Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Inter Milán - 28. ledna 2018   12:30

Spal
90' Paloschi (Antenucci)
1:1
(0:0)
Inter Milán
48' Vicari (vl.)
Spal
Meret – Cionek, Vicari (86. Bonazzoli), Felipe – Lazzari (C), Schiattarella (75. Paloschi), Viviani, Grassi, Mattiello (83. F. Costa) – Kurtić – Antenucci.
P. Giacomelli – S. Liberti, C. Rocca
Stadio Paolo Mazza (Ferrara).
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Vecino, Valero (90+1. Rafinha) – Candreva (46. Éder), Brozović (87. Gagliardini), Perišić – Icardi (C).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.
Domácí dnes dali dva góly, přesto si připisují bod. Nejprve v úvodu druhé půle zamířil nešťastně za svého gólmana Vicari, hosté poté nevyužili několik slibných šancí a těsné vedení drželi až do závěrečné minuty, kdy se soupeři podařilo vyrovnat.
90+5'
90+4'
No, co chybělo. Grassi se opřel do míče a ranou z dálky pořádně vyděsil Handanoviče, balón nakonec končí nad bránou, stadionem to jen zahučelo.
90+4'
Nyní budou čelit rohovému kopu.
90+3'
Domácí pokračují v aktivitě a hosté budou mít co dělat, aby uhájili aspoň remízu.
90+1'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Rafinha.
90+1'
Žlutou kartu dostává Alberto Paloschi (Spal).
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Spal právě vstřelil branku!
Hostující tým přílišná pasivita stála vyhraný zápas. Antenucci si na levé straně zpracoval míč, poté odcentroval k bráně, kde hlavou balón tečoval ALBERTO PALOSCHI k levé tyči soupeřovy svatyně.
89'
Bonazzoli si vynutil faul a jeho tým rozehraje zajímavou standardku.
88'
Nepřesný centr na druhé straně, Meret hodně rychle rozehrává.
87'
Daleký centr končí v rukavicích Handanoviće, který rychle vyběhl z brány a dobře zasáhl.
87'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Roberto Gagliardini.
86'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Francesco Vicari, přichází Federico Bonazzoli.
84'
Valero hodně tvrdě zajel do kapitán Spalu, rozhodčí je však dnes hodně benevolentní, nebo si zapomněl karty v šatně. Zatím žádnou neudělil.
83'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Federico Mattiello, přichází Filippo Costa.
82'
Hosté faulovali a hráči Spalu rozehraje ze středové lajny.
80'
Příliš přetažený centr po rohovém kopu Interu končí za bránou Spalu.
78'
Domácí si tak dlouho přihrávali mezi sebou, až o míč přišli, čas se jim neúprosně krátí.
76'
Handanovič podběhl míč, jeho zaváhání málem využil Kurtić, jenž však poslal hlavou míč z hrací plochy pryč, přesněji nad břevno soupeřovy svatyně.
75'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Alberto Paloschi.
74'
Slabou přízemní ránu Meret bez velkých problémů schoval do rukou.
73'
Do třetice rohový kop, tentokrát poté, co Meret balón vyboxoval.
72'
Hosté rozehráli čtvrtý roh a málem se radovali, Icardi skluzem na míč nedosáhl a domácí poté odvrátili míč opět na roh.
71'
Kurtić střílel tvrdě z dálky, ovšem do míst, kde stál připravený Handanovič, jenž na balón dobře viděl a ukryl jej do náruče.
70'
Roh rozehraje také domácí celek.
68'
Následný roh šanci sice nepřinesl, ale Inter zůstává nadále u balónu.
67'
Škriniar hlavičkoval k bližší tyči, Meret vyrazil míč do zámezí.
66'
Antenucci naběhl zezadu do Valera, jeho tým bude čelit přímému kopu.
65'
Ofsajd zastavuje domácí tým.
64'
Velká skrumáž před bránou Interu, míč létal z jedné strany na druhou, ale cestu za záda Handanoviče si nenašel, gólman Interu nemusel vůbec zasahovat.
63'
Domácí si dlouho přihrávali, když už chtěl jeden z hráčů konečně zakončit, o míč přišel.
61'
Hosté využili špatně rozehrávky domácího celku, vyrazili ve třech do protiútoku proti třem protihráčům, Cancelo však místo přihrávky volil střelu a minul vzdálenější tyč.
60'
Hra je přerušena, na trávníku leží hráč Spalu.
58'
Stejný hráč o chvíli později v obrovské šanci selhal, když zcela sám před brankářem mířil pod horní tyč, avšak Meret výtečně zasáhl a balón vytěsnil.
58'
Vecino vyrazil do brejku, ale čistým způsobem jej odzbrojil jeden z protihráčů.
57'
Domácí přenesli hru ke svému brankáři.
55'
Viviani střílel z dálky na druhé straně, míč tečoval jeden z hráčů Interu do zámezí.
53'
Hodně nepřesný přízemní pokus z dálky končí vedle pravé tyče domácí brány.
52'
Několikrát tečovaný míč končí u Mereta, jenž rozehrává na krátko.
48'
Inter Milán právě vstřelil branku!
FRANCESCO VICARI se snažil letící míč odvrátit do bezpečí, ale tečoval jej tak nešťastně, že zamířil ke vzdálenější tyči, za záda bezmocého Mereta, který se po míči jen ohlédl.
48'
Souhra na jeden dotek v podání Interu byla odvrácena za postranní čáru.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Éder.
46'
Hosté zatím roli favorita příliš nepotvrzují, k vidění byla snad jedna pořádná šance, jinak toho směrem dopředu moc nepředvedli, to domácí Handanoviče neohrozili prakticky vůbec. Přinese tento duel aspoň jeden gól?
45+3'
45+3'
Po následné skrumáži pálil jeden z hráčů Interu pouze do protihráče.
45+2'
Ještě jedna standardka pro hostující tým.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
V závěru první půle ještě dobrá příležitost pro Icardiho, který se do míče však netrefil ideálně a zamířil vedle vzdálenější tyče.
42'
Meret vyboxoval míč do bezpečí, poté se chtěl do míče opřít Perišić, ale nedokázal jej zasáhnout.
41'
Rohový kop pro Inter.
41'
Trochu přísně posouzený faul domácího hráče, hosté rozehrají od středové lajny.
38'
Lazzari to zkusil velice dobře z dálky, mířil ale pouze do míst, kde stál připravený Handanovič, který tak musel poprvé zasáhnout, když balón schoval do náruče.
36'
Candreva obešel několik protihráčů a dostával se ke střele, kousek před pokutovým územím upadl k zemi, avšak rozhodčí stál hodně blízko a celý incident posoudil jako čistý.
34'
Hra se zklidnila, u míče jsou převážně domácí, ovšem ti se do útoku příliš neženou.
31'
Perišić z voleje mířil vedle vzdálenější tyče, Meret mohl zůstat v klidu.
29'
Příliš prudkou přihrávku nemohl Cancelo dostihnout, míč končí mimo hrací plochu.
27'
Milánský celek dostal protivníka pod tlak, ale Mereta neohrozil, ten nakonec sebral letící míč do rukavic a uklidnil hru.
25'
D´Ambrosio nepřesně centroval, míč letí za soupeřovu bránu.
23'
Candreva se rozčiluje zřejmě oprávněně, že rozhodčí nenařídil rohový kop ve prospěch jeho mužstva, jako poslední se balónu dotkl hráč Spalu.
23'
Hosté uklidili míč do rukou svého gólmana a uklidnili hru, kdy se dostávali pod menší tlak soupeře.
22'
Mattiello se trochu proletěl vzduchem v pokutovém území soupeře, faul se ale nepíská.
20'
Po rozehrání se do šance dostal Grassi, který si vyskočil na Antenucciho centrovaný míč, hlavičkoval však pouze nad bránu.
18'
Kurtić inkasoval nepříjemný šlapák od D´Ambrosia, následně zůstává ležet na trávníku a zvedat se mu nechce. Jsou povolána nosítka, hříšník karetní trest nevidí.
15'
Po faulu se hráči Interu musí stáhnout, Perišić ještě diskutuje s arbitrem, ale není mu to nic platné.
15'
Hosté se na chvíli usadili před bránou, soupeř míč odkopl do bezpečí.
14'
Candreva ve velké šanci neuspěl, když jeho přízemní ránu z pravé strany vyrazil Meret.
13'
Hodně nepřesný centr proletěl pokutovým územím Interu a skončil mimo hrací plochu.
12'
Míč končí až u jejich brankáře, takže to hráči Spalu musí zkusit od začátku.
11'
Roh rozehraje domácí mančaft.
9'
Inter se dožadoval rohového kopu, ovšem hlavní arbitr nařizuje odkop od brány.
7'
Cancelo špatně odcentroval, míč končí znovu u Mereta.
5'
Nepřesná přihrávka hostů končí v zámezí, rozehrávat bude Meret.
3'
Meret vyběhl až k hranici pokutového území, aby byl u míče jako první.
1'
Schiattarella to hned zkoušel z dálky, avšak přestřelil bránu.
1'

Spal: Meret – Cionek, Vicari, Felipe – Lazzari (C), Schiattarella, Viviani, Grassi, Mattiello – Kurtić – Antenucci.
Náhradníci: A. Gomis, Marchegiani – Cremonesi, Väisänen, Salamon, F. Costa, Dramé, Everton Bilher, Bonazzoli, Floccari, Vitale, Paloschi.

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Vecino, Valero – Candreva, Brozović, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Ranocchia, Santon, Dalbert, Nagatomo, Gagliardini, Rafinha, Karamoh, Éder, Pinamonti.

Rozhodčí: P. Giacomelli – S. Liberti, C. Rocca.
Poslední vzájemný zápas

Zatím jediný vzájemný duel se odehrál 10. září loňského roku a z výhry 2:0 se radoval milánský celek.
Inter Milán

Hosté čekají na ligovou výhru už pět zápasů, kvůli čemuž jim uteklo čelo tabulky. Nyní se nachází na čtvrté pozici, poslední, které zajišťuje účast v Lize mistrů, o tři body za třetím Laziem, ovšem jen dva body před AS Řím. Mimo svůj stadion si z deseti klání připsali pět výher a čtyři remízy, prohráli pouze jednou, 0:1 v Sassuolu, vstřelili čtrnáct gólů a o polovinu méně jich inkasovali. S osmnácti přesnými zásahy vede tabulku střelců Argentinec Mauro Icardi, v tabulce celé ligy mu náleží druhá příčka, o dva góly za vedoucím Ciro Immobilem z Lazia.
Spal

Domácím patří osmnáctá pozice, první sestupová, na nejbližší Crotone ztrácí dva body. Na svém trávníku se jim nedaří dle představ, z deseti utkání vybojovali deset bodů za dvě výhry a čtyři remízy, vstřelili čtrnáct gólů a o pět víc jich inkasovali, naposledy utrpěli debakl 2:5 s Laziem. Nejlepším střelcem je se šesti góly Ital Mirco Antenucci.
Dobrý den, prvním dnešním duelem nejvyšší italské fotbalové ligy bude souboj sestupem ohroženého Spalu s favorizovaným Interem Milán, kterému se však v posledních zápasech příliš nedaří. Kdo se bude radovat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62