Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cagliari : Benevento - 25. října 2017   20:45

Cagliari
9' Faragò (Padoin) • 90+5' Pavoletti (Faragò)
2:1
(1:0)
Benevento
90+4' Iemmello
Cagliari
Rafael – Miangue, Romagna, Ceppitelli, Pisacane (38. Capuano) – Barella, Cigarini (64. Ionita), Padoin – Faragò – Sau (79. Farias), Pavoletti.
Crosta, Daga – van der Wiel, Andreolli, Dessena, Giannetti, dos Santos Galvão, Farias, Ionita, Capuano, Melchiorri.
Irrati – Marrazzo, Bellutti
Sardegna Arena, Cagliari
Benevento
Brignoli – Letizia (80. Coda), Djimsiti, Antei, Di Chiara – Chibsah – Lazaar, Memušaj (73. C. Lombardi), Cataldi, Ciciretti (61. Viola) – Iemmello.
Belec – Del Pinto, Coda, Viola, Gyamfi, Venuti, Kanoute, Parigini, Puşcaş, C. Lombardi, Armenteros, Gravillon.

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek středečního večera.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 26:15.
Benevento předvedlo ve druhém poločase výrazně zlepšený výkon a v nastaveném čase se dočkalo vyrovnání, když nařízený pokutový kop proměnil Iemmello a přiblížil svůj tým vůbec prvnímu bodu v sezóně. Cagliari se z nečekaného direktu ale oklepalo a ihned po rozehrávce využilo nekoncentrovanosti soupeře, když hlavičkou rozhodl Leonardo Pavoletti. Tři body tak zůstávají v Cagliari, které potřetí v sezóně vyhrálo a posunulo se na čtrnácté místo. Ligový nováček naopak zůstává na nule a na předposlední pozici ztrácí pět bodů.
90+5'
90+5'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Tak to je neskutečné! Benevento bylo pár sekund od historické remízy, ale domácí z úplně poslední akce dokázali vstřelit rozhodující branku! Velkou zásluhu na ní má centrující Faragò, který přesně našel LEONARDA PAVOLETTIHO a ten hlavičkou parádně zavěsil kousek pod břevno. Tohle je velká sportovní tragédie pro ligového otloukánka.
90+4'
Benevento právě vstřelilo branku!
Obrovská radost hostujících hráčů a členů realizačního týmu! Penaltu v poslední minutě si troufl zahrávat PIETRO IEMMELLO, který ze svého pohledu vystřelil po zemi k levé tyči a překonal Rafaela, který šel na opačnou stranu.
90+2'
Pozor, pozor! Massimo Coda šel do koncovky po centru z pravé strany, přičemž ho podle hlavního arbitra fauloval Paolo Faragò. Benevento bude kopat penaltu a je blízko blizoučko zisku prvního bodu v sezóně!
90+1'
Faragó u půlící čáry fauloval Ramana Chibsaha a závěrečný tlak Beneventa tak může pokračovat.
90'
Druhý poločas je prodloužen o čtyři minuty nastaveného času.
89'
Hráči v bílém už jsou citelně unavení, ale přesto se z posledních sil snaží o vyrovnání. Di Chiara se však dosti unáhlil a z velké dálky vypálil několik metrů mimo branku.
88'
Žlutou kartu dostává Leonardo Pavoletti (Cagliari Calcio).
87'
Odvrácený centr z levé autové čáry přinesl hostům rohový kop. Cataldiho pas byl na první tyči prodloužený a balón nebezpečně proletěl malým vápnem až za koncovou čáru.
86'
Benevento se po vlastním autu z hloubi útočné poloviny vrátilo o několik desítek metrů dozadu a dokonce zapojilo do kombinace i brankáře Brignoliho.
85'
Chyba v rozehrávce Cagliari znamenala nečekaný zisk míče pro Iemmella. Ten podle rozhodčích nestál v ofsajdu, jenže z hranice vápna vyslal hodně špatnou střelu, která letěla mimo tři tyče.
84'
Hru často kouskují fauly ve středu hřiště. Jedním takovým se provinili hosté, kteří tak musí zapomenout na ohrožení Rafaelovy brány.
83'
Massimo Coda se dostal k balónu dříve než Nicoló Barella, jenž šel do skluzu a za ten vyfasoval napomenutí žlutou kartou.
83'
Diego Farias využil své čerstvosti a snadno dosprintoval do pokutového území. Tam se snažil přihrát za ním stojícímu Ionitovu, ale až k němu balón neprošel.
82'
Senna Miangue si tak dlouho vyměňoval přihrávky s jedním a tím samým spoluhráčem, až ho hostující obrana vystavila do odmávaného ofsajdu.
81'
Di Chiara na poslední chvíli odehrál míč před sprintujícím Fariasem, jenž by se v opačném případě hnal z pravé strany úplně sám na branku Beneventa.
80'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Gaetano Letizia, přichází Massimo Coda.
79'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Diego Farias.
78'
Ke Cataldimu se vrátil míč po jeho sraženém centru. Následně zkoušel střelu zpoza šestnáctky, ale ani ta neprošla přes obranný val Cagliari.
77'
Hosté kontrolují balón a zatím se nikam neženou. Moc času na vyrovnání přitom už nemají, do konce zápasu zbývá maximálně čtvrthodina.
76'
Simone Padoin se srdnatě snažil probít k balónu, přičemž za žlutou kartu fauloval Anteie.
75'
Gaetano Letizia měl spoustu času na přípravu centru, který zprava poslal do volného prostoru. Lazaar se po míči natahoval co to šlo, ale v pádu ho jen lehce protečoval do Rafaelovy náruče.
74'
Ani jeden z týmů si po změně stran zatím nevytvořil stálejší tlak. Míč se často stěhuje z jedné strany na druhou ještě ve střední části hřiště.
73'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Cristiano Lombardi.
71'
Rychlý Faragův centr z pravé strany směřoval k malému vápnu, kde byl pouze Ionita a jeho počínání rozhodčí posoudili jako faul.
70'
Hostující obránci se dostali pod velký tlak napadajících soupeřů, kteří díky presinku získali rozehrávku rohového kopu.
69'
Málem bylo vyrovnáno! Hosté zaútočili po levém křídle a odcentrovali. Pas do šestnáctky jeden z hráčů šikovně prodloužil na Iemmella, jehož střela z voleje proletěla jen těsně nad břevnem!
68'
Tradiční spolupráce mezi Padoinem a Mianguem tentokrát narazila na ofsajd, ve kterém byl přichycen druhý jmenovaný.
66'
Ceppitelli udržel stejnou rychlost jako Iemmello a ukončil jeho postup po levé autové čáře zakopnutím míče do zámezí.
65'
Marco Sau se až překvapivě snadno dostal do individuálního úniku. V pokutovém území se mu ale zamotal balon mezi nohama a nakonec vůbec nezakončil, což hodně rozlítilo domácího kouče i všechny fanoušky.
64'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Artur Ionita.
63'
Senna Miangue už poněkolikáté odcentroval k vzdálenější tyči, ale následná Pavolettiho hlavička letěla mimo bránu.
62'
Padoinův centr byl sražený do autu, odkud vrátil míč do hry Miangue, ale Cagliari o něj znovu rychle přišlo, což zopakovali i hráči Beneventa.
61'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Amato Ciciretti, přichází Nicolas Viola.
59'
Na druhém konci hřiště rutinně zastavil míč Rafael, ke kterému propadl nepřesný nákop zhruba z poloviny hřiště.
58'
Cagliari se po delší době vymanilo z obranného sevření. Následovala kolmá přihrávka na Marca Saua, před kterým stihl odkopnout balón vyběhnuvší brankář Brignoli.
57'
Z rohového kopu už Benevento nezahrozilo. Stejně tak po standardní situaci Danila Cataldiho, kterou vyboxoval Rafael.
56'
Po výborném centru z hloubi pole jeden z hostujících útočníků poslal na branku nadějnou hlavičku, kterou skokem ke své levé tyči vytěsnil Rafael na rohový kop!
55'
Luca Cigarini zezadu povalil hostujícího kapitána Cicirettiho a vyfasoval za to žlutou kartu.
53'
Domácí celek se v pohodě ubránil a Rafael mohl zůstat v naprostém klidu. To platilo i po nezužitkovaném autu z pravé strany.
52'
Další zakončení hlavou znovu zneškodnil Brignoli, jehož kolegové vyrazili do protiútoku a také budou zahrávat přímý kop.
51'
Di Chiara zahrál rukou pár decimetrů vedle vlastního vápna. Cagliari dostává k dispozici zajímavou standardní situaci z pravé strany.
50'
Miangue přenechal další centr Padoinovi, který už posadil balón na hlavu Leonarda Pavolettiho, ale hlavička letěla přesně do míst, které Brignoli kontroloval.
49'
Rohový kop z pravé strany Cagliari nevyužilo. Do šestnáctky přilétly dva centry, ale s oběma si bránící hráči bez problémů poradili.
48'
Miangue potáhl míč po levé straně, kde svou akci trochu zpomalil a narazil si s Padoinem. Následný centr ale vyšel vniveč, protože další z domácích hráčů ve vápně fauloval.
47'
Domácí se ihned po rozehrávce usadili na útočné polovině a Benevento mělo co dělat, aby odkoplo balón aspoň do relativního bezpečí.
46'
První poločas je minulostí. Fanoušci hostujícího týmu jistě doufali, že proti týmu ze spodní části tabulky budou úspěšně bojovat o první body. Cagliari však od prvního hvizdu diktovalo tempo a již v deváté minutě se ujali vedení zásluhou Farraga. O pár chvil později mohl domácí náskok navýšit Sau, ale jeho pokutový kop gólem neskončil.
45+4'
45+4'
Tříminutové nastavení už vypršelo, ale rozhodčí ještě dali domácím možnost rozehrát jeden rohový kop. Míč si ale našel Brignoli a nepustil domácí tým k žádnému zakončení.
45+3'
Po ošetření na obou stranách se pokračuje ve hře. Memušaj se pokoušel zcela sám probít středem hřiště, ale o míč přišel ještě předtím, než měla obrana Cagliari nějaké vážnější starosti.
45+2'
Lazaar se ve vzdušném souboji dostal do kleští mezi Faraga a Pavolettiho a bolestivě upadl na zem z velké výšky. Nějaký šrám inkasoval také Pavoletti.
45+1'
Nastavují se 3 minuty.
45'
Další faul předvedl Djimsiti, který v blízkosti půlící čáry poslal k zemi Pavolettiho. Cagliari tak může poslat dlouhý nákop před Brignoliho.
44'
Nedovolený zákrok ve středu hřiště vrací míč hostům, kteří o pár sekund dříve přečkali nepřehlednou situaci u pokutového území.
43'
Benevento kombinuje s míčem na vlastní polovině a sbírá další procenta do statistiky držení míče.
38'
A máme tu první střídání zápasu. Piscane uštědřil v předchozím souboji zranění, se kterým nelze pokračovat, a tak míří na hřiště Capuano.
35'
Faulem se provinil Miangue, od hlavního sudího dostává řádné napomenutí, avšak zatím pouze slovně.
33'
Jenže z něj se nic zajímavého nenarodilo, Cagliari však zůsátává aktivnějším týmem.
32'
Roh pro Cagliari...
31'
Cagliari by rádo přidalo další gól, teď se snažil opět Sau, ale nepřošel přes dobře bránící defenzívu soupeře.
29'
Střelec první branky teď dostává žlutou kartu, a to za nedovolený zákrok.
28'
Benvento šlo dopředu, ale hráči hostů byli nachytání na švestkách, neboť se provinili ofsajdem.
26'
Faul na straně Cagliari zastavuje útočné snažení domácích, u míče tak budou fotbalisté Beneventa.
25'
Nutno však říci, že domácí tým je aktivnější celek a jde si za svým...
23'
Hra se v tuto chvíli přelévá ze strany na stranu.
21'
Agilní Sau chtěl napravit svoje zaváhání, když neproměnil pokutový kop, a tak se znovu hnal dopředu, jenže si počínal útočným faulem.
19'
Na domácích je v tuto chvíli vidět, že je neproměněná penalta trošku vykolejila.
17'
K míči se postavil Sau, jeho střela ale gólem neskončila! Kvůli tomu je tak stav stále jen o jednu branku!
16'
A pozor, po faulu hostujícícho celku je nařízen pokutový kop! Di Chiara dostává za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
14'
V tuto chvíli se hraje především ve středu hrací plochy, oba celky si navzájem půjčují míč.
12'
Hosté se chtějí dostat také do hry, ale Cagliari dobře brání.
9'
A následně se domácí celek dostává do vedení hned v deváté minutě zápasu! Cigariniho střela skončila na břevně a odstartovala obrovské zmatky v pokutovém území. Tečovanou střelu z šestnácti metrů pak před brankovou čarou odvrátil Djimsiti, jenomže závar pokračoval a nakonec to byl PAOLO FARAGÒ, který akrobaticky nasměroval balón do sítě.
8'
Benevento se provinilo nedovoleným zákrokem, standardka pro Cagliari.
5'
I hosté se drali do útoku, avšake bez úspěchu.
3'
Cagliari chce začít svižně, jenomže domácí útočník Sau se nacházel v ofsajdové pozici.