Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : AS Řím - 10. prosince 2017   12:30

Chievo
Chievo
0:0
(0:0)
Chievo
Sorrentino – Jaroszyński, Tomović, Gamberini, Cacciatore – Depaoli (72. Dainelli), Radovanović (C), Bastien – Birsa – Meggiorini (76. Stępiński), Inglese.
Fabio Maresca – Gianluca Vuoto, Stefano Liberti
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
AS Řím
Alisson – Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan (C), Gonalons, Strootman (80. Ünder) – Gerson (64. Džeko), Schick, El Shaarawy (72. Perotti).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 6:11. Rohy: 1:13. Ofsajdy: 11:3. Fauly: 11:8.
Zápas je u konce a body se dělí. Hostům nebyl nic platný tlak, nepomohly ani změny v útoku, všechny akce skončily bud mimo bránu, nebo na dnes skvělém Sorrentinovi. Ten i smlsnul na Schickovi, Gonalonsovi, Gersonovi i dalších hvězdách AS Řím a připsal si velice cennou nulu. Domácí toho směrem kupředu mnoho nepředvedli, bod za remízu 0:0 jim ale nikdo nevezme.
90+4'
90+4'
Pocítil to i Kolarov, který z vápna napálil pouze obětavého obránce.
90+3'
Hosté se řítí do útoku, mají to ale proti dobře organizované obraně Chieva těžké.
90+2'
Už to vypadalo, že Ünder odkopne míč daleko od vápna, když jej obehrál Stępiński a ještě chvíli se hrálo poblíž šestnáctky AS.
90+1'
Už se hraje před Alissonem, domácí mají k dispozici rohový kop!
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
90'
Jaroszyński odchází i s lékařem mimo hrací plochu, za okamžik se ale vrátí do hry.
89'
Perottiho zakončení je u Sorrentina, ten vzápětí posílá míč do zámezí, neboť na trávníku sedí Jaroszyński a drží se za levé tříslo.
88'
Alisson trochu zaváhal při odkopu po malé domů, nakonec vše zvládl ve spolupráci se svými obránci.
87'
Vše skončilo nepřesným pasem od Birsy, míč letěl do míst, kde bylo pusto a prázdno.
86'
Nyní jdou dopředu domácí hráči, je to ale velice pomalé a do plné obrany.
85'
Ünderův nepřesný centr pouze prolétl pokutovým územím Chieva a skončil v zámezí. Sorrentino si chystá míč k rozehrání a opět příliš nepospíchá.
84'
Pokud se domácí potřebují osvobodit, volí jednoduchou metodu – rázný odkop.
83'
Nainggolanova prudká střela byla zblokována obětavým obráncem, který padl do dráhy míče.
83'
AS Řím je v dalším útoku, pouze remíza by byla pro klub ztrátou.
82'
Sorrentino má i trochu tolik potřebného štěstí. Schickova střela byla tečována, přesto zvládl domácí gólman tento pokus vykopnout!
82'
Nízký centr nebyl pro hostující obranu velkou překážkou, velice rychle se míč ocitl až na druhé straně hrací plochy.
81'
Hostující Radja Nainggolan nedovoleným způsobem zastavil unikajícího Birsu a prohlédl si za to žlutou kartu.
80'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Cengiz Ünder.
79'
No a Sorrentino samozřejmě s rozehrávkou příliš nepospíchá.
78'
AS v dalším útoku. Na Džekův centr z pravé strany si naběhl Nainggolan, z voleje ale Sorrentinovu branku netrefil...
76'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Mariusz Stępiński.
75'
Sorrentino rozehrává od vlastní branky, domácí si budou moci na chvíli oddechnout.
73'
Chievo podniklo rychlý a nadějný kontr, jenže zakončení bylo opravdu slabé. Birsova střela se vznesla vysoko nad branku a autor se mohl pouze zklamaně chytit za hlavu.
72'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Dario Dainelli.
72'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Diego Perotti.
71'
Po centru vyšlo zakončení na Schicka, míč ale skončil zcela mimo Sorrentinovu branku.
71'
Nyní ovšem El Shaarawy ukázal dravost, šel za těžkým míčem a i když společně s Džekem gól nedali, vybojovali alespoň další rohový kop.
70'
Po rozehrání rohového kopu střílel El Shaarawy, jeho rána byla sražena a on se pak vehementně hlásil o další roh. Sudí ovšem okamžitě ukázal na odkop od branky.
68'
Na druhé straně hrozil Cacciatore. Naběhl si na centr a zblízka zakončoval z voleje. V plné rychlosti však mířil nad Alissonovu branku.
67'
Kolarov se drží za hlavu, jeho tým právě neproměnil další šanci. Byl to zrovna on, kdo zleva tlačil centr na zadní tyč, nabíhajícímu Džekovi ale chyběl krok k tomu, aby sklepl míč do sítě!
65'
Sorrentino je dnes opravdu ve skvělé formě. Nejprve vyrazil prudkou ránu na rohový kop a po jeho rozehrání zneškodnil i hlavičku z malého vápna.
64'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Gerson, přichází Edin Džeko.
63'
Akce AS po levé straně skončila ještě před centrem, hosté budou vhazovat.
61'
Z něj už nic nebylo, Chievo jde pozvolna do protiakce.
60'
Schick výtečně vysunul za obranu Gonalonse, ten pak vyslal prudkou střelu, jenže Sorrentino je dnes k nepřekonání. Dalším skvostným zákrokem šanci zlikvidoval. Hosté mají roh.
60'
Hosté vhazují, míč uvede do hry Kolarov.
58'
Střela domácího Radovanoviće nebyla přesná, Alisson ji pouze kontroloval pohledem.
56'
Domácí se dostali do rychlého brejku, jmenovitě to byl Inglese, jenže sudí pískal ofsajd. Nutno podotknout, že opravdu velice pozdě a musel hostům vysvětlovat svůj verdikt.
55'
Další rohový kop pro hostující tým.
54'
Je to boj o každý metr trávníku, o každý míč. A Chievu tohle vyhovuje, hosté zatím nemohou najít protizbraň.
53'
Schick si naskakoval na centr z pravé strany, jeho pokus byl ale obranou Chieva zblokován. Dorážka v podání Nainggolana pak letěla o notný kus mimo.
51'
Kolarov dnes hraje velmi aktivní utkání, snažil se o zakončení a nyní nebyl daleko od úspěchu. Rána zpoza vápna se zakroutila jen kousek vedle Sorrentinovy branky.
49'
A pro tuto chvíli i poslední, neboť El Shaarawyho zakončení postrádalo přesnost a skončilo vysoko nad.
48'
Nyní vznikl v pokutovém území Chieva docela zmatek, i s tímto si obrana ve žlutém zvládla poradit. Po Schickově pokusu je tu třetí roh v řadě.
48'
Další Nainggolanova střela, další blok a další roh.
47'
Z druhé vlny si do vápna nabíhal Nainggolan, sklepnutím se k němu dostal míč, jeho zakončení však bylo zblokováno. Je tu roh pro AS.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 13:31.
Máme za sebou první poločas, který přinesl hodně boje, mírnou územní převahu AS Řím, několik šancí, ale žádný gól. Promluvit do historie utkání mohl i Patrik Schick, byl totiž součástí největší šance, když ve vápně sklepával střelu z dálky. Jenže na Sorrentina nevyzrál, ten mu pokus vyrazil, stejně jako Gersonovu dorážku. Stav je tedy 0:0, rozhodně to ale není duel, u kterého by se divák nudil.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Další žlutá karta, nyní ale na straně domácích. Za faul na Strootmana ji dostal Fabio Depaoli.
43'
Kolarovův přetažený centr pouze prolétl vápnem a skončil na druhé straně v zámezí. Domácí vhazují.
41'
Meggiorini v souboji zřejmě trefil Gersona rukou do obličeje, hosté se zlobí, že se nepískalo.
41'
A nervozita stoupá, přibývá polehávajících hráčů, rozhodčí však stále dává hře volnost.
40'
Hostující Kevin Strootman diskutoval o situaci s rozhodčím, dosáhl však pouze žluté karty pro svou osobu.
40'
Aby nebylo standardek málo, jednu takovou si dají i domácí.
39'
Hostům se stále nedaří centry, vysoké míče obrana Chieva bezchybně sbírá a ulehčuje tak práci svému gólmanovi.
37'
Po souboji s Bruno Peresem zůstal na trávníku ležet domácí Meggiorini, rozhodčí to ale jako faul neviděl a nechal pokračovat ve hře.
37'
Na druhé straně se narodily dvě rychlé protiakce, jenže útok Chieva si v nich počínal značně zbrkle a Alissona prakticky neohrozil.
35'
El Shaarawy se hnal do šance po levé straně, jenže ještě před zakončením jej skluzem obral o míč Tomović a navíc se mával ofsajd. Vzrušení tak bylo zcela zbytečné.
33'
Hosté neuspěli ani s dalším rohovým kopem, obrana Chieva centr ihned uklidila do bezpečí mimo své vápno.
32'
Začíná nám na trávníku přibývat nervozity, Nainggolan byl na půlce faulován Birsou a padlo u toho i několik slov.
31'
Nakonec vše vyřešil sám, vysoký centr mu totiž přistál přesně v rukavicích.
30'
Píská se proti hostujícímu týmu, obranu si nyní musí dirigovat Alisson.
28'
Křížnou ránu z levé strany vymyslel Kolarov, jeho táhlý pokus prosvištěl vedle branky Chieva.
26'
Stefano Sorrentino si zřejmě při svých zákrocích ublížil a je nyní v péči týmového lékaře. Nebude to ale nic, co by mu mělo znemožnit pokračovat v utkání.
25'
Na druhé straně vystřelil z dálky Meggiorini, Alissonovu branku ale netrefil.
24'
Obrovský závar před brankou Chieva a Sorrentino se stal hrdinou okamžiku, když lapil hned dvě gólové střely! Nejprve Schick sklepával ránu z dálky a o vteřinku později dorážel volný Gerson. Vše pak završil vyražením střely z velmi ostrého úhlu. Gólman Chieva předvedl skvělé reflexy a zmrazil naděje AS Řím na vedoucí gól.
22'
Kolarov centrem našel Gonalonsovu hlavu, tohle zakončení šlo ale několik metrů nad Sorrentinovu branku.
21'
Faul na Kolarova, provinil se Depaoli. Ten se diví a s verdiktem nesouhlasí, přímý kop od brankové čáry už je ale daný. Tohle bude takový hodně zkrácený roh.
19'
Nyní už hosté, Nainggolan rozehrál na levou stranu, odkud pak centroval El Shaarawy. Gólman Sorrentino zvládl vysoký míč vyboxovat.
18'
Chievo to zkouší rychlými výpady za obranu, AS si ale dává pozor a zatím se mu daří vystavovat hráče do ofsajdu.
16'
Nyní si to vzal na starost Kolarov, míč propadl na penaltu, aniž by kdokoliv zakončoval.
16'
Tentokrát od rohového praporku centroval El Shaarawy a Chievo mělo problém akci ubránit. Rezultoval z toho další roh.
15'
Rychlý kontr AS skončil na levé straně, když se Kolarov snažil najít nabíhající spoluhráče. Obrana Chieva odvrátila na roh.
13'
Chievo se začalo osmělovat. Po další akci pálil zpoza vápna Birsa a jeho pumelice prolétla jen kousek vedle Alissonovy branky.
12'
Přímý kop rozehráli i domácí, na prudký pas si naběhli hned tři hráči a Inglese se dostal i do zakončení. Jenže zblízka trefil břevno!
10'
Poslal do vápna slušný centr, na který si ale neúspěšně naskakovalo hned několik jeho spoluhráčů. Z druhé strany to poté zkusil Nainggolan a našel Gonalonsovu hlavu. Sorrentino byl na místě zakončení doprostřed branky zvládl zkrotit.
9'
Velice ostrý zákrok na Kolarova, u pomezní čáry schytal nepříjemný skluz. Hosté budou rozehrávat přímý kop, u míče je právě Kolarov.
8'
Kontr Chieva končí stejně rychle jako začal, mával se ofsajd.
7'
El Shaarawy prostrkával míč do pokutového území, opět ale nebyla přihrávka stoprocentní...
6'
Velká malá domů na Sorrentina, ten posílá dopředu dlouhý nákop.
5'
Domácí poprvé sv útoku, jejich akce byla pozastavena včasným obranným zákrokem a místo postupu vpřed je tu pouze autové vhazování.
4'
El Shaarawy na levé straně vysunoval Kolarova, dal mu ale příliš prudkou a také nepřesnou přihrávku. Míč skončil v autu, vhazuje domácí Chievo.
3'
Tentokrát to hosté pojali jako signál s rozehrávkou za vápno. Z dálky pak pálil vysoko nad Nainggolan.
2'
Po chvilce ale následuje další roh, míč uklízel Depaoli.
2'
Sám tuto standardku i rozehrál, domácí ale zvládli míč celkem bez potíží odhlavičkovat pryč z vápna.
1'
Hosté se ihned pustili do útočení a po dvou autových vhazováních vznikl průnik levou stranou. Kolarov vybojoval rohový kop.
1'

Chievo Verona: Sorrentino – Jaroszyński, Tomović, Gamberini, Cacciatore – Depaoli, Radovanović (C), Bastien – Birsa – Meggiorini, Inglese.
Náhradníci: Seculin, Confente – Dainelli, Garritano, Stępiński, Gaudino, Léris, Cesar, Gobbi, Pucciarelli, Pellissier, Vignato.

AS Řím: Alisson – Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan (C), Gonalons, Strootman – Gerson, Schick, El Shaarawy.
Náhradníci: Lobont, Skorupski – Pellegrini, Perotti, Džeko, H. Moreno, Ünder, Nura, Florenzi, Emerson, Manolas, Castán.

Rozhodčí: Fabio Maresca – Gianluca Vuoto, Stefano Liberti.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít!
Zápas bude zajímavým i pro českého fanouška, neboť v sestavě AS Řím se v základu poprvé představí český reprezentant Patrik Schick!
Zápas na Stadio Marc'Antonio Bentegodi začne ve 12:30, takže si na tento čas nic nechystejte a buďte u našeho přenosu.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fabio Maresca, kterému budou na pomezí asistovat Gianluca Vuoto a Stefano Liberti.
AS Řím

Hosté jsou na čtvrtém místě tabulky, když nasbírali 34 bodů a na třetí Juventus ztrácí čtyři body. Řím má ale na tohoto soka dva zápasy k dobru. V lize to AS šlape, už sedm kol v řadě bodovalo, z toho šest jich bylo vítězných. Minulé kolo hrálo AS doma proti Spal a po gólech Džeka, Strootmana a Pellegriniho vyhrálo 3:1. A roli favorita bude tým i dnes.

Chievo Verona

Domácí tým je momentálně na 12. místě tabulky se ziskem 20 bodů. V lize momentálně tápe, z posledních pěti duelů vyhrál pouze jednou, naopak třikrát prohrál. Krušná porážka přišla minulé kolo, kdy Chievo vyjelo na půdu Interu Milán a odvezlo si krutý výsledek 5:0. Dnes to bude chtít napravit před svými fanoušky, na druhé straně ale bude stát další ze špičkových mančaftů italské Serie A.

Sampdoria – Chievo 4:1
Chievo – Naeapol 0:0
Turín – Chievo 1:1
Chievo – Spal 2:1
Inter Milán – Chievo 5:0
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně se podíváme na duel 16. kola, ve kterém se střetnou Chievo Verona a AS Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62