Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první branku dnes přihrával v 43. minutě Théréauovi český záložník Jakub Jankto. Théréau ještě přidal branku v 61. minutě a domácí tak dnes zvítězili hlavně díky němu. Hosté ještě od 86. minuty dohrávali v deseti, když Cordaz zabránil jistému gólu chycením míče mimo vápno.

Držení míče: 59% – 41%
Střely celkem: 13 – 8
Střely na branku: 7 – 4
90+5
90+4
Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí ho za malou chvíli také ukončí.
90+3
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a vypadá to, že dnes už žádnou branku neuvidíme.
90+1
Žlutou kartu dostává Andrea Barberis (FC Crotone).
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
89
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Emmanuel Badu.
89
Kums to zkusil přímo na branku, ale trefil pouze jednoho z protihráčů stojících ve zdi.
88
Domácí tedy budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaceti metrů.
87
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Marco Festa.
86
Alex Cordaz chytil míč mimo vápno a od rozhodčího vyfasoval rovnou červenou kartu!
85
Matos dostal příliš nepřesnou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen u Martelly.
84
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Ryder Matos.
83
Zapata se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře, ale rozhodčí faul neodpískal.
82
Stoian poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil jen v zámezí.
80
Míč od rohového praporku dokázal Cordaz vyboxovat mimo vápno.
79
Domácí budou zahrávat rohový kop.
78
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
77
Théréau tak dlouho držel míč poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
76
Zapata ztratil míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou hosté.
75
Rosi poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil jen v zámezí.
73
Théréau se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho příliš nepovedenou střelu dokázal Cordaz chytit.
72
De Paul se řítil s míčem sám proti Cordazovi. Ten však proti němu včas vyběhl a jeho následný střelecký pokus dokázal vyrazit mimo vápno.
71
Zapata se dopustil faulu ve vápně soupeře a k míči se tak dostávají opět hosté.
70
De Paul ztratil míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou hosté.
69
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
68
Falcinelli se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus z velkého úhlu ale dokázal Karnezis v pohodě chytit.
67
Zapata poslal do vápna centr z pravé strany, který ale skončil jen na hlavě Ferrariho.
66
Palladino se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
65
Zapata se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
64
Théréau mohl přidat třetí branku, ale střelou uvnitř vápna soupeře nedokázal prostřelit Cordaze, který si připsal na své konto fantastický zákrok.
63
Centr Martelly z pravé strany skončil jen u Ceccheriniho.
61
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Zapata se dostal s míčem podél levé postranní čáry až do vápna, kde předal míč CYRILU THÉRÉAUOVI, který se ani podruhé nemýlil a míč poslal přesně k levé tyči.
61
Théréau to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.
60
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
59
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.
59
Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (FC Crotone).
58
De Paul poslal do vápna centr z pravé strany, který ale dokázal odhlavičkovat do zámezí vracející se Barberis.
57
Martella tak dlouho držel míč na pravé straně hřiště poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
56
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
55
Žlutou kartu dostává Marcello Trotta (FC Crotone).
54
Míč z přímého kopu skončil na hlavě Angelly. Toho však dokázal Cordaz vychytat.
53
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů. Faulovaným byl Théréau.
52
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Adrian Stoian.
51
Rohdén míří za pomezní čáru za pomoci lékařů a vypadá to, že už nebude moci dále pokračovat ve hře.
51
Rohdén má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
50
Palladino poslal nepřesnou přihrávku na Falcinelliho a míč tak skončil jen u jednoho z domácích hráčů.
49
Hosté vstoupili do druhého poločasu velice aktivně. Zatím si ale nedokázali vytvořit žádnou větší šanci.
47
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
46
Domácí rozehráli druhý poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
46
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Emil Hallfredsson.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas je za námi. Zatím máme možnost sledovat velmi vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí ale po prvním poločase vedou 1:0, když se v 43. minutě dokázal prosadit po centru Jankta Théréau. Hosté tak budou muset ve druhém poločase ještě více zabrat, aby s tímto pro ně nepříznivým výsledkem dokázali ještě něco udělat.

Střely celkem: 4 – 6
Střely na branku: 2 – 3
45+2
45+1
Rozhodčí nastavuje ještě 1 minutu.
45
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
43
Domácí se dostávají do vedení! Jankto poslal do vápna nadýchaný centr, který skončil na zadní tyči u CYRILA THÉRÉAUA, a ten se už do poloodkryté branky nemýlil.
42
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.
41
Následný rohový kop se hostům příliš nepovedl a míč tak skončil od jednoho z domácích hráčů mimo vápno.
41
Palladino se snažil poslat do vápna centr z levé strany. Nedovolil mu to ale Widmer.
40
De Paul poslal do vápna centr z pravé strany, který ale odhlavičkoval mimo vápno Ferrari.
39
Théréau dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od de Pauly a míč tak skončil jen v zámezí.
38
Žlutou kartu dostává Lorenzo Crisetig (FC Crotone).
37
Palladino poslal do vápna centr z levé strany, který ale skončil jen v rukavicích Karnezise.
36
Trotta svým slabým pokusem poblíž hranice vápna soupeře nijak nevyděsil Karnezise.
35
Samir byl faulován poblíž vlastního vápna a hrát tak mohou opět domácí.
34
Kums napřáhl ke střele zhruba z dvaceti metrů. Jeho pokus mířený do levého horního růžku branky ale skončil mimo branku
33
Zapata dostal příliš dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil jen u Cordaze.
32
31
Míč od rohového praporku dokázal Samir odhlavičkovat mimo vápno.
30
Hosté budou zahrávat rohový kop.
29
Domácím ale následný rohový kop nenadělal větší potíže.
29
Rosi poslal do vápna nadýchaný centr z pravé strany, který ale skončil jen na hlavě Angelly, a ten ho následně poslal do zámezí.
28
De Paul poslal nepřesnou přihrávku na Zapatu a k míči se tak dostávají opět hosté.
27
Tento přímý kop ale domácí nezahráli příliš dobře a hrát tak mohou hosté.
26
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
25
Martella si špatně zpracoval míč na levé straně hřiště poblíž vápna soupeře, a ten mu tak následně utekl do zámezí.
24
Domácí přišli o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou hosté.
23
De Paul se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
22
De Paulův centr z pravé strany skončil jen u Ceccheriniho, který následně poslal míč daleko od své branky.
21
Domácí zahrávali rohový kop, který ale nenadělal hostům větší potíže.
20
De Paul poslal do vápna centr z pravé strany, který ale skončil jen u Ferrariho.
18
Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich jen v zámezí.
17
Trotta našel přihrávkou z levé strany hřiště ve vápně úplně volného Palladina. Ten však svou následnou střelou branku trestuhodně přestřelil!
16
Fofana napřáhl ke střele poblíž hranice vápna soupeře. Jeho pokus ale skončil daleko vedle pravé tyče Cordazovy svatyně.
15
Falcinelli napřáhl ke střele zhruba z pětadvaceti metrů. Jeho slabý pokus skončil zhruba metr vedle levé tyče.
14
Zapata dostal od Widmera skvělou přihrávku do vápna, odkud ale nedokázal překonat střelou k přední tyči Cordaze.
13
Martellův centr z levé strany skončil jen v rukavicích brankáře Karnezise.
13
Falcinelli byl faulován zhruba na polovině hřiště a hosté tak zůstanou u míče i nadále.
12
Domácí si mezi sebou špatně přihráli poblíž vápna soupeře a o míč tak přišli.
11
Zapata byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
10
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
10
De Paul poslal do vápna přízemní centr z pravé strany. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců do zámezí.
8
Martella se snažil poslat do vápna centr z levé strany, avšak se mu to nepovedlo, neboť trefil pouze Widmera.
7
Domácí si mezi sebou špatně přihráli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
6
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který ho následně poslal na pravou stranu hřiště k Widmerovi.
5
4
Trotta se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře. Karnezis však včas vyběhl a jeho následný pokus fantasticky chytil.
3
2
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
1
De Paul poslal příliš dlouhou přihrávku za obránce na rozeběhnutého Zapatu a míč tak skončil jen u brankáře Cordaze.
1
Hosté rozehráli první poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v černo-bílých pruhovaných dresech, hosté dnes oblékli svítivě zelené dresy.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Angella, Felipe, Samir – Fofana, Kums, Jankto – de Paul, D. Zapata, Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Wague, Badu, Perica, Matos, Hallfredsson, Faraoni, Adnan, Evangelista.

FC Crotone: Cordaz – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén, Barberis, Crisetig – Palladino, Trotta, Falcinelli.
Náhradníci: Festa, Cojocaru – Nalini, Stoian, Gnahoré, Mesbah, Salzano, Dussenne, Sampirisi, Suljić, Fazzi Fazzi, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Sacchi – Cariolato, Tolfo.

FC Crotone

Crotone se momentálně nachází v tabulce až na osmnácté příčce s pouhými devíti body. Po šestnácti odehraných zápasech má na svém kontě 2 výhry, 3 remízy a 11 proher. Venku zatím Crotone odehrálo osm zápasů, ze kterých 1x remizovalo a 7x prohrálo.

Udinese Calcio

Udinese se momentálně nachází v tabulce na třinácté příčce s jednadvaceti body. Po šestnácti odehraných zápasech má na svém kontě 6 výher, 3 remízy a 7 porážek. Na domácí půdě zatím Udinese odehrálo osm zápasů, ze kterých 3x vyhrálo, 2x remizovalo a 3x prohrálo.

Atalanta – Udinese 1:3
Udinese – Bologna 1:0
Cagliari – Udinese 2:1
Udinese – Neapol 1:2
FC Janov – Udinese 1:1
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 17. kola italské Serie A mezi Udinese Calcio a FC Crotone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62