Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atalanta : Sampdoria - 3. dubna 2018   18:35

Atalanta
67' Tolói (Barrow)
1:2
(0:1)
Sampdoria
43' Caprari   • 84' D. Zapata
Atalanta
Beriša – Tolói, Mancini, A. Masiello – Hateboer (64. Barrow), de Roon (56. Haas), Freuler, Castagne – Petagna (80. Cornelius), Cristante, A. Gómez.
Pasqua – Di Iorio, Tolfo
Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo
Sampdoria
Viviano – Bereszyński, J. Andersen, G. M. Ferrari, Murru (66. Regini) – Praet, Capezzi, Linetty – R. Álvarez (40. G. Ramírez) – Caprari (85. Verre), D. Zapata.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Sampdoria dnes slaví cenné tři body z hřiště soupeře, které se tak úplně nečekaly. Nicméně dnes hosté slavili se svou taktikou, kdy nechávali soupeře hrát a jejich útočné akce by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Nicméně i přesto vstřelili dva góly, domácí jen jeden, takže Atalanta zůstává bez bodů!
90+3'
90+2'
Tím hráčem je Gastón Ramírez (Sampdoria), který šetřil čas jak jen to šlo... vlastně již nešlo, protože za tento čin dostal žlutou kartu.
90+2'
Na trávníku jeden z hráčů Sampdorie, který se samozřejmě nechce zvednout na nohy.
90+1'
Rozhodčí nastavil tři minuty, domácí se zoufale snaží o vyrovnání, ale zatím se jim nedaří.
90'
Žlutou kartu dostává Duván Zapata (UC Sampdoria).
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté již šetří cenné sekundy.
89'
Sampdoria nakonec rozehrávala dva rohové kopy, ani z jednoho ale branku ohrozit nedokázala.
88'
Pozor, vypadalo to, že jeden z domácích zahrál ve vápně rukou, ve skluzu... tak nikoliv, sudí se poradil s čárovým a nakonec nechává hosty rozehrát „pouze“ roh z pravé strany.
87'
Míč letí do autu, hosté budou vhazovat z pravé strany, na útočné polovině.
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Valerio Verre.
84'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Velká chyba domácí obrany, Andrea Masiello sklepl míč za sebe, tam si ale naběhl DUVÁN ZAPATA, který byl rázem za celou obranou. Po náběhu do vápna Atalanty pak z pravé strany také prostřelil gólmana a dostává svůj tým opět do vedení.
83'
Žlutou kartu dostává Dennis Praet (UC Sampdoria).
82'
Žlutou kartu dostává Alejandro Gómez (Atalanta Bergamasca Calcio).
80'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Andreas Cornelius.
79'
Žlutou kartu dostává Andrea Petagna (Atalanta Bergamasca Calcio).
78'
Bryan Cristante (Atalanta BC) má míč na pravé straně, po rohovém kopu, pálí na branku, kterou ale netrefuje.
77'
A podařilo se jim vybojovat rohový kop, ten budou domácí rozehrávat z pravé strany.
76'
Nyní se bojuje hlavně ve středu hřiště, domácí se snaží prosadit kombinací po zemi.
75'
Atalanta nyní drží míč na své polovině, následuje pas na pravou stranu, nepřesný.
74'
Nakonec hosté rozehrávali tři rohové kopy, při tom druhém se blýskl pohotovým odkopem před brankovou čárou Nicolas Haas (Atalanta BC).
73'
Andrea Masiello (Atalanta BC) odehrál míč raději na roh, ten budou hosté rozehrávat z pravé strany.
72'
Musa Barrow (Atalanta BC) opět v akci, nyní se blýskl pohledným a přesným centrem, jenže Alejandro Gómez trefil jen svého spoluhráče ve vápně soupeře, který se skácel k zemi.
71'
Musa Barrow (Atalanta BC) si po svém příchodu na hřiště opět našel tu správnou pozici ve vápně soupeře, míč se k němu málem opět dostal, ale nakonec byl rychlejší obránce.
70'
Je před námi poslední dvacetiminutovka tohoto utkání, které konečně dostalo patřičný spád, dočkáme se ještě nějakého gólu?
68'
Na druhé straně hned z protiútoku zahrozil Duván Zapata, jehož hlavička ale nakonec skončila nad brankou.
67'
Bergamo právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Domácí se konečně dočkali! Po volném kopu z levé strany sklepl míč ve vápně hlavou Musa Barrow. Míč se pak dostal na místo pokutového kopu, odkud trochu akrobaticky zakončoval RAFAEL TOLÓI, jehož střela nakonec končí v síti.
66'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Vasco Regini.
64'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Hans Hateboer, přichází Musa Barrow.
64'
Dopadlo to ale stejně, jako u předchozích rohových kopů domácích – tedy hodně nepovedenou exekucí.
63'
Bryan Cristante (Atalanta BC) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
62'
Etrit Beriša (Atalanta BC) si našel střelu Andersena z levé strany, žádný problém pro domácího gólmana.
61'
Znovu se hosté celkem v pohodě ubránili, následný pas na Alejandro Gómeze (Atalanta BC) mířil již do ofsajdu, takže hrát mohou hosté.
60'
Rohový kop pro Atalantu, domácí rozehrají z pravé strany.
59'
Rafael Tolói (Atalanta BC) vybojoval míč pro svůj tým, domácí tak mohou rozehrát.
58'
Za pískotu diváků se nyní Sampdoria drží na útočné polovině.
56'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Nicolas Haas.
56'
Míč směřuje k vápnu, kde hlavičkový souboj svádí s obránci Alejandro Gómez (Atalanta BC), neúspěšně, hosté se ubránili.
55'
Hosté faulují na vlastní polovině, volný kop pro domácí, je to ale na centr do vápna, než na přímou střelu.
54'
Gianluca Caprari (Sampdoria) se dostal za obranu soupeře, ale dobře proti němu vyběhl Etrit Beriša (Atalanta BC), který před ním dokázal míč odehrát do bezpečí.
52'
Gian Marco Ferrari (Sampdoria) faulován Petagnou, míč získávají hosté.
50'
Znovu jsou aktivnější domácí, kteří se častěji tlačí na polovinu soupeře, leč, ve vedení jsou stále hosté.
49'
Hans Hateboer (Atalanta BC) pronikal po pravé straně, přihrál do vápna Petagnovi, jehož pokus zblokoval obránce na roh.
48'
Spíše sporadická střela Duvána Zapaty na úvod druhého poločasu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:38.
První půle nabídla celkem nudnou podívanou, v níž se snažili více domácí. Atalanta se držela více na polovině soupeře, ovšem proniknout do zakončení se domácím povedlo jen jednou, i tak Viviano nemusel zasahovat. Naproti tomu Sampdoria skutečně zaútočila jen jednou a je z toho hned gól, tomu se říká báječná produktivita.
45+2'
45+1'
Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty, hosté nyní získávají volný kop na polovině Atalanty.
45'
Hosté nyní přidali plyn a tlačí se znovu na polovinu soupeře.
44'
Etrit Beriša (Atalanta BC) se nyní zapojuje do rozehrávky, když odkopává míč.
43'
Co je domácím platné, že měli dvě šance, když první skórují hosté! Míč se trochu se štěstím odrazil ve vápně k GIANLUCA CAPRARIMU, který si již věděl rady a střelou k tyči překonal Berišu.
42'
Až k brankáři Vivianimu putuje míč od půlící čáry.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, stav stále bezbrankový, domácí byli již dvakrát blízko gólu.
40'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ricardo Álvarez, přichází Gastón Ramírez.
39'
Další centr letí do vápna Sampdorie, ale Andrea Petagna se nyní nedostal k hlavičce.
38'
Další šance domácích, po rohovém kopu hlavičkuje do břevna Andrea Petagna!
37'
Kombinačně zatím domácí svého soupeře přehrávají, Sampdoria neudrží míč po delší dobu.
36'
Odevzdaný míč v podání domácích, hosté ho nakopávají vzápětí zpět na polovinu Atalanty a tím se ho vlastně zase zbavují.
35'
Faul loktem odpískán domácímu Masiellovi, to byl zákrok na kartu...
34'
Střelecké pokusy končí vedle branky, gólmani stále bez práce.
32'
Je za námi první půl hodina hry a zatím je to hodně nudné utkání, kdy se hraje převážně ve středu hřiště, případně na polovině Sampdorie, ovšem daleko od jejího vápna.
31'
Na druhé straně předvedl dobrou techniku Gianluca Caprari (Sampdoria), který si dokázal míč zpracovat mezi dvojicí obránců a poté i vystřelit, branku ale netrefil.
30'
Bryan Cristante (Atalanta BC) si přehodil míč z levé na pravou a z otočky vypálil, jeho střela zpoza vápna ale končí pouze nad brankou.
29'
Hosté se nyní pouze brání, ale zatím jim to jde celkem slušně, Atalanta se nemůže dostat do blízkosti vápna.
28'
Pas Hateboera zachytil Joachim Andersen (Sampdoria), domácí se ale opět dostávají k míči na polovině soupeře.
27'
Rohový kop pro domácí, míč z pravé strany směřuje před branku Sampdorie, kde si ale prostor dělá Emiliano Viviano (Sampdoria), jež míč stahuje ze vzduchu do svých rukavic.
26'
Andrea Petagna (Atalanta BC) si na pravé straně hledá prostor k centru, ten nenašel, obránce Sampdorie mu ukopl míč do autu.
25'
Oba gólmani nyní v akci, ale pouze v pozici rozehrávače, zatím nešla na branku ani jedna střela, platí pro obě branky.
24'
Odkopem od branky končí další akce domácích.
23'
Hans Hateboer (Atalanta BC) neuspěl na pravém křídle, domácí vybojovali alespoň aut.
22'
První dvacetiminutovka nenabídla nic zajímavého, nyní se opět domácí snaží zaútočit.
20'
Ricardo Álvarez (Sampdoria) odcentroval z levé strany, ale hodně nepřesně, míč skončil na opačné straně v autu, vhazují domácí.
19'
Další roh domácích, míč letí z pravé strany před branku, tam ale dobře zasáhla obrana Sampdorie.
18'
A nyní již pochopitelně hrají domácí, ti to zkouší znovu středem.
17'
Emiliano Viviano (Sampdoria) pod tlakem při rozehrávce, míč tak raději odkopl na polovinu soupeře.
15'
První šance zápasu, Timothy Castagne (Atalanta BC) si naběhl za obranu soupeře, pak ale totálně pokazil koncovku, kdy branku ve vyložené pozici netrefil.
14'
Bartosz Bereszyński (Sampdoria) odehrál míč do autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
13'
Nyní odpískán ofsajd domácích, brankáři obou mužstev zatím naprosto bez práce.
12'
Duván Zapata (Sampdoria) si počínal příliš agresivně v souboji s bránícím Mancinim, sudí píská útočný faul.
11'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na své polovině.
10'
Bryan Cristante (Atalanta BC) si to namířil středem dopředu, ale ztroskotal na bránícím Ferrarim.
8'
Aktivnější v úvodu domácí, kteří častěji drží míč na svých kopačkách.
7'
Domácí se nedokázali prosadit, naopak, hosté se snažili zahrozit z rychlého brejku, nicméně ani to nedopadlo.
6'
Andrea Petagna (Atalanta BC) vybojoval první rohový kop v utkání, po zásahu Ferrariho budou domácí rozehrávat z pravé strany.
6'
Domácí kombinují na své polovině, zatím hodně opatrný úvod zápasu.
5'
Andrea Petagna (Atalanta BC) poslal míč z levé strany před branku, tam ale dobře zahrál Joachim Andersen (Sampdoria).
3'
Míč opět končí v autu, tentokrát ale vhazují domácí, postupně se míč vrací až k brankáři Berišovi, který vykopává daleko dopředu.
2'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
1'

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, Mancini, A. Masiello – Hateboer, de Roon, Freuler, Castagne – Petagna, Cristante, A. Gómez.
Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Palomino, Gosens, Cornelius, Caldara, Melegoni, Haas, Bastoni, Barrow.

UC Sampdoria: Viviano – Bereszyński, J. Andersen, G. M. Ferrari, Murru – Praet, Capezzi, Linetty – R. Álvarez – Caprari, D. Zapata.
Náhradníci: Belec, Tozzo – Sala, Stijepović, Regini, Verre, Silvestre, Tessiore, G. Ramírez.

Rozhodčí: Pasqua – Di Iorio, Tolfo.
Utkání bylo, kvůli smrti kapitána Fiorentiny Davide Astoriho, odloženo. Odložena jsou i všechna ostatní utkání Serie A.
UC SAMPDORIA
Sampdoria měla na přípravu na tento ligový duel celý týden, na rozdíl od svého soupeře. Mohla tak ladit svou dobrou formu a spřádat plány na vyloupení hřiště soupeře. Sampdoria, nebýt porážky 0:1 na San Siru s AC Milán, mohla by se pochlubit parádní šestizápasovou sérií bez porážky, během níž nasbírala čtrtnáct bodů! Právě díky tomu se Sampdoria dostala před milánské AC, s nímž se, jako zatím s jediným, přetahuje o šesté místo, které jako poslední znamená pohárovou Evropu!
ATALANTA BERGAMO
Atalanta má za sebou srdnatou pohárovou bitvu s Juventusem. V prvním utkání semifinále prohrála doma 0:1 a ve středeční odvetě držela na Juventus Stadium dlouho nadějnou remízu 0:0, stačil jeden jediný gól hostů a bylo by to prodloužení. Nicméně čtvrt hodiny před koncem dostal Juventus do vedení proměněným pokutovým kopem Miralem Pjanić a byl to jediný gól zápasu, jež posunul do finále favorita.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 27. kola italské Serie A, v němž ATALANTA BERGAMO přivítá na svém stadionu UC SAMPDORII.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62