Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Sassuolo - 27. srpna 2017   18:00

Torino
44' Belotti (De Silvestri) • 84' Ljajić (Falqué) • 88' Obi (Belotti)
3:0
(1:0)
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Moretti, A. Barreca – Rincón (81. Acquah), Obi – Falqué (85. Zappacosta), Ljajić, Berenguer (71. Edera) – Belotti (C).
Mazzoleni – Tonolini, Gori
Stadio Olimpico Grande Torino
Sassuolo
Consigli – Lirola, Cannavaro, Acerbi, Gazzola (65. Adjapong) – Missiroli (63. Ragusa), Magnanelli (C) (75. Sensi), Duncan – D. Berardi, Falcinelli, Politano.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:4.
Střely mimo: 7:10.
Rohy: 5:10.
Ofsajdy: 0:2.
Fauly: 13:15.
Je konec. Domácí byli ve třetí části velmi aktivní a za svoji snahu byli odměněni dalšími dvěma góly. Po zaváhání obrany hostí nejprve skóroval do takřka prázdné brány Adem Ljajić. Chvíli po něm využil Belottiho dobré práce Joel Obi, který zakončil přesně. Turín tak vítězí rozdílem tří branek a Sassuolo odjíždí bez bodů. Nutno říct, že domácí byli po většinu zápasu lepším týmem.
90+6'
90+5'
Domácí už hrají ve veliké pohodě a pokoušejí se ještě o další branku.
90+4'
Acquah se hnal k brance tak důrazně, až s sebou vzal jednoho ze soupeřů a sudí přerušuje kvůli faulu.
90+3'
Ze strany hostí je k vidění veliká frustrace. Nyní je tu další faul Sassuola.
90+1'
Joel Obi si vysloužil žlutou kartu za šlapák na Acerbiho.
90+1'
Je nastaveno šest minut.
88'
FC Turín právě vstřelil branku!
Ještě jeden gól pro Turín! Kapitán Belotti se nádherně uvolnil do vápna a ještě předložil míč JOELU OBIMU, který trefil odkrytý kout branky!
87'
Falcinelliho střela z otočky se jen pomalu došourala k Siriguovi, který neměl těžkou práci.
85'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Davide Zappacosta.
84'
Domácí přidávají druhý zásah! Po Duncanově špatné zpětné přihrávce se dostal k míči Falqué, který utíkal osamocen vstříc Consiglimu a ještě předložil před odkrytou bránu ADEMU LJAJIĆOVI, jenž už měl snadnou práci!
84'
Ljajić vysoko přestřelil nejen zeď, ale i branku Sassuola. S touto pozicí šlo určitě naložit lépe.
83'
Po faulu na Falquého se nabízí Turínu výborná pozice pro standardní situaci!
82'
Domácí se opět dožadují odpískání ruky v pokutovém území. Rozhodčí je ale opět v klidu.
81'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Afriyie Acquah.
80'
Ragusa si přitáhl soupeře za dres a je odměněn žlutou kartou.
78'
Falcinelli byl zády k brance tísněn několika soupeři, a tak zkusil nůžky. Míč ale neměl potřebnou razanci a Sirigu jej bez problému chytil.
77'
Barreca zablokoval centr a daroval soupeři rohový kop.
76'
Na hřišti to začíná jiskřit. Belotti s Ljajićem se nyní pustili do křížku se dvojicí soupeřů.
75'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Stefano Sensi.
72'
Simone Edera se mohl pouze po několika vteřinách na trávníku zapsat mezi střelce! Střídající fotbalista proběhl mezi dvěma bránícími hráči až do pokutového území, ale následně nedokázal trefit branku!
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Simone Edera.
69'
Belotti se zpoza postranní čáry vrací na trávník, ale i nadále se drží za břicho.
68'
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Andrea Belotti a nevypadá to s ním vůbec dobře.
67'
De Silvestri zatím výborně využívá své výšky a odvrací z pokutového území jeden centr za druhým.
65'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Marcello Gazzola, přichází Claud Adjapong.
65'
Přihrávka do běhu byla příliš dlouhá, a tak ji Belotti nemohl stihnout.
63'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Antonino Ragusa.
62'
To bylo od Duncana hodně naivní. Hostující hráč v podstatě jen napálil míč do soupeře.
62'
Politano se snažil najít prostor pro střelu, ale i tak mu do jeho pokusu sáhl jeden z domácích.
59'
Cannavaro byl při obranném zákroku zasažen míčem do ruky a domácí se dožadovali pokutového kopu! Rozhodčí se ale poradil s videem a myšlenku penalty rezolutně odmítl.
56'
Ljajić si z levé strany seběhl do pokutového území a mezi nohami posledního bránícího hráče vypálil. Consigli byl ale dobře postavený a vykopl balón do bezpečí.
55'
Sirigu měl problémy. Nenápadný centr z levé strany totiž zamířil k pravé tyči jeho branky a domácí brankář musel na zem, aby zasáhl.
53'
Rincónova prudká rána prolétla těsně vedle vzdálenější tyče! To volalo po druhé brance!
52'
Ljajić vypálil před hranicí pokutového území a Consigli se musel vrhnout k tyči, aby vytěsnil míč mimo.
51'
Divím se, že teď neviděl hostující kapitán žlutou kartu. Magnanelli totiž zahrál hodně nebezpečně vysokou nohou a nakopl Obiho do ramene.
50'
To nebyla vůbec špatná možnost! Centrovaný míč totiž zasáhl před brankou jeden z hostí a balón zamířil jen těsně nad turínskou branku.
49'
Domácím se nabízela dobrá možnost k protiútoku, tu ale přerušuje hvizd rozhodčího. Těsně předtím byl totiž faulovaný hostující kapitán Magnanelli.
48'
Domácí mají ve druhé půli zatím veliké problémy v defenzivě. Hosté působí daleko živěji a svým pohybem dělají Turínu problémy.
46'
Rozeběhnutý N'Koulou si vykoledoval faul, a hra je tedy přerušena.
46'
Druhá půle odstartovala a domácí se ženou ihned vpřed.
46'
První poločas je minulostí. Už to vypadalo, že se v něm branky nedočkáme, ale pak udeřil domácí kapitán Andrea Belotti, který se prosadil nůžkami. Jinak byli v první části poločasu aktivnější právě turínští fotbalisté, kteří si vypracovali několik šancí, ale nikdy se nedostali k zakončení. Přibližně od třicáté minuty pak přebrali iniciativu hosté, kteří si vytvořili tlak a několikrát rozehrávali od rohového praporku, ale Sirigua vážněji neohrozili.
Druhý poločas začne přibližně v 19:07.
45+3'
45+3'
Hosté se vydali do rychlého protiútoku a málem z toho bylo vyrovnání! Do Duncanovy rány se ale obětavě vrhl bránící Rincón.
45+2'
Nakonec je ale domácí kapitán na nohou a jde do šestnáctky na rohový kop svého týmu.
45+2'
Belotti nyní schytal ve skluzu kopačkou do boku a nevypadá zrovna v pořádku.
45+1'
Sudí nastavil dvě minuty nad rámec základních pětačtyřiceti.
44'
Tak přece jen jsme se v první půli dočkali gólu! A jakého! Lorenzo De Silvestri se rozeběhl po pravé straně a odcentroval na vzdálenější tyč, kde se pověsil do vzduchu ANDREA BELOTTI, který nůžkami otevírá skóre dnešního zápasu!
42'
Rincón zkusil na druhé straně střelu z podobné oblasti jako před chvílí Berardi, ale míč mu vůbec nesedl a skončil bez problémů jen u nejbližšího obránce.
42'
Další dalekonosná střela v podání Berardiho jen vysoko přelétla branku Turína.
40'
Berenguer schytal v souboji s Duncanem nepříjemně loktem do obličeje. Po krátkém ošetření ale vypadá v pořádku.
39'
Berardi se toho nebojí a i dál to zkouší přibližně z hranice pokutového území. Tentokrát skončil míč bezpečně v Siriguových rukavicích.
38'
Turínští se po nějaké době prokombinovali znovu až do pokutového území soupeře, jenže tam o míč přišli.
36'
De Silvestri se dopustil chyby, které málem litoval. Odkop se mu totiž vůbec nepovedl, a tak se míč dostal v šestnáctce k Falcinellimu. Hostující útočník ale míč nezpracoval dobře a N'Koulou poté odkopl daleko do pole.
35'
Hosté to znovu zkusili z hranice šestnáctky, ale míč znovu jen zasáhl nejblíže stojícího soupeře.
34'
Po delší době se dostávají k míči také domácí, kteří můžou trochu uklidnit hru a případně také zaútočit.
31'
Magnanelli zkusil střelu z podobné pozice a míč prolétl jen asi metr nad brankou domácích.
31'
Po rohovém kopu se míč dostal postupně až k Berardimu, který zkusil střelu ze střední vzdálenosti, ale zasáhl jen blok bránících hráčů na hranici pokutového území.
30'
Hosté přidali na obrátkách a v posledních minutách drží soupeře pod tlakem. Nyní rozehrají další rohový kop.
28'
Po rohovém kopu zkoušel jeden z hostujících hráčů zakončit u vzdálenější tyče nůžkami, ale tento manévr mu nevyšel. Je z toho ale další roh Sassuola.
27'
Berenguer dosáhl nataženou kopačkou na centrovaný balón, který tečoval, ale Consigli si situaci pohlídal a zasáhl.
26'
Proti prudkému centru z levé strany se vrhl Consigli, který vyboxoval do bezpečí. Tuto situaci přitom vyhodnotil hostující gólman výborně, na druhé tyči byl úplně volný soupeř.
25'
Belotti postupoval s míčem pokutovým územím a když už nevěděl, co udělat, otočil se a vypálil. Balón ale prolétl jen asi metr vedle bližší tyčky.
24'
Hned dvojice domácích hráčů si sbíhala na vzdálenější tyči, ale ani jeden z nich nedokázal na míč dosáhnout!
23'
Po levé straně pronikajícího hráče zastavil faulem Missiroli. Tomu nyní domlouvá sudí Mazzoleni.
21'
De Silvestri zasáhl centrovaný balón za svými zády a od jeho kopačky se míč odrazil jen vysoko nad bránu hostí.
20'
Téměř hokejový bodyček teď uštědřil Politano Falquému a domácím se nabízí přímý volný kop ze zajímavé pozice.
19'
Na druhé straně si pohlídala centr z levé strany defenziva Sassuola.
17'
Míč zamířil až za hranici pokutového území, odkud vypálil nepříliš prudce Gazzola, jehož střelu bez problémů zablokovali domácí.
16'
A tentokrát se musel mít N'Koulou na pozoru před dotírajícím Duncanem. Je z toho další roh pro Sassuolo.
15'
Míč zamířil od praporku rovnou do největšího závaru před bránou, ale odtamtud jej odpálil hráči domácího celku.
15'
Acerbiho centr odvrátil N'Koulou a hosté budou zahrávat rohový kop.
13'
Dnes velmi aktivní De Silvestri nyní předvedl i své defenzivní umění, když odvrátil centr směřující před Siriguovu bránu.
11'
Belotti se natahoval po dlouhém centru, ale míč nakonec skončil až v zámezí a Consigli bude v klidu vykopávat.
11'
Rincón odevzdal míč jen za cenu faulu. Toho se dopustil Duncan, a domácí tak zůstanou v držení balonu.
10'
Tentokrát ale De Silvestri centr hodně přetáhl, a připravil tak svůj tým o výhodnou pozici.
8'
De Silvestri zapracoval výborně v pokutovém území soupeře a vybojoval míč pro svůj tým. Hned nato navíc domácí obránce odcentroval a hned několik nohou se natahovalo po letícím míči. Balón ale opět nikdo z Turínských nezasáhl.
7'
Nyní stáhl Berardi k zemi Ljajiće a sudí mu musí důrazně domlouvat.
7'
Berardi zpracoval míč před hranicí pokutového území a rozhodl se pro střelu. Ta ale zasáhla jen nejblíže stojícího bránícího hráče.
6'
Hra se po divokých úvodních minutách poněkud uklidnila a u středové čáry míč kontrolují domácí fotbalisté.
5'
Na vzdálenější tyči vyskočil domácí kapitán Belotti, ale ještě před ním zasáhla obrana hostí. Následuje další rohový kop domácích.
4'
Domácí vytěžili ze své aktivity rohový kop.
3'
Domácí mohli jít do vedení! De Silvestri se silově prosadil až do pokutového území, čímž založil útok svého týmu a následně předložil míč na pravou stranu Falquému. Ten poslal před bránu přízemní centr, jenže nikdo z Turínských se nedostal ke střele, přestože vzápětí se míč vrátil do šestnáctky ještě z druhé strany!
2'
A další dlouhý balón směřoval k brance domácích. Nákop byl ale přetažený, a tak utíkal Falcinelli za míčem marně.
2'
Hráči Sassuola se dostali dlouhým nákopem až před pokutové území, ale tam byla obranná hradba Turína. Hosté se tedy dál nedostali.