Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : Verona - 28. ledna 2018   15:00

Fiorentina
53' Bastiao Dias (Saponara)
1:4
(0:2)
Verona
11' Vuković  (Rômulo) • 20' Kean  (Matos) • 46' Kean  (Petković) • 55' A. Ferrari
Fiorentina
Sportiello – Laurini, Ge. Pezzella (73. Milenković), Astori, Biraghi – Veretout, Badelj (C), Benassi (46. Bastiao Dias) – Chiesa, Simeone, Théréau (46. Saponara).
Gavillucci – Bindoni, Prenna
Stadio Artemio Franchi (Florencie)
Verona
Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Vuković, Fares – Rômulo (C) (90. F. Zuculini), Marcel Büchel, Valoti, Matos – Kean (62. Souprayen), Petković (70. Calvano).

Fiorentina prohrála 1:4 s Hellasem Verona. V utkání měla sice drtivou převahu na držení míče, ale soupeř byl hodně efektivní. Hned ze začátku druhé půle udeřil z rychlého brejku Kean, předtím napálil Chiesa zleva přední tyč. Aneb klasické nedáš – dostaneš. V první půli stojí za zmínku šťastný odraz před druhou trefou Helllasu. Zkrátka, dnes si paní Štěstena potykala s hostujícím celkem.
90+4'
90+4'
Laurini nemohl dosáhnout na míč na pravé straně. Zřejmě už dnes branka nepadne.
90+3'
Hosté ztratili míč na levè straně, ale domácí už jen drží balon a utkání se dohrává.
90+2'
Zuculini fauloval, ale Nicolas po standardce zasahovat nemusel.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují.
90'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Franco Zuculini.
90'
Za komorní atmosféry kontroloval Nicolas centr zleva vedle delší tyče a poté bude vykopávat.
88'
Fiorentina držela míč na vlastní polovině a posléze nevytěžila střelu z tlaku okolo vápna.
87'
Hellas se už moc nežene směrem dopředu. Hraje ovšem velice dobře z obrany a je blízko třem bodům.
86'
Navíc Hellas drží dnes parádním výkonem Nicolas, který zatím neudělal větší chybu.
84'
Fiorentina má o něco více ze hry, ale není jí to nic platné.
83'
Vukovič zakončoval doprostřed branky, což přesně čekal také Sportiello a zapsal jednoduchý zákrok.
82'
Žlutou kartu dostává Cristiano Biraghi (ACF Fiorentina).
80'
Saponara přehrál akci v levé části vápna, navíc proti němu soupeři zhustili prostor a do toho všeho Badelj fauloval po ztrátě míče Romula.
80'
Po rohu zprava čekal na středu vápna hostující hráč a odvrátil míč hlavou mimo vlastní šestnáctku. Mimo ni má míč na noze Milenkovič.
79'
Laurini vhazoval do pravé části vápna, kde zasáhl Vukovič nohou proti Saponarovi, i tak je tady roh pro domácí.
79'
Laurini převzal přihrávku v pravé části hřiště a v jeho snaze pokračoval Veretout, ten byl ovšem takticky faulovaný na polovině Hellasu Büchelem.
78'
Fiorentina sevřela svého soka na hranici šestnáctky, Simeone ovšem zprava vypálil po zemi pouze do koše Nícolase.
77'
Milenkovič držel míč na polovině soupeře. Nakonec vytáhl Nícolas parádní ruce proti tvrdé levačce zleva na přední tyč.
77'
Nícolas nasměroval míč po svém výkopu na levou stranu, kde byl Matos pod bedlivým dohledem protihráčů.
76'
Biraghi centroval zleva pouze do Büchela, další centr poté schoval na zadní tyči do koše Nícolas a rozhodně nikam nepospíchal.
76'
Saponara zakončoval zleva a míč po teči protihráče skončil vedle přední tyče, takže roh.
75'
Chiesa na sebe natáhl několik hráčů na pravé straně, ale jeho centr nebyl vůbec povedený a Nícolas se za míčem pouze ohlédl.
75'
Fiorentina má sice ve druhém poločase převahu na držení míče, ale i tak ztrácí takových osmnáct minut před koncem zápasu tři branky na svého soupeře.
74'
Levačka Veretouta pálila zleva výrazně vedle přední tyče a následovat bude výkop pro pravačku Nícolase.
73'
Dias si hlídal po výkopu Nícolase Büchela a vyplynul z toho zisk míče pro Lauriniho na pravé straně hrací plochy.
73'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Germán Pezzella, přichází Nikola Milenković.
72'
Laurini a Veretout spolupracovali v pravé části hostující poloviny, proti nim byl Fares, až Simeone zakončoval z osy hřiště pravačkou nad branku při snaze o přelobování Nícolase.
72'
Po hostujícím rohu zprava svedl na levé straně souboj jeden na jednoho Souprayen, ale bránící fotbalista v něm byl úspěšnější.
71'
Po nahrávce pod sebe v podání Chiesy střílel zleva z vápna levačkou Badelj směrem do pravé poloviny branky, ale balon zacinkal na břevno hostující pokladnice.
70'
Chiesa odhlavičkoval na pravé straně na polovině hřiště křižný výkop Nícolase a posléze byl odpískaný faul na Saponaru.
70'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Simone Calvano.
69'
Chiesa byl při střele ze středu zablokovaný. Následné zakončení Saponary zleva z šestnácti metrů po souboji s Romulem minulo delší tyč, když střílela pravá noha.
69'
Dlouhý míč si našel na levé straně Matos a posléze si jej chtěl navést na střed, jenže tento záměr mu překazil bránící hráč vytaženou nohou.
68'
Rozhodčí viděl v domácí šestnáctce Vukovičův útočný faul, když si pomohl nedovoleným způsobem rukama.
68'
Simeone podrazil v pravé části hřiště Valotiho a hosté budou zahrávat standardní situaci Romulem z celkem dobré pozice.
67'
Simeone presoval proti Nícolasovi, ale k chybě jej nedonutil, a tak podnikal útok po pravé straně Ferrari, avšak získal pouze aut z poloviny protivníka.
67'
Romulova pravačka rozehrála nakrátko a Faresova levá noha mířila z osy hřiště hodně mimo tři tyče, tohle mohlo nechat klidným Sportiella.
66'
Pezzella fauloval v souboji jeden na jednoho na pravé straně Romula a sudí mu posléze ukázal žlutou kartu za faul zezadu.
65'
Laurini a Veretout si vyměnili míč na pravé straně na polovině hřiště a k hrací předmět se v útočné fázi setkal i s nohou Diase, avšak Nícolas nebyl donucen k zákroku.
65'
Badelj naservíroval míč křížem na levou stranu k Biraghimu, který svojí chybou daroval míč protihráči.
64'
Ten ukončil až Chiesa střelou zleva po zemi vedle přední tyče, a to celkem výrazně. Nařízen je tak odkop od hostující branky, který provede noha Nícolase.
64'
Saponarovi utekl míč na levé straně, ale ani tak neskončil domácí postupný útok směrem na branku soupeře.
63'
Veretoutova pravačka letěla na přední tyč, kde byli ovšem pouze protihráči a míč poté doputoval až k noze Sportiella.
63'
Simeone byl důrazný v souboji jeden na jednoho v pravé části hrací plochy a díky tomu bude Veretout kopat roh.
62'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Samuel Souprayen.
62'
Míč se dostal v pravé části hřiště na nohu Diase, který ovšem nevymyslel nic zásadního.
61'
Na domácí lavičce se již chystá ke svému střídání Pezzella, zatímco po pravé straně útočí Kean.
61'
Hostující hráč je na nohou, ale Hellas bude muset hrát pár sekund o desíti.
60'
Petkovič zůstal ležet na trávníku a bude ošetřovaný.
60'
Dias ztlumil tvrdou střelu Chiesy zleva a nevyrazil míč k nikomu ze soupeřů, kteří by jinak doráželi do prázdné branky.
59'
Nícolas byl pod tlakem presujících fotbalistů a musel hrát z jedničky levačkou, míč se následně objevil na noze Diase na pravé straně.
59'
Na levé straně se hostující celek dopustil ofsajdu a pokračuje tak svým útokem na středu Saponara.
59'
Další faul domácích, tentokráte jej na levé straně vlastní poloviny udělal Romulo a hostující celek rozehrával nakrátko.
58'
Veretout fauloval zezadu a poté na něm po přestupku v souboji s Romulem byla znát frustrace. Sudímu jasně vysvětlil, že má na tuhle situaci jiný názor.
55'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Při brejku po pravé straně centroval Romulo do ohně, Laurini odrazil míč přímo na nohu ALEXE FERRARIHO a ten přízemním pokusem, i přes zásah Sportiella, dostal míč těsně za brankovou čáru.
55'
Kean zůstal ležet na hrací ploše a domácí fanoušci na něj samozřejmě pískali.
53'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Přizemní centr Saponary zprava usměrnil v pravé části vápna k přední tyči GIIL BASTIAO DIAS. Nícolas skákal pro míč, ale nedosáhl na něj.
52'
Odražený míč v pravé části vápna našla levačka Chiesy, hosté ji dokázali srazit za brankovou čáru, ale nikdo z fotbalistů Verony se k teči nepřiznal, takže byl nařízený výkop pro Nícolase.
52'
Fares z postu levého beka přečetl narážečku dvou protihráčů, ale naděje domácích na gól budou pokračovat blízko vápna protivníka.
51'
Laurini odcentroval, ale na přední tyči měla hostující obrana pokrytého protihráče. Posléze Hellasu nevyšel přechod do útoku.
51'
Hostující akce po pravé straně skončila ofsajdem při nahrávce na paty, následuje útok vedený Pezzellou.
50'
Biraghi zvolil levačku zprava na střed vápna, kde ovšem byly pouze žluté dresy, nikoliv fialové.
50'
Fares podrazil Chiesu na pravé straně a vykoledoval si kartu.
49'
Z následné standardky vsadila pravačka Veretouta na razanci, ale hostující obrana ji zablokovala.
48'
Chiesa chtěl hrát po levé straně, ale nemohl protože Ferrari si rukou řekl o žlutou kartu.
46'
Na jedné straně trefil Chiesa tyč. Následně v situaci dva na jednoho nahrával Petkovič do pravé části vápna. MOISE KEAN posléze usměrnil míč nohou sám před Sportiellem do horní části branky. 0:3.
46'
Astori nahrával na levou stranu a jeho spoluhráč zakončil tvrdou střelou do přední tyče.
46'
Jdeme do druhého poločasu po výkopu Fiorentiny.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Gil Bastiao Dias.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Riccardo Saponara.
46'
První poločas vyzněl lépe pro outsidera zápasu. Ten byl nesmírně efektivní v zakončení. Víceméně měl dvě velké šance a obě dokázal proměnit. Především při druhém gólu měl velké štěstí, kdy se míč odrazil přímo na nohu Keana na zadní tyči a ten skóroval do prázdné branky. Domácí se trápí směrem dopředu, jsou ve velké křeči a zatím jim není nic platná převaha na držení balonu.
45+3'
45+3'
Nícolas chytil míč do koše v malém vápně.
45+2'
Laurini byl podražen při útoku po pravé straně. A hlavní rozhodčí tak udělil Keanovi žlutou kartu.
45+1'
Romulo chyboval v pravé části hřiště na polovině soupeře a s míčem již hrál mimo hrací plochu, takže aut pro domácí.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45+1'
Nícolas je na nohou a hosté nebudou muset střídat.
45'
Nícolas ovšem leží ve vlastním vápně a bude muset být ošetřovaný.
44'
Chiesa přihráavl křížem na pravou stranu na Lauriniho, ale centr na střed vápna zapadl do náruče Nícolase, který nepustil k ohrožení branky Simeoneho. Pomohl mu k tomu také bránící Caracciolo.
44'
Romulo svedl při přechodu do útoku v pravé části hřiště souboj s Veretoutem, po kterém mají hosté aut pro Ferrariho.
43'
Laurini nasměřoval míč na pravou stranu na Chiesu, ale ten tvrdou střelou minul pořádně branku protivníka a následně se na sebe hodně zlobil.
43'
Ferrari vhazoval zprava z poloviny hřiště a posléze neudělal chybu Petkovič. Z toho mohl těžit Romulo, ale domácí dobře zhustili prostor proti kapitánovi soupeře.
42'
Nícolas dobře komunikoval se spoluhráči a v levé části vápna skočil pro míč, který chytil do náruče.
42'
Někteří fanoušci začínají pískat na domácí fotbalisty po ztrátě na pravé straně, vhazovat by měl z vlastní poloviny Fares.
41'
Hosté zbrkle odevzdali zprava míč protihráči a na tahu je tak Veretout na polovině hřiště.
41'
Laurini a Chiesa vedli akci po pravé straně, centr z křídla by celkem nebezpečný, ale k zakončení nedošlo.
40'
Kean sklepl míč pro spoluhráče. Ten ovšem reagoval dlouhým míčem zprava do koše Sportiella, pro kterého to byl zákrok z kategorie snadných.
39'
Hosté se vlastní chybou dostali ve své šestnáctce pod tlak, ale situaci dokázali s problémy i tak vyřešit.
38'
Nakonec z domácí snahy vyplynulo pouze zakončení vedle pravé tyče, takže vykopává Nícolas od vlastní pokladnice.
38'
Simeone prohrál souboj jeden na jednoho na hranici hostujícího vápna, ale hosté se nedostali s míčem u nohy ani na polovinu Fiorentiny.
37'
Théréau presoval zleva, ale míč mají stále na kopačkách hostující fotbalisté, a sice na polovině hřiště Valoti.
37'
Domácí obléhali hostující vápno, ale žádným způsobem neprověřili Nícolase.
36'
Veretout si zahrál s míčem u nohy. Ale následný centr Biraghiho zleva byl zablokovaný na autové vhazování.
35'
Stejně tak si Caracciolo prohlédl žlutou barvu za tvrdý zákrok na polovině hřiště v době, kdy Fiorentina chtěla stejně jako soupeř před malou chvílí, útočit po levé straně.
35'
Benassi fauloval zezadu protihráče při snaze o hostující útok po levé straně na polovině hřiště a vyfasoval žlutou kartu.
34'
Už dlouho jsme neviděli zákrok Nícolase či Sportiella...
34'
Domácí zakončení zprava bylo sice razantní, ale šlo mimo branku po střele levou nohou z hranice šestnáctky.
33'
Romulo si ve vlastní šestnáctce stáhl míč k noze a následuje útok vedený po levé straně Faresem.
32'
Kean si na levé straně hřiště zpracoval míč před Astorim a Pezzellou, ale tvrdou střelou minul na hranici vápna tři tyče.
32'
Biraghi vsadil v levé části hřiště na polovině hřiště na trpělivost, jenže ta skončila tím, že jeho spoluhráči ztratili balon.
31'
Chiesa zakončoval výrazně mimo tři tyče, Nícolas pouze kontroval let balonu, který směřoval za branku hostů.
31'
Astori na levé straně otřel míč o Romula v době, kdy byl pod tlakem a útok domácích bude mít své pokračování autovým vhazováním z hostující poloviny.
30'
Půl hodina hry takřka za námi. Domácí celek je více na míči, ale směrem dopředu je celkem ve vydatné křeči.
29'
Astori kombinoval se spoluhráčem na polovině hřiště. Nakonec nemohl zpracovat míč v pravé části vápna pokrytý Simeone.
29'
Biraghi obešel na levé straně blízko vápna Ferrari, ale posléze po souboji s Matosem nezískal ani roh, výkop pro Nícolase.
28'
Théréau adresoval nepřesný kříž na pravou stranu, ale jeho spoluhráč posléze získal míč, a tak je na balonu stále celek ve fialovém.
27'
A s tímto faktem nemohl pohnout ani Théréau, protože si do levé části vápna seběhl do ofsajdu. Rozehrávat bude z vlastní šestnáctky dolní končetina Nícolase.
27'
Jenže Hellas pokračuje ve velice dobrém výkonu, co se týče defenzivy za necelou hodinu v souboji s Fiorentinou.
26'
Chiesa poznal v pravé části hřiště důraz Farese a opět šel k zemi, je z toho jen roh pro domácí celek.
25'
Ferrari posunul míč rychle na pravou stranu, kde jeho spoluhráč hrál dle vlastních myšlenek do ruky soupeře. Hlavní rozhodčí měl však jiný názor a hru tak nepřerušil.
25'
Protože byl podražený, takže sudí rozhodl o tom, že se bude rozehrávat standardní situace přes dva hráče ve zdi.
24'
Fiorentině zatím není nic platná převaha na držení míče, což platí o poté, co přišel o míč v souboji jeden na jednoho na pravé straně Chiesa.
24'
Hellas je zatím nesmírně efektivní v zakončení, Fiorentina se do větší šance před Nícolasem nedostala.
23'
Astori byl dirigentem domácí rozehrávky. V jeho snažení pokračoval na levé straně Biraghi, jenže následně jeho spoluhráč na křídle zapsal ztrátu.
23'
Po rozehrávce Nícolase z pravé části vlastního vápna se hrálo na polovině hřiště do doby než sudí ukázal, že domácí celek bude vhazovat.
22'
Veretoutova pravačka vzala standardní situaci zleva a dostala přednost před pravou nohou Biraghiho, jenž na přední tyči byl přistižen Astori v ofsajdu.
20'
Celkem šťastný gól! Matos šel v pravé části do vápna do dvou hráčů, ale míč se odrazil k zadní tyči na nohu MOISE KEANA. Ten snadno trefil odkrytou branku soupeře. 0:2.
20'
Odražený míč vrátil zprava do ohně fotbalista v domácím dresu, ale Nícolas se opět s hracím předmět nepotkal.
19'
Romulo nechal zakončit Chiesu zleva po zemi vedle přední tyče, míč byl tečovaný na roh.
19'
Domácí hráči se snažili presovat až míč na levé straně zpracoval prsama Badelj a posunul jej do křídla, to ovšem nebylo nebezpečné pro hostující celek.
18'
Matos se po levé straně na polovině hřiště neprosadil a pokračujeme rozehrávkou Astoriho s Laurinim.
17'
Po kterém ovšem hostující obrana výrazně pomohla dobrou obranou Nícolasovi, který pouze sledoval dění hry okolo vlastního vápna.
17'
Biraghi odcentroval zleva levačkou a hosté poslali míč na roh.
16'
Biraghi vůbec nikam nepospíchal na levé straně a domácí celek si posléze s Astorim vyměnil několik krátkých přihrávek na polovině soupeře.
16'
Benassi odpravil míč hlavou na přední tyči po rohu zleva mimo vlastní šestnáctku a výhodu postupného útoku má Fiorentina s rozehrávajícím Astorim.
15'
Z následného centru zprava na delší tyč vytěžil hostující celek roh z druhé strany.
15'
Po faulu Bennasiho jsme viděli standardku zleva, pro kterou si došel na střed vápna Sportiello.
14'
Po přizemním centru zprava do levé části vápna nedosáhl na míč Kean, jinak by zakončoval ve skluzu do prázdné branky.
13'
Právě Théréau fauloval na pravé straně, hostující celek poté hrozil Romulem, který si navedl míč na levačku, ale nakonec nezakončil.
13'
Ferrari vhazoval zprava pod sebe a posléze si jeho spoluhráči nerozuměli, Fiorentina byla důrazná v osobních soubojích Théréauem.
12'
Po domácím faulu na hostující polovině Hellas nikam s rozehrávkou nespěchá, míč pošle zpět do hry zprava noha Nícolase.
12'
Tím pádem inkasoval Sportiello, aniž by se zatím dotkl balonu rukama.
11'
První centr Romula byl zablokovaný. Ten druhý usměrnil hlavou v levé části vápna k přední tyči JAGOŠ VUKOVIČ a Hellas tak vede po standardní situaci zprava 1:0.
10'
Hostující centr byl na přední tyči sražen Diasem na roh.
10'
Nícolas, ani Sportiello zatím nezasahovali, více drží míč na svých kopačkách domácí fotbalisté.
9'
Veretout a Badelj absolvovali souboj na polovině hřiště, následně přišla ztráta zřejmě Simeoneho zhruba třicet metrů od hostující branky.
9'
Veretout byl v levé části hřiště s míčem již v zámezí, nařízen je aut pro Ferrariho z poloviny hřiště.
8'
Biraghiho levačka nasměrovala míč vysoko nad branku, kdy spoluhráči přenechal standardku Veretout.
7'
Valoti podrazil svého protihráče a bude se kopat standardní situace zprava proti hostům.
7'
Lauriniho centr zprava spadl na přední tyči, po sérii odrazů byl poté důrazný jeden na jednoho Valoti.
6'
Začátek akce vzal na sebe Valoti, ale hostům moc nefungovala přechodová fáze, takže Fiorentina odstartovala kontr u Astoriho.
5'
Nícolas vykopával od vlastní branky na levou stranu, kde šel do souboje jeden na jednoho Pezzella. Míč má posléze u nohy Astori.
5'
Théréau převzal kříž na středu hrací plochy a stejným směrem oslovil na pravé straně Chiesu, ten ovšem přetáhl centr na zadní tyč.
4'
Théréau chyboval na levé straně poloviny protivníka, a tak mohl krátce postupovat směrem dopředu Kean, Fiorentina však odehrála míč na aut.
4'
Théréau a Biraghi se rozhodli útočit po levé straně, ale hostující obrana je nenechala odcentrovat, navíc vhazovat bude mužstvo Hellasu blízko vlastního vápna.
3'
Sportiello chytil míč do náruče v levé části vápna a jeho spoluhráči posléze drželi míč na vlastní polovině, kdy na pravé straně byl Laurini.
3'
Romulo vystihl křižnou nahrávku, ale ihned vzápětí mu protihráč na polovině hřiště sebral balon, výhodu vhazování ovšem bude mít zprava Ferrari.
2'
Domácí zakončení z dvaadvaceti metrů bylo po rohu sraženo, i tak je na míči na polovině hřiště Chiesa.
1'
Sportiello se poprvé dotkl balonu, následoval nákop na pravou stranu na Chiesu, ten udělal zasekávačku ve vápně, ale jiný hráč ve fialovém trefil ze středu šestnáctky soupeře na brankové čáře.
1'
Domácí celek vhazoval zleva z vlastní poloviny, k míči se ovšem nedostla Veretout, a tak mohl reagovat Romulo.
1'
Hellas měl výkop zápasu a hraje v prvním poločase zleva doprava.
1'

ACF Fiorentina: Sportiello – Laurini, Ge. Pezzella, Astori, Biraghi – Veretout, Badelj (C), Benassi – Chiesa, Simeone, Théréau.
Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Milenković, Saponara, Ca. Sánchez, Eysseric, Cristóforo, Olivera, Bastiao Dias, Gaspar, Hugo, Babacar.

Hellas Verona FC: Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Vuković, Fares – Rômulo (C), Marcel Büchel, Valoti, Matos – Kean, Petković.
Náhradníci: Coppola, Silvestri – Verde, Fossati, F. Zuculini, Lee Seung-woo, Calvano, Bearzotti, Souprayen, Heurtaux, Felicioli, Boldor.

Rozhodčí: Gavillucci – Bindoni, Prenna.
ACF Fiorentina se před 21. kolem italské ligy nacházela v tabulce na jedenácté pozici, když z jednadvaceti duelů vytěžila celkem osmadvacet bodů. Mohl za to také nejlepší domácí střelec, Argentinec Simeone. Ten se zapsal mezi střelce v tomto ligovém ročníku celkem sedmkrát a přidal tři gólové asistence.

V posledním duelu Fiorentina nestačila na Sampdorii Janov a prohrála venku poměrem 1:3. Hostující Sanchez už jen uzavíral skóre. Předtím zaznamenal hattrick Quagliarella.
Hellas Verona FC bude v letošní sezoně zřejmě bojovat o holé přežití mezi ligovou elitou. Po jednadvaceti zápasech má zapsaných pouhých třináct bodů a horší je v tomto směru už pouze poslední Benevento. Hostující celek bude dnes plnit roli outsidera a chybět mu bude Bruno Zuculini pro trest za červenou kartu.

Hellas v letošní sezoně dokázal v domácím prostředí porazit například AC Milán poměrem 3:0, avšak v posledních čtyřech duelech odešel pokaždé poražen. Naposledy jej porazilo Crotone, když se prosadili tři různí střelci.
Vzájemné zápasy
VER – FIO 0:5
FIO – VER 1:1
VER – FIO 0:2
FIO – VER 0:1
VER – FIO 1:2
Hezké odpoledne všem, kteří se chtějí bavit fotbalem! Italská Serie A nabízí od 15:00 utkání ACF Fiorentina – Hellas Verona FC. My se na tento souboj zaměříme textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62