasu znovu Trotta, avšak Sorrentino zasáhl. V závěru poločasu zahrávalo Crotone pokutový kop, kterého se zhostil Marcello Trotta a otevřel skóre dnešního zápasu!

Crotone vstoupilo aktivně i do druhého poločasu, střelu Naliniho však dokázal vyrazit brankář Sorrentino. Chievo toužilo po vyrovnání, avšak přes propracovanou domácí obranu se do žádné šance dostat nedokázalo. V samotném závěru se navíc prosadil Diego Falcinelli, který definitivně rozhodl o vítězství domácího celku!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 9:10. Střely mimo: 1:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 19:21.
90+4
90+3
Hostující Chievo se ještě pokouší s výsledkem něco udělat, avšak domácí obrana pracuje v dnešním utkání opravdu velmi dobře!
90+2
Crotone právě vstřelilo branku!
A v druhé nastavené minutě Crotone rozhoduje o svém vítězství! Na pravé straně se dokázal uvolnit střídající Sampirisi, který následně předložil míč před branku pro DIEGA FALCINELLIHO, který rozjásal domácí fanoušky!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
90
Na levé straně se dostal k míči Cacciatore, který obratem poslal míč do vápna, nicméně jeho centr dokázal Ferrari odkopnout do zámezí.
90
Útočník Falcinelli teď odvedl výbornou práci, když velmi agresivně napadal rozehrávku svého soupeře, dostal pod tlak i brankáře Soprrentina a ušetřil cenné vteřiny!
89
Hostující celek opět kombinoval před pokutovým územím svého soupeře. Střídající Radovanović se pokoušel dostat míč na nohu Pellissiera, avšak nepřesná přihrávka skončila u Sorrentina.
88
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Lorenzo Crisetig.
86
O další centr do pokutového území Crotone se postaral obránce Cacciatore, nicméně pozorný Ceccherini dokázal míč odhlavičkovat!
85
Exekuce následné standardní situace se ujal Birsa, jehož přetažený centr našel na zadní tyči Spolliho, avšak jeho následná hlavička skončila v náruči brankáře Cordaze!
84
Teď však budou mít hosté k dispozici nebezpečnou standardní situaci z pravé strany, kde byl faulovaný Birsa!
83
Verona je i nadále u míče a má územní převahu, avšak do žádné nebezpečnější šance se zatím dostat nemůže, a tak se Crotone každou minutou přibližuje důležitému vítězství.
82
U pravé postranní čáry svedl domácí Rosi souboj s Parignim, který se nemohl dostat k míči, a tak zvolil nedovolený zákrok, který pochopitelně neunikl hlavnímu rozhodčímu.
81
Chievo získalo míč na vlastní polovině a chtělo jít do rychlého protiútoku, avšak Frey celou situaci zabrzdil. Následný centr Gamberiniho byl hodně nepřesný a míč skončil v zámezí.
80
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Mario Sampirisi.
79
Crotone v posledních minutách výrazně ubralo ze své aktivní hry, nicméně stále drží jednobrankové vedení, které by znamenalo první vítězství v nové sezoně!
77
Následného rohového kopu se ujal Barberis, jehož centr se snesl do středu vápna, avšak obrana Chieva dokázala míč odhlavičkovat.
76
Domácí celek měl následně k dispozici standardní situaci, které se ujal Capezzi. Jeho tvrdou střelu však Sorrentino vyrazil a Gamberini následně poslal míč na rohový kop!
76
Domácí celek postupoval do zajímavého protiútoku, který táhl středem hřiště střídající Nalini. Jeho postup zastavil nedovoleným zákrokem Spolli, který dostává žlutou kartu!
73
Hostující Verona se hnala do dalšího protiútoku, který po pravé straně táhl obránce Frey. Jeho následná přihrávka měla najít ve vápně Pellissiera, avšak míč odkopl Ferrari.
72
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Antonio Floro Flores, přichází Vittorio Parigni.
70
Hostující Birsa se dostal ve středu hřiště k míči a nebezpečně vystřelil, avšak jeho rána nakonec mířila nad branku!
69
Teď mělo Chievo další velkou šanci! Do protiútoku se dostal Pellissier, který před vápnem předal míč Floro Floresovi, avšak tomu střela nesedla a Cordaz zasáhl!
68
Následující rohový kop rozehrál opět Birsa, jehož centr odvrátila obrana domácích přímo k Radovanovićovi, který napřáhl ke střele, avšak jeho pokus mířil nad branku!
67
Po pravé straně se pokoušel proniknout do vápna Cacciatore, který dostal dobrou přihrávku od Radovanoviće, avšak jeho postup zastavil čistým skluzem obránce Ferrari, který dostal míč do zámezí.
66
Crotone se nyní pokoušelo zaútočit z rychlého protiútoku, avšak centr Naliniho vystihl vracející se Cacciatore, který hlavičkou dostal míč k Sorrentinovi.
65
Dlouhý nákop brankář Cordaze směřoval na útočníka Falcinelliho. Autor úvodní branky si však počínal v souboji s Gamberinim nedovoleně, a tak je hra přerušena.
64
Hostující Radovanović operoval ve středu hřiště s míčem, avšak se dostal do souboje s dvěma protihráči. Střídající hráč byl však faulovaný, a tak zůstane Chievo u míče.
63
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Sergio Pellissier.
60
Domácí Rosi ztratil míč po souboji s Cacciatore, avšak chtěl jej rychle získat zpět, avšak v souboji svého protihráče fauloval a za svůj zákrok dostává žlutou kartu!
59
Floro Flores postupoval středem hřiště a po pohledné individuální akci se dostal do zakončení. Jeho střelu však Cordaz dobře viděl a bez větších problémů zasáhl!
57
Přes pravou stranu to zkoušel obránce Rosi, který se přetahoval s Cacciatorem, před kterého se dokázal dostat, avšak po souboji upadl a Gamberini následně míč odkopl!
56
Crotone zatím ovládá hru ve druhém poločase a hostující Verona se nemůže dostat do vážnější kombinace na útočné polovině.
54
Domácí celek vlétl do druhého poločasu velmi aktivně. Do protiútoku se hnal Falcinelli, jehož následná přízemní střela však skončila v náruči Sorrentina.
52
Sorrentino musel být po zákroku proti Falcinellimu ošetřen, nicméně nyní by již měl být v pořádku a pokračuje se ve hře!
51
Z následného rohového kopu mohl domácí celek také navýšit své vedení! Před brankou se odrazil míč na zadní tyč k volnému Falcinellimu, avšak tomu ukradl míč z kopačky Sorrentino!
50
Velká šance Crotone na navýšení skóre! Andrea Nalini se pěkně uvolnil ve středu hřiště a následně vystřelil na zadní tyč. Jeho povedenou ránu však vyrazil Sorrentino na roh!
49
Na pravém křídle svedl Nalini ostrý souboj s Cacciatorem o míč. Na zemi skončili oba hráči, nicméně hlavní rozhodčí zákrok neohodnotil jako nedovolený, a tak hra pokračuje dál.
48
Crotone se hned na začátku druhého poločasu dostalo do kombinace poblíž pokutového území svého soupeře. Tlak Crotone skončil centrem Mesbaha, který dokázala obrana Chieva odvrátit.
46
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Nicola Rigoni, přichází Ivan Radovanović.
46

Druhý poločas začne přibližně v 16:04!
45+3
45+3
A Crotone se dostává v závěru prvního poločasu do vedení! Exekuce se tedy ujal MARCELLO TROTTA, který kopl penaltu velmi dobře a otevřel skóre dnešního utkání!
45+2
Velmi zajímavá situace, neboť Trotta má míč ve svých rukou a nehodlá jej nikomu předat, i když měl být pravděpodobně určen Falcinelli, na což poukazují i jeho spoluhráči.
45+2
V samotném závěru prvního poločasu bude Crotone zahrávat pokutový kop!
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
45
Nyní hlavní rozhodčí uděluje první žlutou kartu v tomto utkání. Hetemaj u vápna domácího celku velmi ostře dohrál Ferrariho a dostává žlutou kartu!
44
Crotone velmi aktivně napadalo na pravé straně, kde získal míč obránce Rosi. Následnou přihrávkou chtěl za obranou oslovit Trottu, avšak Sorrentino šel velmi rychle ven z branky.
42
Chievo pokračovalo v kombinaci na útočné polovině. Po souboji Hetemaje s Barberisem je však hra přerušena, neboť hostující hráč se provinil nedovoleným zákrokem.
41
Hostující celek se hnal do velmi zajímavého protiútoku, který táhl středem hřiště Floro Flores. Italského útočníka křižoval obránce Ferrari, který ho dokázal obrat o míč.
39
Cheivo vybojovalo rohový kop, kterého se zhostil Birsa. Jeho centr se snesl před branku do prostor, kde se však žádný z hostujících hráčů nenacházel.
38
Tentokrát Crotone zahrozilo z pravé strany, kudy postupoval Rosi. Jeho následný centr mířil na přední tyč, avšak brankář Sorrentino míč vyboxoval!
37
Do vápna Verony poslal z levé strany nebezpečný centr Mesbah, avšak pozorný Gamberini dokázal míč odkopnout do bezpečí.
35
Domácí Chievo opět rozehrávalo z vlastní poloviny. Následně poslal Gamberini míč na útočníka Ingleseho, který si však v souboji s Ferrarim počínal nedovoleně, a tak je hra přerušena.
34
Mesbah zaváhal při rozehrávce, čímž daroval míč Floro Floresovi. Bývalý hráč Sassuola si navedl míč na střelu, avšak jeho přízemní pokus mířil mimo tři tyče.
32
Na pravé straně chtěl kombinovat Rosi s Nalinim, avšak spolupráce těchto dvou nebyla ideální a míč skončil v zámezí.
31
Crotone získalo po aktivním napadání Trotty a Falcinelliho míč, nicméně do protiútoku se nepouští, nýbrž se usazuje na útočné polovině a kombinuje.
30
Falcinelli prošel středem hřiště přes Hetemaje a následnou přihrávkou roztáhl hru na levou stranu pro Barberise. Jeho následný centr však dokázal zblokovat Frey!
27
Crotone se postupně probouzí a v posledních minutách svého soupeře přehrává! Momentálně domácí hráči kombinují na útočné polovině.
25
Velká šance Crotone! Míč se dostal k Falcinellimu, který jej dokázal podržet, počkal si na náběh Trotty, jehož střelu však dokázal Cordaz vyrazit!
24
Dlouhý odkop brankáře Cordaze směřoval na útočnou polovinu, kde se míč po nepřesné hlavičce Spolliho odrazil k Trottovi. Jeho průnik do vápna však obránci Chieva včas zastavili.
23
Na levém křídle kombinoval Cacciatore s Barberisem. Jejich kombinace však nebyla ideální a po špatném zpracování míče prvně jmenovaného bude následovat odkop od branky Sorrentina.
21
Druhého rohového kopu Verony v tomto zápase se ujal Birsa, jehož centr směřoval na hranici vápna. V tomto prostor se pokoušel prodrat k hlavičce Spolli, avšak neuspěl.
20
Chievo ze svého postupného útoku sice branku Cordaze neohrozilo, nicméně po centru Mesbaha bude zahrávat rohový kop.
19
Crotone vyrazilo po zisku míček do protiútoku. Celou akci táhl po pravé straně Rosi, který obehrál Cacciatoreho, avšak jeho následný centr odhlavičkoval Gamberini.
18
Hostující tým se zatím v dnešním utkání snaží překonat svého soupeře především přes útočné nákopy. Frey hledal na pravé straně Inglese, avšak ten se k míči nedostal.
17
Nepříjemnost pro domácí celek. Hned po sedmnácti minutách musí opustit hřiště Stoian kvůli zdravotním problémům. Na jeho místo přichází Nalini!
16
Crotone se hnalo do postupného útoku, který táhl středem hřiště Barberis. Domácí záložník se dostal pod tlak napadajícího Hetemaje, i tak dostal míč k Trottovi. Jeho následný centr byl však zablokován.
14
Chievo se dostalo do postupného útoku, který táhl po pravé straně Rosi. Jeho následný centr však nebyl přesný a míč skončil v zámezí.
13
Obránce Frey se pokoušel dlouhým nákopem poslat míč na útočnou polovinu, avšak jeho centr zablokoval Falcinelli. Oba hráči se následně dostali do vzájemného souboje, po kterém domácí hráč zůstal ležet na trávníku a hra je přerušena.
12
Na levé straně se dostal k centru aktivní Stoian, jehož centr však tentokrát dokázala obrana Verony odvrátit.
10
Verona se dostávala do zajímavého protiútoku, avšak ten zastavil pomezní rozhodčí, neboť přihrávka Florese mířila na Ingleseho, jenž se nacházel v ofsajdu.
9
Na druhé straně předvedlo Crotone pohlednou akci, když z levé strany odcentroval Stoian, jehož centr našel ve vápně Falcinelliho, avšak jeho hlavička mezi tři tyče nemířila.
8
Ve středu hřiště operoval s míčem Rigoni, který následným centrem chtěl dostat míč k Floro Floresovi, avšak ten špatně pochopil myšlenku svého spoluhráče, a tak do náběhu vůbec nešel.
7
Exekuce rohového kopu se zhostil Birsa, jehož centr se sice snesl do středu vápna, avšak zde se nacházel Cechcerini, který míč odkopl. Za vápnem se k němu dostal Rigioni, který tvrdě vystřelil, avšak jeho rána byla zablokovaná!
6
Chievo táhlo svůj útok přes levou stranu, kudy postupoval Hetemaj. Jeho postup následně zastavil obránce Rosi, který dostal míč na rohový kop.
4
Verona se až nyní dostala do kombinace na útočné polovině a hned z toho byla nebezpečná střela! Z pravé strany pokutového území střílel Inglese, avšak Cordaz dokázal střelu vyrazit!
3
Domácí celek vstoupil do dnešního utkání velmi aktivně a svého soupeře zatím drží na jeho polovině a kombinuje.
2
Hned na začátku dnešního zápasu se mohl domácí celek dostat do vedení. Po rohovém kopu hlavičkoval Ferrari, míč se poté dostal k Capezzimu, jehož střelu se odrazila od tyčky k zcela volnému Trottovi, avšak ten se nacházel v ofsajdu, a tak jeho branka neplatila.
1
Hlavní rozhodčí právě záhajil dnešní utkání. Úvodní výkop měli k dispozici fotbalisté hostujícího celku, kteří zvolili útočný nákop, avšak Floro Flores se k míči nedostal.
1
Hlavní rozhodčí dnešního duelu právě přivedl oba trýmy na velmi slušně zaplněné Stadio Ezio Scida v Crotone. Za několik málo desítek sekund začínáme!
Příjemné sobotní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Serie A má o tomto víkendu na programu zápasy svého 11. kola. My se společně zaměříme na souboj FC Crotone s Chievem Verona. Úvodní výkop je naplánován v 15:00 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Crotone se po postupu z druhé nejvyšší italské souteže zatím mezi elitou příliš nedaří. Tým z jihu Itálie se nachází na samém dně tabulky se ziskem pouhých dvou bodů. Prvního bodového zisku se malý italský klub dočkal až ve čtvrtém kole, když remízoval na stadionu v Pescaře s Palermem 1:1. Poté svěřenci trenéra Nicola zaznamenali hned pět porážek v řadě. V posledním kole však Crotone získalo druhý bod v této sezoně, když remízovalo na půdě silné Fiorentiny v poměru 1:1.

Crotone je tak po úvodních deseti kole jasným aspirantem na sestup, avšak na sedmnáctou Pescaru ztrácí pět bodů, což rozhodně není ztráta, kterou by tento italský celek nemohl dohnat.
To Chievo je na tom podstatně lépe, neboť se po odehraných deseti kolech nachází v klidném středu tabulky, konkrétně na desátém místě se ziskem patnácti bodů. Klub ze severu Itálie vstoupil velmi dobře do nové sezony, když hned v úvodním duelu porazil doma Inter v poměru 2:0. Za zmínku také stojí výhra Chieva na půdě Udine 2:1, avšak v posledních kolech nebyla hra Chieva ideální. Nejdřív v domácím prostředí prohrálo s Interem, poté přišla bezbranková remíza na půdě Empoli. V posledním kole se svěřenci trenéra Marana střetli doma s Bologonou, která se na začátku druhého poločasu dostala do vedení. Domácí zachránil v 70. minuty vlastní brankou M´baye, který rozhodl o tom , že se ve Veroně body dělily.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62