Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Neapol - 26. listopadu 2017   15:00

0:1
(0:1)
Neapol
33' Jorginho
Udinese
Scuffet – Widmer, Danilo (C), Angella (83. Bajić), Samir – Adnan, Fofana (75. Jankto), Balić, Barák, de Paul – Perica (60. Lasagna).
Marco di Bello
Stadio Friuli
Neapol
Reina – Hysaj, Chiricheş, Koulibaly, Ch. Maggio – Hamšík (C) (83. Rog), Jorginho (70. Diawara), Allan – Callejón, L. Insigne (78. P. Zieliński), D. Mertens.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:5.
Udinese nakonec podlehlo Neapoli 0:1. Zápas nepřinesl příliš kvalitní podívanou a šancí bylo pomálu. Jedinou branku utkání vstřelil Jorginho, který dorazil vlastní penaltu. Na druhé straně třikrát zajímavě vystřelil Barák, Reina ho však ve dvou pokusech vychytal a jednou český středopolař mířil nad.
90+3'
90+3'
Tak ještě přece jen poslední šance pro Udine! Barák vystřelil prudce zpoza vápna, ale Reina i tentokrát lapil.
90+1'
V poslední desetiminutovce se Udine dostalo dopředu minimálně a na zvrácení nepříznivého stavu má už jen zhruba 150 vteřin.
90'
Základní hrací doba bude nastavena o tři minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Silvan Widmer (Udinese Calcio).
85'
Vypadá to, že Neapol nechce dopustit žádné drama a kontroluje konec zápasu.
83'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Marko Rog.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Gabriele Angella, přichází Riad Bajić.
81'
Neapol otupila útočení soupeře rohovým kopem.
78'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Piotr Zieliński.
77'
Antonín Barák si znovu udělal prostor a zakončoval. Tato střela mu však sedla méně a skončila hodně mimo.
75'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Jakub Jankto.
74'
Callejón mohl zdvojnásobit vedení svého týmu, dobře trefený volej ovšem napálil přesně do rukavic Scuffeta.
73'
Udinese se pokouší útočit, veškeré pokusy však končí v předfinální fázi.
71'
Žlutou kartu dostává Rodrigo de Paul (Udinese Calcio).
70'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Amadou Diawara.
68'
Barák teď předvedl nejhezčí moment Udinese v zápase, když natáhl z pětadvaceti metrů a provětral připraveného Reinu.
65'
Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Udinese Calcio).
63'
Následný protiútok čerstvý Lasagna nevyužil kvůli ofsajdu.
62'
Dobře vypadající akci zastavil zákrok Widmera ve vápně.
60'
Neapol v posledních minutách trochu polevila, Udinese ale do ničeho nepouští.
60'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stipe Perica, přichází Kevin Lasagna.
55'
Do slibné příležitosti se dostával Perica, na poslední chvíli byl však při střele zakřižován a pomalá střela došla Reinovi do náručí.
53'
Neaktivitu Udinese se pokusil vylepšit dalekonosnou střelou Samir. Bohužel pro černobílé jeho pokus směřoval až na tribunu.
49'
Pěkná akce a následný tlak Neapole skončil zblokovanými pokusy Mertense a Hamšíka.
46'
Poměrně vyrovnané utkání bez větších šancí zatím vyznívá lépe pro hosty, které poslal do vedení vlastní doraženou penaltou Jorginho.
45+1'
45+1'
Perica udeřil loktem Chirichese a po právu uviděl žlutou kartu.
42'
Po obdrženém gólu je Udine trochu opařené a Neapol v poklidu kombinuje.
39'
Rychlou akci na druhé straně rozjel Chriches, na jejím konci ovšem Alan zakončil vysoko nad.
38'
Barák vyslal pěkným pasem po lajně Pericu, který však nacentroval hodně mizerně a u míče bude opět Neapol.
33'
Neapol právě vstřelila branku!
Scuffet sice penaltu chytil, ale míč se odrazil přímo k JORGINHOVI, který druhou šancí už nepohrdl.
33'
Jorginho (SSC Neapol) neproměňuje pokutový kop.
31'
Maggio spadl ve vápně a Neapol bude zahrávat pokutový kop!
27'
Žlutou kartu dostává Jorginho (SSC Neapol).
26'
Danilo zakončil až moc klopenou hlavičkou na to, aby ohrozil Reinu.
26'
Roh se bude opakovat z druhé strany.
25'
Dvě rychlé akce hned za sebou. Nejdříve Koulibaly skvěle vybojoval míč a následně ho Insigne ztratil a na druhé straně pak Barák nastartoval De Paula, který vybojoval roh.
23'
Dries Mertens trefil jen zeď.
21'
Hodně šikovný manévr předvedl Martens před vápnem. Danilo ho zastavil nedovoleně a uviděl žlutou kartu. Navíc nás čeká zajímavý přímý kop.
19'
Po dobře rozehrané standardní situaci se k zakončení dostal Stipe Perica, hlavou ovšem bránu netrefil.
18'
Proběhl silnější pětiminutovka domácích, nepodařilo se jim však nic vytěžit. Střela De Paula šla vysoko nad.
16'
Tentokrát se Antonínu Barákovi centr slabší nohou nepovedl a Neapol neměla žádný problém s odvrácením míče.
13'
Barák se dostával před Maggia, nakonec vybojoval jen autové vhazování po odvráceném centru.
11'
Rohový kop byl odvrácen, ale přišla další ztráta a ta znamená další roh a další tlak pro Neapol.
11'
Hamšík vymýšlel finální přihrávku, na poslední chvíli zakročil Adnan.
9'
Atmosféra je zatím vynikající, domácí fandové hlasitě podporují svůj tým.
8'
Po sérii odrazů nás čeká první rohový kop utkání. Zahraje ho Neapol.
7'
Úvod zápasu je dost opatrný, moc toho zatím divákům týmy nenabídly.
3'
Na druhé straně se odražený míč dostal k Fofanovi. Ten si šikovně poradil se zpracováním, ale pak mířil několik metrů vedle Reinovy branky.
2'
Do prvního zakončení se po pohledné akci dostal hostující kapitán Marek Hamšík, jeho zakončení však chyběla razance.
1'
Motivace Udine je dnes dvojnásobná, trenéra Delneriho totiž po prohře s Cagliari v minulém kole vystřídal Massimo Oddo, někdejší italský fotbalista a vítěz Mistrovství světa v roce 2006.

Udinese Calcio: Scuffet – Widmer, Danilo (C), Angella, Samir – Adnan, Fofana, Balić, Barák, de Paul – Perica.
Náhradníci: Borsellini – Bajić, Bochniewicz, Ingelsson, Jankto, Stryger Larsen, Lasagna, Maxi López, Nuytinck, Gi. Pezzella, Pontisso, Matos.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Chiricheş, Koulibaly, Ch. Maggio – Hamšík (C), Jorginho, Allan – Callejón, L. Insigne, D. Mertens.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Albiol, Diawara, Leandrinho, Giaccherini, Nikola Maksimović, Ounas, Rog, Rui, P. Zieliński..
Udinese Calcio

Zatímco Neapol hraje o titul, Udinese má úplně jiné starosti a to záchranářské. Domácí celek se krčí na čtrnácté příčce, když získal dvanáct bodů. Calcio je pouhé tři body od sestupových míst, a tak v následujícím průběhu sezóny musí hodně zabrat. Výsledky Udinese jsou jako na houpačce a také výkony jsou hodně nevyrovnané. Nejlepším střelcem týmu je Rodrigo De Paul, jenž dostal míč za brankovou čáru třikrát.

Udinese – Cagliari 0:1
Udinese – Atalanta 2:1
Sassuolo – Udinese 0:1
SSC Neapol

Neapol je aspirantem na titul, který získal pětatřicet bodů a patří ji druhá příčka. Hostující celek v letošní sezóně ještě nepoznal hořkost porážky a pouze dvakrát remizoval. V případě vítězství se SSC posune opět na vedoucí příčku Serie A. Neapol výborně brání, což dokazuje také devět inkasovaných branek, což je v celé soutěži nejméně. Nejlepším střelcem týmu Dries Mertens, který se prosadil už desetkrát.

Neapol – Šachtar 3:0 (Liga Mistrů)
Neapol – AC Milán 2:1
Chievo – Neapol 0:0
Vítám vás u čtrnáctého kola italské nejvyšší soutěže, v němž se představí Udinese Calcio a SSC Neapol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62