Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Fiorentina - 21. dubna 2018   18:00

Sassuolo
41' Politano (Adjapong)
1:0
(1:0)
Sassuolo
Consigli – Lemos (76. Dell'Orco), Acerbi (C), Peluso – Adjapong, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Rogério – D. Berardi (64. Ragusa), Politano (83. Matri).
Fiorentina
Drągowski – Laurini, Milenković, Hugo, Olivera (56. Bastiao Dias) – Benassi, Veretout, Br. Dabo – Saponara (C) (56. Simeone) – Chiesa (73. Gaspar), Falcinelli.

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 1:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 20:20.
Je konec! Sassuolo nakonec zvládlo ubránit nadějné jednobrankové vedení a z dnešního utkání bere plný počet bodů. Vše bylo výrazně ovlivněno vyloučením hostujícího Daba. Následně Fiorentina dohrávala více než hodinu hry v deseti, což se podepsalo nad výkonem celého týmu.
90+5'
90+2'
Dnešní utkání mohl definitivně rozhodnout Matri, který pro Ragusově přihrávce mířil vedle brány. Fiorentina má ještě šanci!
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Žlutou kartu dostává Marco Benassi (ACF Fiorentina).
89'
Sassuolo hraje přesně tak, jak mu to vyhovuje. Soupeře drží daleko do své svatyně a Consigli je stále bez složitějšího zákroku.
88'
Po zablokované přihrávce se Fialky dostaly k rohovému kopu. Rozehrávka se vůbec nepovedla, neboť Veretout při kopu podklouzl.
87'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
87'
Acerbi se prezentoval spíše taktickým faulem, kterým poslal k zemi Falcinelliho. Následovat bude standardní situace.
86'
Benassiho přihrávka našla přesně prostor, ve kterém se nacházel Simeone. Tento mladičký forvard vybojoval další aut.
85'
Laurini se okamžitě ujal míče, který poslal zpět do hry. Fiorentině už nezbývá moc času, s nastavením to bude nějakých osm minutek.
84'
Zdá se, že se Fiorentina opět herně zvedla a najednou má soupeř velké starosti s bráněním. Zatím se ale Consigli nemusel činit.
83'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Alessandro Matri.
79'
Laurini poslal do šestnáctky dalekonosný aut, kde ale usedl na hlavu Pelusa. Domácí odvrátili míč až k brankáři Dragowskimu.
78'
I opakovaný záběr potvrdil výrok sudího, což znamená, že se hosté mohou dostat na útočnou polovinu. Navíc budou zahrávat standardní situaci.
77'
Sassuolo opět reklamovalo pokutový kop, nicméně ani tentokráte se nebude konat. Veretout si dle výroku počínal v rámci pravidel.
76'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mauricio Lemos, přichází Cristian Dell'Orco.
75'
Hra je opět přerušena, na zemi totiž skončil jeden z domácích hráčů. Mezitím se nám za postranní čárou chystá další střídání.
74'
Sassuolo je v posledních minutách lepším celkem, hosté naprosto nezvládají bránění křídelních hráčů. Fialky by ale měly výrazně zabrat.
73'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Bruno Gaspar.
72'
Žlutou kartu dostává Claud Adjapong (US Sassuolo Calcio).
71'
Následně ještě akce pokračovala a se střelou přispěchal Politano. Jeho slabá navštívenka zamířila pouze do náruče brankáře.
70'
Střídající Ragusa si narazil s Adjapongem, načež se z pravé strany dostal do slibné šance. Jeho dělovku ale dokázal Dragowski vyrazit vedle.
69'
Po delší době jsme se dočkali rohového kopu. Rogerio kroutil míč směrem od brány, Dragowski ho vyškrábl ven z nebezpečného prostoru.
68'
Fiorentina se i nadále nemůže dostat do něčeho vážnějšího, stále to jsou kombinace daleko od branky. V tuto chvíli to zkouší Chiesa.
67'
Na pravé straně zkoušel Politano prostrčit míč na Adjaponga, což ale nevyšlo. To nemusí vůbec vadit, domácí budou vhazovat.
66'
Dias zapojil do kombinace také brankáře Dragowskiho, kterému se ale nepovedl odkop od brány a skončil až na tribuně.
65'
Missiroli se nejdříve zastavil a poté se chtěl vydat kupředu, čistým zákrokem ho ale zastavil Simeone, jenž je po příchodu na hřiště velmi aktivní.
64'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonino Ragusa.
63'
Simeone dokázal sklepnout balón pro vedle stojícího Veretouta. Ten se otočil s míčem a poté prudkou ránu poslal do nohy Acerbiho.
62'
Ostrý centr z kopačky Politana nakonec nebyl nebezpečný, Dragowski tak opět nemusel zasahovat. Na druhé straně musel Consigli krotit centr.
61'
Máme za sebou hodinu hry a ve druhém poločase zatím sledujeme pouze jednu stranu hrací plochy. Hosté jsou i v deseti lepším celkem.
60'
Sassuolo nyní zapomnělo na náběh Simeoneho, který se ještě podíval do vápna a poté našel Benassiho. Jeho akrobatické zakončení trefilo pouze Pelusa.
59'
Duncan sice čistým způsobem obral soupeře o balón, následně se ale hosté dostali do dalšího útoku. Ten opět skončil nepovedenou nahrávkou.
58'
Fiorentina měla k dispozici autové vhazování z pravé strany, o který se postaral Laurini. Jeho prudká nabídka narazila pouze na nohu Pelusa.
57'
Rogerio se postaral o velice nebezpečný centr, který pouze proletěl malým vápnem. Druhý poločas je zatím plný nepřesností.
56'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Maximiliano Olivera, přichází Gil Bastiao Dias.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Giovanni Simeone.
55'
Falcinelli si to namířil k pokutovému území, kde nastřelil pouze clonícího Acerbiho. Ruka to podle výroku sudího nebyla.
54'
Domácí hráči jsou si vědomi, že musí hrát soupeř. Fiorentina totiž prohrává o jednu branku, avšak zápas dohrává od třicáté minuty bez vyloučeného Daba.
53'
Acerbi uklidnil hru a hrací předmět poslal až ke Consiglimu. Aby toho nebylo málo tak si při napadání pomohl faulem Falcinelli.
52'
Následně Saponara poslal křižnou přihrávku na Benassiho, před kterým včas zakročil Rogerio. Fialky mají v úvodu velkou herní převahu.
51'
Chiesa si ideálním prvním dotykem pomohl v souboji s Pelusem, což ale bylo zbytečné. Hostující forvard se totiž octil v ofsajdu.
50'
S hracím předmětem se poprvé ve druhém dějství potkal brankář Dragowski, který ho pro krátké prodlevě poslal na druhou stranu.
49'
Laurini to zkoušel po pravém křídle, kde se mu nabídl Benassi. Přihrávka prvně jmenovaného ale doskákala ven ze hřiště.
48'
Hned v úvodu se do slibného zakončení dostal hostující Falcinelli, jehož rána ale skončila nad břevnem. Consigli bude moci vykopávat.
47'
Žlutou kartu dostává Mauricio Lemos (US Sassuolo Calcio).
46'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nakonec přeci jenom přinesl jednu branku. O tu se pár minut před koncem postaral Politano, jenž využil početní výhodu svého celku. Fialky budou ještě druhý poločas dohrávat o deseti lidech.
45+3'
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
43'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
43'
V tuto chvíli to bude mít hostující tým hodně složité. Prohrává totiž o jednu branku a navíc dohrává zápas v početní nevýhodě.
42'
Žlutou kartu dostává Vincent Laurini (ACF Fiorentina).
42'
Lemos nyní hodně zahnal své obranné kolegy, načež míč ještě dokázal zachytit Peluso. Sassuolo to v tuto chvíli zkouší přes pravou stranu.
41'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! MATTEO POLITANO měl za šestnáctkou hodně času a i prostoru a jeho technická rána skončila v síti. Dragowski byl v tuto chvíli naprosto bez šance.
41'
Navíc si nedovoleným zákrokem pomohl domácí forvard Berardi, jenž při snaze zachytit balón strhl k zemi Saponaru.
40'
Po vyloučení se hostující hráči zatáhli do defenzívy a jakékoliv jejich útočné choutky jsou okamžitě ukončeny. Domácí se ale nemůžou dostat do ničeho vážnějšího.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
34'
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
33'
Milenkovič si nebral servítky a razantním způsobem poslal míč k opačnému pokutovému území. Sassuolo se ale hodně rychle dostalo zpět.
32'
Na hrací ploše to začíná i nadále vřít. Tentokráte se domácí dožadovali faulu po zákroku Benassiho. Hlavní sudí ale neodpískal.
31'
Zároveň se nám utkání dostalo za třetinu hry. Fialky budou více než hodinu hry dohrávat v početní nevýhodě, což bude hodně těžké.
30'
Tak pozor! Dabo se dopustil dalšího faulu a jelikož už jednu žlutou kartu měl, logicky tak vyfasoval druhou.
29'
Chiesa si chtěl pohrát s Pelusem, který ale jeho záměr odhadl a navíc se Sassuolo dostalo do protiútoku. Ten ale skončil na Milenkovičovi.
28'
Po předchozím zákroku má zdravotní problémy domácí Rogerio, který je v tuto chvíli za postranní čárou. Nevypadá to na ale na nic vážného.
27'
S agresivitou to před malou chvilkou přehnal Duncan, jenž tvrdě přišlápl rozehrávajícího Saponaru. Také Fiorentina si vyzkouší standardku.
26'
K balónu se postavil obránce Lemos, jehož tvrdá rána nakonec skončila v náruči Dragowskiho. První kloudnější zakončení dnešního zápasu.
25'
Politano zřejmě prováhal ideální možnost ke střele, avšak ještě před šestnáctkou byl ostře faulován. Na pořadu dne bude zajímavá standardka.
24'
Sassuolo rozehrálo volný kop narychlo, což se vůbec nevyplatilo. Milenkovič zkušeně pohlídal balón před napadajícím Berardim.
23'
Do těžké pozice se dostal Duncan, jenž nakonec po jeho přihrávce skončil na zemi Berardi. Nedovoleným zákrokem si totiž pomohl Laurini.
22'
Olivera si seběhl k levé autové čáře, kde předal přihrávku na Saponaru. Druhý jmenovaný vyprodukoval hodně nepovedený centr.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nenabídla žádnou velkou šanci. K vidění je nespočet osobních soubojů.
20'
Falcinelli prodloužil balón za svá záda, kde celou akci jistil razantním odkopem Lemos. Jeho odklizení míče skončilo vysoko na tribuně.
19'
Fiorentina je ale při přechodu k šestnáctce příliš zbrklá. To jasně dokumentoval Benassi, jenž poslal míč do úplně špatného prostoru.
18'
Rogerio vhazoval od levé autové čáry, jeho kolega Berardi ale neuspěl v hlavičkovém souboji proti Laurinimu. Sassuolo ale zůstává u míče.
17'
Ten ale dopadl naprosto katastrofálně. Při výskoku totiž fauloval Hugo, čehož si všiml také hlavní sudí. Consigli bude vykopávat.
16'
Načež chtěl Chiesa z pravé strany poslat do šestnáctky prudký centr, do cesty se mu ale postavil Peluso. Následovat bude rohový kop.
15'
I tentokráte neměl Politano potřebný klid ke zpracování míče, opět ho totiž vyrušil Milenkovič. Fialky zahájily rychlý protiútok.
14'
Velmi dobře vystoupil z obrany Milenkovič, jenž nedaroval Politanovi ani kousek prostoru k zasažení míče. Navíc bude vhazovat Laurini.
13'
Benassi si počkal na náběh Lauriniho, který to zkoušel ještě přihrávkou na Veretouta. Posledně jmenovaný si ale neporozuměl se svými kolegy.
12'
Před Dragowski připlachtil další ostrý centr, který ale skončil na kopačce Huga. Následně si domácí pomohli útočným faulem.
11'
Hra musela být přerušena, neboť se za obličej začal držet domácí Magnanelli. Sassuolo bude hrát několik desítek vteřin o deseti.
10'
Nyní je pískáno ve prospěch Fiorentiny. Napadající Politano si totiž v souboji s Milenkovičem pomáhal rukama – faul.
9'
Standardní situaci si vzal na starost Missiroli, jehož kroucený centr neměl požadované parametry. Dragowski nemusel vůbec zasahovat.
8'
Laurini byl zahnán do úzkých a napadající Adjapong slavil úspěch. Jeho kolegové si ale neporozuměl, nicméně soupeř fauloval.
7'
Právě hostující obránce to zkoušel dalším nákopem, který ale nenašel vytyčený cíl. Naopak se s míčem pomazlil brankář Consigli.
6'
Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (ACF Fiorentina).
5'
Fialky si nyní pohrávají s míčem na obranné polovině, kde roztáčejí kolotoč krátkých přihrávek. Balón je zatím na kopačce Milenkoviče.
4'
Lehká kolmice měla za obranou najít Saponaru, který měl k míči ale příliš daleko. Neposedný balón skončil v náruči Consigliho.
3'
Poprvé se k míči dostali také domácí, kteří to zkoušeli přes pravé křídlo, kde ale číhal připravený Olivera. Hrát tak budou hosté.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lemos, Acerbi (C), Peluso – Adjapong, Missiroli, Magnanelli, Duncan, Rogério – D. Berardi, Politano.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Biondini, Babacar, Cassata, Frattesi, Letschert, Dell'Orco, Matri, L. Mazzitelli, Pierini, Ragusa.

ACF Fiorentina: Drągowski – Laurini, Milenković, Hugo, Olivera – Benassi, Veretout, Br. Dabo – Saponara (C) – Chiesa, Falcinelli.
Náhradníci: Cerofolini – Biraghi, Bastiao Dias, Cristóforo, Eysseric, Gaspar, Gori, P. Hristov, Simeone, Ranieri..
ACF Fiorentina

Zdálo se, že Fiorentina konečně našla ten správný rytmus, nicméně poslední dva zápasy tento fakt příliš nepotvrdily. Poté, co Fiorentina překvapivě vykradla stadion Lazia, ihned poté následovala celkem překvapivá domácí remíza se Spalem. Aby toho nebylo málo, tak v minulém kole jsme byli svědky slušné přestřelky. Fialky nakonec přeci jenom podlehly Laziu, jenž zvítězilo 4:3. Fiorentina se prezentuje o poznání lepším útokem, než jeho dnešní protivník. Nejproduktivnějším hráčem tohoto týmu je argentinský forvard Simeone, jenž zatím nasázel deset branek.
US Sassuolo Calcio

Fotbalisté Sassuola navazují na výkony z posledních sezón a i v té letošní se nacházejí ve spodní polovině tabulky. Konkrétněji je z toho třináctá pozice, přičemž na první sestupové místo má Sassuolo náskok šesti bodů. Domácí tým dnešního utkání sice neprohrál posledních sedm ligových zápasů, avšak hned hned pět z nich přineslo remízu. Shodou okolností šlo hned čtyřikrát o výsledek 1:1. Sassuolo se ale trápí v ofenzívě, která je vůbec nejhorší v celé soutěži. O nic lépe na tom není ani defenzíva, jenž patří k těm lepším, co přináší spodní polovina tabulky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi US Sassuolo Calcio a ACF Fiorentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62