Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Sampdoria - 31. března 2018   18:00

Chievo
Chievo
62' L. Castro (Giaccherini) • 79' P. Hetemaj (L. Castro)
2:1
(0:1)
Sampdoria
26' Quagliarella
Chievo
Sorrentino – Cacciatore, Bani, Tomović, Gobbi – L. Castro, Radovanović, Depaoli (78. P. Hetemaj), Giaccherini (74. Birsa) – Stępiński, Inglese.
Orsato – Di Fiore, Manganelli
Marco Antonio Bentegodi, Verona
Sampdoria
Viviano – Sala, Silvestre, Regini, Murru – Praet, Torreira, Linetty – Caprari – Quagliarella (74. R. Álvarez), D. Zapata (58. G. Ramírez).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Velká radost domácích! Chievo opět po sérii porážek vítězí a znovu tak oživuje naděje na záchranu! Sampdoria dnes vládla zhruba první půl hodinu hry, poté ale hosté nepochopitelně vypadli z tempa a domácí nadšeným výkonem dokázali zvrátit průběh zápasu.
90+5'
90+5'
Poslední nastavená minuta a domácí usilovně sbírají cenné sekundy.
90+2'
Rohový kop Sampdorie, míč letí před branku Chieva, kde nepřesně hlavičkuje Gastón Ramírez.
90+1'
Ještě pět minut se bude hrát nad rámec základní hrací doby!
90'
Hosté se samozřejmě snaží co nejrychleji vrátit k míči, což se jim daří, budou vhazovat pro změnu oni.
89'
Míč letí do autu, vhazovat na polovině soupeře, to domácím stačí.
87'
Odkop od branky Chieva, Stefano Sorrentino pochopitelně nespěchá.
86'
Žlutou kartu dostává Lucas Torreira (UC Sampdoria).
84'
Žlutou kartu dostává Mattia Bani (Chievo Verona).
84'
Ano, po kontrole celé situace na videu sudí potvrdil, že střelcem gólu byl opravdu Përparim Hetemaj (Chievo) a hlavně, že gól nepadl z ofsajdu.
82'
A nakonec jde celou situaci ještě sudí zkontrolovat na video.
81'
Rozhodčí ještě čeká na potvrzení střelce druhého gólu domácích.
79'
Chievo právě vstřelilo branku!
Toto střídání se povedlo! PËRPARIM HETEMAJ se hned po svém příchodu na hřiště dostal k míči, z levé strany původně odcentroval, ale míč skončil v brance.
78'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Përparim Hetemaj.
76'
Hlavičkové souboje u půlící čáry, hosté nakonec získávají míč.
75'
Poslední čtvrthodina hry, hosté se o něco pokouší na polovině Chieva.
74'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Emanuele Giaccherini, přichází Valter Birsa.
74'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ricardo Álvarez.
73'
Ale vlastní chybou se nyní Sampdoria připravuje o míč.
72'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.
71'
Dlouhým nákopem dopředu darují domácí míč svému soupeři.
70'
Poslední dvacetiminutovka před námi, Chievo usiluje o vedoucí gól.
69'
Parádní rána Lucase Castra (Chievo), z nějakých pětadvaceti metrů, kterou Viviano bravurně vyráží.
68'
Hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
66'
Po vyrovnávacím gólu je vidět, že Sampdoria zvýšila svou aktivitu.
65'
Žlutou kartu dostává Vasco Regini (UC Sampdoria).
64'
Centr Samdporie z pravé strany míří do vápna, ale domácí odvrací na roh.
62'
To, o co si Sampdoria koledovala, přišlo! LUCAS CASTRO se hlavou prosazuje, po centru Emanuele Giaccheriniho z levé strany a domácí srovnávají na 1:1.
60'
Je za námi hodina hry, hosté stále drží těsné vedení, domácím se tolik nedaří.
58'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Gastón Ramírez.
58'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (Chievo Verona).
58'
Dva centr směřovaly z pravé strany před branku soupeře, ani jeden však správného adresáta nenašel.
57'
Rohový kop pro Chievo, domácí rozehrají z pravé strany.
55'
Chievo se s přehledem ubránilo, domácí navíc vybojovali míč a mohou zaútočit.
54'
Volný kop Sampdorie, z levé strany, na polovině soupeře.
53'
Hraje se ve středu hřiště, míč na kopačkách hráčů hostujícího týmu.
52'
Emiliano Viviano (Sampdoria) si musel pospíšit s rozehrávkou od vlastní branky.
51'
Dlouhý nákop Sampdorie, míč však letí do autu, hodně nepřesný nákop.
50'
Nyní jdou dopředu domácí, je to útok po levé straně, ale vše končí špatnou přihrávkou.
48'
Odkop od branky Chieva, míč ale u půlící čáry získávají hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas končí výhrou Sampdorie, která byla do vstřeleného gólu jasně lepší. Chievo vůbec nestíhalo, domácí se sotva dostali přes půlící čáru a mohli být rádi, že neinkasovali víc gólů. Až zhruba v posledních deseti až patnácti minutách se více do hry dostali i domácí, kterým se ale vyrovnat nepodařilo.
45'
45'
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, Sampdoria i nadále drží těsné vedení.
44'
Akce Sampdorie končí nepřesným centrem z pravé strany a dopředu jdou okamžitě domácí.
43'
Sampdoria se znovu po pravé straně dostává na polovinu Chieva.
42'
Nyní řeší domácí vše odkopem míče od vlastního vápna.
41'
Akce Chieva ale nyní končí útočným faulem.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté se nyní nechali několikrát zatlačit, to je zcela nový jev v tomto utkání, zatím platilo, že to byla Sampdoria, kdo diktoval tempo.
39'
Hosté rozehrávají z vlastní poloviny, u půlící čáry se ale domácí dostali k míči.
38'
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč.
36'
Míč zamířil na bližší tyč, kde ho jemně tečuje Fabio Depaoli (Chievo), ale Viviana v brance Sampdorie nezaskočil.
35'
Rohový kop pro Chievo, málo vídaný jev v zápase...
34'
Chievo se zkouší dostat z vlastní poloviny, což se mu nakonec i daří.
33'
Další akce bílomodrých na polovině soupeře, domácí se ale dostali k míči.
31'
Žlutou kartu dostává Nenad Tomović (Chievo Verona).
31'
Roh pro Sampdorii, hosté rozehrávají z pravé strany, ale míč se posléze dostává až k půlící čáře.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která nabízí zcela jasný průběh – Sampdoria diktuje tempo a je jasně lepší, domácí mohou být rádi, že neprohrávají o více gólů.
29'
Míč se opět vrací až k brankáři Chieva, defenziva si neví rady s rozehrávkou, na hřišti to vypadá, jako by hrály spolu dva týmy, které dělí několik soutěží...
28'
Stefano Sorrentino (Chievo) rozehrává od své branky, ale domácí jsou znovu pod tlakem.
26'
Sampdoria právě vstřelila branku!
FABIO QUAGLIARELLA s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté jdou zaslouženě do vedení.
25'
A pozor, je tu penalta pro Sampdorii!
25'
Nyní silný tlak Sampdorie, která nepouští domácí přes půlící čáru.
23'
Hosté se dostali do zakončení, ale míč skončil vedle branky.
21'
Sampdoria získává volný kop na polovině soupeře, z levé strany.
20'
Fabio Quagliarella (Sampdoria) vystřihl na malém vápně krásné nůžky, ale branku netrefil.
19'
Nakonec žádné nebezpečí pro branku Chieva, ale domácí znovu o míč přicházejí.
18'
Domácí se budou muset bránit při rohovém kopu soupeře, hosté rozehrají z pravé strany.
17'
Jacopo Sala (Sampdoria) si jde v poklidu pro míč a bude vhazovat z pravé strany.
16'
Sampdoria na útočné polovině, domácí se osvobozují odkopem míče do autu.
14'
Ve čtyřech hráčích se nyní hosté snaží napadat rozehrávku, velká aktivita hostů činí domácím problémy.
12'
Chievo se nyní snaží na útočné polovině, ale Emanuele Giaccherini ztrácí míč a hosté jdou do brejku.
10'
Je za námi první desetiminutovka hry, která jasně patřila Sampdorii, hosté již dvakrát ohrozili branku soupeře.
8'
Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře. Po zákroku obránce je z toho ještě jeden aut pro Sampdorii.
7'
Hosté se znovu dostali do šance, ale tentokrát se Gianluca Caprari nedostal k míči před brankou Chieva.
6'
První šance zápasu, hosté nyní dvakrát ohrozili brankáře soupeře, Stefano Sorrentino (Chievo) bravurně zasáhl!
3'
Chievo s míčem na vlastní polovině, hosté se snaží napadat rozehrávku soupeře.
1'

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Bani, Tomović, Gobbi – L. Castro, Radovanović, Depaoli, Giaccherini – Stępiński, Inglese.
Náhradníci: Confente, Seculin – Gaudino, Birsa, Pellissier, P. Hetemaj, Léris, Gamberini, Pucciarelli, Cesar, N. Rigoni, Meggiorini.

UC Sampdoria: Viviano – Sala, Silvestre, Regini, Murru – Praet, Torreira, Linetty – Caprari – Quagliarella, D. Zapata.
Náhradníci: Belec, Tozzo – Stijepović, R. Álvarez, G. Ramírez, J. Andersen, G. M. Ferrari, Capezzi, Verre.

Rozhodčí: Orsato – Di Fiore, Manganelli.
• Chievo balancuje nad sestupovou osmnáctou příčkou s náskokem pouhého bodu
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 30. kola italské Serie A, v němž CHIEVO VERONA přivítá na svém stadionu UC SAMPDORII.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62