Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Chievo - 15. října 2017   15:00

0:0
(0:0)
Chievo
Chievo
Sassuolo
Consigli – Gazzola (72. Lirola), Cannavaro, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli (54. Sensi), Duncan – D. Berardi, Matri (54. Falcinelli), Politano.
Gianluca Manganiello – Stefano Liberti, Lorenzo Gori
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Chievo
Sorrentino – Tomović, Dainelli, Gamberini, Cacciatore – L. Castro, Radovanović, N. Rigoni (53. Garritano) – Birsa (76. Pellissier) – Pucciarelli, Inglese (68. Stępiński).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 8:15.
Utkání je u konce a oba týmy se rozešly smírně po výsledku 0:0. Po pauze bylo k vidění několik slibných šancí, dokonce padl i jeden gól, ten ovšem nebyl domácím uznán pro ofsajd. No a když neuspěl ani domácí Acerbi s ranou z dálky, ani hostující Castro se svým chytrým obloučkem, diváci branku neviděli.
90+3'
90+2'
Hraje se ve středu hřiště, ani jeden z týmů se nikam nežene, nechce riskovat chybu.
90+1'
Sorrentino si chystá míč k odkopu a nepospíchá.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
90'
A dobře udělali, zeď totiž první střelu zastavila a ta druhá byla sražena na roh, který domácí nedokázali zužitkovat. Sorrentino si chystá míč na odkop.
89'
Probíhají dlouhé přípravy, hosté si dávají na tuto standardku velký pozor.
88'
Tohle by ale mohla být šance, která rozhodne zápas. Kousek před vápnem byl sražen domácí Falcinelli a bude následovat nebezpečný přímý kop.
87'
A také ano. Po centru a následném sklepnutí do druhé vlny přišla slabá střela, se kterou neměl Consigli žádné problémy.
86'
Přímý kop pro Chievo, tohle ale bude spíše na centr.
85'
Hra se teď přelévá ze strany na stranu, ovšem s finální fází jsou oba týmy i nadále na štíru.
84'
Consigli měl dostatek času na včasné vyběhnutí na centr a stažení míče ze vzduchu do náruče.
84'
Na druhé straně se ale pískalo a Chievo má výhodu přímého kopu.
83'
Po přihrávce mezi obránce se do vápna dostal domácí Falcinelli, upadl, ale rozhodčí ukazuje, že se o faul nejednalo a nechal pokračovat ve hře.
82'
Domácí v dalším náporu, snaží se o překonání obrany Chieva.
81'
I zde se konaly dva rohové kopy v řadě a na druhý z centru si nabíhal Falcinelli. Jeho trochu krkolomné zakončení skončilo těsně vedle.
80'
Na hřišti jsme měli dva míče, rozhodčí však nechal pokračovat ve hře. Centr zprava pak hosté uklidili na roh.
79'
Nakonec z toho byly rohy dva a zejména ten druhý nevypadal zle. Střela z úhlu však prosvištěla nad břevnem.
77'
Hostující Castro si vybojoval míč, zbavil se obránce a pokusil se překvapit Consigliho chytrým obloučkem. Gólman Sassuola vyškrábl pokus na roh.
76'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Sergio Pellissier.
75'
Z velké dálky vystřelil domácí Acerbi. A nebyl to marný pokus, táhlá rána prolétla jen kousíček nad břevnem!
74'
Hostující Gamberini stáhl k zemi Pelusa, domácí rozehrávají z pravé strany. Ale není to nic rychlého, či překvapivého.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Marcello Gazzola, přichází Pol Lirola.
71'
Jenže ani on, ani jeho spoluhráči se k míči vůbec nedostali, je tak po dalším náznaku šance.
71'
Rohový kop pro Sassuolo, v pokutovém území čeká na centr aktivní Cannavaro.
69'
Politano cpal do pokutového území Chieva nízký centr, Sorrentino však zůstal bez práce, vše zvládl uhrát jeden z jeho obránců.
68'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Mariusz Stępiński.
67'
Opět nehrajeme, na trávníku nyní leží hostující Radovanović.
67'
Následnou standardní situaci domácí obrana odvrátila s menšími problémy, míč je už na půlce.
66'
Žlutou kartou za faul na Castra byl potrestán domácí Marcello Gazzola.
64'
Snaha domácích o útok pravou stranou skončila ještě před případným centrem. Obrany i nadále převažují nad útoky.
62'
Následná standardka dopadla pro domácí neslavně, centr se nevydařil a Alfred Duncan navíc fauloval Garritana a obdržel žlutou kartu.
61'
Castro se dopustil nedovoleného zákroku na na Berardiho a píská se proti Chievu. Radovanović měl pocit, že to domácí hráč nafilmoval a snažil se mu vyčinit, rozhodčí jej ale velice rychle uklidnil.
59'
Domácí dostali míč do branky, radost jim ovšem vydržela pouze krátkou chvíli – zakončení totiž přišlo z ofsajdového postavení.
58'
Rohový kop i pro domácí tým, centr se bude stáčet přímo do branky.
57'
Další aut, míč uvede do hry opět Tomović.
56'
Centr byl v pokutovém území přizvednutý a skončil na druhé straně. Je z toho pouze autové vhazování pro Chievo.
56'
Garritano vybojoval pro hosty další rohový kop.
54'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Diego Falcinelli.
54'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Stefano Sensi.
54'
A střídat budou i domácí a to hned dvakrát!
53'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Nicola Rigoni, přichází Luca Garritano.
52'
Na lavičce hostujícího týmu se chystá střídání, čeká se na přerušení hry.
50'
A udělal to opravdu dobře, neboť centr byl prakticky ihned po rozehrání odvrácen.
50'
Hosté rozehrávají rohový kop, Consigli si už diriguje obránce.
48'
Ani tady ale pšenka nekvetla, Cannavaro přibrzdil Ingleseho a zbytek pořešil brankář Consigli.
47'
Zblokovaná střela z hranice šestnáctky Sorrentina neohrozila, hosté už pospíchají kupředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První půle toho moc nepřinesla, spíše se bojovalo a šancí bylo málo. Ta největší se udála až v závěru poločasu, kdy si na přihrávku naběhl domácí Berardi, ale vyběhnutého gólmana Sorrentina neprostřelil. Na góly si tak musíme počkat...
45'
44'
Zatím zřejmě největší šance utkání. Domácí Berardi si naběhl na Duncanovu příhru, ale trefil pouze vyběhnutého gólmana!
41'
Z tribun se nese pískot, divákům se podívaná nelíbí. Impuls jim nyní dal centr hostujícího Pucciarelliho mimo hrací plochu.
40'
Ne ne, zatím to nejde ani na jedné straně, i tento centr byl ihned odvrácen a Consigli byl bez práce.
39'
Rohový kop pro hosty, míč uklízel Cannavaro.
37'
Skutečně tomu bylo tak, k ohrožení Consigliho branky to ale nevedlo. Na hranici pokutového území se navíc dopustil Dainelli útočného faulu.
36'
Duncan se dopustil faulu, hosté budou rozehrávat přímý kop. Na přímou ránu to není, spíše uvidíme centr do šestnáctky.
34'
Nepřesnost i na druhé straně, Politanovo prostrčení skončilo u Sorrentina. Diváci na tribunách už dávají najevo nespokojenost s průběhem utkání.
33'
Consigli si zkušeně počkal na centr z pravé strany a stáhl si jej do rukavic. Nyní čeká, až se mu nabídnou spoluhráči do zahájení kombinace.
31'
Dva centry teď přilétly před Consigliho, oba zvládli domácí obránci odhlavičkovat do relativního bezpečí.
30'
Sassuolo kombinuje na vlastní polovině, dopředu se hráči v zelenočerném moc nehrnou.
28'
Teď se už pískalo, hostující Castro šel nohou proti Missirolimu. Trefil jej pak tělem a sudí tento bodyček odpískal.
28'
Roh hostů skončil na první tyči hlavičkovým odvrácením.
27'
Jeden z hostujících hráčů se svíjel na trávníku, jakmile ale zjistil, že se pískat nebude, vstal a pokračoval ve hře.
26'
No, po nadějném úvodu, kdy se oba týmy dostávaly do šancí, nyní sledujeme pouze nakopávanou a neúspěšné pokusy o útok.
24'
Další střelecké pokus domácích, tohle ovšem byl spíše pozdrav pro diváky, kteří sedí za Sorrentinovou brankou.
22'
Vysoká přihrávka mířila na Duncana, jedinou chybou bylo, že adresát stál v momentě přihrávky v ofsajdu.
21'
Sassuolo má míč ve svém držení, sledujeme postupnou akci po pravém křídle.
19'
Hrubé nedorozumění domácích v útoku, centr Magnanelliho za obranu Chieva skončil mimo hrací plochu.
18'
Je po tlaku Chieva, domácí vyváží míč z vlastní poloviny.
18'
Hosté rozehráli rohový kop, po něm přišla prudká střela zpoza pokutového území. Byla sražena a následně domácí pro jistotu odkopli na další roh.
17'
Zmatek v pokutovém území Sassuola skončil odkopem domácích, ti se tak ubránili, byť to nebylo zrovna jednoduché. Inglese navíc reklamoval faul na jeho osobu a pokutový kop. Také neúspěšně.
16'
Ofsajd hostů a v něm Inglese.
15'
Castro dobře potáhl akci hostů, posunul pak míč doprava, kde ovšem jeho spoluhráč celou situaci zazdil nepřesným centrem.
13'
Začíná přibývat tvrdých soubojů, naopak šancí ubývá.
12'
Příliš prudká přihrávka v podání Pucciarelliho skončila mimo hrací plochu, nyní je tak řada na domácích, aby ukázali své umění v útoku.
10'
Tvrdý zákrok na Missiroliho byl sudím vyhodnocen jako v mezích pravidel, Chievo se zmocnilo míče a jde dopředu.
9'
Chievo začíná být směrem dopředu aktivnějším týmem, nyní jen vylepšit finální fázi. Další akce totiž skončila nepřesným prostrčením v pokutovém území.
8'
Consigli má míč u své nohy a posílá dopředu spoluhráče. Nakonec se ale rozhodl pro rozehrávku nakrátko.
7'
Faul na Radovanoviće sice zbrzdil útok Chieva, hosté však budou pokračovat rozehrávkou přímého kopu.
6'
Už se zase hrálo u Consigliho, Inglese byl ale skvěle zablokován Cannavarem a není z toho ani rohový kop pro Chievo.
5'
Zprava střílel domácí Berardi, technický pokus mířil na první tyč a Sorrentino musel rychle na zem.
4'
Zatím to vypadá na útočně vedené utkání, oba týmy se nebojí vystřelit, nečekají, ale konají.
3'
Do útoku se dostali i hosté, zde ale centr pouze prolétl pokutovým územím, aniž by jej kdokoliv umístil na branku.
2'
Po Duncanově centru se po míči vrhl Missiroli, tlačil hlavičku ke vzdálenější tyči, branku Chieva ale o kousek minul.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – D. Berardi, Matri, Politano.
Náhradníci: Marson, Pegolo – L. Mazzitelli, Biondini, Falcinelli, Sensi, Scamacca, Lirola, Oliveira da Silva, Cassata, Ragusa.

Chievo Verona: Sorrentino – Tomović, Dainelli, Gamberini, Cacciatore – L. Castro, Radovanović, N. Rigoni – Birsa – Pucciarelli, Inglese.
Náhradníci: Seculin, Confente – Jaroszyński, Garritano, Stępiński, Gaudino, Cesar, Bani, Gobbi, Depaoli, Pellissier, Bastien.

Rozhodčí: Gianluca Manganiello – Stefano Liberti, Lorenzo Gori.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas může začít!
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 15 hodin, takže si na tuto dobu nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Gianluca Manganiello, kterému budou na pomezí asistovat Stefano Liberti a Lorenzo Gori.
Chievo Verona

Hosté jsou na tom o dost lépe, na devátém místě mají 11 bodů a jsou tak na dohled i šestému Turínu. V lize si klub připsal dvě výhry v řadě, 2:0 z půdy Cagliari a domácí vítězství 2:1 nad Fiorentinou. Ta sice vedla po rychlém gólu Simeoniho, Chievo však zvládlo výsledek otočit po dvou trefách Lucase Castra. Dnes by mělo Chievo plnit roli favorita, forma se zdá býti o mnoho lepší, než u soupeře.

US Sassuolo Calcio

Domácí tým je po sedmi odehraných utkáních na 17. místě a dnes se bude chtít představit v rozhodně lepším světle, než tomu tak bylo v posledním utkání před reprezentační pauzou. Sassuolo tehdy hrálo na půdě Lazia a i když vedlo po gólu Berardiho z pokutového kopu, nakonec si odvezlo drtivou porážku 6:1!

Atalanta – Sassuolo 2:1
Sassuolo – Juventus 1:3
Cagliari – Sassuolo 0:1
Sassuolo – Bologna 0:1
Lazio – Sassuolo 6:1
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně budeme sledovat utkání osmého kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a Chievo Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62