Serie A - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Janov - 22. ledna 2018   20:45

Juventus
16' Costa (Mandžukić)
1:0
(1:0)
Juventus
Szczęsny – Lichtsteiner (83. Barzagli), Benatia, Chiellini (C), Sandro (76. Asamoah) – S. Khedira (70. Sturaro), Pjanić, Matuidi – Costa, Higuaín, Mandžukić.
Marco Di Bello – Fabrizio Posado, Pasquale De Meo
Allianz Stadium, Turín
Janov
Perin (C) – Rossettini, Spolli, Izzo – Rosi, L. Rigoni (46. Galabinov), Omeonga, Bertolacci, Laxalt – Taarabt (68. Lazović) – Panděv (78. Lapadula).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 23:17.
Je dobojováno a body zůstávají na domácím stadionu. Že by ale Juventus předvedl přesvědčivý výkon, to se říci nedá. Turínští se trápili směrem kupředu a ve druhém poločasu vyslali na Perina pouze několik nepříliš nebezpečných střel. Na Janov to ale stačilo, hosté byli v této činnosti ještě horší, Szczęsny si dnes vůbec nezachytal... Konečný výsledek je tedy 1:0, Juventus stáhl náskok vedoucí Neapole na jediný bod, Janov je na 15. místě.
90+3'
90+2'
Na rohový kop si naskočil hostující Izzo, jeho hlavička skončila mimo Szczęsného branku. Neúspěšný autor se pouze chytil za hlavu.
90+1'
Faul na Chielliniho, domácí dopředu příliš nepospíchají. Nemají ani důvod.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
90'
Na druhé straně hřiště se do míče opřel Matuidi, jenže poslal pouze pozdrav na tribunu. Branku zcela minul...
89'
Po centru a sklepnutí na hranici vápna se ke střele dostal Spolli, jenže ani zde se hráč s přesností příliš nepotkal.
88'
Přímý kop pro Janov.
87'
A další nepřesný pas. Vysoký oblouček skončil u obranné řady Janova a rozehře pomohl i brankář Perin.
86'
Nepřesná přihrávka na levé křídlo, míč je v zámezí. A diváci dávají najevo svou nespokojenost s výkonem...
85'
Další žlutá pro hosty, za zákrok na půlce si ji prohlédl Andrej Galabinov.
84'
Žlutou kartu za zdržování dostal hostující gólman Mattia Perin.
84'
Po rozehrání a několika odrazech vystřelil na chvíli volný Pjanić, jeho tvrdá rána ale prolétla kousek kolem břevna.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Andrea Barzagli.
83'
Rohový kop se bude konat i na druhé straně, nejprve ale střídání Juventusu.
82'
Dva centry přilétly před Szczęsného, první odvrátila obrana, ten druhý si vzal na starost sám gólman. Vlétl do chumlu hráčů a stáhl si míč do náruče.
82'
Janov ovšem pokračuje v územním náporu, a to rohovým kopem.
81'
Míč po centru z pravé strany propadl do pokutového území a chvíli trvalo, než obrana odkopla.
80'
Janov v útoku, snaží se překonat pevnou obranu Juventusu. Bude to moci zkusit z přímého kopu po faulu u pomezní čáry.
79'
Szczęsny zariskoval při rozehrávce, místo dlouhého nákopu dopředu zvolil přihrávku na křídlo a rázem museli domácí čelit tlaku.
78'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Gianluca Lapadula.
77'
Sturaro podklouzl při pokusu o přihrávku, míč poslal pouze do zámezí. Hosté tak přišli zdarma k míči.
76'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Kwadwo Asamoah.
75'
Hráčům začínají téct nervy, rozhodčí má teď plné ruce práce.
73'
Faul i na druhé straně, Sturaro zastavil unikajícího Bertolacciho. Zde se to obešlo bez karty, hosté budou pouze rozehrávat přímý kop.
72'
Žlutou kartu za tvrdý zákrok u pomezní čáry si připsal hostující Goran Panděv. Rozhodčí mu už i sečetl jeho předcházející fauly.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Stefano Sturaro.
69'
Vysoký centr byl pro Perina lahůdkou, z naskakujících hráčů se dostal nejvýše a připsal si pohodlný zákrok.
68'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Adel Taarabt, přichází Danko Lazović.
67'
Hosté šli do protiútoku, ten zastavil Alex Sandro. Za tento zákrok byl potrestán žlutou kartou.
67'
Ne ne, domácím to dnes smérem dopředu moc nejde a z hlediště jsou už slyšet náznaky pískotu.
66'
Trochu divoká malá domů na branku domácího týmu, Szczęsny byl ale připraven, s ničím se nepáral a předvedl razantní odkop.
64'
Na druhé straně vznikl menší závar, ten domácí zakončili střelou Lichtsteinera. Perin zachoval chladnou hlavu a střelu po zemi zvládl lapit.
63'
Izzo trefil v souboji Mandžujiće do obličeje samozřejmé se pískal nedovolený zákrok. Obešlo se to bez karty.
61'
Z něj nic nebylo, navíc domácí se dostali do rychlého kontru. Ten zakončil Pjanić, pokusil se o technickou střelu, míč se mu ovšem svezl a on pálil o obrovský kus mimo.
60'
Nyní se ale Janov dostal do akce vybojoval si alespoň rohový kop.
59'
Juventus vytváří na soupeře tlak, Janov má docela problém se vymanit z vlastní poloviny.
57'
Tohle už vypadalo o mnoho lépe, na levé straně dostal trochu prostoru Costa, křížná rána se však stočila od Perinovy branky.
56'
Nakonec zvolil centr na vzdálenější tyč, kde si nabíhal Mandžukić. Ten se po míči neúspěšně natahoval a po pádu ukazoval, že byl faulován. Rozhodčí ale jasně ukazuje na odkop od branky.
55'
Přímý kop pro Juventus, Pjanić si už vyměřuje krok.
53'
Ani tato standardní situace neskončila větším úspěchem, hosté na zadní tyči odhlavičkovali mimo pokutové území.
53'
Po rychlém přechodu do útoku se Higuaín pokusil o širokou kličku, mohl být ale v závěru rád, že vybojoval alespoň rohový kop.
51'
Szczęsny si zachytal, po dobrém výskoku si stáhl centrovaný míč do svých rukavic.
50'
Juventus se vydal do rychlého brejku, jenže i v úvodu druhého poločasu trvají nešvary domácí ofenzívy – chyby v kombinaci Juventus sráží.
49'
Hodně nepřesná rána v podání Pjaniće prolétla o velký kus vedle Perinovy branky.
48'
Už to vypadalo, že se Laxalt dostane ke střele středem, na poslední chvíli byl ale zablokován. Szczęsny zasahovat nemusel.
46'
Matuidi se při pokusu o průnik levou stranou dopustil faulu, hosté rozehrávají poblíž vlastní šestnáctky.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Andrej Galabinov.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Máme za sebou první poločas, který nepřinesl kdovíjak hvězdný fotbal. Juventus sice byl častěji na míči, častěji na útočné polovině, v pokutovém území se toho ale mnoho neodehrálo. Výjimkou byla narážečka, která přinesla zatím jedinou branku utkání, po kombinaci s Mandžujićem ji vstřelil Douglas Costa. Janov toho v první půli mnoho nepředvedl, k ohrožení Szczęsného se prakticky nedostal.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Ve hře Juventusu je hodně nepřesností v útočné fázi, dost to domácí brzdí. Jednou z takových chyb byla Chielliniho ruka při zpracování.
44'
Po faulu na Matuidiho se udělovala žlutá karta, spatřil ji hostující Aleandro Rosi.
43'
Perin zůstal na brankové čáře, vše za něj ale zvládli dobře postavení spoluhráči. Z centru od rohového praporku tak nic nebylo.
42'
Po delší době přišla kloudnější akce, domácí Matuidi vybojoval rohový kop.
40'
I zde to ale skončilo faulem, ovšem útočným. Je to teď opravdu hodně rozkouskované, fauly přibývají.
40'
Vzdušný souboj mezi Douglasem Costou a Rossettinim skončil faulem hostujícího hráče, Juventus jde rychle vpřed.
39'
Lichtsteiner vymyslel pěknou patičku na Higuaína, ten ale na levé straně nezvládl zpracovat a dostat se k centru.
37'
A další tvrdý zákrok, nyní to odnesl Mandžukić. Zápas teď ztratil tempo.
35'
Tvrdý střet mezi Lichtsteinerem a Laxaltem byl ohodnocen jako nedovolený ze strany hostujícího hráče, Lichtsteiner je nyní ošetřován.
34'
Alex Sandro nyní přehnal svůj důraz a fauloval Izza. Tomu se moc nelíbilo, že faul nebyl ohodnocen kartou, rozhodčí jej musí trochu uklidňovat.
32'
Prudká Mandžukićova střela z asi 22 metrů letěla přesně doprostřed branky, Perin si připsal celkem snadný zákrok.
30'
Faul na Izza, tomu se nechce moc vstávat. Faul žlutou kartou ohodnocen nebyl, Janov bude rozehrávat přímý kop.
29'
Odražený míč se dostal k noze hostujícího Laxalta, jeho střela ale přelétla Szczęsného bránu.
28'
Costův centr skončil v náručí brankáře Perina. Hosté se pokouší o protiakci.
26'
Higuaín poslal do šestnáctky prudký centr, na který si naskočil Khedira, jeho hlavička ale skončila o notný kus mimo Perinovu branku.
25'
Nicolás Spolli byl navíc za tento zákrok potrestán žlutou kartou.
25'
Spolliho faul na Higuaína znamená přímý kop z pravé strany.
23'
Pjanić se položil do střely z hranice pokutového území, skákavou střelu ale Perin na brankové čáře zvládl pokrýt.
21'
Obrana Janova si s centrem od rohového praporku poradila, vzápětí ale o míč janovští přišli.
21'
Rohový kop pro domácí tým.
20'
A Juventus bude po faulu na Costu pokračovat v postupu vpřed. Zatím je to celkem jednostranný zápas.
20'
Míč je u Szczęsného, ten má spoustu času i prostoru na poklidnou rozehrávku.
18'
Domácí jsou při chuti a do útoku se dostávají celkem bez problémů.
16'
Juventus právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Branku si vybojoval DOUGLAS COSTA dobrým skluzem a poté po narážečce s Mandžukićem zblízka překonal bezmocného Perina – 1:0.
15'
Akce hostů byla zastavena, Taarabt si při zpracovávání vysoké přihrávky pomohl rukou.
14'
Pjanić fauloval Panděva, nebylo to ale nic dramatického. Janov bude pokračovat přímým kopem z vlastní půlky.
13'
Pas za obranu Juventusu pokryl Szczęsny a ihned rozehrál.
12'
Janov je delší dobu u míče, směrem k brance Szczęsného to ale stále nejde. akce se dokonce dostala až zpátky k Perinovi.
10'
I hosté rozehrávali přímý kop, na centrovaný míč ale gólman Szczęsny reagovat nemusel, vše za něj udělala obrana.
9'
Janov se konečně dostal ke kombinaci na útočné polovině, dopředu to jde ale ztuha.
8'
Viděl a zasáhl. Na dobře kopnutý míč se vrhl mohutným skokem a Pjanićův pokus zvládl vyboxovat.
7'
Perin si chystá širokou zeď, teď aby i něco viděl...
6'
Faul na hranici pokutového území, na trávníku se po Spolliho zákroku ocitl Higuaín. Tohle bude nebezpečný přímý kop!
6'
Perin se dnes zajisté nebude nudit, nyní krotil centrovanou přihrávku z levého křídla.
5'
Jak vidno, tak Juventus se hned od úvodu snaží soupeře překonat a co nejdříve gólově udeřit. Po přihrávce k vápnu pálil Costa, jeho rána šla kousek nad.
4'
Janov se pokoušel u pomezní čáry o kombinaci, nepřesná přihrávka ovšem znamenala únik míče do zámezí.
3'
Higuaín se už cpal s míčem u kopaček středem do pokutového území. Proti přesile však neměl s kličkami šanci na úspěch.
2'
Lichtsteiner neměl komu, jeho pas tak šel spíše do šířky, než dopředu.
1'
Domácí se ihned pustili do útočení a gólman Perin musel poprvé z branky. Došel si pro centr z levé strany a ihned rozehrál na své spoluhráče.
1'
O výkop se postarali hráči Juventusu.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Lichtsteiner, Benatia, Chiellini (C), Sandro – S. Khedira, Pjanić, Matuidi – Costa, Higuaín, Mandžukić.
Náhradníci: Pinsoglio, L. Loria – De Sciglio, Barzagli, Asamoah, Sturaro, Bentancur, Bernardeschi.

Janov CFC: Perin (C) – Rossettini, Spolli, Izzo – Rosi, L. Rigoni, Omeonga, Bertolacci, Laxalt – Taarabt – Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Cofie, Lapadula, Biraschi, Galabinov, Brlek, Lazović, Landre, Veloso, Pellegri.

Rozhodčí: Marco Di Bello – Fabrizio Posado, Pasquale De Meo.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas na Allianz Stadium začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Marco Di Bello, kterému budou na pomezí asistovat Fabrizio Posado a Pasquale De Meo.
Janov CFC

Hosté jsou na tom podstatně hůře a v podstatě bojují o prvoligovou příslušnost. S 21 body jsou na 15. místě a na 18. místo mají pouze pětibodový náskok. Naposledy ale Janov předvedl dobrý výkon a doma porazil Sassuolo 1:0. O důležitých bodech rozhodl v 80. minutě Galabinov.

Juventus FC

Domácí tým je momentálně na druhém místě s 50 body a čtyřbodovou ztrátou na vedoucí Neapol. Juventus ale v posledních týdnech boduje naplno a souboj o titul rozhodně nevzdává. Naposledy se mužstvo z Turína představilo v Cagliari a odvezlo si body po výhře 1:0. O jedinou branku se v 74. minutě postaral Bernardeschi. A i dnes bude Juventus velkým favoritem na tři body a snížením ztráty na čelo.

Juventus – Inter Milán 0:0
Bologna – Juventus 0:3
Juventus – AS Řím 1:0
Hellas – Juventus 1:3
Cagliari – Juventus 0:1
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 21. kola mezi týmy Juventus FC a Janov CFC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62