Serie A - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : AC Milán - 20. srpna 2017   20:45

0:3
(0:3)
AC Milán
6' Kessié   • 19' Cutrone  (Suso) • 24' Suso  (Cutrone)
Crotone
Cordaz (C) – Faraoni, Ceccherini, Cabrera, Martella – Rohdén (56. Nalini), Mandragora, Barberis, Stoian – Budimir, Trotta (8. Dussenne).
Festa, Viscovo – Acosty, Ar. Ajeti, Dussenne, Izco, Kragl, Nalini, Sampirisi, Suljić, Tochukwu Nwankwo, Izco
Mariani
Stadio Ezio Scida (Crotone)
AC Milán
G. Donnarumma – Conti (68. Abate), Musacchio, Bonucci (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Locatelli (78. J. Mauri), Çalhanoğlu – Suso, Cutrone (61. André Silva), Borini.
An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Calabria, J. Mauri, Montolivo, André Silva, C. Zapata.

AC vítězí bez problémů v úvodu italské ligy. Hostující celek to neměl příliš těžké. V páté minutě šel totiž do sprch po červené kartě za podkopnutí Cutroneho Cecherini. Do toho nařízenou penaltu proměnil Kessié k levé tyči. Hosté se tím pádem uvolnili, domácí celek nekladl větší odpor. Ve druhém poločase neměl duel vůbec náboj a střetnutí se víceméně dohrávalo.
90+5'
90+5'
Mandragora a ještě jeden domácí hráč byli u balonu. Barberis donutil Donnarumu k zákroku rukou při snaze o zakončení do pravé poloviny hostující branky.
90+3'
Následně jsme viděli nákop na polovinu hostujícího celku. V útočné fázi byl aktivní Budimir a právě on vybojoval faul na vlastní osobu.
90+3'
Pravá noha Calhanoglua ovšem poslala míč doprostřed domácí branky, kde čekal Cordaz.
90+1'
AC vhazovalo z pravé strany z poloviny domácích. Poté přišel faul zezadu na jednoho z hráčů milánského celku, konkrétně na Boriniho. Hosté mají ještě šanci na čtvrtý gól v zápase.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90+1'
Dussenne držel Silvu, sudí mu ukázal žlutou kartu.
90'
Aut Faraoniho letěl na přední tyč, nakonec se Budimir nedostal k zakončení z hostující šestnáctky.
90'
Donnarumma vystartoval proti míči, ale svému mužstvu moc nepomohl. Faraoni totiž bude vhazovat z pravé strany z poloviny AC.
89'
Calhanoglu se zapojil do hostující kombinace na levé straně, ale zhruba dvacet metrů od branky soupeře ztratilo AC balon.
88'
Výkop Cordaze neměl potřebnou délku, Mauri byl poté celkem pasivní na pozici pravého beka, takže k zajímavé střele ze středu hostující šestnáctky poslal Budimir míč křížem vedle pravé tyče.
88'
Suso postrčil míč na pravou stranu na Silvu, ten z voleje trefil pravou nohou prostor vedle pravé tyče.
87'
Donnarumma vyhodil míč na levou stranu, kde se balonu dotkl jeho spoluhráč Rodriguez. AC poté mělo velmi solidní přechodovou fázi.
87'
Calhanoglu centroval z levé strany pod sebe, v šestnáctce soupeře poté z jedničky pálil Silva, ale svojí střelu z voleje umístil špatně, protože míč šel doprostřed branky, takže Cordaz vyrazil balon.
86'
Abate dobrým obranným zákrokem zakončil veškeré snažení domácích fotbalistů. A tak hraje na vlastní polovině s míčem u nohou Rodriguez.
85'
Byl to Suso, kdo ukázal velice dobrou práci s míčem na pravé straně, ale poté se hostující fotbalista ukličkoval. Následovat bude výkop Cordaze.
85'
Calhanoglu je na hřišti a AC hraje opět přesilovku proti Crotone.
84'
Jeden z hostujících fotbalistů chtěl zrychlit hru již rozehrávkou přes pravou stranu. To se mu nepovedlo. Ale AC je nadále mužstvem, které drží míč na vlastní polovině.
84'
Hostující fotbalista míří mimo hrací plochu. AC bude dnes podruhé hrát chvíli o desíti a síly se nám na hřišti na pár sekund vyrovnají.
83'
Calhanoglu je ošetřovaný při svém debutu v Serii A.
83'
Calhanoglu zůstává ležet na polovině hostujícího mužstva a hra je tím pádem přerušena. Jeden z hostujících hráčů odehrál míč do zámezí.
82'
Zřejmě Abate byl aktivní na pravé straně, ale jeho aktivita nepřinesla hostujícímu celku ani roh. Cordaz bude vykopávat od své branky.
81'
Nalini si sice vyskočil na hrotu útoku, ale to nebylo vůbec podstatné. Crotone prakticky vzápětí zapsalo ztrátu a u míče je tak AC.
81'
Bonucciho to přestalo bavit, a tak jsme byli svědky křižné přihrávky z pravé strany, tam ovšem poté Calhanoglu neuspěl v souboji s Faraonim.
80'
Rodriguez byl tím, kdo rozvinul hostující kombinaci. Poté se s míčem pomazlil také Calhanoglu na levé straně.
80'
Calhanoglu si vyskočil a odhlavičkoval výkop Cordaze. Posléze přišel další ofsajd domácího celku.
79'
Centr na přední tyč se stal lehkým soustem pro hostující obranu, posléze Kessié střílel mimo branku Cordaze.
79'
Calhanoglu postrčil míč na pravou stranu, kde byl Silva. Následně bude mít AC rohový kop.
78'
AC drželo míč na pravé straně a hrálo ve velkém klidu. Vypadá to, že milánský celek si připíše na úvod italské ligy tři body.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází José Mauri.
77'
Faraoni se potkal s míčem na pravé straně, ale Budimir byl posléze v těsném ofsajdu.
77'
Bonucci velice dobře pracoval tělem, takže nikdo z domácích hráčů se nemohl dostat k míči. Následně si na balon sáhl Donnarumma.
76'
Budimir to neměl jednoduché proti Bonuccimu a ještě jednomu hráči AC na pravé straně, a tak musel domácí útočník počkat na spoluhráče. To byl začátek konce akce Crotone.
75'
Opět Calhanoglu se dotkl míče ve středu hřiště. Je to takový fotbal bez střel, bez vážnějších šancí ve druhém poločase.
75'
Calhanoglu byl tím, kdo tvořil hru na polovině AC. Posléze hostující celek pokračoval v kombinaci.
74'
AC prostě hraje to, co potřebuje. Nežene se směrem dopředu, ale působí opravdu hodně koncentrovaně. Hostující celek bude vhazovat z pravé strany.
72'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na polovině domácích. Borini poté přes levou stranu vybojoval rohový kop.
70'
Barberis centroval, ale jeho pokus byl zablokovaný. Poté jsme viděli ještě střelu Carbery ze střední vzdálenosti mimo tři tyče.
70'
Bonucci podrazil Faraoniho na pravé straně na hranici vápna. Hostující kapitán vidí kartu.
69'
Bonucci se vysunul na pozici záložníka, ale právě od něj šel míč do autu, takže Crotone vhazuje z pravé strany.
68'
Cordaz nepůsobil zrovna dvakrát jistě, ale podařilo se mu vyboxovat balon. Poté se neujala střela Silvy z levé strany domácí šestnáctky. Domácí brankář bude vykopávat od své branky.
68'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Ignazio Abate.
67'
Kessié vystřelil z osmnácti metrů z pozice středního záložníka, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.
67'
Calhanoglu zkusil přenést hru křížem pravou nohou z levé strany na opačnou stranu hřiště. Poté AC opět kombinovalo a zase nebylo moc aktivní v útočné fázi.
66'
Viděli jsme několik hlavičkových soubojů. Crotone posléze ztratilo míč, outsider zápasu se nyní musí bránit, protože na levé straně se míč dotkl kopaček Rodrigueze.
66'
Conti byl tím, kdo zakončil hostující akci po pravé straně centrem na přední tyč. Pokračovat budeme rohovým kopem AC.
65'
Rodriguez si nejprve zahrál na levém bekovi, ale poté se k míči nedostal Calhanoglu, což značí, že Crotone bude vhazovat z pravé strany.
64'
Zápas nemá tempo ve druhém poločase. Crotone nehraje vůbec špatně, ačkoliv je na hřišti pouze deset hráčů domácího celku.
64'
Nalini byl možná podražený, ale hra plynula dál. AC odcentrovalo z pravé strany Susou pouze na přední tyč.
63'
Donnarumma nemusel zasahovat, jeho spoluhráči poté kontrolují hru na vlastní polovině, nakonec dochází k přesunutí hry na levou stranu.
62'
Budimir zůstal zcela volný na hrotu útoku a AC s ním mělo velké problémy, ale nakonec dva beci hostů zdvojili útočníka domácích. Následovat bude roh Crotone z pravé strany.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází André Silva.
61'
Calhanoglu pokračoval v hostující kombinaci, AC bylo dlouho pasivní směrem dopředu. Nakonec hosté ztratili míč zhruba dvacet metrů od branky soupeře.
60'
Hostující celek držel míč na polovině hrací plochy. Také Bonucci se opět dotkl míče. Jako kdyby se utkání ve druhém poločase tak trošku dohrávalo.
59'
Locatelli vidí kartu za faul zezadu na polovině hřiště, kdy hostující fotbalista podrazil protihráče ve středovém kruhu.
59'
Bonucci se nakonec zapojil do hostujíc kombinace zhruba třicet metrů od domácí branky a zvolil přihrávku pod sebe na druhého stopera AC.
58'
Cordaz vykopl míč na polovinu AC, ale tam se nemohl dostat k balonu nikdo z jeho spoluhráčů. Hostující celek poté tvořil hru na pravé straně.
57'
AC hraje chytře. Nechává soupeře běhat. Přitom nepotřebuje viditelně přidat další góly, ale hostujícímu celku stačí vyhrát 3:0. AC je hodně koncentrované.
56'
Donnarumma vyhodil míč z pravé strany křížem na levého beka AC. Poté celkem s klidem drželi hostující fotbalisté míč na vlastní polovině, Rodriguez přihrál pod sebe.
56'
Bonucci odchází mimo hrací plochu, ale hostující kapitán bude určitě pokračovat v zápase. Každopádně, AC bude chvíli hrát o desíti.
56'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Andrea Nalini.
55'
Dvakrát se Budimir snažil prosadit na hrotu útoku, ale ani jednou se nedostal k balonu. Zatímco na hrací ploše zůstává v hostujícím vápně ležet Bonucci. Domácí fanoušci pískají na kapitána AC.
54'
Barberis rozehrál domácí standardní situaci z pravé strany. Fotbalista Crotone poslal míč pravou nohou na zadní tyč, odražený balon si poté našli jeho spoluhráči.
53'
Donnarumma si postavil Susa do zdi. Ale hostující obrana poté pomohla italskému brankáři důrazem v osobních soubojích a také dobrou stabilitou.
52'
Na hranici vápna při akci Crotone po levé straně fauloval Kessié a k překvapení všech to zřejmě to nebude ani žlutá karta pro hostujícího hráče. Domácí celek bude mít jakýsi zkrácený rohový kop.
51'
Borini si tak trošku vynutil písknutí hlavního rozhodčího. Hostujícího fotbalistu příliš nezajímalo dění na hřišti, ale i tak pískal hlavní arbitr nedovolený přestupek proti zmiňovanému hráči AC.
50'
Cordaz sáhl pro dlouhý nákop, ale domácí celek se nedostal ke střele. Poté následoval brejk AC po levé straně, kdy Cutrone si narazil míč se spoluhráčem, ale z úhlu poslal míč vedle levé tyče.
50'
Nicméně, AC není v úvodu nějak moc aktivní směrem dopředu, ale hraje přesně to, co potřebuje. Nyní ovšem Locatelli fauloval Stoiana a domácí celek rozehrává z vlastní poloviny Cordazem.
49'
Celkem komorní atmosféra je typická pro začátek druhého poločasu. Jako kdyby domácí fanoušci už ani nevěřili svému týmu.
49'
Centr letěl levou nohou na zadní tyč, Donnarumma poté vyboxoval balon padají do branky při zakončení jednoho z domácích hráčů hlavou.
48'
Suso fauloval Stoiana, takže domácí celek má k dispozici celkem dobrou pozici pro standardní situaci z levé strany.
47'
AC drželo míč na vlastní polovině, poté jeden ze stoperů hostujícího celku chtěl zrychlit hru přihrávkou na Cutroneho, ale ten měl k míči pořádně daleko.
47'
Nakonec se hostující celek nedostal Locatellim po levé straně prakticky k ničemu, domácí fotbalisté budou vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.
46'
Hlavní sudí nechal hostům výhodu. Rodriquez přihrál spoluhráči, ale poté nedošlo ani k centru z levé strany.
46'
Crotone se při první akci druhého poločasu nedostalo k zakončení, a tak se musí AC bránit.
46'
První poločas skončil výhrou hostujícího celku poměrem 3:0. AC šlo do vedení, když se nejprve nechal v páté minutě vyloučit bez prvního žlutého varování Ceccherini. Kessié proměnil penaltu k levé tyči. Posléze se na přední tyči prosadil Cutrone, přesnou střelu k pravé tyči přidal také Suso. Druhý poločas by se víceméně měl pouze dohrávat. Hosté mají utkání pod kontrolu. Může za to především fakt, že hrají proti deseti.
45+4'
45+4'
AC kontroluje hru v nastaveném čase prvního poločasu. Hostující celek by chtěl dohrát úvodní dějství s míčem u nohou a už se ani mužstvo v bílém směrem dopředu moc nežene.
45+4'
Calhanoglu byl tím, kdo ztratil míč na levé straně na polovině Crotone. Domácí celek poté vhazuje.
45+3'
Ante Budimir byl pokryt hostující obranou, takže Donnarumma si nepřipsal žádný složitý zákrok.
45+2'
AC chce v poklidu dohrát první poločas. Susova přihrávka po pravé straně byla až moc rychlá a k míči se tím pádem nedostal jeden z hostujících hráčů na pozici útočníka.
45+2'
Dussene byl tím, kdo obstaral autové vhazování z pravé strany. Přechodová fáze Crotone nebyla špatný, ale domácím vůbec nevyšla finální část.
45+1'
Zase vedla akce hostujícího celku přes pravou stranu, kde byl aktivní Suso, nakonec centr proletěl šestnáctkou domácího mužstva.
45+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty!
45'
Centr letící na zadní tyč patřil k těm přetaženým. Ale AC v posledních sekundách normální hrací doby prvního poločasu drží pevně míč na svých kopačkách.
45'
Suso centroval z pravé strany pod sebe, následovat by měl rohový kop hostů.
44'
Opět jsme viděli rozehrávku Cordaze, kdy míč směřoval na levou stranu. Corotne poté snad pět vteřin drželo míč, ale už se opět domácí celek musí bránit Susovi na pravém křídle.
44'
Suso zrychlil na pravé straně hru svým výborným pohybem, ale finální fáze hostujícího celku nebyla ideální. Vše zakončil Suso střelou z pravé strany mimo tři tyče.
43'
Donnarumma vyhodil míč křížem na levou stranu. Poté došlo k přenesení hry na pravou stranu, kde pracoval s míčem Suso.
43'
Po několika osobních soubojích zapískal hlavní rozhodčí, protože pomezní sudí viděl jednoho z domácích hráčů v ofsajdu.
42'
Cordaz vykopl míč přesně na polovinu hrací plochy, kde kooperoval jeho spoluhráč Budimir. Crotone by mělo vhazovat z pravé strany.
42'
Bonucci a Suso ještě rozebírali nějakou záležitost s hlavním sudím. Těžko říci, o čem byla řeč.
40'
Sudí dal zřejmě hráčům pauzu na občerstvení.
40'
Spolupráce Contiho a Cutroneho vedla k zakončení hostujícího pravého beka z pravé strany mimo tři tyče.
39'
Rohdén zasáhl v defenzivě, ale nic zásadního tento zákrok neznamenal. Opět AC tvoří hru a opět je Crotone pod tlakem.
38'
Cordaz byl tím, kdo uvedl míč do hry výkopem. Jenže domácí útok měl jepičí život. Je tady opět kombinace hostujícího celku, který především drží balon, ale celkem málo střílí.
38'
Suso se opět rval, co to šlo a nakonec se dostal k míči. Jeho pokus levou nohou z pozice středního záložníka letěl ovšem z pětadvaceti metrů nad domácí branku.
37'
Bonucci vyzval ke spolupráci svého kolegu ze stoperské dvojice, tedy Musacchia. Poté Suso vybojoval faul na vlastní osobu na pravé straně.
37'
Musacchio těch doteků s míčem moc neměl, ale nyní se potkal s míčem. Poté nechyběla aktivita Susa ve středu pole.
36'
Naprosto s přehledem odvrátil nebezpečí jeden z domácích hráčů na přední tyči. Poté se na pravé straně snažil prosadit Suso, ale AC bude mít pouze autové vhazování.
36'
Roh byl rozehraný nakrátko, poté se o zábavu staral Suso. Uvidíme další rohový kop z pravé strany.
35'
Conti nezastihl balon na hrací ploše při křižné přihrávce ze středu na pravou stranu, nicméně hostující celek bude pokračovat rohem.
34'
Cordaz vykopl míč na pravou stranu, ale AC se bez větších problémů dostalo k míči a už opět kombinuje hostují celek zhruba na polovině hřiště.
34'
Jenže rohový kop AC z pravé strany patřil k těm přetaženým. Poté se v útočné fázi neprosadil Bonucci, respektive hostující kapitán zkazil křižnou přihrávku z pozice stopera na levou stranu.
33'
Tenhle zápas nemá moc tempo. Crotone se o desíti dostalo k jedné vážnější situaci, ale jinak se hraje výhradně před Cordazem.
32'
Statistika velkých šancí hovoří o tom, že Crotone mělo jednu, AC pět.
32'
AC se nežene směrem dopředu. Zase celkem v pohodě kombinuje na polovině soupeře, nakonec Cordaze nezaskočil pokus bez razance ze střední vzdálenosti.
31'
Martella sice na pár sekund nepustil hostující fotbalisty do útočné fáze, ale hosté i tak vhazují z levé strany z vlastní poloviny.
30'
Crotone je hodně zatažené v defenzivě, AC se nyní ale moc nehnalo směrem dopředu. Cordaz si připsal celkem jednoduchý zákrok.
30'
Zřejmě Locatelli si naskočil na zadní tyči, ale domácí obrana jej nepustila k zakončení. Hra pokračuje u Rodrigueze na levé straně na polovině Crotone.
29'
Bonucci se chopil role jakéhosi rozehrávače hostující akce. Crotone se opět brání. Míč se dostává k Susovi na pravé straně.
28'
Je to tak, z jednatřiceti metrů napálila levá noha Susa domácí zeď, ale vadit to asi hostující osmičce nemusí, protože znovu je AC tím dominantním týmem na trávníku.
28'
Po faulu na Susa má hostující celek k dispozici poměrně zajímavou standardní situaci a možná, že ji rozehraje zmiňovaný autor jedné z branek hostů.
27'
AC disponuje velice dobrou kombinací, moc hezky se na to, jakým způsobem hostující celek kombinuje dívá.
27'
Celkem velice dobrý presink v podání hostujících fotbalistů prakticky ihned po ztrátě míče, takže už je opět na balonu mužstvo ze San Sira. Nyní se hraje na polovině hřiště.
26'
Conti podržel míč a zase kombinuje hostující celek, který je soustředěný a je na něm vidět, že chce přidat ještě další branky.
26'
Jeden z hostujících fotbalistů odvrátil hlavou centr z pravé strany na přední tyč mimo šestnáctku celku z Milána. Poté se Suso bavil s jedním hráčem AC.
25'
AC prostě nemá slitování a Donnarumma až na jeden zákrok při střele z pravé strany nemusel předvést nic světového.
24'
AC Milán právě vstřelil branku!
S jakou lehkostí kombinuje hostující celek a také s jakým sebevědomím hraje AC. Cutrone si naběhl na levou stranu na hranici ofsajdu, poté přihrál mezi nohama jednoho z protihráčů pod sebe na SUSA ten křinžou střelou svojí levou nohou dostal míč k pravé tyči.
23'
A je to tady zase – AC prostě hraje to, co potřebuje. Crotone to má hodně těžké a víceméně se dá předpokládat, že bude pokračovat tlak hostů.
22'
Conti pokračoval na pravé straně v hostující kombinaci, ale nejpodstatnější bylo, že Kessié se nedostal k dorážce. Poté se včas vrátil do obrany Bonucci.
22'
Suso patří vůbec k nejaktivnějším hráčem při kombinaci AC, je to také dané tím, že většina hostujících akcí jde přes pravou stranu.
21'
Conti si na pozici pravého beka krásně zpracoval míč prsama a i proto se hostující celek usídlil na polovině Crotone. To zase běhalo bez balonu a zase se hrálo podle not AC.
21'
Locatelli se nechal velice snadno obejít na polovině hřiště, Donnarumma byl donucený k zákroku při křižné střele z pravé strany na delší tyč.
20'
Corotne vybojovalo standardní situaci, kterou nakonec zakončil Faraoni centrem levou nohou z levé strany na zadní tyč, jenže jednalo se o centr z kategorie nepřesných.
19'
Rodriguez byl celkem nejistý na pozici levého beka, ale hra se dostala na pravou stranu, kdy z hranice vápna z úhlu odcentroval Suso na hlavu PATRICKA CUTRONEHO, který zakončil na přední tyči do pravého horního rohu domácí branky!
17'
No a na zadní tyči byl zcela volný Budimir, jenže hlavička ze záklonu přestála vedle levé tyče při snaze domácího fotbalisty o zakončení do levého horního rohu branky AC.
16'
Rodriguez nebyl soustředěný na pozici levého beka a i proto by mělo mít domácí mužstvo rohový kop z pravé strany.
16'
Křižný centr z levé strany propadl až na zadní tyč ke Contimu, domácí pravý bek stál zřejmě v ofsajdu, takže jakákoliv střela do bránícího protihráče byla zbytečná.
15'
Rodriguez si potykal s míčem na levé straně. Valná část dosavadního průběhu utkání se odehrává na polovině Crotone, které se nemůže dostat k míči.
15'
Opět velice agilní Suso na pravé straně na polovině domácího celku. AC je celkem koncentrované.
14'
Hostující celek kopal rohový kop, balon směřoval na zadní tyč, kde se ovšem Bonucci dopustil faulu ve výskoku při snaze o zakončení hlavou.
13'
A opět Suso na pozici záložníka byl aktivní, když ze středu roztáhl hru na levou stranu. Poté si Borini seběhl na pravou stranu, ale střelou na přední tyč nepřidal druhou branku hostů.
12'
Jeden z hostujících hráčů našel na pravé straně Susa, ten mu už ovšem míč nevrátil. Fanoušky hostů to ovšem nemusí mrzet, protože AC nadále drží míč na polovině soupeře.
12'
Cabrera fauloval na polovině hřiště a poté domácí hráč ukázal jakési nevhodné emoce vzhledem k výroku hlavního arbitra.
11'
Hostující celek působí uvolněně, jistě v kombinaci. AC by mělo v tomto utkání asi dominovat. To Crotone to bude mít hodně složité, protože domácí celek bude zřejmě běhat valnou část zápasu bez balonu.
11'
Výkop Cordaze šel přes pravou stranu. Crotone poté ihned po autovém vhazování ztratilo míč.
10'
Kessié podpořil útočnou fázi milánského celku, ale Cordaz ukázal přehled o hře a včas vystartoval proti míči z vlastní branky.
10'
Sudí jasně ukazuje, že AC bude mužstvem, které bude mít k dispozici autové vhazování z pravé strany z vlastní poloviny. Míč si tedy bere Conti.
9'
Cutrone trošku zbytečně podrazil spoluhráče ihned po ztrátě míče a hostující útočník vidí kartu.
9'
Hostující fotbalisté v naprostém klidu kombinovali na polovině hřiště, ale nevyšla jim souhra přes hrotového útočníka.
8'
Locatelli pokazil křižnou přihrávku ze středu na levou stranu. Domácí celek tím pádem vhazoval, ale je to mužstvo v bílém, kdo už opět tvoří hru.
8'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Noë Dussenne.
6'
FRANCK KESSIÉ posílá hostující celek do vedení, když proměnil pokutový kop střelou pravou nohou k levé tyči. Cordaz sice vystihl stranu, ale není mu to nic platné.
5'
Ceccherini má pro dnešek dopracováno. Domácí fotbalista dostává červenou kartu za to, že zmařil jasnou gólovou příležitost jednomu z hostujicích hráčů. Tím hráčem byl dle všeho Cutrone. Ceccherini zkrátka podkopl hostujícího fotbalistu ve velké šanci. AC navíc kope penaltu. Nezbývá než dodat, že sudí Mariani nejprve chtěl udělit žlutou kartu, ale poté se poradil s videorozhodčím. Opět se ukazuje, jak důležitým atributem je video pro fotbal.
3'
Jeden z hostujících fotbalistů zůstal volný na hrotu útoku, AC se poté dožadovalo penalty. Hlavní sudí si vyžádal pomoc svého kolegy u videa.
2'
Jeden z fotbalistů hostujícího celku nebyl faulovaný podle soudu sudího, ale Faraoni nenašel křížem z pravé strany spoluhráče na levé straně na polovině AC.
1'
Favorit zápasu měl k dispozici autoví vhazování z levé strany, poté si zahrál na pravé straně Conti. AC se chtělo prosadit postupným útokem.
1'
Musachcio se dotkl míče na pozici pravého beka, ale poté se hosté celkem lacino zbavili míče.
1'
AC mělo výkop. Milánský celek hraje v bílých dresech zleva doprava.
1'

FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, Cabrera, Martella – Rohdén, Izco, Barberis, Kragl – Trotta, Budimir.
Náhradníci: Festa – Acosty, Ar. Ajeti, Dussenne, Kotnik, Mandragora, Nalini, Sampirisi, Stoian, Suljić, Tonev, Tochukwu Nwankwo.

AC Milán: G. Donnarumma – Conti, Bonucci (C), Musacchio, Ricardo Rodríguez – Kessié, Montolivo, Çalhanoğlu – Suso, Cutrone, Borini.
Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Abate, Antonelli, Calabria, G. Gómez, Locatelli, J. Mauri, Niang, André Silva, J. Sosa, C. Zapata.

Rozhodčí: Mariani.
AC Milán
Hostující fotbalisté obsadili v konečné tabulce italské ligy v minulé sezoně šestou pozici. Tím pádem se kvalifikovali do předkola Evropské ligy. V tom rozehráli výborně play-off s makedonskou Škendijou. Svého soupeře porazili v domácím prostředí jednoznačně 6:0 a odveta by tím pádem měla být pouze formalitou...

Mužstvo opustilo oproti poslednímu ročníku Serie A více než deset hráčů. Ale je potřeba říci, že milánský celek posílil velmi dobře. Součástí favorita dnešního souboje v rámci prvního kola italské ligy jsou Bonucci, Calhanoglu, Andre Silva, Niang, Biglia, Rodriguez nebo Musacchio.

Pro AC je tato sezona nesmírně důležitá. Čtyři nejlepší mužstva (ze čtyř nejlepších evropských ligových soutěží) si totiž zahrají přímo Ligu mistrů.

FC Crotone
Domácí fotbalisté jsou před dnešním zápasem pasováni do role outsidera. Víceméně celou loňskou sezonu byl domácí celek pod velkým tlakem a reálně mu hrozil sestup do druhé nejvyšší italské fotbalové soutěže.

Crotone nakonec ligovou příslušnost uhájilo a skončilo na sedmnácté pozici. Tým se ovšem trošku zázračně vzepjal v závěru ligy a přece jen zůstal mezi ligovou elitou. Z domácího mužstva odešli například Ferrari , Crisetig či Falcinelli.

Tito hráči patřili v posledním ročníku italské ligy do základní sestavy Crotone. Outsidera tohoto střetnutí naopak posílil Mandragora, který přišel na hostování z Realu Madrid. Dále tým byl rozšířen o Izca z Chieva, Faraoniho z Udinese a v neposlední řadě o Budimira, který hostuje ze Sampdorie Janov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62