Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Crotone - 10. prosince 2017   18:00

Sassuolo
49' Goldaniga (Politano) • 61' Politano (D. Berardi)
2:1
(0:0)
Crotone
66' Acerbi (vl.)
Sassuolo
Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli, Missiroli (C), Cassata (77. Duncan) – D. Berardi (71. Matri), Falcinelli, Politano (90. Cannavaro).
G. Manganiello – F. Valeriani, A. Tolfo
MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia).
Crotone
Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, Ar. Ajeti, Martella – Rohdén (57. Trotta), Barberis (80. Kragl), Mandragora, Stoian (56. Romero) – Tonev – Budimir.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera.
Zatímco první půle skončila bez branek a byla v ní k vidění žádná velká možnost, druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení a zdálo se být rozhodnuto, pak si ale dali vlastní gól a ze zápasu bylo drama. Sassuolo v závěru neproměnilo pokutový kop, mrzet jej to však už nemuselo, neboť všechny body nakonec přeci jen zůstaly doma.
90+5'
90+4'
Domácí drží míč daleko od své brány a čekají na závěrečný hvizd.
90+3'
Žlutou kartu dostává Aristóteles Romero (FC Crotone).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Paolo Cannavaro.
89'
Alessandro Matri to udělal hodně mizerně, zaířil jen mírně na levou stranu, Cordaz jeho úmysl vystihl a míč bravurně vyrazil. Jeho tým tak stále živí naději na bodový zisk.
88'
Domácí rozehráli rohový kop, Ajeti nepříjemně tečoval míč, ale Cordaz výborně zasáhl. Následně však jeden z jeho spoluhráčů fauloval a je nařízena penalta.
85'
Na druhé straně střílel nebezpečně Romero, ale vzdálenější tyč minul.
84'
Tak za tohle Tonev asi pochvalu nedostane, hostující hráč to zkusil z velké dálky a bránu hodně vysoko přestřelil.
82'
Patička se jednomu z hráčů Sassuola nezdařila, pro míč si vyběhl Cordaz a rychle rozehrál.
81'
Duncan míč na hrací ploše neudržel, aut pro soupeře.
80'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Oliver Kragl.
80'
Consigli vyboxoval míč do autu.
79'
Další roh pro Crotone.
78'
Domácí přišli o míč v útočné fázi, následně navíc faulovali a musí se stáhnout.
77'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Alfred Duncan.
77'
Rána z dálky byla zblokována a míče se zmocnil domácí celek.
76'
Hosté rozehrají rohový kop.
74'
Žlutou kartu dostává Francesco Cassata (US Sassuolo Calcio), který hodně tvrdě poslal k zemi Cecheriniho, od protihráčů pak zřejmě slyšel spršku nevybíravých slov.
73'
Budimir mohl vyrovnat, přihrávku před prázdnou bránu si ale zbytečně místo střely zpracovával a následně střílel jen do bránícího protihráče. Teď mohou hosté hodně litovat.
73'
Žlutou kartu dostává Simone Missiroli (US Sassuolo Calcio).
71'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Alessandro Matri.
70'
Nepřesný centr hostů končí vedle domácí svatyně, Consigli rozehrávku oddaluje, jak jen to jde.
69'
Velká skrumáž před bránou Sassuola, jeho hráči nakonec míč odkopli za postranní čáru.
68'
Po rohovém kopu domácí míč odvrátili, ale ten se dostal k Barberisovi, který pěknou ránou pořádně protáhl domácího brankáře, který výtečně zasáhl a balón vyrazil na další roh.
66'
Crotone právě vstřelilo branku!
Tak pozor, na drámo je zaděláno. FRANCESCO ACERBI tečoval letící míč tak nešťastně, že se dokutálel až za brankovou čáru. Vyběhnutý Consigli jej zachytit nedokázal.
64'
Domácí si nerozuměli při rozehrávce u postranní lajny, o míč tak přichází.
61'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak tohle byl opravdu krásný gól v podání domácího hráče. MATTEO POLITANO obdržel přihrávku z levé strany, obehrál protihráče, naběhl více na střed a vystřelil přesně k levé tyči hostující svatyně. Proti této přesné ráně nemohl Cordaz také nic dělat.
60'
Míč zaletěl až ke Consiglimu, nikdo jej netečoval a tak jej domácí brankář v klidu sebral do rukavic.
59'
Sice to chvíli trvalo, ale nakonec přeci jen Manganiello odpískal Pelusovi nedovolený zákrok. Je z toho standardka pro hosty.
57'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Marcello Trotta.
56'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Aristóteles Romero.
54'
Už to mohlo být 2:0, Cordaz nejprve vynikajícím zákrokem míč vyrazil, ale pouze k dobíhajícímu Acerbimu, ten však hlavou uklidil míč mimo tři tyče. Možná byl sám trochu překvapen nabídnutou šancí, že nestačil reagovat.
54'
Domácí po vstřelené brance ožili a nadále jsou nebezpeční, nyní rozehrají rohový kop.
51'
Cassata zůstal po ataku protihráče chvíli ležet na trávníku, ale ve hře pokračuje.
50'
Žlutou kartu dostává Arlind Ajeti (FC Crotone).
49'
Přeci jen jdou domácí do vedení. EDOARDO GOLDANIGA hlavou tečoval centrovaný míč ke vzdálenější tyči, kam Cordaz neměl šanci dosáhnout.
48'
Nejprve se dva hráči Sassuola nemohli rozhodnout, který z nich bude pálit, nakonec chtěli oba, ale nepovedlo se to ani jednomu, ve finále pálil Berardi, ovšem jeho pokus byl zblokován.
46'
Kvalita hry odpovídá postavení mužstev v tabulce, viděli jsme sice pár střeleckých pokusů, ale žádnou velkou šanci. Troufnu si tvrdit, že kdo dá dnes gól, pokud vůbec, vyhraje.
45+1'
45+1'
Ten byl však odvrácen do bezpečí a vzápětí první půle končí.
45'
Domácí v závěru první půle vybojovali ještě roh.
43'
Další z mnoha nepřesných přihrávek Sassuola, takto to hráči jistě nechtěli.
42'
Stoian se dostal do dobré střelecké pozice, mohl ještě přihrát, avšak nestalo se ani jedno, o míč přišel a nevymodlil si ani faul.
40'
Domácí jen nakopli míč ke Cordazovi, který s rozehrávkou nepospíchá.
39'
Na druhé straně končí hlavička jednoho z hráčů Crotone vedle brány.
38'
Stejný hráč krátce na to po rohovém kopu střílel z otočky do pravého dolního rohu hostující brány, Cordaz byl ale připraven.
38'
Falcinelli se natahoval po míči, k hlavičce se ale před bránou nedostal.
36'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
35'
Hodně nepřesná přihrávka Berardiho končí u Cordaze. Domácí ještě reklamovali držení Falcinelliho, jenž nemohl běžet za míčem, ale hraje se dál.
34'
Tvrdou ránu z pravé strany Consigli dobře viděl a míč bez velkých problémů ukryl do náruče.
33'
Nyní si mezi sebou přihrávají po delší čas domácí fotbalisté.
30'
Missiroli napřáhl z dálky a jeho rána nebyla vůbec špatná, míč proletěl kolem levé tyče hostující svatyně. Lépe zamířit a už se mohlo Sassuolo radovat.
29'
Hosté rozehráli standardku, Mandragora poslal vzduchem míč pouze do Consigliho náruče.
27'
Missiroli si nabíhal na přihrávku před bránu, ale míč k němu nedoputoval.
26'
Falcinelli se dokázal dostat přes protihráče ke střele, ale jeho slabý pokus končí jen v náruči Cordaze.
26'
Opět v akci hosté, tentokrát projel míč po pasu z levé strany pokutovým územím Sassuolo, ale nikdo jej nedokázal tečovat.
25'
Nechybělo moc a Budimir se dostal k centrovanému míče, těsně na něj nedosáhl a ten skončil v rukavicích Consigliho.
24'
U hranice pokutového území Crotone upadl v souboji o míč jeden z domácích fotbalistů, ale hlavní arbitr nechává ve hře pokračovat.
22'
Mazzitelli inkasoval nepříjemný úder do obličeje a zůstal na chvíli ležet na zemi. Faul odpískán byl, ale hříšník žlutý trest neviděl.
20'
Consigli si snad poprvé sáhl na míč, když lapil do náruče přihrávku z levé strany do pokutového území.
19'
Berardi centroval hodně nepřesně, rozehrávat bude kapitán soupeře.
18'
Málem se o to postaral Politano, přihrávka k němu nakonec nedoputovala.
17'
Nepříjemný centr před bránu Crotone byl včas odvrácen, na první velkou šanci nebo aspoň slušný střelecký pokus stále čekáme.
15'
Další útočná snaha Crotone byla zastavena dřív, než mohl přijít na řadu střelecký pokus.
14'
Stejný hráč o chvíli později fauloval Goldanigu a bez omluvy odkráčel.
14'
Rychlý útok se jim nezdařil, Stoianovi utekl míč od kopačky.
13'
Hosté si dlouho přihrávají pouze na své polovině.
11'
Ránu však zastavuje dobře postavená zeď a Crodaz tak nemusel zasahovat.
10'
Hosté faulovali a je zajímavý přímý kop pro domácí tým.
9'
Ceccherini to udělal velice dobře a vybojoval míč pro své barvy, domácí se musí stáhnout.
8'
Politano trefil pouze boční síť soupeřovy svatyně.
7'
Akce na jeden dotek domácím nevyšla, balón končí u Cordaze.
6'
Stoian se dostal k odraženému balónu, jeho následný pokus však končí vysoko nad bránou.
5'
Hráči Crotone rozehrají rohový kop.
4'
Hosté nejprve reklamovali ruku, hra pokračovala a Martella se chytil do ofsajdové pasti.
3'
Nyní se faulem provinil domácí tým, soupeř rozehraje na jeho polovině.
2'
Míč projel pokutovým územím Crotone, jeden z hráčů v zeleném dresu se málem dostal ke střele, ale balón minul.
2'
Domácí nakopli míč k brankáři, Cordaz ale zůstal stát na brankové čáře a nakonec jeden z jeho spoluhráčů musel balón odkopnout za postranní čáru.
1'
Hosté se hned na začátku drali do útoku, avšak po faulu musí míč odevzdat.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli, Missiroli (C), Cassata – D. Berardi, Falcinelli, Politano.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Gazzola, Oliveira da Silva, Cannavaro, Frattesi, Duncan, Matri, Scamacca, Pierini, Ragusa.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, Ar. Ajeti, Martella – Rohdén, Barberis, Mandragora, Stoian – Tonev – Budimir.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Kragl, Pavlović, Simic, Cabrera, Romero, Faraoni, Crociata, Suljić, Trotta, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: G. Manganiello – F. Valeriani, A. Tolfo.
Posledních pět vzájemných zápasů

Crotone – Sassuolo 0:0
Sassuolo – Crotone 2:1
Crotone – Sassuolo 2:1
Sassuolo – Crotone 2:0
Crotone

Hostům patří šestnáctá pozice, avšak náskok před dnešním protivníkem je jen jednobodový. Ze sedmi venkovních duelů brali čtyři body za jedno vítězství a jednu remízu, vstřelili pět gólů a osmnáct inkasovali. Naposledy prohráli 0:3 v Juventusu.
Sassuolo

Domácím patří sedmnáctá pozice s jedenácti body a náskokem tří bodů před předposlední Veronou. Na svém trávníku dosud nevyhráli, ze sedmi utkání brali dva body za dvě remízy, vstřelili pouze jedinou branku a devět inkasovali. Když nepočítáme Pohár, prohrálo Sassuolo tři poslední domácí střetnutí.
Dobrý den, celkem šest zápasů dnes nabídne svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová liga, tři z nich se hrají v 15:00, mezi nimi souboj dvou sousedů tabulky, které bojují o udržení, Sassuola a Crotone. Favoritem je první zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62