Serie A - 35. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Sassuolo - 29. dubna 2018   12:30

Crotone
4' Trotta (Faraoni) • 16' Tochukwu Nwankwo (Martella) • 31' Trotta (Nalini) • 89' Tochukwu Nwankwo (Faraoni)
4:1
(3:1)
Sassuolo
45+2' D. Berardi
Crotone
Cordaz – Faraoni, Ceccherini (81. Ar. Ajeti), M. Capuano, Martella – Barberis (74. Rohdén), Mandragora, Stoian – Trotta, Tochukwu Nwankwo, Nalini (86. Sampirisi).
Damato – Dobosz, Posado
Stadio Ezio Scida (Crotone)
Sassuolo
Consigli – Lemos, Acerbi, Peluso – Ragusa (53. Babacar), Missiroli (83. Matri), Magnanelli (64. L. Mazzitelli), Duncan, Rogério – D. Berardi, Politano.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního dne.
Dnešní utkání zaslouženě a hlavně díky skvělému prvnímu poločasu vítězí Crotone, které dělá důležitý krůček k záchraně. Ovšem výkon domácího celku v prvním a druhém poločase bylo jako den a noc. Zatímco Crotone v úvodních pětačtyřiceti minutách duelu dominovali, v tom následujícím se bránili. Sassuolo nakopl gól z penalty, ale to byla jediná šance, kterou hostující celek proměnil.
90+3'
90+3'
V pokutovém území se kolem obránců obtočil Khouma Babacar, jehož pokus zamířil jen do boční sítě. Ovšem hostujícímu celku se snížit už asi nepodaří.
90+1'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hrát tři minuty nad rámec normální hrací doby.
89'
Crotone právě vstřelilo branku!
Domácí celek přidává pojistku! SIMEON TOCHUKWU NWANKWO se pohyboval na ofsajdové hraně. Domácí útočník doběhl do vápna, kde se se mu otočka kolem obránce na jednu stranu nepovedla, ale na druhou už ano. Následný slabý pokus k pravé tyči si cestu do sítě našel.
86'
Žlutou kartu dostává Arlind Ajeti (FC Crotone).
86'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Nalini, přichází Mario Sampirisi.
85'
A mohlo být definitivně rozhodnuto! Simeon Tochukwu Nwankwo se obtočil kolem svého strážce, ale střelou po zemi nechal vyniknout brankáře, který velmi dobře zmenšil úhel.
84'
Sassuolo rozehrávalo rohový kop, který byl ale hodně přetažen. Ovšem míč se do šestnáctky rychle vrátil. Jenže před útočníkem jej na další roh odvrátil bránící hráč.
83'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Alessandro Matri.
81'
Žlutou kartu dostává Marcello Trotta (FC Crotone), jenž po nesmyslně rozehrané standardní situaci zastavil podražením rozvíjející se protiútok.
81'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Arlind Ajeti.
80'
Žlutou kartu dostává Mauricio Lemos (US Sassuolo Calcio), který u postranní čáry podrazil pronikajícího soupeře. faulovaným byl Bruno Martella, jenž okamžitě hecuje tribuny.
79'
Khouma Babacar je velmi aktivní od doby, co přišel na zelený pažit. Ovšem tentokrát o míč přišel, a tak mohou domácí sebrat soupeři dalších pár desítek důležitých vteřin.
76'
Pouhých čtrnáct minut schází domácímu celku k veledůležitému vítězství a zdá se, že by to Crotone mohlo zvládnout. Zatím se hraje spíše kolem středové čáry.
75'
Crotone roztáhlo hru na levou stranu, odkud také přišel centr. Jenže kolem penaltového puntíku se nacházel pouze bránící hráč, jenž si nedělal starosti a míč odpálil do bezpečí.
74'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Marcus Rohdén.
73'
Na levé straně se rozeběhl Bruno Martella, jenž se z boku dostal až do šestnáctky. Ovšem jeho zakončení zamířilo jen do vybíhajícího gólmana!
72'
Domácí trenér bude poprvé střídat, ovšem jeho tým se i nadále brání kombinaci soupeře. Ovšem Sassuolo balon ztratilo a bude se muset rychle vracet.
71'
Zatímco první poločas se hrálo nádherné utkání o tom druhém už se to říci nedá. Nyní se spíše hraje průměrně utkání a uvidíme, zda se to v následujících minutách ještě zlepší.
68'
Domácí fanoušci poskakují na tribunách a vypadá to, jakoby slavili už dnešní vítězství. Ovšem u balonu jsou hostující hráči, kteří se snížení o další zkorigování výsledku.
66'
Alfred Duncan si ve vápně naběhl mezi tři bránící hráče! Hostující středopolař se s míčem otočil a ihned vypílil. Ovšem jeho pokus zamířil asi metr vedle pravé tyče.
65'
Jestli se něco povedlo ještě více než výkon domácího celku ve druhém poločase, je to atmosféra díky divákům. Výkon Crotone je úplně odlišný než v první pětačtyřicetiminutovce.
64'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Luca Mazzitelli.
63'
Střely na domácí branku přibývají a ve druhém poločase jsou to hosté, kteří se více dostávají do šancí. Pokus z pětadvaceti metrů tečoval tečoval Marco Capuano. Ovšem Alex Cordaz ještě stihl zareagovat a zasáhnout.
62'
Sledujeme další kombinaci Sassuola, které opět hledá pozici vhodnou k zakončení. Do vápna si naběhl Domenico Berardi, jenž si odstavil soupeře, ale k zasažení míče se už nedostal.
60'
Andrea Barberis prohrál souboj s krajním obráncem, jehož zatáhl za dres. Hlavní rozhodčí tentokrát žlutý kartónek nevytahuje.
59'
Ovšem centr od rohového praporku zamířil na první tyč, odkud jej odvrátil bránící hráč. Naopak domácí fanoušci se zlobí, protože by rádi za ruku viděli pokutový kop.
58'
Simeon Tochukwu Nwankwo se snažil přejít přes dva soupeře a nyní vybojoval z minima maximum, tedy rohový kop pro svůj celek.
57'
Zpoza vápna se ke střele odhodlal Domenico Berardi, který už dnes jednu branku vsítil, ale další zatím nepřidal. Jeho zakončení zamířilo přesně doprostřed branky, kde byl připravený Alex Cordaz.
56'
Už to vypadalo, že si Andrea Nalini píchne míč přes Federica Pelusa a půjde sám na kasu. Ovšem byl to právě druhý jmenovaný, který souboj vyhrál.
55'
Hosté poslali balon na levou stranu, kde byl osamocený Matteo Politano. Jeho přetažený centr zamířil na hlavu bránícího hráče. Tlak Sassuolo ovšem neslábne.
53'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Khouma Babacar.
52'
Sassuolo chystá první střídání, které přijde do několika minut. Ovšem zatím jsou hosté u balonu a opět kombinují na polovině soupeře. Jenže přihrávka na hranici vápna byla zastavena.
51'
Francesco Magnanelli zvedl hlavu a viděl do vápna nabíhajícího spoluhráče. Jenko přízemní pas mířil na něho, ale skákavý míč jeho nohu přeskočil. Následuje tedy odkop od domácí branky.
50'
Hráči v bílých dresech jsou opět u balonu a snaží se do pokutového území probojovat středem hrací plochy. Jenže tam domácí prostor zahustili a míč nakonec i získali.
49'
Zatímco hostující celek byl zalezlý v prvním poločase, tak ve druhém je to Crotone, které se brání soupeři. Ovšem to může být cesta do pekel nebo chcete-li k vyrovnání.
47'
Po vstřelení gólu v nastaveném čase si hosté více věří a nyní jsou to oni, kteří určují tempo hry. Ovšem zatím se do šestnáctky soupeře neprobojovali.
46'
Hlavní rozhodčí zahájil druhý poločas a k výkopu se postavili hosté. Sassuolo ihned zvolilo dlouhý nákop po pravé straně, ale domácí obrana opět zafungovala na jedničku.
46'
Mělo to být typické utkání celků ze spodních pater tabulky, ale opak je pravdou. Sledujeme nádherný zápas Serie A, v němž už padly čtyři góly. Lepším celkem jsou domácí, kteří si vytvořili tříbrankové vedení, ale v závěru poločasu byla nařízená penalta, a tak je stav 3:1. Tím pádem duel dostal nový náboj a můžeme se tak těšit na druhou pětačtyřicetiminutovku.
45+4'
45+2'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Utkání dostává nový náboj a hostující celek se vrací zpátky do hry! K pokutovému kopu se postavil DOMENICO BERARDI, jenž si vybral levou stranu branky a přesným pokusem nedal brankáři nejmenší šanci na zasažení.
45+1'
Je rozhodnuto a Sassuolo bude zahrávat pokutový kop! Matteo Politano nejprve ustál atak soupeře a při zakončení byl zasažen do holeně. Hlavní sudí po prohlídce videa rozhodl, že penalta je na místě.
45'
K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, jenž ukazuje, že se budou nastavovat dvě minuty. Ve stejný moment spěchá rozhodčí k videu a bude něco kontrolovat.
44'
Žlutou kartu dostává Rolando Mandragora (FC Crotone), jenž zatáhl soupeře za rameno a je tak první potrestaným hráčem v utkání.
43'
Andrea Consigli si připisuje zákrok proti střele zpoza vápna. Crotone hraje výborné utkání a zaslouženě vede. Ovšem tento pokus z kopačky Marca Davidea Faraoniho šlo doprostřed brány.
42'
V závěru poločasu ztrácí utkání tempo a také kvalitu. Ve hře se objevuje stále více nepřesností a to je důsledek dříve napsaného.
41'
Sassuolo sice chvíli drželo balon, ale přihrávku na polovinu soupeře zachytili domácí středopolaři. Jenže ani Crotone u míče dlouho nevydrželo.
40'
Tak všechno je jinak! Pomezní sudí se srazil s rozcvičujícím se hráčem. Oba aktéři nezaviněného souboje budou v pořádku, a tak se vraťme k dění na zeleném pažitu.
37'
To je nepříjemné! Z ničeho nic se hra přerušuje a jeden z asistentů rozhodčího se ocitá na zeleném pažitu. Ihned k němu míří oba lékařské týmy a zdá se, že se sudí udělalo nevolno.
36'
A nutno říct, že si domácí celek vypracoval další nadějnou šanci na vstřelení čtvrtého gólu. Na zadní tyči si naskočil Simeon Tochukwu Nwankwo, jehož hlavička zamířila těsně nad břevno.
35'
Sassuolo z rohového kopu nic nevytěžilo a hra se velmi rychle přesunula před druhou z branek. Kde naopak vybojovalo rohový kop Crotone.
34'
Fanoušci domácího celku na tribunách poskakují a oslavují pohodlné vedení. Ovšem jejich hráči se budou muset bránit dalšímu rohovému kopu soupeře.
31'
Demolice hostujícího celku pokračuje! Andrea Nalini utekl podél levé postranní čáry svému strážci a dostal se s balonem až před brankáře. Ofenzivní křídlo zvedlo hlavu a nádhernou přihrávkou vybídlo ke skórování MARCELLA TROTTU. Ten se slízl smetanu a zakončením z malého vápna se raduje ze druhého vstřeleného gólu v tomto zápase.
29'
Crotone po zisku míče ihned mířilo k brance soupeře, kde vybojovalo další rohový kop. Centr od praporku zamířil na zadní tyč, kde jej odvrátil bránící hráč.
28'
Hra se pomalu, ale jistě uklidňuje. Asi by mu pomohla kontaktní branka, ale hraje se spíše kolem středového kruhu. Ovšem fanoušci si prozpěvují chorály a jsou pochopitelně spokojeni.
26'
Crotone kombinovalo na polovině soupeře a mohlo jít do otevřené obrany soupeře. Ovšem opět trochu nesmyslně přišla zpětná přihrávka na obránce.
25'
Pětadvacet minut je minulostí a trochu překvapivě vede domácí celek dvoubrankovým vedením. Zatím se hraje celkem pohledný fotbal a doufejme, že brankové hody ještě neskončily.
23'
Marco Capuano se dostal do nesnází, a tak vůbec nic nevymýšlel a poslal dlouhý odkop na polovinu hostujícího mužstva.
22'
Některé akce domácího celku vypadají hodně slibně, ale další kombinace skončila těsně za hranicí šestnáctky. Herní tempo se hodně zvyšuje a hra se tak neustále přelévá ze strany na stranu.
20'
Po rozehrání volného kopu se k hlavičce dostal jeden z hostů, ale jeho pokus zamířil do rukavic Alexe Cordaza. Jeho následný výkop ale zamířil jen za postranní čáru.
19'
Hostující celek se opět vrací na polovinu soupeře, kde vybojoval volný přímý kop. Dá se tak očekávat centr do pokutového území.
16'
Andrea Consigli se nyní musí hodně červenat, když podcenil centr z levé strany. Ten na poslední chvíli gólman ještě dokázal vyrazit, ale míč zamířil do ramene SIMEONA TOCHUKWUHO NWANKWOA. Ten se tak může radovat ze šťastné branky a dvougólového vedení svého celku.
14'
Hra se velmi rychle přesunula před druhou z branek, kde se k zakončení dostal Simeon Tochukwu Nwankwo. Ovšem také jeho pokus zamířil pouze vysoko nad břevno.
14'
Po odvráceném rohovém kopu se k zakončení z hranice velkého vápna dostal Domenico Berardi. Jenže jeho pokus ze záklonu zamířil pochopitelně vysoko nad bránu.
13'
Jestliže úvodní minuty zápasu patřily domácímu celku, tak nyní jsou aktivnější hosté. Domácí fanoušci okamžitě spouštějí ohromný pískot.
12'
První rohový kop rozehrávalo také Sassuolo, ovšem přetažený centr našel až velmi daleko od branky Antonino Ragusa. Krajní záložník ale následný souboj s obráncem prohrál.
11'
Dlouhý nákop vymyslelo také Crotone, které ale soupeře také nepřekvapilo. Za míčem běžel Simeon Tochukwu Nwankwo, ale nedostal se před obránce, jenž hlavou našel rukavice brankáře.
10'
Na tahu je hostující celek, který sice kombinoval na polovině soupeře, ale následně přišla přihrávka zpátky na obránce. Následný nákop už si domácí obrana v klidu pohlídala.
8'
Rohový kop byl již rozehrán, ovšem centr nenašel nikoho z domácích borců. Sassuolo míč pouze odevzdalo soupeři a staví se do dalšího bloku.
7'
Trochu kostrbatě vnikl po levé straně do šestnáctky Bruno Martella, jenž míč ztratil, ale jeho práci převzal Marcello Trotta. Autor jediného gólu se pokusil odcentroval, ale vybojoval pouze roh.
6'
Domácí hráči se snaží uklidnit hru, jelikož soupeř se snaží o rychlé vyrovnání. Ovšem obrana Crotone zatím pracuje na jedničku.
4'
Domácí fanoušci rozpoutali na stadionu peklo, jelikož je to právě jejich tým, jenž se ujímá vedení! MARCELLO TROTTA převzal přihrávku od spoluhráče a po uběhnutí pár metrů se odhodlal ke střele. Jeho zakončení zamířilo do levého spodního rohu branky, a tak se autor úvodního gólu zaslouženě raduje.
3'
Domácí hráči se hnali do útoku, který vypadal velmi nadějně. Ovšem před Andreu Naliniho si dal tělo obránce, jenž celou situaci vyřešil s brankářem.
2'
Domácí FC Crotone nastoupilo k utkání v červenomodrých dresech, naopak US Sassuolo Calcio zvolilo bílou sadu.
1'
Hlavní rozhodčí pan Damato zahájil utkání. Jako první se výkopu chopili domácí hráči, kteří zahajují duel kombinací mezi obránci. První útok táhlo Crotone po levé straně, ale vybojovalo pouze autové vhazování.
1'

FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis, Mandragora, Stoian – Trotta, Tochukwu Nwankwo, Nalini.
Náhradníci: Festa – Rohdén, F. Ricci, Izco, Diaby, Pavlović, Zanellato, Sampirisi, Tumminello, Simic, Crociata, Ar. Ajeti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lemos, Acerbi, Peluso – Ragusa, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Rogério – D. Berardi, Politano.
Náhradníci: Marson – L. Mazzitelli, Biondini, Matri, Pierini, Cassata, Babacar, Ferrini, Dell'Orco, Letschert.

Rozhodčí: Damato – Dobosz, Posado.
FC Crotone

Domácí celek se schovává až na sedmnáctém místě, když získal jednatřicet bodů. Ovšem na příčky ohrožené sestupem má Crotone pouhé dva body náskok. V posledních pěti duelech posbíral domácí tým sedm bodů, ale musí v následujících kolech hodně přidat. Nejlepším střelcem týmu je se šesti góly Chorvat Ante Budimir. Ovšem ten je nyní na seznamu zraněných.
US Sassuolo Calcio

Hostující celek je na tom o něco lépe než jeho dnešní soupeř, když ho najdeme se sedmatřiceti body na třináctém místě. Sassuolo se musí dívat spíše pod sebe, jelikož na osmnáctý Spal má náskok jen osmi bodů. Ovšem v posledních pěti duelech Calcio posbíralo devět bodů, čímž soupeřům odskočilo. Nejlepším střelcem týmu je Matteo Politano, který se prosadil osmkrát.
Vítám všechny fanoušky italské Serie A u pětatřicátého kola, v němž se představí FC Crotone a US Sassuolo Calcio. Oba celky najdeme ve spodních patrech tabulky, a tak potřebují nutně bodovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62