Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Inter Milán - 18. března 2018   12:35

0:5
(0:4)
Inter Milán
26' Perišić  (Cancelo) • 30' Icardi   • 31' Icardi   • 44' Icardi   • 51' Icardi
Sampdoria
Viviano – Bereszyński (34. Verre), Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – É. Barreto (54. Regini), Torreira, Praet – G. Ramírez (50. Caprari) – Quagliarella (C), D. Zapata.
Tagliavento – Ranghetti, Mondin
Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genova)
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Brozović, Gagliardini – Candreva (78. Vecino), Rafinha (80. Valero), Perišić – Icardi (C) (66. Éder).

To je ode mě vše, na počtenou.
Inter Milán v souboji týmů bojujících o účast v pohárové Evropě uštědřil Sampdorii na jejím hřišti pětigólový výprask. Nejvíce si zařádil Mauro Icardi, argentinský útočník byl k nezastavení a k výraznému vítězství svého klubu přispěl čtyřmi zásahy.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 6:9.
90'
89'
Pokus prokombinovat se do pokutového území ztroskotal na důsledném přístupu domácích zadáků.
88'
Hráči Interu teď se svými soupeři hrají bago, balon jim vůbec nepůjčují. De facto je to hra kočky s myší.
85'
Tento útok se hostům nepovedl. Perišićova přízemní nabídka proskotačila předbrankovým prostorem.
82'
Stejný hráč se při další akci Interu ocitl v ofsajdu.
81'
Z pravé strany pokutového území zakončující Éder (Inter Milán) zkoušel vtěsnat balon do bližší šibenice, tu však o několik metrů minul.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: pobyt na trávníku ukončil Rafinha, na vstup do hry se těší Borja Valero.
78'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Matías Vecino.
77'
Žlutou kartu dostává Rafinha (Inter Milán).
77'
Ve vápně neobsazený Candreva (Inter Milán) měl spoustu času přesně zamířit. Ideální příležitost na skórování ale promrhal, když trefil pouze obránce stojícího před ním.
76'
Zdálo se, že domácí budou pelášit do otevřené obrany, jenomže ta se rychle zavřela.
75'
To se nestalo. Candreva (Inter Milán) rozehrál roh nakrátko a jeho spoluhráč pak o míč přišel.
74'
Navíc mohou díky rohovému kopu zahrozit.
71'
Fotbalisté Interu hrají v optimální pohodě, závěrečnou dvacetiminutovku si jistě užijí.
70'
Zanedlouho čelili hosté další exekuci rohového kopu a také tentokrát vše zvládli s přehledem.
69'
Defenziva milánského Interu zůstala zkonsolidovaná a hrozící nebezpečí v podobě centru odvrátila.
68'
Problémy gólmana Handanoviče zapříčinily to, že Sampdoria Janov rozehraje rohový kop.
66'
Potlesk ozývající se z fanouškovského kotle Interu Milán vyprovází ze hřiště Maura Icardiho, dnešního čtyřgólového střelce nahradí Éder.
66'
Po nedlouho trvající souhře se do balonu opřel Cancelo (Inter Milán). Pumelice na branku neprošla, neboť namasírovala záda jednoho z obětavých beků.
65'
Hned z další akce Inter Milán vytěžil roh a rozhodl se ho rozehrát prostřednictvím krátké přihrávky.
64'
Následný protiútok zakončili nepřesnou střelou, takže Viviano (UC Sampdoria) mohl zůstat v klidu.
63'
Hosté se snadno ubránili. Proti balonu vyšel jeden z obránců a odhlavičkoval ho do bezpečí.
62'
Caprari (UC Sampdoria) se znovu probojoval k míči a při sraženém centru vybojoval rohový kop.
61'
Dobrá myšlenka. Caprari (UC Sampdoria) rozběhl Zapatu, ten si však míč předkopl daleko od nohy.
59'
Nakonec to pro obránce dobře dopadlo, protože Perišić (Inter Milán) se chytil do ofsajdové pasti.
57'
Při snaze o průchod půlící čárou domácí přišli o míč a musejí se zase rychle formovat.
56'
Sampdoria uklidňuje hru kombinační souhrou na vlastním území.
54'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Vasco Regini.
53'
Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).
51'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Jízda MAURA ICARDIHO pokračuje. Hostující útočník využil nepřesného odkopu hostujícího obránce a krásnou střelou o zem překonal bezmocného Viviana v bráně Sampdorie. Pro Icardiho je to gól číslo čtyři v tomto utkání.
50'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Gianluca Caprari.
48'
Z levé strany přilétl centr do vápna Sampdorie, ale zadáci domácího mužstva si s ním dokázali poradit.
46'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu, druhý poločas brzy začne.
45'
44'
Hattrick! Milánští se snadno dostali do vápna Sampdorie, kde v malém vápně zakončoval Alcántara patičkou. Brankář Viviano jeho zakončení dokázal vyrazit, ale pouze k nohám MAURA ICARDIHO, který poté poslal míč nekompromisně do domácí brány.
41'
Na centr z levé strany si ve vápně Interu naskočil Zapata a trefil tyč branky Handanoviče!
39'
Milánští se do zakončení dostali znovu, ale tentokrát je zastavil praporek pomezního sudího. Ofsajd.
38'
Neuvěřitelné, co nyní spálil Mauro Icardi. Ten byl velmi blízko hattricku, ovšem centr ze standardní situace nedokázal na malém vápně usměrnit mezi tři tyče. Mířil nad.
37'
Žlutou kartu dostává Gastón Ramírez (UC Sampdoria).
37'
Naopak na druhou stranu mířil do protiútoku Inter, ale Sampdoria se tentokrát ubránila.
37'
Nakonec z toho bylo nebezpečí před bránou Handanoviče, avšak k přímému ohrožení brány se Janovští nedostali.
36'
Domácí schytali tvrdý direkt v krátké době, nyní však budou kopat roh a budou se snažit o snížení.
34'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bartosz Bereszyński, přichází Valerio Verre.
31'
Po akci na levé straně přilétl do vápna centr, obránce balon tečoval za sebe, kde se jej zmocnil MAURO ICARDI a ten pěknou patičkou překonal Viviana v bráně Sampdorie.
30'
Barreto se ve vápně provinil faulem a byla z toho samozřejmě penalta! K její exekuci se postavil MAURO ICARDI a střelou k levé tyči zdvojnásobil náskok svého klubu.
26'
Milánští doslova rozpoutali ofenzivní smršť a mohou se radovat z otevření skóre. Cancelo odcentroval balon na IVANA PERIŠIĆE a ten přehlavičkoval brankáře Viviana.
22'
Hosté zahrozili také z rohového kopu. Od obránce se odpoutal a k tyči míč poslal D'Ambrosio, jenže Viviano tam skočil jako kočkovitá šelma a vytáhl další důležitý zákrok.
21'
Divákům rozproudil krev až Perišić (Inter Milán) a jeho prudká rána z ostrého úhlu, která Vivianovi nadělala hromadu problémů.
19'
Tento pokus si Zapata (UC Sampdoria) za rámeček nedá. Jeho utěšená přízemní střela zpoza pokutového území minula levou tyčku o podstatný kus.
17'
A bezprostředně po spoluhráčově ztrátě míče fauloval Gagliardini (Inter Milán).
16'
Míč ukořistil Perišić (Inter Milán). Roztáhl hru doleva, ale D'Ambrosio vyšel ze souboje jako poražený.
14'
Momentálně se hraje kolem středového kruhu.
13'
Nadějně vypadající akce milánského klubu. Svižný úprk Candrevy po křídle pokračoval přihrávkou na Icardiho, jemuž střela z první vůbec nesedla.
11'
A Murru (UC Sampdoria) se pak se přímo před zraky hlavního arbitra provinil proti pravidlům.
10'
Ramírez (UC Sampdoria) nemohl projít středem hřiště, protože se mu do cesty postavil obránce.
8'
Milánští to naopak zkusili zleva a získali výhodu rohového kopu. Centr z něj byl příliš přetažený.
6'
Domácí zakombinovali na pravé straně, protáhnout se přes svého strážce Barreto nedokázal.
4'
Hru malinko rozproudil nákopu na Icardiho, ten ovšem stál v ofsajdu. Nepřímý volný kop pro domácí tým.
3'
Úvod se nese v poklidném duchu, trenéři obou celků zvolili vyčkávací takticku.
1'
Zápas odstartovat výkop janovské Sampdorie.
1'
Domácí odehrají zápas v dresech modré barvy, zatímco hosté oblékli bílou sadu dresů.
Už se to blíží. Paolo Tagliavento společně se svými asistenty přivádí fotbalisty obou klubů na hřiště.

UC Sampdoria: Viviano – Bereszyński, Silvestre, G. M. Ferrari, Murru – É. Barreto, Torreira, Praet – G. Ramírez – Quagliarella (C), D. Zapata.
Náhradníci: Tozzo, Belec – J. Andersen, R. Álvarez, Caprari, Verre, Strinić, Regini, Capezzi, Tessiore.

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Brozović, Gagliardini – Candreva, Rafinha, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Vecino, Valero, Karamoh, Santon, Éder, Dalbert.

Rozhodčí: Tagliavento – Ranghetti, Mondin.
Na hřišti janovského stadionu právě probíhá rozcvička, do začátku zápasu zbývá pětadvacet minut.
Vážení sportovní přátelé, ještě jedno vás vítám u sledování on-line reportáže z utkání 29. kola Seria mezi Sampdorií Janov a Interem Milán.

Inter Milán

Inter dýchá na záda čtvrtému Laziu Řím, které příčku zaručující místo v základní skupině Ligy mistrů drží zuby nehty. V miulém kole na slavném San Siru vybojoval milánský velkoklub bezbrankovou remízu proti aktuálně druhé Neapoli a tím ji v boji o titul přidělal větší starosti. Do Janova dorazí Inter v roli mírného favorita, který úspěchu podřídí vše.
UC Sampdoria

Klub z Janova útočí na pohárovou Evropu ze zadních pozic, na místo zajišťující účast v předkole Evropské ligy ztrácí snadno smazatelné tři body. Svou sílu prokazuje Sampdoria především v domácím prostředí, kde nebyla pokořena už pošesté v řadě. Naposledy ovšem hrála venku, na hřišti o záchranu hrajícího Crotone padla 1:4 a má tedy co napravovat.
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní odpoledne. 29. kolo Serie A k sobě svede celky bojující o účast v evropských pohárech, Sampdoria na svém hřišti přivítá milánský Inter.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62