Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Cagliari - 11. února 2018   12:30

0:0
(0:0)
Sassuolo
Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso (72. Rogério) – Missiroli, Magnanelli, Duncan (88. Ragusa) – D. Berardi, Babacar (67. Matri), Politano.
Cagliari
Cragno – Andreolli, Ceppitelli, Castán – Padoin, Ionita, Cigarini (25. Sau), Barella, Lykogiannis (61. Dessena) – Pedro – Farias (76. Pavoletti).

Ačkoliv byl domácí tým po celý zápas výrazně aktivnější, gólu se nedočkal. Hosté byli velmi pasivní, avšak velmi dobře se bránili. Paradox je, že největší šanci si vypracovalo Cagliari a to ranou z poloviny hřiště, kterou v nastavení vychytal Consigli. To je vše, loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne.
90+3'
90+2'
Hosté mohli jít do rychlého protiútoku. Ionita vypálil z vlastní poloviny a Consigli byl daleko z brány. Domácí brankař jen tak tak dokázal vytěsnit míč nad břevno!
90+1'
Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Stále se domácí marně dobývají k brance. Dnes jsou sice lepším týmem, avšak rozhodující je koncovka, a v té jim to dnes vázne.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Antonino Ragusa.
87'
Krátce na to Politano centroval z prostoru rohového kopu. Jeho pas byl zblokován, nicméně Sassuolo bude vhazovat.
86'
Centr Duncana mířil mezi malé a velké vápno. Číhali tam tři jeho spoluhráči, ale žádný z nich se nedostal k zakončení.
85'
Politano byl v těžké pozici, i přes to dokázal odcentrovat. Nicméně pouze do míst, kde číhal Cragno.
83'
Hosté už zcela rezignovali na nějaký útok. Nechodí ani přes půlící čáru, stáhli se před vápno a jen se brání.
82'
Standardní situaci domácích se pokoušel zužitkovat hlavičkou Matri. Ten usměrnil míč těsně vedle tyče.
81'
Dobývání obranné tvrze pokračuje. Domácí jsou u míče a opět směřují k brance Cragna.
80'
Následoval rohový kop domácích, ve kterém padl k zemi Matri. Ten se dožadoval penalty, avšak hraje se dál.
78'
Hosté se v této fázi hry brání velmi dobře. Jsou sice pod tlakem, jenže soupeř se nedostává do žádných větších příležitostí.
77'
Politano zatáhl balón podél postranní čáry. Následně se rozhodl přihrát na Magnanelliho, který vzápětí balón ztratil.
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Diego Farias, přichází Leonardo Pavoletti.
75'
Consigli se nešťastně srazil se svým stoperem v šestnáctce. Měl nějaké menší potíže s kotníkem, ale je v pořádku a pokračuje se.
73'
Pomalu a jistě zápas směřuje ke svému konci. Domácí zcela evidentně touží po vítězství víc než soupeř, stále si ale nevypracovali žádnou větší šanci.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Federico Peluso, přichází Rogério.
71'
Duncan pálil levačkou po zemi. Balón byl tečovaný a následoval roh, v němž se Sassuolo prosadit nedokázalo.
70'
Joao Padro si nabíhal na nákop svého brankáře, jenže v hlavičkovém souboji nestačil na Magnanelliho.
68'
Právě Matri se rychle zapojil do hry a málem prošel z pravé strany do šestnáctky. V poslední chvíli ho zastavil Castan.
67'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Alessandro Matri.
66'
Cagliari se nemůže dostat pořádně do hry. Hosté jsou převážnou většinu zataženi před vlastním vápnem.
65'
Farias se dostal do souboje s Goldanigou a vyšel z něj jako poražený. Domácí vhazují z vlastní poloviny.
64'
Sassuolo je nicméně ve druhé části výrazně lepším týmem. Hraje se převážně na jeho útočné polovině.
62'
Babacar obdržel pas do běhu. Následně si sbíhal k vápnu, ale zpomalil a jeho přihrávka Politana nenašla.
61'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Babis Lykogiannis, přichází Daniele Dessena.
60'
Držení míče: 47% – 53%.
59'
Berardi byl v úhlu a měl před sebou protihráče. I tak ale dokázal vypálit a balón dostal jen těsně nad.
58'
Nakonec se hra obrátila a z dálky pálil Babacar. Nutno dodat, že velmi nepřesně.
57'
Cossu se snažil v individuální akci projít podél pravé postranní čáry, ale neuspěl. Jeho tým ale zůstává u balónu.
56'
Žlutou kartu dostává Marco Andreolli (Cagliari Calcio).
55'
Cagliari se v dosavadní části druhého poločasu k brance soupeře příliš nedostává. Domácí jsou lepším týmem.
54'
Cragno rozehrával dlouhým odkopem a míč usměrnil na hlavu Duncana, který balón poslal do zázemí.
53'
Stejný hráč se následně málem dostal do brejkové situace, ale balón nakonec skončil v náruči Cragna.
52'
Babacar si sbíhal mezi třemi protihráči na přihrávku směřující do vápna, ale v přesile soupeřů se k balónu nedostal.
51'
Právě Berardi se následně činil ve svém pokutovém území, když nohou zneškodnil letící centr.
49'
Výborná práce Faraga, který se dostal před Berardiho a sebral mu čistým způsobem míč přímo od nohy.
48'
Cagliari má balón a kombinuje na útočné polovině.
47'
Berardi se dostal na začátku druhého dějství ke střele zpoza vápna, ale bránu netrefil.
46'
Gólu jsme se v prvním poločas nedočkali. Sledovali jsme vyrovnaný fotbal, ale s minimem střel a v podstatě žádnou šancí. Do kabin se jde tak za bezbrankového stavu. Snad se hra ve druhé části zlepší a utkání bude atraktivnější.
45+2'
45+1'
Nastavují se celkem dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45'
Zakončení hlavou Missiroliho bylo nepřesné.
44'
Andreolli zajel pod nohy Pollitana. Bude z toho standardní situace pro domácí.
43'
Sassuolo je u balónu a směřuje do útoku. Domácí kombinují na útočné polovině.
42'
V závěru se tempo hry mírně zvyšuje. Uvidíme, zda se z toho ještě něco vyrojí.
41'
Záhy měli hosté k dispozici standardní situaci. Po centru se k hlavičce dostal Castan. Ten z dobré pozice poslal balón nad břevno.
39'
Znovu to domácí zkusili podél levé strany. Tentokrát přišel pas do šestnáctky, který Berardi nezachytil.
38'
Sassuolo sice zůstalo u balónu a Duncan napřáhl zpoza vápna. Trefil ale jen prvně stojícího hráče před sebou.
37'
Domácí založili útok podél levé strany, jenže Lirola byl zastaven Barellou.
36'
S blížícím se závěrem úvodního dějství sledujeme vyrovnanou podívanou. Ani jeden z týmů nemá výraznější převahu.
35'
Na druhé straně se Lykogiannis snažil přízemním pasem vybídnout ke střele Fariase. Ten ale dostal míč na paty.
34'
Cragno obdržel přihrávku, kterou nečekal. Musel rychle rozehrát, protože se na něj řítil Politano.
33'
Padoin chtěl odcentrovat nedaleko rohového praporku, ale Duncan jeho úmysl zneškodnil. Cagliari ale zůstane u balónu.
32'
Střel začíná přibývat, ale ta přesnost je na obou stranách velmi špatná. Tudíž na větší příležitost stále čekáme.
31'
Dobrý pas na hranici hřiště Berardiho. Míč skončil na hlavičce Babacara, který zády k brance bránu netrefil.
29'
Farias se propasíroval k velkému vápnu, kde následně napřáhl, jenže ani on nemířil přesně.
28'
Missiorli si sběhl do pokutového území, kde se sice dostal k hlavičce, jenže balón mezi tři tyče neusměrnil.
27'
Ionita nezachytil letící přihrávku a balón skončil mimo hrací plochu. Bude se kopat od brány.
26'
Bohužel, tím že se teď dost přerušovalo, tak se hra téměř zastavila. Hráči se pomalu vrací do tempa.
25'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Marco Sau.
24'
Andreolli, který byl před pár minutami na zemi, byl ošetřován za postranní čárou. Už je na nohou a bude se moci vrátit do hry.
23'
Cigarini se srazil s Magnanellim. Oba hráči byli otřeseni a potřebovali ošetření, avšak jsou v pořádku.
22'
Ionita to zkoušel z dálky, ale neuspěl. Kopat se bude od brány. Stále čekáme na nějakou vážnější příležitost.
21'
Hra je přerušena. Na zemi zůstává ležet jeden z hostujících hráčů. Bohužel nevím o koho přesně jde.
20'
18'
Pas z první, o který se postaral Barella neměl přesné parametry. Domácí jsou u míče a mohou zaútočit.
17'
Bohužel, zatím sledujeme zápas, který je velmi opatrný a tak nejsou k vidění žádné šance.
16'
Ceppitelli byl pod tlakem a Berardi mu málem sebral balón. Hostující obránce nakonec situaci zachránil a jeho tým bude vhazovat.
15'
Tak byla tam nakonec teč a následoval rohový kop domácích, avšak v něm se Sassuolo prosadit nedokázalo.
14'
Domácí zaveleli k rychlému brejku. Missiroli našel Duncana, který hlavou usměrnil balón vysoko nad břevno.
13'
Cagliari má balón ve své moci, nicméně domácí se nemohou dostat blíže k brance soupeře. Hosté se dobře brání.
12'
Stejný hráč se krátce na to dostával do zajímavé šance, přízemní přihrávku chtěl zužitkovat, avšak míč netrefil.
11'
Joa Pedro zužitkoval pas v šestnáctce, ale pokračovat nemohl, protože balón zpracoval rukou.
10'
Barrela měl dost prostoru a odcentroval z dálky do pokutového území, přímo do náruče Consiglii.
8'
Domácí tým špatně rozehrál. Hosté budou vhazovat z útočné poloviny.
7'
Farias si sbíhal do šestnáctky, jenže neobdržel přesnou přihrávku. Míč tak skončil znovu u brankáře.
6'
Duncan zkoušel odcentrovat z pravé strany. Našel ale pouze hlavičku bránícího Ionity.
5'
Zatím se hraje velmi opatrně. Momentálně je Sassuolo s balónem u středu hřiště.
4'
Nepřesný pas směřující na nabíhajícího Politona. Cragno bude rozehrávat odkopem.
3'
Cagliari je u míče a směřuje do útoku.
2'
O první střelu se postaral Babacar. Jeho přízemní pokus ale nebyl pro gólmana nebezpečný.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – D. Berardi, Babacar, Politano.
Náhradníci: Pegolo – Cannavaro, Dell'Orco, Gazzola, Letschert, Ragusa, Scamacca, Matri, Frattesi, Biondini, Sensi, Rogério.

Cagliari Calcio: Cragno – Andreolli, Ceppitelli, Castán – Padoin, Ionita, Cigarini, Barella, Lykogiannis – Pedro – Farias.
Náhradníci: Ladinetti, Han, Pavoletti, Dessena, Pisacane, Molberg, van der Wiel, Cossu, Gagliano, Miangue, Sau, Faragò..
Cagliari

je na tom jen o něco lépe. Má o dva body v tabulce více a taktéž je o dvě pozice výše, a to na čtrnácté příčce se ztrátou o skóre na výše postavený Janov. Ani Cagliari nemá příliš oslnivou formu, ale naposledy porazil Spal 2:0.