To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:19.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl čtyři branky. Po prvním poločase vedl Turín, ale domácí pak zabrali a v 70. minutě už vedli 2:1. Poslední slovo ale měl hostující Adem Ljajić, který vyrovnal na 2:2. Myslím si, že remíza je spravedlivá.
90+3
90+2
Po slibném centru se do zakončení dostal Emmanuel Badu, ale byl zády k brance a tu nakonec netrefil.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Na druhé straně měl práci Hart, ale i tentokrát vše s přehledem vyřešil.
86
Po zajímavém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden nakonec míč nezasáhl.
84
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Davide Zappacosta.
82
Turín je nyní aktivnější a snaží se něco vymyslet na polovině Udinese...
80
Deset minut mají oba celky na to, aby duel rozhodly. Tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
78
FC Turín právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! ADEM LJAJIĆ si krásně navedl míč do vápna a přízemní střelou překonal Karnezise, který neměl šanci, protože míč zapadl přesně za zadní tyč!
77
Hosté se vydali dopředu a na konci kombinace byl Belotti, ale jeho rána přesná nebyla a Orestis Karnezis práci neměl.
75
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jakub Jankto, přichází Emmanuel Badu.
73
Žlutou kartu dostává Duván Zapata (Udinese Calcio).
72
Udinese právě vstřelilo branku!
Obrat je dokonán! Po rohovém kopu nejdříve poslal jeden z hráčů míč do tyče, ale poté se k němu dostal DUVÁN ZAPATA, který ho doslova dotlačil za Harta!
71
A ve velké šanci se objevil Cyril Théréau, který se dostal do vápna, ale z bezprostřední blízkosti Harta nepropálil!
71
Po střele Danila musel zasahovat Hart, ale zvládl to a stav utkání se nemění.
69
I tento roh rozehrál český mladíček Jakub Jankto a do zakončení se dostal Widmer, ale jeho hlavička přesná nebyla.
69
Rohový kop pro Udinese.
68
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Maxi López.
66
A na druhé straně musel zasahovat Hart, ale s propagačním pokusem si dokázal v pohodě poradit.
64
Hosté se vydali dopředu a usadili se na polovině Udinese, ale nakonec z kombinace nic nebylo.
62
Je vyrovnáno! Widmer poslal míč do vápna a k hlavičce se dostal aktivní CYRIL THÉRÉAU, který to trefil přesně a Hart byl bez šance.
61
Je před námi posledních třicet minut. Vzhledem k tomu, že je to stále pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59
Oba celky se tlačí dopředu, ale zatím je to spíše trápení, protože k vidění je pouze velké množství nepřesných přihrávek.
57
Rozehrál ho Adem Ljajić, ale ani z tohoto rohu nic nebylo.
56
Je tu další rohový kop pro Turín.
55
Rohový kop zahrávali i hosté. Lucas Boyé poslal míč do vápna, ale tam se k němu žádný ze spoluhráčů neprodral.
54
Nyní ale vše skončilo útočným faulem. Domácí tlačí, ale zatím neměl Hart téměř žádnou práci.
53
Rohový kop pro domácí.
52
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna, ale nic z toho nebylo.
50
Jako první se ke střele ve druhém poločase dostal Belotti, ale jeho projektil přesný nebyl.
48
Oba celky v poločase střídaly, tak uvidíme, jak se to na trávníku projeví. Myslím si, že nás čekají zajímavý druhý poločas.
46
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Saša Lukić.
46
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Emil Hallfredsson.
46
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Stipe Perica.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím nabídl jednu branku. Prosadil se Marco Benassi a Turín tak vede nad hřišti Udinese 1:0. Domácí ale bojují a je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý. Máme se tak na co těšit.
45+1
45
Držení míče: 53% – 47%.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Po chybě se do vápna dostal Seko Fofana, který si navedl míč na střelu, ale nakonec pouze trefil posledního obránce.
42
Žlutou kartu dostává Emiliano Moretti (Turín FC).
40
Nakonec se ale hosté dopředu vydali. Byl z centr z pravé strany, ale míč proletěl celým vápnem a nakonec skončil v zámezí.
38
Kombinační akci domácích ukončil útočný faul, takže na tahu jsou hosté, kteří pochopitelně nikam nepospíchají.
37
Žlutou kartu dostává Danilo (Udinese Calcio).
36
Hosté zahrávali svůj třetí rohový kop, ale i tentokrát se Udinese dokázalo ubránit.
35
Domácí přidali a je to znát. Nyní to vzal na sebe Fofana, ale ani jeho projektil neměl gólové parametry a stav se tedy nemění.
33
Po další akci to z vápna vyzkoušel Cyril Théréau, ale jeho střela byla velmi nepřesná a Hart ani tentokrát práci neměl.
32
Domácí se nyní dostali k centru z pravé strany, ale ve vápně Turína opět kraloval velezkušený Joe Hart, který vyběhl a centrovaný míč sebral.
30
Žlutou kartu dostává Mirko Valdifiori (Turín FC).
29
Hosté zatím hrají ve velké pohodě a zkušeně kontrolují své těsné vedení. Domácí ještě nic nevymysleli a Hart je téměř bez práce.
27
Tak nakonec z toho bylo pouze autové vhazování pro domácí. Hráči Udinese kombinovali na polovině svého soupeře, ale směrem dopředu se jim dnes zatím nedaří.
26
24
A málem to bylo 0:2! Andrea Belotti se dostal do vápna a byl sám před brankářem, ale Orestis Karnezis skvělým zákrokem střelu zlikvidoval a podržel svůj celek!
22
Žlutou kartu dostává Lucas Boyé (Turín FC).
20
A ani tentokrát to domácím nevyšlo. Naopak Turín se hned vydal dopředu, ale byla z toho také pouze nepřesná přihrávka.
18
Domácí se pochopitelně hned vydali dopředu, ale z jejich kombinace ani tentokrát nic nebylo. Turín zatím opravdu skvěle brání.
16
Rychle se ale turínský celek dostal k míči a po další akci už jde do vedení 1:0! Belotti dokázal prostrčit míč do vápna, kde se zjevil MARCO BENASSI a ten pohodlně prostřelil brankáře.
15
Hosté se usadili na polovině domácího celku, dlouho kombinovali, ale nakonec z toho byl jen nepřesný centr.
13
Cyril Théréau obešel tři protihráče a už si rovnal míč na střelu, ale nakonec ho Emiliano Moretti skvěle zastavil.
12
Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesností a na první střelecký pokus stále čekáme. Je jasné, že to bude velmi opatrné utkání.
10
Ale ani hosté nic nevymysleli a od své branky bude rozehrávat Orestis Karnezis.
9
Rohový kop vybojovali také hosté z Turína.
8
Po dalším centru už musel Hart zasahovat, ale poradil si na jedničku a míč vyboxoval daleko od své branky.
7
Po rohu se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení z vápna, ale hradbu těl před sebou propálit nedokázal a Hart zasahovat nemusel.
6
Rohový kop pro Udinese Calcio.
5
Hosté nyní skvěle napadali a domácí museli míč poslat až ke svému brankáři. Orestis Karnezis nic nevymýšlel a kulatý nesmysl poslal daleko od své branky.
3
Ale úvod je také plný nepřesností. Nyní chyboval Marco Benassi a u míče už jsou hráči Udinese.
2
Ani domácím útok nevyšel. Na tahu jsou tedy opět hráči Turína, kteří vstoupili do zápasu velmi aktivně.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hned nakopli míč dopředu, ale z prvního nákopu nebylo nic.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Udinese a Turínem začne za malý okamžik.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Wague, Danilo, Felipe – Fofana, Kums, Jankto – de Paul, D. Zapata, Théréau.
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Adnan, Angella, Badu, Balić, Samir, Evangelista, Hallfredsson, Heurtaux, Matos, Perica.

Turín FC: Hart – De Silvestri, Rossettini, Moretti, A. Barreca – Benassi, Valdifiori, Baselli – Boyé, Belotti, Ljajić.
Náhradníci: Cucchietti, D. Padelli – Ar. Ajeti, Acquah, Bovo, Falqué, Maxi López, Lukić, Josef Martínez, Obi, Vives, Zappacosta.

Rozhodčí: Tagliavento – Dobosz, Valeriani.
Poslední vzájemné zápasy

Udinese – Turín 1:5
Turín – Udinese 0:1
Udinese – Turín 3:2
Turín – Udinese 1:0
Turín – Udinese 2:0
Udinese Calcio si zatím příliš dobře nevede. Na svém kontě má zatím 13 bodů a při skóre 13:16 se nachází na dvanáctém místě. Poslední dvě kola ale domácí vyhráli, když porazili Pescaru a naposledy dokázali vyhrát na hřišti nevyzpytatelného Palerma.

Turín FC je na tom o něco lépe. Hostující celek má na svém kontě bodů patnáct a v tabulce mu patří osmá pozice. Na vítězství už ale čeká dvě kola, protože v předposledním kole remizoval 2:2 s Laziem a naposledy prohrál 1:2 na Interu.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská soutěž má na programu předposlední zápas jedenáctého kola, ve kterém vyzve Udinese celek Turína. Mírným favoritem jsou hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62