Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Inter Milán - 8. dubna 2018   12:30

Torino
36' Ljajić (De Silvestri)
1:0
(1:0)
Torino
Sirigu – N'Koulou, Burdisso, Moretti – De Silvestri, Baselli (80. Acquah), Obi (88. Valdifiori), Ansaldi, Ljajić – Belotti (C), Falqué (73. Edera).
Tagliavento – Meli, Vuoto
Stadio Olimpico (Turín)
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio (87. Ranocchia) – Brozović, Gagliardini – Candreva (59. Rafinha), Valero (68. Karamoh), Perišić – Icardi (C).

Hotovo! Turínu stačil jeden povedený brejk zakončený v prvním poločase Ljajičem do prázdné branky. Inter byl ve valné části zápasu lepším týmem. Zejména poslední půl hodinu svého soupeře mačkal, ale nemá ani bod. Jednou pomohla domácím i při křižné střele pravá tyč. Zajímavou šanci si sám před brankářem vypracoval i Perišič. Jenže nestačilo to. Milánští si prohrát rozhodně nezasloužili a Turín uhrál tenhle duel tím, že se postavil v jedenácti okolo vlastního vápna.
90+5'
90+4'
Sirigu se vrhl pro míč ze svého pohledu v levé části vápna a poté svým výkopem nenašel Ederu, nýbrž hlavu Cancela.
90+4'
De Silvestri nakopl míč na pravé straně co nejdál od vlastní branky, resp. až k Handanovičovi.
90+3'
Ranocchia nebyl puštěn k zakončení z vápna a následný centr zleva chyitl do koše Sirigu.
90+3'
Ederův centr zleva, ale Handanovič nebyl donucen k zákroku. Pokračuje tak rozehrávkou Škriniar.
90+2'
Rafinha přihrával zprava na střed. A posléze přišel centr z levé strany do ohně, následně hrací předmět minul pravý dolní roh branky.
90+1'
Rafinha a zřejmě Gagliardini se pořádně zlobí. Hra je přerušena, protože na trávníku leží Edera a navíc se bude muset Inter bránit.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90'
Turín rozehrával svojí standardní situaci nakrátko, vzápětí nepropadl v souboji jeden na jednoho De Silvestri. I tak hlavní rozhodčí ukazuje, že od vlastní branky bude vykopávat Handanovič.
90'
Belotti si na pravé straně kryl míč proti Mirandovi. Posléze se zapojil do obrany také Brozovič a počínal si celkem důrazně. Bude se však nadále hrát proti Interu.
89'
Perišič na pravé straně neprošel přes Morettiho a svého protihráče poté nohou podrazil.
89'
Edera s Ljajičem na levé straně polovinu hostů krátce pošetřili čas a vzápětí rozehrává Cancelo.
88'
Centr na přední tyč, to nebylo prakticky žádné nebezpečí pro domácí celek a navíc díky Ederovi vhazuje Turín z levé strany z vlastní poloviny, míč si vzal Ansaldi.
88'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Mirko Valdifiori.
87'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Andrea Ranocchia.
87'
Karamoh pálil z osy hřiště směrem pod horní tyč, ale Sirigu lízl prsty balón, takže pouze roh zprava pro Inter.
86'
Miranda a Gagliardini posunul míč na polovinu soupeře. Až Perišičův centr zleva dopadl do pravé části vápna k jednomu z domácích fotbalistů.
85'
Po nahrávce Brozoviče netrefil Candreva na pravé straně nohou míč při centru čistě a Sirigu tak stále drží čisté konto.
85'
Škriniar nahrával na pravou stranu Cancelovi, jehož centr na střed vápna byl hlavou bránícího fotbalisty uklizen mimo šestnáctku.
84'
Acquah a De Silvestri a také Obi kombinovali na polovině hrací plochy. Až zprava vypálil jeden z domácích hráčů doprostřed branky, kde byly rukavice Handanoviče.
84'
Další roh zprava pro Inter to nebude a Perišičovi se to vůbec nelíbí, od vlastní branky by měl vykopávat Sirigu.
83'
Cancelův centr zprava do vápna, ale tam byl uhlídaný Icardi a nikdo z hostů nevystřelil.
83'
Po centru na zadní tyč poslal míč mimo šestnáctku hlavou Acquah. Následný další centr Perišiče zleva byl sražený.
82'
Roh pro hosty zprava.
82'
Po ztrátě Edery odvrátil centr zleva do bezpečí ve vápně svojí nohou Burdisso a Interu se čas na srovnání krátí.
81'
Stejně tak Karamoh zprava a navíc je poté s míčem na noze na polovině hřiště Belotti.
81'
Cancelo se chopil rozehrávky. Následně Perišičův centr zleva neohrozil domácího brankáře.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Afriyie Acquah.
79'
Po centru zleva šel do souboje s brankářem Karamoh a následně zůstává hostující hráč ležet ve vápně protivníka.
78'
Po souboji Belottiho s někým z hostů se pokračuje dál, s míčem se potkal na polovině hřiště Rafinha a poté Gagliardini.
78'
Cancelo a Rafinha vymysleli pas do pravé části vápna, ale tam kraloval rukama Sirigu.
77'
Karamoh podrazil po levé straně útočícího Ederu a následný centr z křídla patřil k těm přetaženým.
77'
Ljajič nahrával patou na levou stranu Ansaldimu, jehož centr byl zablokovaný, ale Turín je díky Ederovi stále na balónu.
76'
Je to Acquah, kdo se připravuje na domácí lavičce a vypadá to, že se za pár chvil podívá na hrací plochu.
76'
Baselli kulhá je odváděn mimo hrací plochu, Turín by měl nějakou dobu hrát o desíti.
75'
Baselliho chytají zřejmě u vlastního vápna křeče, a tak je hra hlavním rozhodčím přerušena.
75'
Rafinha přihrával na pravou stranu, ale domácí zakročili proti centru Karamoha na zadní tyč.
74'
Baselli se lobem na pravé straně zbavil zřejmě Brozoviče, ale poté byl ubráněný blízko vápna Interu nabíhající Ljajič.
74'
Karamoh upadl na pravé straně, ale útok hostů trvá díky Rafinhovi.
73'
Brozovič a Handanovič rozehrávali hostující akci. Ruku k dílu přiložil také ještě jeden hráč Interu.
73'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Simone Edera.
72'
Inter si tak dlouhou nahrával okolo vápna soupeře až získal další roh zprava.
71'
Karamoh svedl na pravé straně souboj s Ansaldim a je nařízen roh pro hosty.
71'
Sirigu nakopl míč pouze na prsa Mirandy a hosté poté pokračovali ve svém útoku Rafinhou na polovině hřiště.
70'
Štěstí pro domácí. Míč při rohu zprava propadl do levé části vápna a jeden z hostů napálil křížem vzdálenější tyč svojí střelou směrem do dolní rohu branky.
70'
Karamoh chtěl srovnat z pravé části vápna, ale jeden z domácích hráčů ve skluzu dopravil balón na roh.
69'
Karamoh v závěru rychlého brejku po pravé straně centroval přes Morettiho do vápna, kde zažehnal nebezpečí bránící fotbalista svojí nohou.
69'
Další standardní situace rozehraná pravačkou Ljajiče. Míč byl umístěn k zadní tyči, kde hrací předmět vyboxoval mimo vápno Handanovič.
68'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Yann Karamoh.
67'
Cancelo vhazoval zprava a i díky Rafinhovi putoval balón do pravé části vápna, kde byl zcela neobsazený Perišič, jenže sám před brankářem si prvním dotekem ukopl míč do rukavic gólmana.
67'
Sirigu našel výkopem na levé straně na polovině hřiště pouze Gagliardiniho a ten si posléze stihl vyměnit míč s Valerem.
66'
Křižný míč přistál na levé straně u Valera. Posléze se přesunul na nohu Rafinhy, který s Brozovičem kombinoval až D´Ambrosio svojí střelou výrazně minul tři tyče.
65'
Rychlá souhra domácích, takže De Silvestri mohl útočit po pravé straně po nahrávce Obiho. Následný centr na střed vápna chytil do rukavic Handanovič.
64'
Míč na dlouhou tyč a Miranda už mířil křížem do levé části branky, jenže N´Koulou nohou ze vzduchu poslal míč na poslední chvíli do bezpečí.
64'
Roh pro Inter zleva.
63'
Mirandy ukopl nohou míč před obličejem Belottiho a hosté tak můžou tvořit hru na soupeřově polovině Cancelem na pravé straně proti Ansaldimu.
62'
Baselli si na pravé straně obhodil na vlastní polovině míč kolem Perišiče, ale poté si pomohl čistě tělem Gagliardini proti domácímu fotbalistovi.
62'
Brozovič si vyměnil míč se spoluhráčem až Cancelo zklidnil hru na pravé straně a vsadil na jistotu.
61'
Belotti držený na levé straně na polovině hřiště, takže Obi rozehrál nakrátko s Morettim.
61'
Centr Cancela zprava do vápna, ale tam zasáhl hlavou bránící fotbalista a poté byl Miranda s míčem na levé straně již mimo hřiště.
60'
Zřejmě za řeči vyfasoval žlutou kartu Baselli (Turín).
60'
Několik odrazů až Belotti fauloval Cancela.
59'
Protože Obi hrál rukou, tak budou hosté kopat standardku zprava.
59'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Rafinha.
57'
Rychlý kontr domácích a moc nechybělo! Ansaldi a Ljajič zatopili hostům po levé straně až míč z vápna od kopačky Ljajiče minul těsně střelou z velkého vápna vzdálenější dolní roh branky.
56'
Cancelo, Škriniar a Brozovič si při rozehrávce zahráli bago proti Belottimu. Poté jsme viděli míč až na hranu domácího vápna, kde se Icardi neprosadil a marně se dožadoval faulu na vlastní osobu.
56'
Vše v pořádku a Inter tak vrací míč soupeři.
55'
Belotti leží na hrací ploše po souboji s Mirandou ve vápně Interu a hrát se tak chvíli nebude.
55'
Ljajič to zase zkusil přes jednoho hráče ve zdi zleva na střed vápna a De Silvestri zády k brance špičkou kopačky zakončoval do levé ruky Handanoviče.
54'
Belotti byl při útoku po levé straně (zase) faulovaný, tentokráte nohou Škrinara a Handanovič je tak pod tlakem.
54'
Ansaldi poslal na levé straně na zteč Baselliho, ale tomu vypíchal míč na polovině hřiště Brozovič.
53'
Belotti reagoval zákrokem hlavou na přední tyči, jenže Obi pod tlakem Cancela poté posunul míč nohou na další roh zleva.
52'
Cancelo připravil zprava na polovině hřiště o míč Ansaldiho. Právě Asaldi poté poslal balón při centru z druhé strany na roh po pravé ruce brankáře domácích.
51'
Ljajičova pravačka letěla zleva na přední tyč a vyskakující De Silvestri hlavičkoval nad branku.
51'
Belotti faulovaný na levé straně u rohového praporku a míč si před standardní situací postavil Ljajič.
50'
Cancelo nalil svojí chybou Ansaldimu a poté se hnal Falqué na levé straně do útoku, zatím však mají domácí pouze aut.
49'
Cancelo neodcentroval zprava, protože před něj šikovně nastavil tělo Ansaldi. Následoval křižný míč na pravé křídlo, kde dohraný Belotti na polovině hřiště, podle rozhodčího si počínal však Miranda čistě.
49'
Nepřesný nákop křížem na levou stranu, kde byl Perišič. De Silvestri pouze kontroval balón směřující do zámezí a domácí budou u vlastního vápna vhazovat.
48'
Ljajič ležel na hrací ploše, ale hlavní rozhodčí nezapískal proti Interu. Hostující akci po levé straně tak řídí Valero.
48'
Škriniar s Cancelem kooperovali na pravé straně až hosté nepřesně nahrávali na polovinu hřiště. Balón je tak v držení Ansaldiho.
47'
Handanovič musel hrát a kombinovat s Mirandou a Škriniarem až se hra přesunula krátce při hostující akci na pravou stranu.
47'
Při domácí akci po pravé straně viděl a také odmával pomezní rozhodčí ofsajd.
46'
Spolupráce Gagliardiniho a Valera na levé straně nepřinesla zakončení na domácí branku.
46'
Inter rozehrál výkopem z poloviny hřiště druhý poločas.
46'
Po prvním poločase vede Turín 1:0, když rychlý brejk zakončil na zadní tyči do prázdné branky Ljajič. Avšak více ze hry měl Inter. Střelecky aktivní byl především Candreva, ale Sirigu lapil odhadem tři jeho střely zprava na druhou tyč. Milánští po většinu prvního dějství tvořili hru a starali se o zábavu. Soupeř udeřil prakticky ze své jediné větší šance.
45+2'
45+1'
Gagliardini (Inter) fauloval na domácí polovině Belottiho a ještě si vykoledoval žlutou kartu.
45+1'
Po nahrávce Valera poslal míč do vápna zprava svým centrem Cancelo, avšak domácí obrana si dala na přední tyči pozor na Icardiho.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje.
45'
D´Ambrosio se dotkl míče na levé straně, stejně tak Gagliardini. Až byl centr Cancela z druhé strany zablokovaný zřejmě Ansaldim.
45'
Po autu De Silvestriho z pravé strany poloviny domácích si ten samý hráč tu samou činnost ještě zopakuje.
44'
Po centru na krátkou tyč pouze sledoval Sirigu dění na hrací ploše a vzápětí jsme zaregistrovali domácí chybu na polovině hřiště.
44'
Perišič centroval zleva levačkou, ale Icardi střílel mimo branku, míč však tečoval někdo z domácích hráčů na roh po pravé ruce vlastního brankáře.
43'
Ljajič přihrával přes Mirandu do pravé části vápna a Falqué zakončoval do vzdálenějšího dolního rohu branky. Domácí gól však nebyl uznaný pro ofsajd.
42'
Sirigu vykopával a k zemi šel Belotti, o faul se ovšem nejednalo, a tak může rozehrávat Škriniar.
41'
Icardi byl volný při centru zprava na delší tyči, kde jej nepohlídal N´Koulou, jenže hostující kapitán netrefil balón levačkou čistě a míč poté o zem spadl do náruče domácího brankáře.
41'
Valerův centr zprava byl hlavou na přední tyči poslán mimo domácí šestnáctku, na míči i tak nadále Inter.
40'
Brozovič s Gagliardinim a Valerem začali akci, která skončila ztrátou v pravé části velkého vápna.
40'
Belotti nefauloval při svém výskoku Mirandu, ale míč ztratil pod tlakem protihráče na středu Falqué.
39'
Belotti chtěl útočit po pravé straně, ale nemohl, protože jej Brozovič (INM) podrazil za cenu žluté karty.
38'
Icardi presoval proti Burdissovi. A z toho mohl vytěžit zakončení zleva Perišič. Nestalo se.
38'
Gagliardini nesouhlasí s výrokem hlavního rozhodčího, Obi byl podle muže s píšťalkou faulovaný.
36'
FC Turín právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že Belotti přijde o míč na středu vinou vracejícího se Perišiče, ale nakonec se štěstím dostal míč do pravé části vápna k Ansaldimu. Ten přes Škrinara a D´Ambrosia oslovil na druhé tyči svého spoluhráče ADEMA LJAJIČE, jenž z druhé vlny po zemi zakončoval víceméně do prázdné branky.
35'
Obi poslal míč na levé straně hlavou mimo hřiště a to znamená, že vhazovat bude celkem blízko vápna soupeře Cancelo.
35'
De Silvestri vhodil míč z pravé části vlastní poloviny pod sebe a následně měl míč na své noze ve velkém vápně Sirigu, domácí brankář se nikam nehnal.
34'
Po nahrávce Icardiho ze středu vypálil Candreva pravačkou zprava na zadní tyč a zase jsme byli svědky zákroku domácího brankáře rukama.
33'
Miranda hrál zprava v souboji s Belottim podle rozhodčího čistě, domácí kapitán byl však podle svého názoru faulovaný na polovině hrací plochy.
33'
Candreva chtěl přihrávkou na levou stranu zrychlit hru. Perišičův centr přes N´Kouloua pouze proletěl domácím vápnem.
32'
Candreva a Icardi zahájili útok. Posléze Cancelo obešel na pravé straně Ljajiče.
32'
Dlouhý míč do pravé části vápna a Belotti dlouhou nohou střílel před Škriniarem vedle bližší tyče.
31'
Kolem Cancela směřovala nahrávka jednoho z domácích hráčů, Turín pak pokračoval nepřesným krosem na pravou stranu na De Silvestriho. Vhazuje tak D´Ambrosio.
30'
Roh zprava byl rozehraný nakrátko a Candreva kousek za vápnem střílel z pravé strany na delší tyč, Sirigu vytasil prvotřídní zákrok rukama.
29'
Byl to opět Candreva, kdo po souboji s Ansaldim ležel na hrací ploše, ale tentokráte nebylo nutné ošetření.
29'
Perišič si dobře kryl míč na levé straně a k němu se přidali také Candreva a Brozovič. Až jsme sledovali obranný zákrok hlavou ve velkém vápně v podání De Silvestriho.
28'
Brozovič oslovil nákopem na hraně osy vápna Icardiho, ale ten měl proti sobě dva hráče, takže nezakončil.
28'
Valero naservíroval míč na levou stranu na D´Ambrosia, jehož centr na první tyč byl přečtený nohou bránícího fotbalisty.
27'
Valero nabral dobrou rychlost na levé straně, ale bránící N´Koulou byl proti přesné nahrávce na křídlo, kam si stoupl Perišič.
26'
Škriniar zablokoval domácí střelu, jenže díky Ljajičovi a Obimu se hraje stále blízko hostujícího vápna na levé straně.
26'
N´Koulou nahrával na pravou stranu, ale jeho spoluhráč se dotkl míče již mimo hrací plochu. Aut pro hosty z vlastní poloviny.
25'
Valero přihrával z první Icardimu. Ten roztáhl hru napravou stranu ke Candrevovi. Posléze jsme viděli centr do ohně, kde však hlavou zasáhl bránící domácí fotbalista.
25'
Nákop do pravé části vápna z pohledu domácích, ale tam byl De Silvestri o něco později než ruce Handanoviče.
24'
Perišič nohou nefauloval Belottiho, posléze si však pomohl Valero na polovině hřiště proti Basellimu v rozporu s fotbalovými pravidly.
23'
Candreva vzal standardní situaci na sebe na středu a míč letěl z jeho pravačky po tvrdé střele nad branku.
22'
Po nahrávce Perišiče získal na středu Valero faul na vlastní osobu, o což se zasloužil Obi.
21'
Baselli a Morettim uklidili míč do bezpečí a poté (možná) Brozovič podrazil Belottiho, avšak hraje se dál.
21'
Belotti (TUI) se diví, ale za faul v hlavičkovém souboji dostává žlutou kartu.
20'
Roh zahraný do levé části vápna nebyl vůbec špatný a Perišič vystoupal nad bránícího Morettiho a hlavou lízl horní tyč.
19'
Candreva zkoušel centr zprava na krátkou tyč na Icardiho, ale je z toho pouze roh.
19'
Po spolupráci Valera a Brozoviče se dostal k míči na pravé straně Cancelo a posouval jej až k Mirandovi.
18'
Valero vyslal do brejku na levé straně Icardiho, ten okolo bránícího Burdissa nahrával křížem na druhou stranu a Candrevova tvrdá střela na první tyč byla vyražena rukama brankáře.
18'
Po chybě Cancela na postu pravého beka byl k vidění ofsajd domácích.
17'
Ljajič si narazil míč na ose hřiště se spoluhráčem a poté vypálil nad břevno.
16'
Vysoká noha Škriniara blízko vlastní šestnáctky a bude se tak hrát proti Interu k rozezlení slovenského beka.
16'
De Silvestri unikal po pravé straně a po nahrávce na střed nakonec nezakončil Belotti.
15'
Inter vrátil míč sportovně Turínu a opět se hraje.
15'
Candreva si nechal ošetřit levý kotník, je na nohou a určitě se do hry vrátí. Momentálně bude však Inter bojovat o desíti.
14'
Candreva zůstává ležet na hrací ploše a bude muset být ošetřený.
14'
Po chybě Candrevy zapojili domácí do své rozehrávky i gólmana, ale následovala chyba na polovině hřiště na pravé straně.
13'
Icardi zůstal osamocený v pravé části velkého vápna a jeho zakončení z voleje pravou nohou bylo napáleno do levé ruky brankáře. Skvělý Sirigu!
12'
Icardi si seběhl na centr zprava na první tyč a po souboji hostujícího kapitána s N´Koulouem se bude kopat roh.
12'
N´Koulou nasměroval svojí přihrávku zprava na střed a tam také domácí akce skončila, vhazuje Inter D´Ambrosiem.
11'
Brozovič a Valero spolupracovali na polovině hřiště. Načež centroval zprava Cancelo. Sirigu vyrazil míč nešikovně před sebe, ale z levé části vápna mířil Perišič do rukou domácího brankáře.
10'
Aktivní hostující presink Cancelem a Icardim, takže na polovině hřiště je míč na noze Škriniara.
9'
Falqué posunul špičkou kopačky míč ze středu na levou stranu. První centr Ansaldiho byl odvrácen, na druhý balón nedosáhl na dlouhé tyči ve skluzu Falqué.
8'
Škriniar si stáhl míč pro sebe. Inter poté využil na pravé straně zřejmě Cancela. Ten však chyboval pasem, jenž zachytil Moretti.
8'
N´Koulou měl na pravé straně proti sobě Valera, i tak posléze sklepl Belotti míč pro spoluhráče, zatím však Handanovič nezasahoval.
7'
Miranda (INM) zajel tvrdým skluzem na polovině hřiště do Baselliho a sudí vytáhl zcela právem žlutou kartu.
6'
Při hostujícím útoku po pravé straně vybojoval Inter roh po levé ruce brankáře domácích.
6'
Miranda a D´Ambrosio měli celkem problémy s rozehrávkou až spoluhráčům na levé straně vlastní poloviny pomohl Valero a hosté tak zůstávají na míči.
5'
Sirigu si zahrál nohama a našel na pravé straně De Silvestriho, kterého ovšem o míč obral čistě zezadu Perišič.
4'
Na druhé straně si Sirigu připsal snadný zákrok rukama uprostřed své branky proti zakončení ze střední vzdálenosti.
4'
Střela Baselliho pravačkou z osy hřiště byla umístěna vysoko nad branku.
3'
D´Ambrosio dobře přečetl nákop domácího brankáře na levé straně. Belotti tak může napadat rozehrávajícího Mirandu.
3'
D´Ambrosio, Cancelo a Miranda vzali rozehrávku až Inter odevzdal na pravé straně míč soupeři, na hrací předmět nemohl dosáhnout pokrytý Valero.
2'
Falqué nahrával ze středu nepřesně na levou stranu zřejmě Ljajičovi a hosté vhazují z vlastní poloviny.
1'
N´Koulou odehrál míč pod sebe k brankáři. Sirigu nakopl míč na polovinu hrací plochy, kde se k balonu dostal Inter.
1'
Miranda a Cancelo rozehrávali a vsadili celkem na trpělivost, Belotti však dobře presoval a získal míč.
1'
Turín měl výkop zápasu proti Interu, který dnes oblékl bílé dresy.
1'

Turín FC: Sirigu – N'Koulou, Burdisso, Moretti – De Silvestri, Baselli, Obi, Ansaldi, Ljajić – Belotti, Falqué.
Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Molinaro, Bonifazi, Acquah, Valdifiori, A. Barreca, Edera, Berenguer.

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Brozović, Gagliardini – Candreva, Valero, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Rafinha, Ranocchia, Karamoh, Éder, Santon, Dalbert, Pinamonti.

Rozhodčí: Tagliavento – Meli, Vuoto.
Turín FC sází na v letošní sezoně devítigólového Itala Belottiho. Brankářskou jedničkou je poté Sirigu, který odchytal všech třicet ligových duelů. Dříve oblékal dres PSG. Z pole můžeme zmínit Molinara, jehož bývalým zaměstnavatelem byl Juventus.

Co se týče absencí, tak je jisté, že dnes do hry nezasáhne Kolumbijec Rincon pro žluté karty. Aktuálně je Turín na desátém místě v tabulce Serie A. Na poháry, resp. šesté AC ztrácí devět bodů. Jeho nejlepším střelcem je Španěl Falqué, autor dvanácti gólů.
Inter Milán je momentálně v ligové tabulce na čtvrtém místě a drží tak poslední místo pro přímý postup do Ligy mistrů. Nasbíral v třiceti odehraných duelech na své konto celkem devětapadesát bodů. V týdnu remizoval v derby s AC 0:0. Svět obletěly především spálené tutovky Icardiho. Před osmi dny poté v lize porazil Inter na svém hřišti Veronu, která bojuje o přežití v Serii A 3:0.

Nejlepším střelcem domácího mužstva je již zmiňovaný kapitán Icardi, který se prosadil čtyřiadvacetkrát. Co se týče slovenské fotbalové stopy, tak se vám určitě vybaví stoper Škriniar. Slovenský obránce by se mohl objevit v základní sestavě.
Nominace Turína na zápas:
Ichazo, Sirigu, Milinkovič-Savič, Ansaldi, Barreca, Bonifazi, Burdisso, De Silvestri, Molinaro, Moretti, N´Koulou, Acquah, Baselli, Obi, Valdifiori, Belotti, Berenguer, Edera, Falqué, Ljajič.
Nominace Interu na zápas:
Handanovič, Padelli, Berni, Lisandro López, Cancelo, Ranocchia, Santon, Miranda, Dalbert, D´Ambrosio, Škriniar, Gagliardini, Rafinha, Valero, Brozovič, Icardi, Karamoh, Eder, Perišič, Candreva, Pinamonti.
Vzájemné zápasy
INT – TUR 1:1
TUR – INT 2:2
INT - TUR 2:1
INT – TUR 1:2
TUR – INT 0:1
Hezké odpoledne, vítejte u textové reportáže z utkání 31. kola italské Serie A. My se zaměříme textovou podobou na utkání Turín FC – Inter Milán. Začínáme ve 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62