To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí jasným vítězstvím Neapole, které se zrodilo až ve druhém poločase. V tom hosté jako by přestali plnit zadané defenzivní úkoly, nechávali soupeři více prostoru před vlastní brankou a domácí toho dokázali využít. Celkem v pohodě si tak Neapol dokráčela pro „povinné“ tři body.
90+2
90+2
V samém závěru ještě hosté zahrozili, Pepe Reina (Neapol) musí vyrážet míč nad branku, roh pro Udinese.
90
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, sudí ale ještě nastaví dvě minuty.
89
Udinese ubránilo oba rohové kopy, hosté se s míčem dostávají na polovinu soupeře.
88
Další roh Neapole, tentokrát z pravé strany.
86
Rohový kop Neapole, domácí rozehrají z levé strany.
84
Alexis Zapata (Udinese) si nyní šel do vápna Neapole pro penaltu, ale sudí nepíská.
82
Neapol s míčem na polovině soupeře, domácí zkusili fintu, rychlý pas za obranu soupeře, ale je pískán ofsajd.
81
Roh pro Neapol, domácí rozehrají z levé strany.
80
Je tu poslední desetiminutovka, která již asi těžko může něco změnit na tom, že Neapol potvrdí roli favorita a v souboji dvou dobře hrajících týmů vyhraje.
79
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Piotr Zieliński.
78
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Lucas Evangelista.
78
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Arkadiusz Milik.
76
Jakub Jankto poslal míč do vápna, tam to trochu byla trma vrma, ale nakonec se domácí dostali do rychlého brejku, který se ale hostům podařilo zastavit.
75
Udinese získává volný kop, tentokrát již z místa, odkud lze ohrozit branku soupeře, míč si znovu postavil mladý český reprezentant Jakub Jankto.
74
Pro Udinese je to kruté vysvědčení za výkon ve druhém poločase, který neodpovídá tomu, co hosté předváděli v poločase prvním.
72
Neapol právě vstřelila branku!
Obrana Udinese byla nyní pod tlakem, nejprve patičkou neuspěl Mertens, poté dokázal střelu zablokovat bránící Danilo, ale na pokus JOSÉ MARÍA CALLEJÓNA již nikdo nedosáhl.
71
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Marko Rog.
70
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Ryder Matos.
69
Jakub Jankto (Udinese) rozehrál, ale domácí se s přehledem ubránili.
68
Volný kop Udinese, na útočné polovině, ale poměrně daleko od branky Neapole.
67
Hraní rukou odpískáno domácím, míč tak mají hosté.
65
Orestis Karnezis (Udinese) má míč a bude vykopávat od své branky.
63
ALLAN vlétl do obrany Udinese jako uragán a přesnou střelou nedal brankáři Udinese šanci.
61
Bouřlivý pískot diváků, po centru Emila Hallfredssona totiž trefuje Zapata tyč domácí branky!
60
Slovenský ostrostřelec Marek Hamšík dostal míč do svého oblíbeného prostoru, jenže branku Udinese netrefuje zhruba o dva metry.
59
Raúl Albiol (Neapol) rozehrává, posílá míč na pravou stranu a domácí se dostávají na polovinu Udinese.
57
Jakub Jankto (Udinese) pálí z voleje, po dlouhém centru z pravé strany, ale branku Neapole netrefuje.
56
Pouze vedle branky zamířil nyní Lorenzo Insigne (Neapol), který se gestem omlouvá svým spoluhráčům.
54
José María Callejón (Neapol) rozehrál, míč končí u Jorginha, jež střílí, ale branku netrefuje.
53
První roh soupeře Udinese ubránilo, co další z levé strany?
52
Rohový kop Neapole, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
52
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Stipe Perica.
50
Neapol je opět na polovině Udinese, hosté si musí dávat pozor, což se jim podařilo, Silvan Widmer (Udinese) skvěle zablokovat střelecký pokus Insigneho.
49
Udinese nesmí, i přes inkasovaný gól, otevřít hru, hosté se i nadále musí spoléhat na pevnou defenzivu a na brejky.
48
Dlouho to ve druhém poločase netrvalo! Po přesně načasovaném pasu Jorginha unikl obraně Udinese DRIES MERTENS, který poté prostřelil Karnezise.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
Je za námi první poločas, v němž sice měli domácí územní převahu, ale prosadit se zatím nedokázali. Udinese se zde prezentuje velmi dobrým taktickým výkonem, který je sice hlavně defenzivní, ale to se proti silnému soupeři dá očekávat.
45+1
45+1
Domácí nevybočili z průměru, tentokrát je zastavuje odpískaný ofsajd, Orestis Karnezis (Udinese) stále bez práce.
45
Neapol může zvrátit nepříznivou statistiku, domácí mají další roh, tentokrát z levé strany.
45
A toto je již tradiční obrázek první půle – Neapol je z rohu zatím absolutně neškodná, nejinak tomu je i nyní, po rohovém kopu Callejóna z pravé strany.
44
Další roh pro Neapol, domácí rozehrají opět z pravé strany.
43
Čtyři domácí borci se nyní nabízeli ve vápně Insignemu, ten místo toho ale raději pálil – ovšem vedle branky.
42
No vida, to je patrný posun v domácím týmu, tentokrát se již totiž dostal do zakončení, po rohovém kopu Callejóna, Albiol, který ale hlavičkuje pouze nad branku soupeře.
41
Roh Neapole, z pravé strany.
40
Čeká nás posledních pět minut první půle, Udinese na hřišti Neapole stále drží cenný výsledek.
39
Diváci nyní pískají, ke střele se totiž dostali hosté, jmenovitě Rodrigo de Paul, který ale neuspěl.
37
Domácí opět na polovině Udinese, hosté se ale znovu pozorně brání.
36
Neapol chybuje v rozehrávce, Udinese toho však nedokázala využít.
35
Danilo (Udinese) se již zvedl na nohy, drží se za hlavu, ale vypadá to, že nemá žádný vážnější problém a bude moci pokračovat v zápase.
34
Orestis Karnezis se nyní srazil s vlastním obráncem, když šel vyboxovat centr soupeře, Danilo toho má evidentně dost.
33
Orestis Karnezis (Udinese) si jde pro míč a bude moci rozehrát od své branky, jako již několikrát v dnešním zápase.
31
Je z toho další roh pro Neapol, Strinić opět rozehraje z pravé strany.
30
Vzápětí ale Neapol získává volný kop na útočné polovině, domácí rozehrají z nějakých pětatřiceti metrů od branky soupeře.
29
Ivan Strinić (Neapol) rozehrál z pravé strany, ale ani tentokrát domácí branku Udinese neohrozili.
28
Dries Mertens si šel až příliš okatě pro penaltu, místo toho sudí nařizuje roh pro Neapol.
26
Tlak Neapole z úvodu zápasu je ten tam a hosté se nyní čím dál častěji dostávají na polovinu soupeře.
24
Jakub Jankto (Udinese) s míčem na levé straně, ale netroufl si na průnik přihrává zpět.
23
Ale ani rohové kopy se zatím domácím tolik nedaří, jak by se asi dalo čekat.
22
Badu zablokoval střelu soupeře, Neapol má roh z levé strany.
21
Je za námi první dvacetimiutovka, kterou sice ovládli domácí, kteří mají územní převahu, ale vyloženou šanci si zatím Neapol nevytvořila.
19
Míč letí do vápna Neapole, po volném kopu De Paula, ale přímo na hlavu bránícího hráče soupeře.
18
Udinese bude mít k dispozici volný kop na polovině soupeře, na trávník se poroučel Rodrigo de Paul.
17
Neapol na útočné polovině, hosté se brání a zatím nepouští soupeře do vyložené šance.
15
Orestis Karnezis (Udinese) má znovu míč ve své moci a vykopává.
14
Spíše propagační střela domácího Driese Mertense, kterou Orestis Karnezis v pohodě chytá.
13
Rohový kop domácích z pravé strany, přetažený centr Striniće zkouší dostihnout Kalidou Koulibaly (Neapol), ale nepovedlo se.
12
Je tu první rohový kop v zápase, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
11
José María Callejón (Neapol) si nabíhá na dlouhý pas do vápna Udinese, je ale dobře bráněn Ali Adnanem.
10
Další výkop Karnezise, hosté ale totálně propadají v hlavičkových soubojích.
9
Orestis Karnezis (Udinese) vykopává, míč letí na polovinu Neapole, kde ale hrají pouze domácí.
8
Ofsajdem končí další útočná akce Neapole, která nyní svého soupeře nepouští vůbec k ničemu.
7
Marek Hamšík poprvé vypálil, ovšem dal míči opačnou faleš a jeho střela tak končí několik metrů vedle branky Udinese.
7
K tomu je ale zapotřebí dostat se na polovinu soupeře, což se nyní Udinese moc nedaří.
6
Cyril Théréau (Udinese) sice ztratil míč, ale je to aut pro Udinese, hosté tak budou moci zaútočit.
5
Útočným faulem končí akce Neapole, gólman Udinese Orestis Karnezis rozehrává daleko od vlastní šestnáctky.
4
Neapol zatím soupeři míč nepůjčuje, domácí se i nyní ženou dopředu.
3
Nepřesný pas hostů na pravou stranu, míč získávají domácí.
1
Žlutou kartu dostává Emmanuel Agyemang-Badu (Udinese Calcio) za faul na domácího Allana, kterého srazil zezadu k zemi.
1
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Strinić – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Giaccherini, Ch. Maggio, Nikola Maksimović, Chiricheş, P. Zieliński, Rog, Ghoulam, Pavoletti, Milik, Diawara.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Heurtaux, Danilo, Adnan – Agyemang-Badu, Hallfredsson, Jankto – de Paul, A. Zapata, Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Perica, Matos, Felipe, Gabriel Silva, Evangelista, Ewandro, Balić.
UDINESE CALCIO
Jak již uvedeno, Udinese se začalo dařit. Po nepovedeném únoru, kdy prohrálo třikrát za sebou, přišla pětizápasová ligová série bez porážky, v nichž Udinese nastřádalo výborných jedenáct bodů. Právě ty Udinese katapultovalo do středu tabulky, kde by jistě chtělo zůstat i nadále. Na hřišti Neapole však Udinese naposledy vyhrálo před šesti lety – téměř na den přesně 17. 4. 2011, kdy uspělo 2:1.
SSC NEAPOL
Domácí borce dnes rozhodně nečeká lehký úkol. Aktuálně třetí Neapol totiž čeká sice souboj s jedenáctým Udinese, ale díky posledním výkonům hostujícího týmu je již nyní jasné, že to dnes bude urputný boj. Neapol se však musí soustředit hlavně sama na sebe a potvrdit vlastní skvělou formu, kterou dokumentuje například výhry 3:2 v semifinále italského poháru nad Juventusem nebo vítězství v posledním ligovém kole 3:0 na hřišti čtvrtého týmu italské ligy Lazia!
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí SSC NEAPOL přivítá na svém stadionu San Paola UDINESE CALCIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62