Serie A - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Inter Milán - 6. května 2018   12:30

0:4
(0:3)
Inter Milán
13' Ranocchia  (Brozović) • 44' Rafinha   • 45+1' Icardi  (Brozović) • 71' Valero
Udinese
Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir – Widmer, Balić, Behrami (73. Jankto), Fofana, Adnan – de Paul (51. Barák), Lasagna (79. Perica).
Mazzoleni – Giallatini, Costanzo
Dacia Arena, Udine
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, Dalbert (69. Santon) – Valero, Brozović – Candreva (79. Karamoh), Rafinha (83. Éder), Perišić – Icardi.
D. Padelli, Berni – Lisandro López, Karamoh, Santon, Éder, Pinamonti.

To by bylo z mé strany všechno. Já vám děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního dne a u dalšího fotbalu zase na počtenou.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:7.
Je dobojováno, milánský Inter si odváží z Udine všechny tři body za vysokou výhru 4:0. Jak se toto veliké vítězství urodilo? Všechno začal ve 13. minutě Andrea Ranocchia, který si skvěle naběhnul na rohový kop a jako první se zapsal do střelecké listiny. Inter poté přežil několik zajímavých šancích domácího Lasagny, který dnes neodehrál povedené utkání. Dva góly přišly až v samotném závěru prvního poločasu, kdy se nejprve trefil Rafinha a o dvě minuty později i kapitán Mauro Icardi. Na začátku druhé půle si Fofana došlápnul na Perišić a po kontrole VAR viděl červenou kartu. Tímto vyloučením ztratil zápas takové nadšení a utkání se už poměrně dohrávalo. Poslední brankovou tečku v zápase si připsal v 71. minutě Borja Valero, který ustanovil výsledek na 4:0 pro Inter.
90+1'
90'
Začala nám poslední minutu základní hrací doby. Rozhodčí nám za malý moment ukáže počet nastavených minut.
89'
Ivan Perišić byl v souboji příliš dotěrný a navíc si pomohl faulem. Rozhodčí neváhal mu tento prohřešek odpískat.
88'
Další hostující akce končí v rukavicích Bizzarriho, který s odkopem neváhá. Udine se snaží o vstřelení čestné branky.
87'
V hlavní roli opět Yann Karamoh, který tváří tvář brankáři Udine neuspěl. Tento mladičký útočník napálil míč do horní tyčky domácí branky.
86'
Albano Bizzarri musel odkopávat od své branky a výborně takhle založil akcisvého týmu, která končí ziskem dalšího rohu ve prospěch Udine.
85'
Rohový kop nepřinesl nic zvláštního pro Handanoviče, nýbrž pro domácí obrana, která se musela rychle vrátit. Karamoh ovšem nevyužil otevřenou obranu domácích.
84'
K exekuci přímého kopu se postavil Jens Stryger Larsen, ten jen vybojoval rohový kop.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rafinha, přichází Éder.
83'
Další faul na Pericu na hranici pokutového území už rozhodčí odpískal. Tohle bude zajímavá standardní situace pro domácí celek.
82'
Stipe Perica spadnul v pokutovém území, ale svému pádu dost přidal. Ani tohle na pokutový kop stačit nebude.
81'
Jsme v poslední desetiminutovce základní hrací doby dnešního zápasu. Inter je čím dál více k zisku tří bodů za dnešní vítězství.
80'
Samir Handanovič dnes nemá moc práce, ale když už nějaká šance příjde, tak předvede výborný zákrok. Jako například teď proti centru z pravé strany.
79'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Stipe Perica.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Yann Karamoh.
78'
Jakub Jankto si na polovině hřiště dopustil nedovoleného zákroku, který byl vzápětí odpískán. Podle opakovaných záběru to rozhodčí odpískal správně.
77'
Inter i nadále zůstává na míči a kombinuje. Navíc se tento tým snaží nastěhovat všechny své hráče na polovinu svého soupeře.
76'
To byl velmi kvalitní signál na hranici vápna, který ovšem domácí obrana dokázala přečíst. Danilo se s míčem nepáral a odklidil ho do zámezí.
75'
První rohový kop nic zvláštního nepřinesl. Uvidíme, co nám ukáže ten druhý, který rozehraje opět Ivan Perišić.
74'
Ivan Perišić to opět zkoušel na zadní tyč, tentokrát z levé strany. Ohrožení branky to zatím nebylo, ale Inter má k dispozici rohový kop.
73'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Jakub Jankto.
72'
Technický pokus baráka skončil těsně nad hostující brankou. Velká škoda pro tento domácí tým, který se i přes svou nevýhodu tlačí do zakončení.
71'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Zřejmě jsem to zakřiknul, protože Inter přidává svůj čtvrtý gól v tomto zápase. Perišić neměl komu přihrát, proto volil střelu na zadní tyč. Jeho střela byla zblokována k BORJOVI VALEROVI, který svou šancí nepohrdnul – 0:4.
70'
Dvacet minut do konce základní hrací doby, Inter stále vede na hřišti Udine o tři branky. Navíc domácí tým hraje skoro od začátku poločasu o hráče méně.
69'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Davide Santon.
69'
Centr Aliho Adnana byl hrubě nepovedený, jelikož míč z jeho kopačky doletěl pouze za postranní čáru.
68'
Inter kombinací na jeden dotek překonává domácí napadání, které je vysunutého až u jejich pokutového území.
66'
Udine i přes svou nevýhodu v počtu hráčů se snaží o vstřelení branky, ale hostující obrana dnes hraje opravdu parádně.
65'
Míč je převážně v posledních minutách uprostřed hřiště, ani jeden tým neriskuje a radši volí přihrávky zpět.
63'
Samir má po jednom souboj problém. Po chvilce, kdy to vypadalo na ošetření, tak bude moci pokračovat. Ovšem rozhodčí ho vykazuje za čáru.
62'
Inter se dokázal nastěhovat na polovinu soupeře se všemi desíti hráči v poli. To je úplně k ničemu, když jejich nákopy dobře čte domácí obrana.
61'
Fotbal není takový jako prvním poločase, proto se musí fanoušci bavit po svém. Ti domácí se baví mezi sebou, nacož fanoušci Interu hlasitě zpívají své chorály.
60'
Rychlá kombinace Interu končí nepřesnou přihrávkou až u domácího brankáře, který své spoluhráče žene na útočnou polovinu.
59'
Antonín Barák patří po svém příchodu na hrací plochu k těm lepším hráčům. Český hráč je aktivní, nabízí se spoluhráčům a dokáže přejít v souboji jeden na jednoho.
58'
Druhý poločas se zatím nese v poklidném tempu. Inter hraje co potřebuje a Udine je skrze Lasagnu v ofenzivní části hřiště bezzubé.
57'
Udinese sice hraje o jednoho hráče méně, ale i přes všechno dokáže držet míč na svých kopačkách a bezchybně kombinovat.
56'
Opět to byl domácí Lasagna, který se neprotlačil přes Dalberta, kterého ještě dokázal poslat na trávník. Tohle byl jednoznačně útočný faul.
55'
Antonín Barák si svou kličkou nepřišel na Borju Valera, který míč odehrál za postranní čáru. To znamená aut pro domácí celek.
54'
Na řadě jsou hosté z Milána, kteří svou kombinaci nikde výrazně neženou. Jejich přihrávky jsou krátké a hlavně přesné.
53'
Kevin Lasagna byl opět ve střelecké šanci, ale ani tento projektil neskončil v hostující brance.
52'
Inter zatím ve druhém poločase nehraje takový fotbal jako v tom prvním. Zdá se, že jejich vedení jim přímo vyhovuje.
51'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Antonín Barák.
51'
Toto vyloučení kazí trenérovi domácích plány na možný a hlavně překvapivý obrat. Navíc chystá střídání, u lajny je připraven Antonín Barák.
50'
V akci bylo poprvé video, které ukázalo nedovolený zákrok Fofany na Perišić. Rozhodčí se tedy poté rozhodnul udělit červenou kartu.
49'
Červenou kartu dostává Seko Fofana (Udinese Calcio).
49'
Ivan Perišić zůstal po jednom souboji na trávníku a vyžádal si lékařské ošetření, rozhodčí tedy musí přerušit hru.
48'
Další akce už nebyla takhle úspěšná. Míč se dokutálel do zámezí, což znamená odkop Handanoviče od jeho branky.
47'
Domácí tým vlétnul do druhého poločasu jako uragán. V první šanci byl opět Lasagna, který z otočky málem orazítkoval vzdálenější tyč.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13:35.
První poločas nám přinesl tři branky a všechny padly do té domácí. Nejprve se ve 13. minutě trefil Andrea Ranocchia. Poté se nic zásadního nedělo, až do světlých okamžiku domácího Lasagny, který své tutovky nedokázal proměnit. Druhé branky jsme se dočkali minutu před koncem základní hrací doby, kdy vedení svého celku zvýšil Rafinha. Tečku za prvním poločasem učinil krásnou inviduální akcí Mauro Icardi. Inter tedy plní roli favorita a v Udine vede po poločase 3:0
45+2'
45+1'
Milánský tým nemá v prvním poločase dost a ještě přidává další, tentokrát je to gól do šatny. Brozović oslovil svou přihrávkou MAURA ICARDIHO, který se dostal do vápna a pohotovou střelou opět na přední tyč překonal domácího brankáře Bizzarriho – 0:3. Asistence: Marcelo Brozović.
45+1'
Rozhodčí nastavil v prvním poločase pouze minutu nad rámec základní hrací doby.
45'
Udinese se snaží o vstřelení kontaktní branky, ale jejich rohové kopy nejsou vůbec hostující obraně nebezpečné.
44'
Hosté zvyšují své vedení těsně před koncem dovršení základní hrací doby prvního poločasu. Rychlý kontr po pravé straně zakončil pohotovou střelou na přední tyč šikovný RAFINHA. Opravdu pohledná akce z dílny milánského Interu – 0:2. Bez asistence.
44'
Borja Valero byl faulován, vzápětí rychle rozehrál, jenže do ofsajdu. Antonio Candreva mu ovšem za jeho nápad děkuje.
43'
Velmi těsný ofsajd odpískal rozhodčí, který překazil slibně se rozvíjející se šanci domácího celku. Opakované záběry ukazovaly správný verdikt rozhodčího.
42'
Antonio Candreva nemůže být se svou střelou spokojen, protože neohrozil domácího brankáře. V ohrožení se mohli cítit diváci, kteří sedí za touto brankou.
41'
Albano Bizzarri si připsal velmi důležitý zákrok proti této střele, kterou musel vyrazit na rohový kop. Inter zůstává na dostřel domácí branky.
40'
Valon Behrami může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Domácí obrana musí být opět na pozoru, Inter bude rozehrávat standardní situaci.
39'
Ivan Perišić se před pokutovým územím dostal ke střele, kterou poslal do míst, kde byl připraven domácí brankář Bizzarri.
38'
První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Hra se pomalu uklidnila a vyrovnala. Inter ovšem stále vede o jeden gól.
37'
Mohlo být vyrovnáno, ale Kevin Lasagna si vylámal zuby na skvělém Handanovičovi. Tohle byl opravdu spektakulární zákrok.
36'
Silvan Widmer si v pokutovém území naskočil na hlavičku, ale tu nedokázal poslat za záda hostujícího brankáře.
35'
Na trávníku se začínají množit fauly. Rozhodčí ještě bude mít v závěru poločasu dost práce.
34'
Žlutou kartu dostává Danilo (Udinese Calcio).
33'
Domácí obrana podcenila tento rohový kop a přetažený míč pustila na zadní tyč, kde byl João Cancelo. Ten z voleje pálil vedle.
32'
Borja Valero dostal z hranici vápna nabito na střelu, která byla poté zablokována do zámezí. Inter bude rozehrávat další rohový kop.
31'
Kevin Lasagna se pustil do souboje se Škriniarem, který sice na něj sáhnul, ale na penaltu v prospěch Udine to nestačilo. Hra pokračuje dál, u míče je Inter.
30'
Máme za sebou dalších patnáct minut tohoto utkání. Inter i nadále od 13. minuty vede nad svým sokem z Udine 1:0.
29'
Inter se opět dostává k míče a bude se s ním snažit diktovat tempo hry. Jenže jejich první akce po delší době skončila v rukavicích Bizzarriho.
28'
Tento rohový kop byl z kategorie horších, protože přetažený centr de Paula skončil v zámezí. Samir Handanovič tedy bude od své branky odkopávat.
27'
Kevin Lasagna si při zpracování posunul míč dost před sebe a měl štěstí, že vůbec pro Udine vybojoval rohový kop.
26'
Inter se na malý moment zatáhnul ke vlastnímu vápna a bude čekat na vhodné protiútoky do otevřené obrany domácích.
25'
Udine začíná vystrkovat růžky na útočné polovině. To se líbí domácím fanouškům, kteří jejich snahu odměňují potleskem.
24'
Rychlý protiútok hostů se nepodařil, domácí obrana se dokázala rychle vrátit a tuto akci čistě zastavit.
23'
Po faulu na de Paula měli domácí k dispozici standardní situaci, jenže ta nevyšla podle představ. K odraženému míči se dostal Fofana, který opět přestřelil.
22'
Hra opět pokračuje, domácí hráč míří za postranní čáru, kde bude jeho ošetření pokračovat. Udine tedy hraje o jednoho hráče méně.
21'
Hra je přerušena, jelikož Ali Adnan potřebuje ošetření. Zřejmě při svém obranném zákroku dostal direkt do hlavy.
20'
Rafinha kroutil míč na přední tyč, kde si nabíhal Mauro Icardi. Ještě před ním uklidil na rohový kop jeden z domácích obránců.
19'
Inter bude mít k dispozici další standardní situaci ve svůj prospěch. K exekuci se staví Rafinha.
18'
Pomalu se přesuneme do druhé části prvního poločasu. Uvidíme, jestli fotbal zůstane i nadále tak kvalitní, jako v té části první.
17'
Další nebezpečná šance z dílny Interu Milán. Nejprve Mauro Icardi běžel sám na brankáře domácích a neuspěl. Míč se poté dostal k Rafinhovi, který neumístil míč do prázdné branky. Stav zůstává i nadále stejný.
16'
Borja Valero byl proti přesile, ale i přes všechnu tuto nevýhodu získal pro svůj tým rohový kop.
15'
Máme za sebou úvodních patnáct minut tohoto utkání. Inter zatím plní roli favorita, když v Dacii Aréně vede na domácím týmem 1:0.
14'
Seko Fofana byl ve slibné šanci, ale jeho střela neměla potřebné parametry, aby zapadnula do hostující branky.
13'
Hostující tým měl k dispozici rohový kop, který se podařil nadmíru skvěle. Centr na přední tyč si našel ANDREA RANOCCHIA, který svou hlavou na zadní tyč otevřel brankový účet tohoto utkání. Inter se tedy ve 13. minutě ujímá vedení – 0:1. Asistence: Marcelo Brozović.
13'
Borja Valero oslovil svou přihrávkou Maura Icardiho, který si zády k brance zpracoval a míč a z otočky vypálil. Jeho střela mířila do prostoru, kde stál domácí brankář.
12'
Centr na Rodriga de Paula nevyšel. Ještě před ním se objevil slovenský obránce Milan Škriniar, který tento centr odvrátil do bezpečí.
11'
Udine je opět na míči na vlastní polovině a volí poklidnou rozehrávku po zemi. Až samotný Samir zvolil nákop k milánskému vápnu.
10'
Inter zvyšuje obrátky na domácí polovině a je pouze otázku času, kdy nějaký míč zapadne za Bizzarriho záda.
9'
João Cancelo se ocitnul na trávníku po zákroku jednoho z domácích hráčů. Rozhodčí neváhal a odpískal další faul domácích.
8'
Zápas nám zatím nabízí velmi pohledný fotbal, kterému ovšem chybí branky. Snad se jich dočkáme, co nejdřív.
7'
Velmi dobře rozehraná standardní situace na zadní tyč, kde byl úplně volný hostující hráč, který hlavičkoval do branky. Na poslední chvíli se na brankové čáře objevil Danilo, který míč odklidil.
6'
Rafinha se na pravé straně pokoušel dostat svůj centr do vápna, ale to se nepovedlo. Milánští nemusí zoufat, protože budou mít standardní situaci.
5'
Tentokrát Inter vysunul napadání domácí rozehrávky a slaví zisk míče uprostřed hřiště. Navíc byl domácím odpískán faul.
4'
Udinese je na míči a volí spíše opatrnou rozehrávku od vlastních obránců. Fanouškům se tento styl nelíbí a začínají pískat.
3'
Antonio Candreva hledal na malém vápně naběhnutého Maura Icardiho, ale ještě před ním skvěle zasáhnul obránce Danilo.
2'
Jejich útočná akce si ještě musí počkat, jelikož Udinese vysunulo své napadání vysoko na hostující polovinu.
1'
Hráči Interu měli k dispozici úvodní výkop dnešního utkání. Milánský tým se tedy pokusí o první útočnou akci.
1'
Jako každý zápas v italské lize, tak i tento začne s mírným zpožděním.

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo (C), Samir – Widmer, Balić, Behrami, Fofana, Adnan – de Paul, Lasagna.
Náhradníci: Scuffet, Borsellini – F. Zampano, Ingelsson, Jankto, Nuytinck, Perica, Maxi López, Pontisso, Hallfredsson, Barák, Gi. Pezzella.

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Ranocchia, Dalbert – Valero, Brozović – Candreva, Rafinha, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Karamoh, Santon, Éder, Pinamonti.

Rozhodčí: Mazzoleni – Giallatini, Costanzo.
Inter Milán
Naopak hosté jsou v úplně odlišné situaci, protože tento tým se stále drží v TOP5 této ligy. Inter je momentálně na pátém místě se ziskem 66 bodů. Na čtvrté Lazio, které drží poslední vstupenku do LM ztrácí 4 body, naopak na šestého městského rivala má náskok dva body. Jak je jiné postavení, tak i forma je poněkud odlišna než u domácích. Inter dokázal z posledních pěti zápasů nasbírat 7 bodů. V minulém kole se na domácím trávníku utkali s Juventusem. Zápas to byl nádherný, ale také musí zmínit červenou kartu u domácích, která přišla už v patnácté minuty. Inter hrál s Juventusem vyrovnanou partii a o bod přišel v samotném závěru, kdy se trefil Higuaín.

Udinese Calcio
Tento tým odehrál povedený podzim, ale poté přišel nějaký nepochopitelný zlom a propad v tabulce. Udinese je momentálně 14. místě se ziskem 34 bodů a s celkovým skóre 46:59. Calcio navíc v lize nevyhrálo už 13 kol, poslední výhra se datuje k 28. lednu. Totiž v poslední lednovém kole si tento klub poradil na hřišti Janova hubenou výhrou 1:0. Už minulý víkend byli blízko výhře proti Beneventu, ale o ní přišli v samém závěru gólem Sagny z 90. minuty.

Benevento – Udinese 3:3
Udinese – Crotone 1:2
Neapol – Udinese 4:2
Cagliari – Udinese 2:1
Udinese – Lazio 1:2
Hezký den, nedělní program 36. kola italské Serie A začne v Udine, kde místní výběr přivítá na svém hřišti výběr Interu Milán. Favoritem tohoto utkání je dozajista milánský celek, který je v tabulce o devět míst výš. Zápasem Vás provede Jan Mládek, který Vám zároveň přeje příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62