Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Torino - 26. listopadu 2017   15:00

0:0
(0:0)
AC Milán
G. Donnarumma – C. Zapata, Bonucci (C), A. Romagnoli – Bonaventura (71. Çalhanoğlu), Kessié, Suso, Montolivo, Ricardo Rodríguez – André Silva, N. Kalinić (76. Cutrone).
Irrati – Peretti, Tolfo
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi – Rincón, Baselli (87. Acquah), Obi – Niang (76. Boyé), Belotti (C), Ljajić (69. Falqué).

AC nechalo ležet na San Siru dva body. Zejména ve druhém poločase bylo lepší, ale na tohle se fotbal nehraje. Sice měl domácí celek více ze hry a více brankových příležitostí. Turín měl tu největší zřejmě, když Belotti hlavou z malého vápna trefil ruce Donnarummy a dorážka Falqua byla zablokovaná za minutu dvanáct.

Převaha účastníka Evropské ligy ovšem přinesla i v závěru hodně nervozity a třeba i strčení Cutroneho do člena realizačního týmu soupeře. Ke konci už si nervozita prostě tykala s domácími hráči, kteří nevstřelili gól proti Turínu a berou tak jen bod za bezbrankovou remízu.
90+4'
90+4'
Falqué centroval levačkou na zadní tyč, kde míč propadl až za brankovou čáru. Následně ještě domácí celek rozehrál od vlastní branky.
90+4'
Montolivo fauloval a hostující celek může dokonce rozhodnout standardní situací z pravé strany. AC už asi šanci na branku v tomto zápase mít nebude.
90+3'
Sirigu vyběhl z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, stejně tak jeden z domácích hráčů svým faulem na polovině hřiště.
90+2'
Domácí celek kopal roh z levé strany, po sérii odrazů před brankářem hostů nakonec míč do sítě u pravé tyče stojící Cutrone, ale gól není správně uznaný pro ofsajd!
90+2'
Cutrone sklepl míč pro spoluhráče. Následně byla střela Calhanoglua z levé starny sražena nad branku.
90+1'
Míč se dostal vzduchem na levou stranu k Belottimu od dolní končetiny Falqua. Posléze byl odpískaný faul Ansaldiho.
90+1'
Boyé zapsal ztrátu na levé straně, ale domácí celek kontroval stejnou mincí, takže Turín vhazuje!
90+1'
Čtyři minuty do konce zápasu!
90'
Falqué podržel balon na pravé straně a následně se zapojil do hry na polovině hrací plochy také Acquah.
90'
Zapata se na pravé straně vrhl pro balon. Následně hostům pomohl z pozice útočníka Belotti a po levém křídle se Turín hnal dopředu, jenže Bonucci zasáhl v obraně.
89'
Rodriguéz hrál na levé straně, ale po přenesení hry na druhou stranu je z toho velká chyba domácích při kombinaci a aut pro Turín.
89'
Turín zvolil rozehrávku nakrátko, ale Belotti z výskoku na malé vápně po centru zleva nezakončil, protože jej dobře bránil Bonucci.
89'
Zapata odklidil míč při akci Belottiho po levé straně na roh.
88'
Rodríguez obstaral autové vhazování z levé strany a následně byl faulovaný Silva ve středovém kruhu na polovině hostů.
87'
Další nákop pravačkou Donnarummy, ale signalizace sudího Irratiho znamená, že hrát se bude po nedovoleném zákroku na polovině hřiště proti AC.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Afriyie Acquah.
86'
Cutronemu tečou nervy a nyní strčil jednoho z členů turínského celku v zámezí. Překvapivě z toho nebude karetní trest.
86'
Tak tohle byla tutovka pro Turín! Donnarumma zasáhl proti zakončení Belottiho z malého vápna i následné dorážce Falqua.
85'
Špatná kombinace domácích hráčů na levé straně dostala na balon Turín. Následně chyboval Calhanoglu a domácím tribunám se ten stav 0:0 vůbec nelíbí.
85'
Donnarumma se jako první dotkl míče při akci domácích. Posléze Boucci nakopl míč z pravé strany na střed na Silvu, který ovšem nebyl nebezpečný pro Turín.
84'
Před hostující brankou bylo hodně rušno až sudí nezapískal penaltu po zajímavém zákroku na Susa, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí, protože Boyé podle nich fauloval.
83'
Rodríguez přerušil krátkou akci hostů z levé strany. Následně spolupracoval Montolivo na polovině soupeře s Kessiém.
83'
N´Koulou vzal hostující rozehrávku s Basellim. Ten si ve finální fázi akce narazil míč se spoluhráčem a Falqué pálil zleva po zemi vedle vzdálenější tyče.
82'
Po zákroku hlavou v podání Romagnoliho si na balon sáhl Donnarrumma. AC se nedostalo přes polovinu hrací plochy vinou aktivní obrany Turína.
82'
Falqué nahrával na střed z pravé strany. Z levého křídla poté přišla tvrdá střela Ansaldiho vedle zadní tyče.
81'
Silva ztratil míč v souboji s De Silvestrim na pravé straně. Jenže nahrávka Baselliho skončila za brankovou čárou, takže Donnarumma vykopává.
80'
Před Kaliničem přišel pas vzduchem na pravou stranu k dvojici Falqué – De Silvestri. Posléze ovšem poslal míč před branku hostů levý bek domácích svojí levačkou.
80'
Špatná spolupráce Belottiho s Falquém na pravé straně, ale následně se domácí nedostali k ničemu vinou Susa na pravém křídle.
79'
Kessié na střed na Cutroneho, ten si v souboji s Burdissem navedl míč na pravačku z pravé strany z osmnácti metrů mířil po zemi vedle bližší tyče.
78'
Falqué minul hlavou balon na pravé straně. Ještě se zmiňovaný Španěl marně snažil prosadit po pravím křídle až útočí Montolivo středem proti Basellimu.
78'
Donnarumma zkusil dlouhý balon na levou stranu, kde následně fauloval Falquého Roamgnoli, což hraje do karet hostům, kteří budou mít standardku a zřejmě rozehrají nakrátko.
77'
Rodríguez vhazoval z levé strany na velké vápno, kde pracovali lépe hostující hráči, ale balon se ještě jednou dostal na nohu Rodrígueze, který pod sebe nahrával Montolivovi.
76'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Lucas Boyé.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází Patrick Cutrone.
76'
Calhanogluova střela z levé strany ze střední vzdálenosti byla zablokovaná, ale domácí celek i tak vhazuje Rodríguezem.
76'
Kalinič srazil zakončení spoluhráče vedle pravé tyče. Sirigu následně vykopával na pravou stranu, kde skončil balon na nohách domácích fotbalistů.
75'
Po autovém vhazování z levé strany si zahrál na pozici beka Romagnoli. Stejně tak Bonucci. Nakonec z pravé strany centroval na hlavu fotbalisty hostů levačkou Suso.
75'
A stalo se tak po souboji s Calhanogluem. Hostující hráč je ovšem na nohou za pomoci De Silvestriho a zřejmě Belottiho a opět by se mělo na San Siru hrát.
74'
Montolivo na středu na vlastní polovině převzal pas od spoluhráče. AC uhánělo do útoku po levé straně díky Rodríguezovi, ale na hrací ploše zůstal ležet N´Koulou.
73'
Rodríguez centroval z levé strany, kde balon lízl hlavou Bonucci, ale jinak se hostující celek ubránil bez větších problémů a bez zákroku vlastního brankáře.
73'
Protože byl Kessié v souboji jeden na jednoho faulovaný Obim, tak uvidíem standardku AC.
72'
Silva na středu přišel po dlouhém balonu spoluhráče o balon v souboji s Obim. I tak to měl těžké Sirigu proti presujícímu Kaliničovi a domácí celek bude díky tomu vhazovat z pravé strany.
72'
Tlak domácích fotbalistů se v posledních minutách stupňuje a hosté šlapou vodu při převaze AC.
71'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Hakan Çalhanoğlu.
71'
Baselli vystoupil z hostující obrany. Posléze šel Kalinič sám na brankáře, ale trefil nohu gólmana hostů, když jej nezachytil De Silvestri a ještě jeden bránící fotbalista.
70'
Niangova chyba na levé straně při přechodu do útoku vedla k tomu, že hrál domácí celek na středu s Romagnolim dozadu až na Donnarummu.
70'
Na pravé straně nebyl podražený Zapata a domácí celek tak získal pouze aut pro jmenovaného fotbalistu milánského mužstva.
69'
Při přizemním centru Kessiého z pravé strany zůstal na zadní tyči zcela volný Kalinič, ale nedosáhl na balon. Jinak by byl Sirigu překonaný s velkou pravděpodobností,
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Adem Ljajić, přichází Iago Falqué.
68'
Donnarumma zklidnil hru a domácí celek poté přihrával Bonuccim na levou stranu, kde Kalinič nezrychlil hru přihrávkou na Silvu. Sirigu posléze vyrazil střelu z pravé strany z dvaceti metrů rukama, kterou přes beka vyslal levačkou Suso.
67'
Dvě střely zblízka v podání AC a především druhý zákrok nohou brankáře hostů byl parádně a velice důležitý pro vývoj zápasu!
67'
Suso centroval z levé strany před De Silvestrim a ještě jedním hráčem soupeře do náruče brankáře na malém vápně, který zaspal jednoduchý zákrok.
66'
Bonucci odklidil nohou centr z levé strany na přední tyči. Ale domácí celek nic nevymyslel , a tak Sirigu mohl přihrát De Silvestrimu na polovině Turína.
65'
Rodríguez nepřihrál dobře po levé straně a zřejmě Kalinič ani nebyl faulovaný, což se příznivcům milánského klubu vůbec nelíbí.
65'
Niang na pravé straně zpomalil hru a počkal na Rincóna. AC ovšem lehce získalo balon do držení a chystá se na přesun před branku Turína.
64'
Niang si na pravé straně narazil balon s Ljajičem až Ljajič pokazil nahrávku křížem na levou stranu a útočí soupeř Kessiém po pravém křídle.
64'
Rodríguez vhazoval z levé strany z vlastní poloviny. AC oslovilo Bonuccim ze středu Donnarummu, který rozehrával na polovinu hrací plochy k Silvovi, jenž nevyhrál souboj s N´Koulouem a ještě k tomu byl Sirigu při rozehrávce pod tlakem.
63'
Zapata zachytil pas protihráče na pravé straně. AC útočilo středem, ale N´Koulou pouze poslal míč do náruče vlastního brankáře z osy hřiště.
62'
Turín vyhrál souboj jeden na jednoho z pohledu AC na pravé straně, a tak si po dobré práci Aansaldiho proti zřejmě Susovi vezme balon Sirigu a bude vykopávat od vlastní branky.
62'
Rincón obdržel kartu za faul zepředu proti Susovi na pravé straně.
61'
Sirigu si vyskočil na zadní tyči pro přetažený centr Bonaventury. Jenže hosté měli k ohrožení Donnarummy z brejku hodně daleko.
60'
Hráč AC zahrál dlouhý balon při rozehrávce ze středu, ale domácí celek z něj nic nevytěžil. Jenže z levé strany napálil Silva ruku fotbalisty Turína, kterým byl De Silvestri.
60'
Ljajičovi se na středu podařilo domácímu fotbalistovi nasadit jesličky, ale jinak akce už nepokračovala. Útočit by mělo díky Susovi AC.
59'
De Silvestri oslovil přihrávkou na pravé straně Nianga, který byl faulovaný a právě De Silvestri rozehrál nakrátko pod sebe na kolegu z obrany.
59'
Ljajič zkusil zajímavý centr z pravé strany na zadní tyč, kde hráč AC znemožnil zakončení hlavou z výskoku z malého vápna fotbalistovi hostů.
58'
Tak dlouho se nehrálo, až Ljajič ze středu z dvaceti metrů napálil zeď AC svojí pravačkou. Útok hostů má své pokračování díky autu z pravé strany.
56'
Ljajič se na pravé straně zbavil protihráče navedením balonu na střed a pak bylo pískáno po nedovoleném přestupku proti AC. Romagnoli totiž zasáhl před vápnem pravou rukou a Turín může jít do vedení po zajímavé standardní situaci.
55'
Belotti byl nejprve z levé strany z dvaceti metrů zablokovaný. Následně pokračoval v tažení na branku De Silvestri s Niangem na pravé straně, ale hosté mají pouze autové vhazování.
55'
Ansaldi si na levé straně šel pro penaltu, ale sudí Irrati mu na tohle divadlo neskočil po souboji s obráncem AC. Tlak Turína ovšem trvá nadále díky Belottimu.
54'
Rodriguez byl tím, kdo vhazoval z levé strany a domácí celek rozehrával velice nepřesně, takže brejk hostů.
54'
Belotti si na pravé straně před vracejícím se protihráčem ukopl balon, ale pomohli mu spoluhráči. Turín zůstal na pravém křídle, kde ovšem nepřesnou nahrávku na hranici šestnáctky vyslal Ljajič.
53'
Belotti byl frustrovaný a situaci uklidňoval rozhodčí Irrati. I proto může Donnarumma zvolit rozehrávku nakrátko přes pravého beka.
52'
Další přihrávka pod sebe do druhé vlny na pravé straně na Bonucciho, jehož tvrdá pravačka narvala z úhlu balon do boční sítě.
51'
Díky Bonaventurovi na středu došlo k rychlému kříži na pravou stranu, kde po nahrávce pod sebe mohl zakončovat z velice dobré pozice a druhé vlny Kessié, jenž Sirigu skočil pro balon a pod nohy protihráče.
50'
Bovanentura dostal těžkou nahrávku před bránícím hráčem hostů. Nakonec z pravé strany hrozil dlouhým balonem De Silvestri, ale vše kontroloval Donnarumma rukama ve vlastní šestnáctce.
50'
Suso se stal vítězem souboje jeden na jednoho na pravé straně proti Burdissovi, AC vhazovalo a přetáhlo hru na druhou k Rodríguezovi proti bránícímu Niangovi.
49'
N´Koulou zapojil do hry brankáře hostů. Na středu následně hrál Obi a roztáhl hru do levého křídla, kde proti hráči Turína vystoupil Zapata.
48'
AC kombinovalo s Rodriguezem na levé straně. Ale odcentroval až pravačkou Montolivo, hosté vrátili míč z první AC, které střílelo Susem doprostřed branky ke gólmanovi Turína.
48'
Rodriguez si obsadil Nianga a hrál podle sudího čistě. Posléze poslal z levé strany do ohně jedovatý centr Silva.
47'
Po nahrávce Bonaventury ze středu zakončoval tvrdou křižnou přizemní střelou vedle levé tyče z pravé strany Bonucci.
47'
Montolivo rozehrál na levou stranu nakrátko s Rodriguezem. Z druhé strany poté nenačapal hráč domácích brankáře svým centrem.
46'
Série krátkých přihrávek AC na levé straně neznamenala nic světového, což ovšem neplatilo faulu Burdissa zezadu.
46'
Výkopem domácích fotbalistů začala druhá půle a AC bude hrát zprava doleva.
46'
AC mělo v prvním poločase více vyložených šancí, ale Kalinič či Suso nezakončili do branky a ani při jejich šancí Sirigu nezasahoval. Celkem často je faulovaný Silva, ale jinak je to celkem vyrovnaný zápas a Turín může obrat slavnější klub na San Siru o body.
45+1'
45+1'
Kessié v hlavičkovém souboji na pravé straně fauloval Obiho a hosté mají asi poslední možnost jak vstřelit branku v prvním poločase.
45+1'
Zapata vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny a stejnou situaci si zopakuje ještě jednou.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Hosté celkem rychle rozehráli na Nianga, ale veškeré nebezpečí zažehnalo ihned AC odkopem k Burdissovi.
45'
Kalinič se pokusil o presink proti brankáři. Následně přišel faul Silvy na levé straně na Obiho.
44'
Standardní situace byla rozehrána na přední tyč, kde balon lízl hlavou Baselli a hrací předmět následně dopadl vedle zadní brankové konstrukce.
44'
Po souboji Romagnoliho s Belottim na pravé straně se bude pokračovat standardkou hostů z pravé strany.
43'
Burdisso vyfasoval kartu za řeči, protože si myslel, že rozehrávající hráč Turína byl faulovaný.
42'
Obrovská chyba hostů v rozehrávce. Domácí celek spěchal do přečíslení, ale hru na šestnácti metrech zpomalil a posléze zakončoval z pravé strany vedle bližší tyče Suso.
42'
Bonucci totiž fauloval v hlavičkovém souboji Rincóna.
41'
Domácí celek vytáhl svůj presink Kaliničem a ještě jedním hráčem. Po přechodu Turína na polovinu AC je pískaný faul na Rincóna.
41'
Silva získal na sebe další faul a AC mělo díky němu standardku, která skončila centrem z levé strany na malé vápno do náruče brankáře.
40'
Domácím vše překazil na přední tyči stojící Baselli. Následovalo přenesení na druhou stranu kde se neprosadil přes beka Ansaldi.
40'
Snad posté byl faulovaný Silva, a sice Belottim, který jej držel za dres. AC kope tandardku z levé strany.
39'
Domácí útok po levé straně zakončil svojí ztrátou Kalinič a nic s tím neudělal ani Silva. AC ovšem snadno získalo balon zpět.
39'
Turín po rozehrávce brankáře od vlastní branky a útoku po pravé straně hrál pár sekund o desíti, ale Baselli se vrátil do boje.
38'
Baselli bude muset být ošetřený, a tak se na San Siru chvíli hrát nebude, čehož využije k občerstvení třeba Rincón.
37'
Kessié si zpracoval na pravé straně míč prsama, ale centr na zadní tyč směřoval na pokrytého Susa. Na trávníku leží Baselli.
37'
Kalinič nezakončil z levé strany. Posléze ještě Suso s Kessiém na druhé straně vytvořili společně s Bonuccim tlak na Turín.
36'
Rodriguez nešel do souboje jeden na jednoho na levé straně, AC zatím výraznější chybu v této rozehrávce neudělalo.
36'
Bonucci rozehrával domácí útok, ale AC to musí po pár sekundách zkusit znovu i s Donnarummou či Rodriguezem.
35'
Niang fauloval, posléze ještě debatuje (zase) s pomezním rozhodčím. K tomu se přidává svojí aktivitou Baselli.
35'
Hostující hráč vhazoval z pravé strany na nohu Baselliho, který stál za Kaliničem a následně byl faulovaný Montolivem.
34'
Ťukec domácích neměl blízko k úspěchu na levé straně. Následně nemohl nic moc podniknout na středu Kalinič, ani Silva.
34'
Bonaventura přihrál na levé křídlo. Následovalo ovšem zbrklé odevzdání Silvy míče do náruče brankáře hostů.
33'
Pravačka Donnarummy vrátila balon opět do hry, ale domácí celek směrem dopředu neexistoval až se chystal do útoku Zapata na pravé straně.
32'
AC posléze sportovně vrací balon do rukou brankáře a rozehrávka hostujícího celku vede například přes Ansaldiho na levé straně.
31'
Burdisso to měl na levé straně složité až Silva zůstal po souboji s ním ležet chvíli na hrací ploše, ale vše je v pořádku a domácí celek pokračuje klasicky v jedenácti lidech na hrací ploše.
30'
Silva na levé straně svedl souboj s N´Koulouem, poté byl Belottimu odpískaný faul, hostující kapitán se tomu ironicky zasmál.
30'
Sirigu zvládl těžkou kličku proti presujícímu Kaliničovi, čímž jej vyřadil ze hry, ale hosté svojí akci nezakončili směrem na Donnarummu, který bere rozehrávku kontru AC.
29'
Donnarruma si na malém vápně s lehkostí vyskočil pro balon a chytil jej bez potíží do náruče. AC poté zkusilo dlouhý a nepřesný balon na Silvu na hranici šestnáctky.
29'
Suso se při rozehrávce z pravé strany nedostal přes Nianga a Bellotiho k ničemu. A tak vybojoval Turín roh.
28'
Několik hráčů AC vyskakovalo před brankářem, ale nic z toho nebylo. Ještě Rodriguez se na levé straně pustil do souboje s De Silvestirm, který prohrál.
27'
Rodriguez kooperoval se Suem na levé straně až na zadní tyči hosté na poslední chvíli zablokoval tvrdý pokus Bonucciho.
27'
Hodně hráčů si zahrálo hlavou až přišla dobrá kolmice a centr zleva pro dvojici Kalinič – Bonaventura na přední tyči. Sudí Irrati ukazuje, že bude kopat roh proti hostům.
26'
Silva neměl šanci na útok po pravé straně. Následovala přihrávka Bonaventury na Rodrigueze na levém křídle a míče se dotkl také Bonucci.
26'
Ljajič zablokovaný ze střední vzdálenosti z osy hřiště. Posléze ale hosté málem zkazili rozehrávku s gólmanem proti napadaujícímu Silvovi.
25'
Kalinič presoval bez šance, následně bude k vidění aut hostů z levé strany v podání Ansaldiho.
24'
Romagnoli vyhrál hlavu, následně začal domácí útok nohou Donnarumma, aby mohl na polovině hřiště zapnout také Kessié.
24'
Zapata odcentroval z pravé strany na penaltu, kde špičkou kopačky zakončoval vedle pravé tyče ve velké šanci Silva.
23'
Ansaldi vhazoval, ale to bylo jediné, co jsme viděli při útoku hostů. Posléze Romagnoli ze středu jaksi dirigoval první fázi domácích a hra se dostala až k Zapatovi na pravé straně.
22'
Suso vyzval Romagnoliho k centru na zadní tyč, kde se proti fotbalovým zákonům provinil Kalinič.
22'
Belotti se při následné diskusi s hlavním rozhodčím neshodli.
21'
Vypadá to, že znovu se Silva seznámil s trávníkem na San Siru. A opět uvidíme standardní situaci před bývalým brankářem PSG.
21'
AC je v posledních minutách celkem pod tlakem a hru tvoří spíše Belotti a spol.
20'
Po zákroku Zapaty hlavou na pravé straně si to po souboji se Susem namířil na branku AC hostující hráč, ale vrátil se bez odměny v podobě míče v síti milánského klubu.
19'
Belotti sbíhal na zadní tyč až domácím usnadnil život Obi, jelikož hrál levou rukou, což hned reklamoval Bonaventura. Na vyřízení reklamace se nečekalo třicet dní, nýbrž pouze pár sekund a byla uznaná.
19'
Hostující celek sevřel domácí a bude z toho roh zleva.
18'
Při rohu z pravé strany zakončoval nečistou nohou Belotti při přizemním centru. Hosté ještě budou mít k dispozici autové vhazování a může přijít klidně dlouhý aut před branku domácích.
17'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše, ale hra pokračovala nadále při útoku hostů. Suso se poté dal do debaty s hlavním arbitrem.
17'
Tu rozehráli nakrátko až na přední tyči při centru z pravé strany stál hráč AC. Po několika soubojích ve vápně byl zablokovaný i centr z druhé strany v podání Ansaldiho.
16'
Silva běžel do obrany až Bonucci zastavil nedovoleně Belottiho a hosté budou kopat standardku.
16'
Ljajič spolupracoval s Obim na levé straně sudí Irrati odpískal faul bránícímu Kessiému.
15'
Kaliničovi utekl míč prvním dotekem. Po sérii odrazů na polovině hřiště ovšem uhání dopředu Kessié a Bonaventura.
15'
AC má zatím převahu na držení balonu a mělo i dvě zajímavé šance, které volaly po brance. Turín se většinu času brání.
14'
Domácí hráč se na středu nedohodl s Kaliničem. Následoval centr zleva v podání Rodrigueze do náruče brankáře na malém vápně.
14'
Niang znemožnil útok soupeře po levé straně, ještě se snaží dvojice Bonucci – Kessié o reparát, což se jim zatím moc nedaří na polovině hrací plochy.
13'
Kalinič presoval proti Burdissovi, který hrál dozadu na nohu brankáře hostů. Poté nezvládli hostující hráči svůj útok, a tak se balon dostal až k Donnarummovi.
13'
Donnarumma zatím zasahuje hlavně nohama a hosté si v úvodní fázi zápasu nevypracovali před italským brankářem žádnou výraznější příležitost.
12'
Niang se po pravé straně neprosadil a debata s pomezním rozhodčím je možná i zbytečná. AC vhazuje z vlastní poloviny.
11'
Bonucci tím pádem zvolil rozehrávku nakrátko, ale AC bylo vyhnané až k Donnarummovi. Posléze přišel balon na levou stranu, kde byl hlídaný Kalinič.
11'
Silva je snad potřetí faulovaný, tentokráte Obim, ale na přímé ohrožení hostující branky to není.
10'
Romagnoli fauloval ihned po vhození míče do hry z pravé strany, čímž přerušil akci hostujících hráčů, ti se následně nedohodli na středu hrací plochy.
10'
Chyba hostů v rozehrávce dostala domácí celek zadarmo k autu zleva, následně ovšem vyhrál souboj jeden na jednoho De Silvestri a balon se vrací na kopačky hostujících fotbalistů.
9'
Baselli či Niang byli v několikačlenné zdi, Susova levačka mířila do pravého horního rohu branky, ale Sirigu vytáhl rukama první velký zákrok dnešního odpoledne!
8'
AC si pomohlo s Donnarummou v rozehrávce, následoval balon na Silvu, který opět vybojoval faul na vlastní osobu v souboji s Burdissem. Dobrá standardka pro milánský celek ze středu hrací plochy.
7'
Silva faulovaný na pravé straně tvrdým zákrokem a sudí Irrati domlouvá hostujícímu hráči, že příště z toho bude karta.
7'
Kalinič nečekal přihrávku Silvy na středu, přitom Silva mohl klidně zkusit střelecké štěstí, protože místa měl k zakončení opravdu hodně.
6'
Při rozehrávce domácích panovaly velké rozpaky, nakonec po autu Rodrigueze z levé strany přišel o balon útočící Silva.
6'
Baselli nahrával ze středu na pravou stranu na De Silvestriho, ale domácí celek se bránil aktivně, a tak se hra přesunula na polovinu soupeře, následně zasáhl v obraně Zapata.
5'
AC vytáhlo hosty na hranici šestnáctky a následoval pas na Kaliniče, který z jasné šance z osy hřiště minul po zemi křížem levou tyč o pár centimetrů.
5'
Baselli a ještě jeden hostující hráč vystoupili proti rozehrávajícímu Rodriguezovi na levé straně, ale AC pokračovalo ve své akci souhrou přes Kaliniče na hranici šestnáctky.
4'
Bonucci svedl souboj s rychlým Belottim na pravé straně, podle sudího šel balon do zámezí od hostujícího kapitána, a tak domácí celek využil nohy Donnarummy.
3'
Bonucci zrychlil rozehrávku z pozice stopera, ale zhruba třicet metrů od branky hostů jsme viděli ztrátu AC, a tak bude vhazovat z pravé strany opět De Silvestri.
2'
Kessié převzal pas na středu, následně akce vedla přes ztrátu Susa, který ovšem svojí chybou na pravé straně včas napravil. Po souboji Baselliho s protihráčem by ovšem měl útočit Turín.
2'
Belotti si pokryl balon na pravé straně a posléze ztratil míč. Hosté ovšem zachytili domácí přechodovou fázi, i tak je na balonu na ose hřiště Kalinič.
1'
Donnarumma odehrál míč z jedničky nohou na levou stranu, kde došlo k faulu N´´Kouloua v hlavičkovém souboji.
1'
Útočník AC se vrátil do obrany, zřejmě Kalinič odklidil míč do zámezí, takže z pravé strany bude vhazovat jeho soupeř De Silvestri.
1'
Hostující celek hrající v bílých dresech měl výkop zápasu, ale první akci po levé straně výrazně pokazil.
1'

AC Milán: G. Donnarumma – C. Zapata, Bonucci (C), A. Romagnoli – Bonaventura, Kessié, Suso, Montolivo, Ricardo Rodríguez – André Silva, N. Kalinić.
Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – Antonelli, G. Gómez, Musacchio, Paletta, Çalhanoğlu, Locatelli, Cutrone, Bellanova.

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Ansaldi – Rincón, Baselli, Obi – Niang, Belotti (C), Ljajić.
Náhradníci: V. Milinković-Savić – Samuel Gustafsson, Boyé, Edera, Molinaro, Acquah, Lyanco, Moretti, Valdifiori, Bonifazi, Falqué, Berenguer.

Rozhodčí: Irrati – Peretti, Tolfo.
AC Milán
Domácí hrají na rozdíl od svého dnešního soupeře evropské poháry a ve čtvrtek porazili na San Siru Austrii Vídeň jednoznačně poměrem 5:1 v rámci zápasu základní skupiny Evropské ligy. AC má jistou výhru ve skupině a tím pádem pochopitelně i postup do jarní části soutěže v konkurenci Austrie Vídeň, AEK Atény a Rijeky Záhřeb.

Inu, v lize to zas až tak slavné není. Milánští přivedli před sezonou obránce Bonucciho z Juventusu, ale zatím to na další účast v pohárech nevypadá. Mužstvo určitě s ambicemi na Ligu mistrů a (možná) i na ligový titul výrazně zaostává. V Serii A je po třinácti odehraných zápasech na sedmém místě s devatenácti body. Na šestou Sampdorii Janov, která drží "pohárové" místo ztrácí propastných sedm bodů.

V posledním případě v italské lize z toho byla prohra venku proti Neapoli 1:2, kdy Romagnoli v nastavení druhého poločasu pouze snižoval. Navíc zápas nedohrál Španěl Suso a ten by měl dnes chybět pro potíže se zády. Stejně tak ještě nemocný Romagnoli a zraněný Conti.
Turín FC
Hosté vytěžili z třinácti odehraných zápasů celkem osmnáct bodů, což je řadí na osmou pozici v tabulce italské ligy o bod za svého dnešního protivníka. Podle sázkových kanceláří patří hostujícímu celku na San Siru pozice předzáasového outsidera.

Hlavní hrozbu pro AC by v dnešním střetnutí měla představovat španělsko-italská dvojice ve složení Falque – Belotti. Turín v posledním ligovém duelu remizoval poměrem 1:1 doma proti Chievu. Již zmiňovaný Belotti neproměnil penaltu za remízového stavu, navíc soupeř dohrával o desíti po přímé červené kartě pro Radovanoviče z 88. minuty.

Turín se již jednou v tomto ročníku Serie A představil na San Siru a s Interem Milán neodehrál špatné klání. Stejně jako s Chievem remizoval 1:1, kdy domácí vyrovnávali až v závěru Ederem. Vedoucí branku obstaral Falque.
Vzájemné zápasy
TUR – ACM 2:2
ACM - TUR 2:1
ACM - TUR 3:2
ACM - TUR 1:0
TUR – ACM 1:1
Hezké odpoledne! Los italské ligy svedl pro tuto neděli od 15:00 AC Milán a Turín FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62