Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Janov - 19. listopadu 2017   12:30

0:1
(0:1)
Janov
11' L. Rigoni  (Laxalt)
Crotone
Cordaz – Martella (61. Rohdén), Ceccherini, Simic, Sampirisi (82. Tochukwu Nwankwo) – Stoian (73. Tonev), Mandragora, Barberis, Nalini – Trotta, Budimir.
Tagliavento – Di Iorio, Zappatore
Janov
Perin – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, Veloso (79. Cofie), Bertolacci, Laxalt – L. Rigoni, Taarabt (89. Centurión) – Panděv (61. Galabinov).

Je dobojováno. Druhý poločas již tolik fotbalové krásy nenabídl a sledovali jsme spíš tuhou bitvu. Domácí sice hodně tlačili, snažili se, ale bylo to tak trochu bez nápadu. Janov mohl udeřit z protiútoků, ale ani jeden tým se už neprosadil. Rozhodující tak byla branka z 11. minuty, kdy si na centr sběhl Rigoni. Janov tak konečně nabral nějaké body a možná jej to odrazí k lepším výsledkům. Nechme se překvapit.

Fauly: 17:15.
90+3'
90+3'
Domácí se dopustili útočného faulu. To už je asi konec.
90+2'
Další volný kop pro hosty, kteří soupeře k ničemu nepouštějí. Někteří diváci již dokonce opouštějí stadion.
90+1'
Rozhodčí nastavuje tři minuty, ty začínají na polovině domácího Crotone.
90'
Míč je na polovině domácích, kde soupeř vybojoval volný kop. S jeho rozehráním samozřejmě nikam nepospíchá.
89'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Adel Taarabt, přichází Adrián Ricardo Centurión.
88'
Janov znova u míče, kombinuje s ním na své polovině. Zdá se, že dnes si to již pohlídá. Ještě ale nějaký tne čas zbývá.
87'
Perin si doběhl pro pomalý centr do vápna a ukryl míč v rukavicích.
86'
Centr do vápna ale našel pouze hlavu Rosiho a ten posílá míč hodně daleko.
85'
Nakonec domácí vybojovali balon u rohového praporku a pospíchají do útoku.
84'
Hosté se navíc drží u míče a kombinují na polovině soupeře. Podaří se jim i něco vymyslet?
83'
Janov vybojoval vhazování na polovině hřiště a nadále parádně kouskuje tlak Crotone.
82'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Mario Sampirisi, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
82'
Zajímavá střela z vápna, kterou vyslal Rohdén dokázal Perin udržet v rukavicích.
81'
Centr sice nikoho nenašel, ale to hosty mrzet nemusí, ušetřili hodně času.
80'
Další volný kop pro Janov, který dokonale nabourává tlak svého soupeře. S vyrovnáním to nevypadá moc reálně.
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Isaac Cofie.
78'
Hosté vybojovali vhazování v rohu hřiště na polovině soupeře. Střádají tak další cenné vteřinky.
77'
Zajímavá skrumáž u vápna dopadla nakonec lépe pro obránce, kteří se dostali k míči a razantním odkopem jej posílají pryč.
76'
Hosté klidně pouze odkopávají míč až na druhou stranu hřiště. Čas plyne pro domácí velmi rychle.
75'
Janov vybojoval zajímavý volný přímý kop, ale jeho rozehrání už tak dobré nebylo. Odkop od brány pro Cordaze.
74'
Crotone to ale nevzdává a střídá útok za útokem.
73'
Chybí tomu ale nějaké překvapení, nápad, myšlenka, která by obranu překonala.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Aleksandar Tonev.
72'
Už je to tak znova Crotone, kdo obklopil obranný val svého soupeře a snaží se vyrovnat.
71'
Hosté opět zahrozili z rychlého protiútoku, ovšem centry od levé postranní čáry nikoho nenašel.
70'
Žlutou kartu dostává Luca Rigoni (Janov CFC).
69'
Janovu se daří držet míč daleko od brány a šetřit tak cenný čas.
68'
Ten ale končí pouze faulem a na zemi zůstávají hned dva hráči hostů.
67'
Tlak domácích se zvyšuje, odměnou je rohový kop.
66'
Centr do vápna našel málem sbíhajícího Budimira, ale tomu chybělo pár centimetrů.
65'
Pokuso protiútok nevyšel hostům, kteří se dopustili útočného faulu.
63'
Další nepřesná rozehrávka končí u brankáře Janova. Domácí začínají být i trochu nervózní.
62'
Perin sbírá přetažený pas a s rozehrávkou nikam nespěchá, nemá také proč.
61'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Andrej Galabinov.
61'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Bruno Martella, přichází Marcus Rohdén.
61'
Další míč v náručí Perina, který se proti pokusu z dálky moc předvést nemusel.
60'
Janovu se daří chvíli držet míč a šetřit tak cenné vteřinky i síly.
59'
Mandragora to tak zkusil zpoza vápna, ale trefil jen prostředek brány.
58'
Domácí drží míč, snaží se, ale ne a ne přijít s něčím co by překvapilo obranu.
57'
Tlak domácích se zvětšuje a zvětšuje, Izzo ale dokázal v souboji jeden proti jednomu vybojovat autové vhazování.
56'
Volný přímý kop, který přišel po žluté kartě se Crotone vůbec nepovedl. Janov získal míč.
55'
Žlutou kartu dostává Miguel Veloso (Janov CFC).
54'
Crotone je častěji na míči, je aktivní, ale musí si dávat pozor na nebezpečné protiútoky soupeře.
53'
Ztratili však míč a Janov šel do protiútoku. Střílený centr Bertolacciho ovšem jen těsně nenašel nabíhajícího Rigoniho, který by ve skluzu posílal míč do prázdné branky!
52'
Teď jsou to ale znova domácí, kdo hrozí na opačné straně hřiště.
50'
Vše skončilo přetaženým pasem na útočníky. Ten doputoval až ke Cordazovi.
49'
A hosté dokonce drží míč na polovině Crotone, kde mají již čtvrtý aut za sebou.
48'
Janovu se ovšem podařilo dostat se k míči a vydat se do protiútoku.
47'
Domácí začali logicky hodně aktivně a kombinují s míčem na polovině soupeře.
46'
Ten se nepovedl a je po prvním poločase. Poločase, který nabídl parádní fotbal z obou stran. Oba týmy hrály velmi aktivně, útočně a viděli jsme několik velkých šancí. Prosadili se ale jen hosté, ale my se máme na co těšit ve druhém poločase. Doufejme, že bude stejně zajímavý jako ten první. Začne zhruba v 13:33.
45+1'
45+1'
Tak ještě rohový kop v jediné minutě nastavení.
45'
Odkop od brána Perina, hosté pravděpodobně v prvním poločase neinkasují.
44'
Zakončení Samprisiho bylo ale hodně nepřesné a brankáře soupeře tak ohrozit nemohlo. Toho čeká odkop od branky.
43'
Crotone ale pokračuje v aktivitě a vybojovalo další rohový kop.
42'
Tohle se nepovedlo. Domácí se dostali ke střele zpoza vápna, ale šouráček se sotva dostal k brankáři.
41'
Panděv zkoušel štěstí ve vápně, ale volejí minul branku soupeře.
40'
Ofsajd zastavil útočné snažení Crotone. Trotta byl příliš rychlý.
39'
Žlutou kartu dostává Adrian Stoian (FC Crotone).
38'
Domácí jsou aktivnější, ale obranný val soupeře je velmi pevný a nechce inkasovat.
37'
Panděv přišel o míč a to je šance pro Crotone, které může opět pospíchat do útoku.
36'
Na druhé straně i Janov, který uklidňuje trochu poslední minuty.
35'
Crotone zvýšilo úsilí. Centr do vápna nikoho nenašel, ale akce pokračuje.
34'
Střela zpoza vápna letí z kopaček Barberise hodně nad. Odkop od branky Janova.
33'
Žlutou kartu dostává Nicolás Spolli (Janov CFC).
33'
Domácí obrana hoří v posledních minutách jako papír. Cordaz musel zneškodnit situaci tváří v tvář hráči soupeře, ale byl opět úspěšný.
32'
Z něj už se nic neudálo, pokračujeme za nezměněného skóre.
31'
Parádní šance Taarabta. Ten si navedl míč na střed, zkusil štěstí, ale Cordaz tygřím skokem vyrazil na rohový kop.
30'
Stejně se ale předvedl Mandragora na druhé straně a hra je tak opět přerušena.
29'
Ta ale končí hodně rychle po útočném faulu Laxalta.
28'
Nepovedený centr končí v rukavicích Perina. Ten tak může v klidu rozehrát akci svého týmu.
27'
Sledujeme trochu hluchou pasáž utkání, ani jeden tým ne a ne dostat se déle k míči.
26'
Taxalt navíc vybojoval na polovině volný kop, se kterým hosté nikam pospíchat nebudou.
25'
Janov vybojoval míč a bude si tak moci chvíli odpočinout a uklidnit hru.
24'
Janov sází hlavně na rychlé protiútoky, k těm se ale zatím moc nedostává.
23'
Crotone je zpět u míče, přes nepropustný obranný val soupeře se ovšem ne a ne dostat.
22'
Ten byl odražen na další roh, ale ani z něj nic nebude. Crotone se ubránilo.
21'
pas za obranu našel Rigoniho, který zakončoval velmi zajímavě, ale Cordaz jeho pokus zneškodnil na rohový kop.
20'
Domácí tým pokračuje ve velmi aktivní hře, tlačí soupeře, ale zatím to nevede k vyrovnání.
18'
Vše ale vyřešil pozorný Perin, který v poklidu uklidnil situaci.
17'
Rosi vybojoval rohový kop pro svůj tým.
16'
Ani protiútok Janov neslavil úspěch a tak je u míče zpět soupeř.
15'
Domácí vybojovali volný přímý kop, který ovšem nerozehráli dobře a skončil pouze na zdi.
14'
Hosté ale zatím dobře brání a daří se jim tlak přečkávat.
12'
Crotone rychle přidalo a snaží se přispěchat s odpovědí.
11'
Janov právě vstřelil branku!
Centr do vápna našel výborně naběhnuvšího LUCU RIGONIHO, který na zadní tyči nedal hlavičkou brankáři šanci. Hosté jdou tak rychle do vedení. Asistence: Diego Laxalt.
10'
Zatím to tak nevypadá, Crotone vybojovalo míč zpět.
9'
Janov trochu přidal a je o něco aktivnější. Podaří se mu to přetavit v nějakou šanci?
8'
Trotta to zkoušel zpoza vápna, ale ani mu střela příliš nesedla a Perin ji v poklidu ukryl v rukavicích.
7'
Rychlý průnik po levé straně Laxalt centrem do vápna nezakončil. Obránce byl proti.
6'
Další faul, tentokráte na polovině hřiště. Hra je ze začátku hodně kouskovaná a moc neplyne, což je velká škoda.
5'
Hosté se však dopustili pouze útočného faulu a rozhodčí přerušuje hru.
4'
Poprvé se ukázal na druhé polovině i Janov, který vybojoval volný přímý kop z pravé strany.
3'
Crotone hraje hodně aktivně, k zakončení se dostal ve vápnu Panděv, ale jeho volej mu moc nesedla a brankář s pomalou střelou neměl problém.
2'
Nakonec domácí vybojovali volný kop, který sice našel hlavu spoluhráče, ale ten zamířil dosti nad břevno branky Perina.
1'
Crotone začalo o něco aktivněji, ale po špatné kombinaci ztratilo míč.
1'

FC Crotone: Cordaz – Martella, Ceccherini, Simic, Sampirisi – Stoian, Mandragora, Barberis, Nalini – Trotta, Budimir.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Rohdén, Romero, Izco, Suljić, Tonev, Faraoni, Cabrera, Crociata, Tochukwu Nwankwo, Ar. Ajeti.

Janov CFC: Perin – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, Veloso, Bertolacci, Laxalt – L. Rigoni, Taarabt – Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Cofie, Centurión, Lapadula, Rossettini, Biraschi, Galabinov, Palladino, Lazović, Omeonga.

Rozhodčí: Tagliavento – Di Iorio, Zappatore.

Janov CFC

Hosté jsou zatím dalo by se říci největším zklamáním sezóny. Celek, od kterého se čekalo daleko více, je až na 18. místě. Tedy na první nepostupové příčce. Důvodem je to, že získal jen šest bodů při skóre 10:19. Od Janova se čeká, že by se měl každou chvíli zvednout a začít bodovat. To se zdálo, že se stane poté, co hosté porazili Cagliari a poté remizovali s AC Milán. Pak však přišlo kruté vystřízlivění v podobě prohry s Neapolí, Spal a Smapdorií. Bude zajímavé sledovat, jak se k tomu Janov postaví a zdali dnes potvrdí kvality, které tým zatím ne a ne prodat.
FC Crotone

Domácí jsou momentálně na patnáctém místě se skóre 11:23 a dvanácti body. Moc se jim nedaří, ale na svého dnešního soupeře a tedy na sestupové místo mají náskok šesti bodů. V posledních zápasech to navíc v domácím týmu klape. Crotone totiž porazilo Bolognu 3:2 a silnou Fiorentinu 2:1. Zdá se tedy, že se blýská na lepší časy. Dnes tak uvidíme, zdali budou domácí v nastoleném trendu pokračovat.
Dobrý den u dalšího kola Serie A. Dnes nabídne souboj mezi Crotone a Janovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62