Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Sassuolo - 19. listopadu 2017   15:00

Benevento
65' Armenteros (Ciciretti)
1:2
(0:0)
Sassuolo
58' Matri  (Missiroli) • 90+4' Peluso  (D. Berardi)
Benevento
Brignoli – Letizia, Antei, A. Costa – Di Chiara, Chibsah (68. Venuti), Viola, Cataldi – Armenteros, Ciciretti (C) (90+1. Lazaar) – D'Alessandro (60. Parigini).
Mazzoleni P. (Ita)
Stadio Ciro Vigorito (Benevento)
Sassuolo
Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Biondini (61. Sensi), Magnanelli (C) (90+1. Falcinelli), Missiroli – Politano, Matri, Ragusa (72. D. Berardi).

Já vám děkuji za pozornost a doufám, že se vám dnešní fotbal líbil. Budu se na těšit zase příště.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 22:11.
Neskutečný druhý poločas byl k vidění na stadionu Beneventa Calcia!
Nejprve Alessandro Matri potrestal naprosto nepochopitelnou hrubici Brignoliho a otevřel skóre dnešního utkání. To aby o pár minut později srovan Samuel Armenteros, který tečoval střelu Cicirettiho. Zápas rozhodně nekončil, tlak hostí stoupal a po nesmyslné ruce Costy zahrával Berardi v nastaveném čase penaltu – tu ale napálil pouze do břevna branky! Aby toho nebylo málo, tlak neustále rostl a po posledním rohovém kopu se do vzduchu zavěsil Federico Peluso a rozsekl dnešní nerozhodný duel! Utkání tak končí za stavu 1:2 pro hosty. Domácí na svoje první body budou muset počkat.
90+6'
90+4'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Naprosto neuvěřitelná záležitost byla je k vidění na hřišti! Rohový kop zahrál Berardi a FEDERICO PELUSO se pověsil do vzduchu a hlavou trefil růžek sítě! Neuvěřitelný závěr, opravdu!
Asistence: Domenico Berardi.
90+3'
Matri hlavičkoval a Brignoli s velkým štěstím dokázal vyrazit míč na břevno! Je tu ještě jeden rohový kop!
90+3'
Berardi se po zranění nedokázal uvést brankou, míč napálil vší silou do břevna!
90+2'
Centrovaný míč odvrátil Costa neznámo proč rukou, což znamená pokutový kop pro Sasuolo!
90+1'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Diego Falcinelli.
90+1'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Amato Ciciretti, přichází Achraf Lazaar.
90'
Hosté se teď prezentovali nepovedeným centrem, resp. to byl Berardi, který chtěl najít svého spoluhráče ve vápně, což se mu nepovedlo.
89'
Mnoho času nezbývá, ale nervozita na hřišti by se krájet rozhodně nedala, bod domácím očividně stačí.
87'
Antei nám předvedl velkou hrubici, takovou v Serii A asi mockrát neuvidíme. To když v malém vápně chtěl odehrát míč za pomocí klasické "rybičky", ten ho ale přeletěl a míč proskákal okolo brány.
86'
Hosté teď obléhají šestnáctku soupeře! Nechybělo mnoho, aby Sensi zakončil hlavou přesněji.
85'
Sudí musel umravnit hráče u postranní čáry, kde došlo k potyčce, vše se ale rychle uklidnilo.
84'
Další parádní zákrok brankáře hostí! Viola si navedl míč na střelu zpoza šestnáctky a vypálil opravdu tvrdě. Brankář ale proti této pumelici zakročil nádherným zákrokem.
83'
Nepovedený centr zhatil jakékoliv šance na úspěšné zahrání standardní situace.
82'
Fanoušci na stadionu šílí! To protože Ciciretti dokázal parádně vyslat uličku na Violu, ten byl možná překvapený, že už je u brankáře a nedokázal pořádně zakončit. Vybojoval alespoň rohový kop.
81'
Výborným obranným zákrokem se blýskl Costa, který rovnou poslal do brejku Pariginiho, ten však, ještě než stihl udělat kličku, byl odzbrojen Cannavarem.
80'
Hosté teď žádali od sudího odpískání volného kopu někde na hranici velkého vápna, ten ale zůstal ledově klidným.
78'
Armenteros se vrhl do souboje o míč s vybíhajícím Consiglim doslova po hlavě, utržil u toho také nějakou tu ránu.
77'
A nebylo to vůbec špatné, zakončení likvidoval Brignoli nadvakrát, podruhé byl však faulovaný Matrim.
76'
Hosté se ženou do zakončení, další rohový kop přiletí z kopačky Politana.
74'
Fanoušci na stadionu začali doslova šílet, když viděli Pariginiho, jak mu ve svém brejkovém úniku zbývá překonat snad jen posledního obránce. Akci zpomalil a musel přihrávat, jenže Cicirettiho zahnal do nevýhodného úhlu a akci tak ukončil.
73'
Na hřiště nám přichází kanonýr Berardi, kvůli němuž očividně hosté přeskupují řady.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Domenico Berardi.
71'
Na střelu si to navedl střídající Parigini, ta mu ale hrubě nesedla a Consigli vůbec nemusel zasahovat.
69'
Tak posledních několik minut utkání přineslo opravdu nespočet zajímavých okamžiků, což by po první půli čekal jen málokdo.
68'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Raman Chibsah, přichází Lorenzo Venuti.
67'
Naprosto zbytečná druhá žlutá karta pro Geatano Letizia! Ten zatáhl svého protihráče za dres a v dnešním utkání končí.
65'
Benevento právě vstřelilo branku!
Po následujícím rohovém kopu se k zakončení dostal Costa, toho ale Consigli ještě zázračně vychytal, na dorážku Cicirettiho, kterou na malém vápně do brány usměrnil SAMUEL ARMENTEROS už ale neměl šanci zareagovat! Je vyrovnáno!
65'
Další obrovská šance Chibsaha, který byl na penaltě úplně osamocený, ale nedokázal míč nasměrovat na místa, kde nebyl Consigli, který se blýskl neskutečným zákrokem!
64'
Hosté rozhodně nepřestávají hrát, naopak, jejich držení míče jasně sílí.
63'
Do obrovské šance se dostal ve vápně Chibsah, to po krásném obloučku Armenterose, sám byl ale asi překvapený, kolik prostoru dostal na malém vápně a nedokázal zakončit.
61'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Biondini, přichází Stefano Sensi.
60'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Vittorio Parigini.
58'
ALESSANDRO MATRI a jeho spoluhráči využili obrovské hrubice v rozehrávce brankáře Brignoliho! Ten nadvakrát rozehrával na krátko od své brány, ani jednou však nedokázal míč dostatečně kvalitně odehrát od své svatyně a po přihrávce od Missiroliho dokázal hvězdný útočník uklidit míč do brány!
Asistence: Simone Missiroli.
58'
Matri se po krásné přihrávce od Politana dostal do velkého vápna, kde stál tváří v tvář brankáři, bránu ale těsně minul!
57'
Ragusa se do individuální akce dostal i napodruhé, tentokrát byl ale čistě odzbrojen Letiziem, i když si to útočný hráč rozhodně nemyslí.
56'
Antei zavčas zastavil pronikajícího Ragusa na levé straně vápna.
55'
Consigli se pořádně rozčílil na své spoluhráče, kteří při jeho rozehrávce zůstali stát jako opaření, a ani jeden z nich nechtěl míč.
54'
Hráči Sassuolo jsou opravdu aktivní, u míčů jsou vždy o krok dříve, z čehož pak vyplývají fauly domácích.
53'
Peluso skvěle a čistě ubránil Letiziu, který se vydal na ofenzivní výlet. Hostující obránce však utržil nějakou tu ránu do obličeje. Sudí se zachoval dostatečně citlivě a vše přešel bez žlutého napomínání.
52'
Centr, který letěl přímo do brány, Brignoli dokázal zalepit do svých rukavic!
51'
Politano je na pravé straně hřiště opravdu aktivní, další centr do vápna odvrátil Viola na rohový kop.
50'
Krásný míč jen proletěl vápnem domácích! I toto se dá považovat za chybu, že ani jeden z útočných hráčů si nebyl schopný naleznout míč ve vápně.
49'
A ani teď se domácí neosvobodí, Ciciretti fauloval při vyvezení míče svého strážce a je tu volný kop pro hosty.
48'
Hosté začali druhý poločas opravdu zhurta, krásný křižný míč našel Politana, který na malém vápně z první hledal kanonýra Matriho, ten se ale k míči nedostal.
47'
Trochu kostrbatá rozehrávka domácích Brignolimu pořádně zavařila, ten si se skákavým míčem poradil.
46'
Do druhého poločasu nás uvedla rozehrávka domácího celku.
46'
Čeká nás přestávka mezi poločasy v tomto takticky svázaném duelu, ve kterém jsme viděli jen zajímavou střelu Politana, která ale minula bránu Brignoliho o několik decimetrů, a také závar v malém vápně Consigliho, který se vytáhl proti zakončení Armenterose.
45+1'
45+1'
Sudí nastavuje jednu minutu.
45'
Ani dva pokusy nestačily kapitánovi k tomu, aby poslal do vápna kvalitní míč. Hosté se znovu v pohodě ubránili.
44'
Centr do vápna Sassuola odvrátil Cannavaro nepovedenou hlavičkou na rohový kop a Ciciretti už přispěchal s jeho rozehráním.
43'
Hosté nedokázali nic kloudného z volného kopu vymyslet, což dozajista potvrzuje úroveň dnešního utkání.
42'
Costa pořádně přitvrdil a znovu unikajícího Politana doslova vynesl ze hřiště. Sudí mu, i přes jeho protesty, udělil žlutou kartu.
40'
Politano nedokázal svoji individuální akci dotáhnout do konce, Di Chiara mu vystavil stopku v jeho průniku.
39'
Cataldi hodně divoce gestikuloval směrem k sudímu, že on tedy rozhodně nefauloval. Sudí k němu byl mírný a kartu mu neudělil.
37'
Pomale ale jistě přebírají otěže utkání hosté, minimálně co se týká držení míče.
36'
Hodně soubojů je teď k vidění na hrací ploše, moc pohledných kombinací se v tomto utkání opravdu nedalo čekat.
34'
Armanteros je opravdu silný v osobních soubojích, ustál i souboj s Cannavarem a dokonce si vymodlil faul na polovině hřiště.
33'
Chibsah si nedokázal zpracovat těžkou přihrávku, u míše ale domácí zůstanou, to když podobnou chybu udělal Peluso a míč zakutálel do autu.
32'
Na pravé straně vápna se parádně uvolnil Ciciretti, už už hledal ve vápně dobře naběhnuvšího Armenterose, před ním ale míč upálil do bezpečí Acerbi.
31'
Volný kop ze slušné pozice zahrál Ciciretti, jeho střílený centr ale lapil do svých rukavic Consigli.
30'
Unikajícího Letiziu musel Magnanelli zastavit jen faulem, jinak by pravý bek mířil přímo na bránu Consigli.
27'
Armenteros se hnal do zakončení, to mu ale zhatil Cannavaro, který dnes působí velmi jistým dojmem.
25'
Žlutou kartu dostává Gaetano Letizia (Benevento Calcio).
25'
Nepovedená standardní situace z kopačky Biondiniho. To je škoda.
24'
Faulovaný Ragusa na hranici velkého vápna značí, že hostující stopeři mohou jít do vápna čekat centr.
23'
Do vápna Beneventa se snáší jeden centr za druhým, Antei a Costa dokázali všechny míče uskákat.
21'
Nepovedená kombinace hostí.
20'
Trošku hlušší moment v této části utkání, přerušila dobrá akce na pravé straně domácích. Letizia hledal ve vápně Cataldiho, ale centr přetáhl.
18'
Politano si navedl míč na levou nohu směrem do středu hřiště a natáhl ke střele! Těsně minul levou tyč Brignoliho. První ohrožení jeho brány je na světě.
16'
Politano zamotal hlavu svému strážci a musel být zastaven jen za cenu faulu. Dobrá pozice pro volný kop pro hosty.
15'
Magnanelli natáhl ke střele ze střední vzdálenosti. Míči se ale do trajektorie postavil Antei jako hokejový bek a střelu utlumil na svém hrudníku.
14'
Hra už pokračuje, fanoušci domácích bouřlivě tlačí své svěřence kupředu, očividně již chtějí konečně zažít pocit vítězství.
12'
Costovi přišlápl Matri kotník, hra už je několik desítek vteřin přerušená.
10'
První rohový kop Beneventa nadělal pořádnou neplechu ve vápně hostí! Na vysoký míč si naskočil Armenteros a po serii soubojů zakončil, jenže Brignoli ho z blízka vychytal!
9'
Hloupý faul Di Chiara, který stáhl Gazzolu v situaci, kde s míčem mohl jen horko těžko něco udělat, a tím ho vysvobodil.
8'
Ciciretti zatím nejaktivnějším hráčem na hřišti, tentokrát vybojoval zdánlivě ztracený míč a domácí tak mohou dále bojovat o první body na polovině soupeře.
7'
Ciciretti, Chibsah a Armenteros byli v poslední kombinaci hodně aktivní. Poslední jmenovaný se ale nedostal přes Acerbiho k míči a nakonec jej stáhl k zemi.
6'
Gazzola chtěl překonat obranu vyšším lobem na Politana, ten ale neměl jedinou šanci stihnout míč na hrací ploše.
5'
Sassuolo se nechce nechat zatlačit, jejich kombinaci vedou Cannavaro a Acerbi, zkušená stoperská dvojice.
3'
Na polovině hřiště je ostře faulovaný Armenteros, který je dost aktivní.
2'
Gazzola se pokoušel o kombinaci s Biondinim, to se ale nepovedlo a domácí mohou začít kombinovat.
1'
Utkání je zahájeno, první útok vedou hosté.
1'
-1'
Hráči obou celků jsou připraveni k dnešnímu utkání, Benevento ve žluto-červené kombinaci, hostující Sassuolo v netradiční modré.

Benevento Calcio: Brignoli – Letizia, Antei, A. Costa – Di Chiara, Chibsah, Viola, Cataldi – Armenteros, Ciciretti (C) – D'Alessandro.
Náhradníci: Belec – Coda, Del Pinto, Djimsiti, Gravillon, Lazaar, C. Lombardi, Memušaj, Parigini, Puşcaş, Venuti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Biondini, Magnanelli (C), Missiroli – Politano, Matri, Ragusa.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Adjapong, D. Berardi, Cassata, Falcinelli, Goldaniga, Lirola, L. Mazzitelli, Oliveira da Silva, Scamacca, Sensi.

Rozhodčí: Mazzoleni P. (Ita).
US Sassuolo Calcio
Hostující celek si představoval svoje vystoupení v tomto ročníku určitě lépe. Minimálně ne tak, že bude bojovat o záchranu. Poté, co se jim zranil kanonýr Berardi, bojují hráči hlavně s ofenzivou. Ve dvanácti zápasech dali pouze branek, přičemž nejlepším střelcem je s dvěma zářezy Matteo Politano.

Celkově celek okupuje 17. pozici s bilancí 2-2-8, což jim zařídilo 8 bodů. První nesestupující pozice je zatím zklamáním.

V posledním duelu Sassuolo padlo s AC Milán 0:2. O týden dříve nedokázal překvapit první tým Serie A Neapol a venku prohrálo 3:1. Tomu předcházela domácí prohra s Udinese, kde jedinou branku vstřelil Antonín Barák.
Benevento Calcio
Nováček Serie A v nejvyšší soutěži pořádně narazil. Poté, co raketově postoupil z nižších soutěží až do italské smetánky, pořádně narazil. Po dvanácti kolech si nepřipsal na svoje konto ani jeden bod, přičemž jeho skóre je hrozivé 5:31.

Naposledy padl po vydatném vzdoru Juventusu 2:1, kde sice první branku vstřelil Ciciretti, nicméně outsider nedokázal dotáhnout zápas do vítězného konce. O týden dříve padlo Benevento v Cagliari, kde se odehrál doslova infarktový závěr utkání, když hosté prohrávali 0:1, v 90+4 minutě srovnal z penalty Pietro Iemmello a přiblížil Benevento k historicky prvnímu bodu v nejvyšší soutěži, všechny zchladil Pavoletti, který dal na 2:1 pro Cagliari.

Nejlepším střelcem týmu je Amato Ciciretti se dvěma góly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62