Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Sassuolo - 18. dubna 2018   20:45

0:1
(0:1)
Sassuolo
38' Lemos
Verona
Nícolas – Rômulo (C), Vuković, A. Ferrari, Souprayen – Valoti, Danzi, F. Zuculini (54. Matos) – Cerci (70. Petković), Fares, Verde (65. Lee Seung-woo).
Guida – Carbone, Di Fiore
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Sassuolo
Consigli – Lemos, Acerbi, Peluso – Adjapong, L. Mazzitelli, Magnanelli (C), Duncan, Rogério (88. Dell'Orco) – D. Berardi (72. Ragusa), Politano (86. Babacar).

To bude z mé strany všechno. Já se s vámi v tuto chvíli loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u fotbalu zase někdy na počtenou.
Je dobojováno! Sassuolo si z Verony odveze všechny tři body za výhru 1:0. O jedinou branku tohoto utkání se postaral ve 38. minutě Mauricio Lemos. Hosté tedy zvládli klíčové utkání v cestě za záchranou. Na první sestupové místo mají náskok šesti bodů. Verona bude muset ještě zabrat, protože po tomto kole zůstala na předposledním místě. Na záchranu momentálně ztrácí čtyři body.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:14.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Lee Seung-woo (Hellas Verona FC).
90+3'
Další domácí akce končí za brankovou čárou. To je voda na mlýn pro Andreu Consigliho, který lehce zdržuje čas.
90+2'
Sassuolo si může pojistit svou výhru, ale jejich přihrávky v ofenzivní části hřiště jsou nepřesné.
90+1'
Domácí fanoušci opuštějí stadión s pocitem, že dnes se už nic závratného pro jejich tým nestane. To tedy ještě uvidíme.
90'
Rozhodčí dnešního zápasu prodloužil tento zápas o dalších pět minut.
89'
Pan Marco Guida nám za malý moment prozradí počet nastavených minut ve druhém poločase tohoto zápasu mezi Veronou a Sassuolem.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Cristian Dell'Orco.
87'
Alfred Duncan protáhnul domácího brankáře u jeho levé tyčky. Střela byla pěkná, ale nepřesná. Nicolas skákal bezdůvodně.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Khouma Babacar.
85'
Mohamed Fares neuspěl proti přesile a o míč přišel. Sassuolo bude mít k dispozici autového vhazování na polovině svého soupeře.
84'
Ve Veroně se opět ozývá pískot, který není směřován na domácí hráče, ale nýbrž na zdržování hostujícího celku.
83'
Bruno Petković si vyšlápnul na jediného střelce tohoto utkání Lemose, kterého šlapákem poslal na trávník. Akce domácích je tedy u konce.
82'
Hosté se v posledních minutách budou soustředit na vynikající obranu, která je zdobila v dnešním zápase.
81'
Míč je u domácího Nicolase, který se své hráče vyhání na polovinu soupeře. Tam také směřuje jeho dlouhý nákop.
80'
Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby tohoto zápasu. Sassuolo i nadále vede ve Veroně 1:0 zásluhou Lemose.
79'
Rohový kop byl zahrán na přední tyč, kde se opět k hlavičce dostal domácí hráč. Ani tento pokus neskočil v brance hostí.
78'
Bruno Petković se pověsil do vzduchu, ale nedokázal trefit hostující zařízení. Verona může vzít zavděk rohovým kopem.
77'
Hra začíná být dost kouskovaná a největší zásluhu na tom mají dozajista hráči Sassuola, kterým jim tento výsledek nadmíru stačí.
76'
Domácím hráčům byl na polovině soupeře odpískán nedovolený zákrok. Consigli vůbec s odkopem nespěchá. Tohle může být karta za zdržování hry.
75'
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
74'
Verona to opět zkouší nákopy, které nejsou i ve druhém poločase pro obranu hostí nebezpečné.
73'
Hostující Politano už předem věděl, že na tento nákop nedosáhne. Na druhou stranu svému kolegovi na dálku poděkoval.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonino Ragusa.
71'
Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).
70'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alessio Cerci, přichází Bruno Petković.
69'
Žlutou kartu dostává Jagoš Vuković (Hellas Verona FC).
68'
Na trávníku se ocitnul Rogério, který na první pohled potřeboval ošetřit. Po chvilce se rozhodnul vstanout a dál pokračovat.
67'
Domácí brankář poslal míč ze svého odkopu do zámezí. Domácí fanoušci se začínají ozývat, když celým fotbalovým stánkem se ozývá hlasitý pískot.
66'
Claud Adjapong se se svým centrem dost unáhlil. Navíc na polovině cesty byl jeho centr zablokován do zámezí.
65'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniele Verde, přichází Lee Seung-woo.
64'
Jak jsem říkal. Domácí musí útočit, proto se můžou v některých chvílích uspořádat otevřené dny v jejich obraně.
63'
Berardi se dožadoval odpískání faulu na jeho osobu. Rozhodčí Guida byl proti tomu a nechal hru hrát dále.
62'
Domácím se bude čím dál více krátit čas. Pokud by chtěli zvrátit toto utkání, tak musí vyrovnat co nejdříve.
61'
Žlutou kartu dostává Luca Mazzitelli (US Sassuolo Calcio).
61'
Úplně náhodná šance pro hosty a už to mohlo být o dvě branky. Domácí obrana úplně zapoměla na Berardiho, který ovšem v zakončení nemířil přesně mezi tři tyče.
60'
Je za námi úvodních patnáct minut druhého poločasu. Verona začala tento poločas velmi dobře, ale jejich nadšení pomalu upadá.
59'
Tohle bylo na Berardi dlouhé. Proč míč si v pohodě došel domácí brankář, který s rozehrávkou vůbec neváhal.
58'
Kolem Politana se objevila hned čtveřice obránců, kteří se pokusili vzít tomuto šikulovi míč. Nepovedlo se to ani jednomu.
57'
Druhý poločas je rozhodně co se týče rychlosti hry lepší než první část tohoto zápasu. Hellas jednoduše musí bušit do hostující obrany.
56'
Fanoušci Verony si i přes nepříznivý stav utkání užívají. To se jim musí nechat, stojí za týmem v každém případě.
55'
Verona je v tuto chvíli rozhodně lepším týmem. Jejich další akci na polovině soupeře končí hvizdem rozhodčího, který si všimnul ofsajdu.
54'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Franco Zuculini, přichází Ryder Matos.
53'
Po sérii faulů Sassuola zůstávají domácí hráči pořád na jejich polovině. Navíc domácí trenér chystá u postranní čáry oživení hry v podobě nového hráče.
52'
Hellas se z tlaku dokázal vymanit až teď. U míče jsou stále domácí, jenže v tuto chvíli jim dělá problém vysoké napadání soupeře.
51'
Tlak Sassuola nekončí. Hosté zůstávají na polovině domácích a získávají roh za rohem. Ani jeden se jim nepodaří kvalitně rozehrát.
50'
Alfred Duncan vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu. Uvidíme, jak hosté naloží s tímto rohovým kopem.
49'
Luca Mazzitelli se s míčem nepáral a vypálil. Jeho střela chyběla také přesnost, proto míč skončil vysoko nad brankou.
48'
Domenico Berardi rozkmital své rychlé nohy a pelášil na branku domácích. Jenže finální přihrávka postrádala přesnost.
47'
Domácí tým začal druhý poločas velmi aktivně. Hned po hvizdu se dokázal nastěhovat na polovinu soupeře. Co bude dál? Uvidíme.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
Rozhodčí Guida před malou chvíli ukončil první poločas, který dopadnul lépe pro Sassuolo. To od 38. minuty vede zásluhou Lemose, který potrestal hrubou chybu domácího brankáře Nicolase. Tomu po rohovém kopu vypadnul míč z rukavic a to se mu stalo osudným.
45+1'
45'
Rozhodčí dnešního zápasu se rozhodnul v prvním poločase nastavil pouze minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Domácí tým se dožadoval odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí tento nafilmovaný pokus nevzal. Hra tedy pokračuje dále.
43'
Asistent rozhodčího nejprve nařídil aut pro domácí. Jenže po chvilce změnil názor a svůj verdikt následně upravil.
42'
Tento centr do vápna Sassuola bude jenom pro rukavice hostujícího brankáře, který si v klidu dojde pro míč
41'
Hellas se konečně usadil na polovině svého soupeře, kde drží míč na svých kopačkách a vymýšlí nějaký recept na zatím bezchybnou obranu.
40'
Máme před sebou posledních pět minut základní hrací doby prvního poločasu. Na tahu je teď domácí Hellas, který musí dotahovat.
38'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
To byla velká chyba domácího brankáře, který si po rohovém kopu šel pro míč, ten mu ovšem vypadnul z rukavic. Toho využil pohotový MAURICIO LEMOS, který poslal míč do odkryté branky Verony. Sassuolo tedy ještě v prvním poločase míří do vedení – 0:1.
37'
Domácí signál z rohového kopu vyšel, ale následná střela zpoza šestnáctky už ne. Andrea Consigli bude odkopávat od své branky.
36'
Další domácí centr směřoval na zadní tyč, ale tentokrát byl v půli cesty přizvednut někým z hostujících obránců. Hellas bude rozehrávat rohovýkop.
35'
První poločas se nám pomalu, ale jistě blíží do své závěrečné části. Dočkáme se v první půli nějaké branky nebo si budeme muset počkat po přestávce?
34'
Momentálně můžeme na trávníku vidět nakopávanou z obou stran. Ani jeden tým se dnes nemá k postupné kombinaci po zemi.
33'
Po delší době si připsal zákrok i hostující brankář po střele jednoho z útočníků. Zákrok to byl ovšem velmi jednoduchý.
32'
Sassuolo se snaží o zrychlení hry, které jim stále nejde. Domácí obrana je na tento styl hry dobře připravena.
31'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
31'
Alfred Duncan se na zadní tyči zjevil úplně sám, ale domácí branku trefil svou hlavičkou pouze z boku.
30'
Už máme za sebou třicet minut čistého hracího času tohoto zápasu a na časomíře stále svítí nerozhodný výsledek.
29'
Rômulo se unáhlil se svou diagonálou, která ulétla mimo hrací plochu. To znamená, že Sassuolo bude mít k dispozici aut.
28'
Verona je v držení míče, ale k nějaké postupné kombinaci na polovinu svého dnešního soupeře se rozhodně nemá.
27'
Domenico Berardi se tomu diví, ale podle opakovaných záběru fauloval protihráče. Sassuolo je odpískán útočný faul.
26'
Na trávníku se začínají množit nepřesnosti a to na obou stranách bojiště. Ani jeden tým si neužije míče moc dlouho.
25'
Dlouho se nic zvláštního nedělo, jenže poté přišel mírný tlak hostí, který vyprodukoval dvě nebezpečné střely. Nícolas si připsal důležité zákroky a udržel stav utkání nerozhodný.
24'
Standardní situace domácích nic zajímavého nepřinesla. To platí také o rychlém protiútoku hostů.
23'
Daniele Verde utancoval svého strážce, které také dokázal nasadit jesle. Navíc byl faulován, což znamená standardní situaci pro domácí celek.
23'
Žlutou kartu dostává Alex Ferrari (Hellas Verona FC).
22'
Hostující kapitán je v úvodním poločase více na trávníku než na nohách. Rozhodčí tyto prohřešky píská, ale bez karty.
21'
Alessio Cerci dostal vynikající míč od svého kolegy z útoku, ale na poslední chvíli si jej nedokázal zpracovat. Obrovská škoda pro Hellas.
20'
Claud Adjapong zkusil štěstí se svou střelou zhruba ze třiceti metrů. Nícolas byl nucen tuto střelu vyrazit na rohový kop.
19'
Verona se zatáhnula na vlastní polovinu. Toho využili hosté, kteří se se všemi hráči natlačili na jejich polovinu.
18'
Verona to zkouší nákopy za obranu soupeře, ale ty stále nevycházejí. Jejich nákopy jsou dost čitelné.
17'
Andrea Consigli si až na druhý pokus poradil s centrovaným míčem. Tohle zřejmě podráždilo trenéra Sassuola, který lehce kroutil hlavou.
16'
Hra je zatím stále opatrná. Ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu, která by vedla k obdržené brance.
15'
Máme za sebou úvodních patnáct minut dnešního utkání. Na úvodní branku stále čekáme, ale o zajímavý fotbal není nouze.
14'
Alessio Cerci si to namířil mezi tři hráče a jak už by se dalo předpokládat, tak neuspěl. Hostující obrana si s tímto hráčem dokázala poradit.
13'
Domácí protiútok končí ziskem rohového kopu, který se nepovedl. Rozhodčí si všimnul útočného faulu ve vápně hostů.
12'
Jagoš Vuković si musel dát pozor před dotírajícím Politanem. Naštěstí pro svůj tým všechno zvládnul a konstruktivně rozehrál.
11'
Verona se snaží o trpělivou kombinaci, která ovšem je v některých chvílích nepřesná. Toho se snaží využít Sassuolo.
10'
Luca Mazzitelli moc dlouho váhal se svou střelou a když už se rozhodnul, že vystřelí, tak byl důsledně zablokován.
9'
Sassuolo prozatím diktuje tempo dnešního utkání. Uvidíme, na jak dlouho jim tato režie vydrží.
8'
Mattia Valoti si naběhnul na zadní tyč, kde nebezpečně zakončoval z voleje. Andrea Consigli si připsal důležitý zákrok.
7'
Daniele Verde se prodral kolem postranní čáry, ale při svých kličkách se s míčem dostal do zámezí. Aut pro hosty.
6'
Domácí Verona zatím hraje zaskočeným dojmem, tento tým se ještě nedokázal propracovat na hostující polovinu, kde by na chvíli udržel míč.
5'
Další útok Sassuola je zastaven odmávaným ofsajdem, který si na své bedra vzal hostující hvězda Domenico Berardi.
4'
Matteo Politano si v pokutovém území udělal prostor k jemnému lobu, který překonal brankáře. Jenže na malém vápně zasáhnul dobíhající obránce Jagoš Vuković.
3'
Francesco Magnanelli byl doslova sestřelen na polovině hřiště domácím hráčem. Je až s podivem, že se tento zákrok obešel bez karetního potrestání.
2'
Sassuolo zkusilo svou úvodní akci v zápase dlouhým nákopem. Na tento nákop si nikdo z hostujících hráčů nenaběhnul, proto míč skončil až u brankáře Nícolase.
1'

Hellas Verona FC: Nícolas – Rômulo (C), Vuković, A. Ferrari, Souprayen – Valoti, Danzi, F. Zuculini – Cerci, Fares, Verde.
Náhradníci: Silvestri, Coppola – Laner, Aarons, Lee Seung-woo, Tupta, Matos, Bearzotti, Petković, Heurtaux, Marcel Büchel, Felicioli.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lemos, Acerbi, Peluso – Adjapong, L. Mazzitelli, Magnanelli (C), Duncan, Rogério – D. Berardi, Politano.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Biondini, Matri, Pierini, Frattesi, Cassata, Babacar, Ferrini, Dell'Orco, Letschert, Ragusa.

US Sassuolo Calcio
Hosté jsou na tom o něco lépe. V tabulce jim zatím patří 15. místo se ziskem 31 bodů. Poslední forma je také o něco lepší, i když Sassuolo táhne sérii čtyř remíz v řadě. Vlastně tento tým v posledních pěti zápasech neprohrál, protože před remízou sérii si tento tým připsal vítězství. Za zmínku stojí fakt, že výhra byla v přátelském utkání přes reprezentační pauzu. Sassuolo také může prodloužit svou lichotivou bilanci tří neprohraných zápasů venku.

Poslední zápasy
Sassuolo – Benevento 2:2
AC Milán – Sassuolo 1:1
Chievo – Sassuolo 1:1
Sassuolo – Neapol 1:1
Sassuolo – Bassano 3:0 (přátelské utkání)
Hellas Verona FC
Jak jsem psal dříve, tak Hellas je na průběžném předposledním místě s celkovým ziskem 25 bodů a s propastným skóre 26:64. Z posledních pěti zápasů dokázal tento tým vyhrát pouze jednou. Dva týdny zpátky porazil právě na tomto hřišti Cagliari těsně 1:0. Hellas by ve středečním zápase mohl těžit z domácího trávníku, protože z posledních pěti domácích zápasu tři vyhrál.

Bologna – Verona 2:0
Verona – Cagliari 1:0
Benevento – Verona 3:0
Inter – Verona 3:0
Verona – Atalanta 0:5
Nejvyšší italská liga má na programu tento týden vložené 33. kolo. My se v tomto textovém přenosu přesuneme do Verony, kde místní Hellas přivítá na svém hřišti tým US Sassuolo Calcio. Sezóna se blíží ke konci a oba týmy jsou namočený do záchranářských bojů. Sassuolo je na tom o něco lépe, jelikož má na sestupové místo náskok čtyř bodů. Naopak Hellas musí bodovat v každém zápase, protože jsou předposlední se ziskem 25 bodů. Zápas to bude určitě dost zajímavý a já vás na něj srdečně zvu, buďte u toho s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62