Chievo - Milán | ONLINE | 25.10.2017 20:45 | Serie A 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Milán - 25. října 2017   20:45

Ukončeno
Chievo
Chievo
61' Birsa 
1:4
(0:2)
Milán
36' Suso   • 42' Cesar (vl.)  • 55' Çalhanoğlu  (Kessié) • 65' N. Kalinić  (Suso)
Chievo
Sestavy:
Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Cesar, Tomović – Radovanović, L. Castro (71. Gobbi), P. Hetemaj – Birsa (66. Meggiorini) – Pellissier, Pucciarelli (56. Stępiński).
Náhradníci:
Seculin, Confente – Garritano, Gobbi, Inglese, Meggiorini, Stępiński, N. Rigoni, Bani, Bastien, Dainelli, Depaoli.
Milán
Sestavy:
G. Donnarumma – Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Calabria, Kessié, Biglia (68. Locatelli), Borini – Suso (73. Montolivo), Çalhanoğlu – N. Kalinić (80. André Silva).
Náhradníci:
An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Cutrone, Locatelli, G. Gómez, J. Mauri, Montolivo, Paletta, André Silva, C. Zapata.
Přenos se aktualizuje automaticky

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:10.
Je konec! Fotbalisté AC Milán zvládli dnešní utkání na výbornou a z horké půdy Chieva si odváží všechny tři body. Faktem je, že vítězství je naprosto zasloužené, neboť měli hosté povětšinu utkání výraznou územní převahu. Kaňkou na výsledku může být inkasovaná branka, který byla hodně zbytečná.
90+4'
Konec zápasu.
90+1'
Momentálně se nehraje dobré tři minuty. Calabria totiž utrpěl vážné zranění, po kterém musel být nakonec odvezen záchrankou.
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
86'
Hostující lodivod musí být s představením svých miláčku spokojený. Jedinou vítkou by mohla být inkasovaná branka, která padla po obrovské chybě Kessiého.
85'
Kolmici za obranu domácích zastavil včasným zákrokem Gamberini, nicméně hosté zůstávají i nadále u kulatého nesmyslu.
84'
Silva potáhl balón napříč šestnáctkou a poté nabil Kessiému. Razantní projektil hostujícího záložníka nakonec doplachtil pouze do protihráče.
83'
Žlutou kartu dostává Riccardo Meggiorini (Chievo Verona).
83'
Chievo je v dnešním utkání hodně nedůsledné. Především to skřípe v obranné činnosti, která má velké okénka.
82'
Střídající Silva se okamžitě zapojil do kombince svého celku. Talentovaný Portugalec pálil proti Sorrentinovi z pravé strany, slabý pokus ale neslavil úspěch.
81'
Oba kormidelníci už využili všechna svoje střídání a tak se závěrečné minuty nebudou moc často přerušovat. Poslední střídání provedlo AC.
80'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází André Silva.
79'
Druhý poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes deset minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
78'
Montolivo zaznamenal jeden z prvních dotyků s balónem. Zkušený záložník si z napadání nedělal hlavu, neboť se náramně obtočil kolem soupeře.
77'
Další z řady nebezpečných centrů tentokráte odvrátil Calabria. AC Milán se v poklidu brání, navíc sám číhá na vhodnou šanci k protiútoku.
76'
Tomovičovi není dnes přáno! Levý bek domácího celku si znovu vyskočil na zajímavý balón, po které rozezvučel horní konstrukci.
75'
Na stadionu panuje báječná atmosféra. I přes nepříznivé skóre jsou domácí příznivci hodně slyšet. Nicméně dnešní utkání sleduje poloprázdný stánek.
74'
Tomovič vyprodukoval zajímavý centr, který nakonec po několika odrazech skončil v bezpečných vodách AC Milán.
73'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Riccardo Montolivo.
72'
Meggiorini dokázal uspět v hlavičkovém souboji a poté si sám seběhl na zteč. Střídající hráč nakonec vybojoval alespoň autové vhazování.
71'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Massimo Gobbi.
71'
Hodně podezřelý zákrok předvedl Tomovič, který uvnitř šestnáctky poslal na zem Kaliniče. Hlavní sudí ale kroutí hlavou, penalta se pískat nebude.
70'
Kessié teď trochu uspěchal přihrávku na naběhnuvšího Boriniho, který neměl šanci zastihnout balón. Ten končí pouze u brankáře.
69'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán).
69'
O vítězi utkání se zdá být rozhodnuto. Naopak to vypadá na další branky v domácí síti, neboť je milanský AC opět v blízkosti soupeřovy šestnáctky.
68'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Biglia, přichází Manuel Locatelli.
67'
Momentálně sledujeme hluchou pasáž utkání. Hostující hráči si pouze přihrávají na své polovině, avšak Chievo se rozhodlo rozehrávku napadat.
66'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Riccardo Meggiorini.
65'
Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (AC Milán).
65'
AC Milán právě vstřelil branku!
Hosté si berou tříbrankové vedení zpět! SUSO si všiml na hranici ofsajdu nekrytého NIKOLA KALINIČE, který tváří v tvář Sorrentinovi zvolil zakončení do druhé části brány.
65'
Dnešní utkání určitě baví nejednoho nezaujatého fanouška. Zatím jsme viděli hned čtyři branky, přičemž domácí snížil na rozdíl dvou branek.
61'
Chievo právě vstřelilo branku!
Tak to byla hodně laciná branka! Kessiému se nepovedla zpětná přihrávka, kterou vystihl VALTER BIRSA, jehož přízemní rána zapadla přesně k tyči.
59'
Mohlo být sníženo! Z pětadvaceti metrů napřáhl Birsa, jehož skákavá střela minula vzdálenější tyč. Donnarumma se natahoval marně.
58'
S ambicemu domácího celku to v tuto chvíli nevypadá vůbec dobře. Nejen, že Verona prohrává o tři branky, do konce zápasu navíc zbývá necelých třicet minut.
57'
Úvodní minuty druhého dějství se nesou v podobném duchu, jako celý první poločas. AC Milán má i nadále výraznou územní převahu.
56'
Po nedovoleném zákroku na Susa byla AC poskytnutá výhoda. K míči se tak dostal technicky velmi dobře vybavený Calhanoglu, kterému střela vůbec nesedla.
56'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Manuel Pucciarelli, přichází Mariusz Stępiński.
55'
AC Milán právě vstřelil branku!
Třetí branka v domácí síti! Kessié vysunul na levé straně úplně osamoceného HAKANA CALHANOGLUA, který razantní pumelenici propálil brankáře.
55'
Před malou chvílí si neporozuměl Suso s Kaliničem a první jmenovaný pouze věnoval balón soupeři. Ten se míče ale hodně rychle zbavil.
54'
Birsa měl hodně namále, neboť byl napadán hned trojicí protihráčů. Domácí záložník se ale z této nemilé situace dostal stahovačkou.
53'
Kessié si nepřidělával ve středu hrací plochy sebemenší starosti a raději přihrál hrací předmět zpět na Musacchia.
52'
Jakmile se domácí dostanou pod tlak, okamžitě jsou jejich kombinace nepřesné. Podobně tomu bylo i teď, kdy Tomovič přihrál pouze do autu.
51'
Zajímavou střelu vypustil ze své kopačky nevýrazný Borini. Levý záložník AC si potáhl balón na lepší palebnou pozici, odkud pumelenicí minul vzdálenější roh.
50'
Těsně před pokutovým územím ulehl na zem Calhanoglu, jenomže píšťalka hlavního sudího zůstala němá. AC Milán pokračuje v držení míče.
49'
Také hostující hráči se poprvé dostali za vlastní polovinu, avšak jen na krátký časový úsek. Nicméně Chievo se provinilo ofsajdem.
48'
Chievo začalo druhé dějství hodně aktivně. Domácí hráči nejdříve operovali na levé straně, poté ale přiletěl nepřesný pas na opačnou stranu.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, o jehož rozehrávku se tentokráte postarali hosté. Ti budou hájit své dvoubrankové vedení.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas nabídl hned dvě branky, přičemž se o obě postaral milánský AC. Faktem je, že hosté měli povětšinu úvodního dějství výraznou územní převahu, kterou dokázali zužitkovat až ve druhé polovině.
45'
První poločas skončil.
42'
AC Milán právě vstřelil branku!
A rázem je tu i druhá branka! Jeden z hostů odcentroval z pravé strany a míč si do vlastní sítě srazil BOSTJAN CESAR. Opravdu ukázkový vlastenec.
41'
Až nyní se Chievo dostalo do svižné kombinace, po které pálil Birsa. Pohotová střela se ale stočila daleko od branky.
40'
Castro se vydal na útočný výlet, po kterém svůj centr pouze poslal do zad protihráče. Verona není schopna kloudnější kombinace.
39'
Svojí parádní branku se snažil napodobit Suso, který opět pálil za šestnáctkou. Nepřipravená střela ale neměla šanci na úspěch.
38'
Na první branku tohoto klání jsme tak čekali necelý poločas. Dle očekávání se do vedení dostalo AC, které začalo stupňovat svůj nápor.
37'
Po vstřelené brance se na hřišti strhla menší mela, kterou musel hasit až hlavní sudí. Domácím se zřejmě nelíbila branková oslava.
36'
AC Milán právě vstřelil branku!
Máme tu první branku dnešního střetnutí! SUSO si navedl míč na svojí sílnější nohu, tedy levou a poté z hranice šestnáctky vypálil náramně ke vzdálenější tyči.
34'
Navíc poslední minuty nepoukazují zrovna na přesnou hru, přičemž se ani jeden z týmů nemůže dostat k souvislejší kombinaci.
33'
Stále sledujeme hodně ofenzivní podívanou, které zatím chybí to nejdůležitější – góly. O ten v tuto chvíli usiluje AC.
32'
Po nákopu se v hlavičkovém souboji dokázal prosadit Hetemaj, který prodlužoval balón na Pucciarelliho. Bohužel pro domácí je máván ofsajd.
31'
Ten byl rozehrán tím nejhorším možným způsobem. Susova zpětná přihrávka totiž mířila do ofsajdového postavení.
30'
Suso to zkusil individuálním způsobem, avšak protihráče nedokázal zamotat. Následovat bude alespoň rohový kop.
29'
Birsova standardka mířila ke vzdálenější tyči, kde nakonec byla úspěšnější noha Boriniho. Po míči se marně natahoval stoper Cesar.
28'
Rozhodčí ponechal domácímu týmu výhodu, čehož se snažil využít Pucciarelli. Ten byl nakonec podle výroku sudího faulován.
27'
Také na opačné straně jsme byli svědky kombinace na křídelním prostoru. Calabriův nepřipravený centr ale narazil hned na prvního hráče.
26'
To byla slušná šance! Rohový kop totiž usedl přesně na hlavu Tomoviče, který z ideální pozice úplně přestřelil branku.
25'
Po delší době to zkusila také Verona. Tomovič si po kombinaci s Hetemajem přichystal přízemní centr, který byl sražen za čáru.
24'
Do pokutového území domácího týmu přilétl velmi nebezpečný centr, který nakonec Gamberini stačil odklidit.
23'
Chievo se stále nemůže dostat ke souvislejší práci s balónem. Kamera je tedy zaostřena pouze na jednu stranu hrací plochy.
22'
Po Calabriově přihrávce pálil z hranice pokutového území Suso. Projektil z jeho kopačky mířil po zemi metr vedle bližší tyče.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která patří výhradně hráčům AC Milán. Hosté udávají tempo zápasu a pomalu a jistě přibližují brance soupeře.
15'
Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona).
15'
AC Milán se začíná hodně osmělovat. Kessié si všiml dálnice, po které poslal balón na Kaliniče. Chorvatský útočník sklepl Çalhanoğluovi, který mířil mimo.
14'
To už mělo hlavu. Turecký exekutor podobných situací nalezl ve vápně právě Musacchia, který ve skluzu mířil vysoko nad branku.
13'
Žlutou kartu dostává Fabio Borini (AC Milán).
13'
Úvodní minuty přinášejí fotbal nahoru a dolu. Po přechodu přes půlící čáru byl k zemi sestřelen Musacchio, což znamená jediné – volný kop.
12'
Sorrentino dostal míč hodně do "špeku", odkud musel ihned vykopnout. Pří odkopu dokonce podklouzl, což v konečném důsledku nehrálo roli.
11'
Ani z tohoto mráčku nezapršelo. Rozehrávka se ani v tomto případě nesetkala s úspěšnou realizací a Chievo tak bude vhazovat.
10'
Doposud hodně nevýrazný Borini se poprvé připomněl, když byl faulován. Çalhanoğlu se již staví k exekuci další standardky.
9'
Kessié předvedl překvapivý náběh k šestnáctce, odkud posílal do šestnáctky prudký centr. Ten ale prosvištěl nad hlavama všech zúčastněných.
8'
První kontakt s kulatým nesmyslem zaznamenal také mladičký brankář Donnarumma. Hostující strážce tyčí pouze posunul balón do strany.
7'
Cacciatore kombinoval na pravém křídle s Castrem, který poslal do středu hrací plochy ledabylou přihrávku. Milán se tak dostal zpět k míči.
6'
Pucciarelli se dostal k odraženému míči, po jehož zisku byl hned obrán o balón. Následně tentýž hráč fauloval Bigliu.
5'
K rozehrávce se postavil Çalhanoğlu, který svůj centr poslal k penaltovému puntíku. Tam byl první u míče jeden z hráčů ve žlutém kompletu.
4'
Romagnoli vyslal dalekonosný pas na Kaliniče, kterého nakonec fauloval Cesar. Milán bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
3'
Také AC se poprvé sžil s hracím předmětem. Konkrétněji to byli hráči na pravé straně, nyní ho má na kopačce Musacchio.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní rozehrávku si vzali na starost domácí. Ti budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Cesar, Tomović – Radovanović, L. Castro, P. Hetemaj – Birsa – Pellissier, Pucciarelli.
Náhradníci: Seculin, Confente – Garritano, Gobbi, Inglese, Meggiorini, Stępiński, N. Rigoni, Bani, Bastien, Dainelli, Depaoli.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Calabria, Kessié, Biglia, Borini – Suso, Çalhanoğlu – N. Kalinić.
Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Cutrone, Locatelli, G. Gómez, J. Mauri, Montolivo, Paletta, André Silva, C. Zapata..
AC Milán

Na druhé straně stojí výrazně posílený AC Milán, který by v letošním ročníku měl opět aspirovat na ligový titul. Opak je ale pravdou, mílánskému celku zatím patří až desátá pozice, což určitě nenechává vedení klubu klidným. AC navíc z posledních čtyřech ligových zápasů hned třikrát prohrálo, a navíc ve třech případech ani neskórovalo. Manko na vedoucí Neapol už v tuto chvíli činí dvanáct bodů.
Chievo Verona

Fotbalisté Chieva předvádějí v letošní sezóně velmi dobré výkony. Ty zatím stačí na sedmou pozici, přičemž na první Neapol činí desetibodová ztráta. Verona se navíc může pochlubit šestizápasovou bilancí bez prohry, ve kterých třikrát remizovala a třikrát zvítězila. Poslední prohra se datuje až na začátek září, kdy Chievo dle očekávání podlehlo Juventusu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Chievo Verona a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
25. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Juventus 24 18 3 3 46:23 57
2. Lazio 24 17 5 2 55:21 56
3. Inter Milán 24 16 6 2 49:22 54
4. Atalanta 24 13 6 5 63:32 45
5. AS Řím 24 11 6 7 43:32 39
6. Neapol 25 10 6 9 39:35 36
7. Verona 24 9 8 7 28:24 35
8. Parma 24 10 5 9 32:30 35
9. Milán 24 10 5 9 26:31 35
10. Bologna 24 9 6 9 37:39 33
11. Cagliari 24 8 8 8 38:36 32
12. Sassuolo 24 8 5 11 38:39 29
13. Fiorentina 24 7 7 10 31:35 28
14. Torino 24 8 3 13 27:43 27
15. Udinese 24 7 5 12 20:36 26
16. Lecce 24 6 7 11 32:45 25
17. Sampdoria 24 6 5 13 26:43 23
18. Janov 24 5 7 12 27:43 22
19. Brescia 25 4 4 17 22:46 16
20. Spal 8 2 0 6 6:15 6
Články odjinud