Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Chievo - 16. září 2018   12:30

AS Řím
11' El Shaarawy (Florenzi) • 31' Cristante (Džeko)
2:2
(2:0)
Chievo
Chievo
52' Birsa   • 83' Stępiński
AS Řím
Olsen – Florenzi (C) (70. Karsdorp), Manolas, Juan Jesus, Kolarov – Lorenzo Pellegrini (70. De Rossi), N´Zonzi, Cristante – Ünder (82. Kluivert), Džeko, El Shaarawy.
Mazzoleni P. (Itálie)
Stadio Olimpico (Řím)
Chievo
Sorrentino – Tomović, Rossettini, Bani, Barba – N. Rigoni (87. Depaoli), Radovanović (C), Obi (46. P. Hetemaj) – Birsa (81. Léris), Giaccherini – Stępiński.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:14.
Překvapení je na světě! Chievo Verona uhrálo na půdě AS Řím cennou remízu 2:2! Domácí celek se dostal do vedení už v 11. minutě, kdy se prosadil Stephan El Shaarawy! Poté se hrálo spíše bojovně, ale po půlhodině hry přidal druhou branku domácích Bryan Cristante! V závěru první půle mohl svou druhou branku přidal El Shaarawy, ale brankář Stefano Sorrentino vytáhl parádní zákrok. Po změně stran se však děly věci! Krátce po přestávce dokázal snížit Valter Birsa a hosté od té doby kousali. Deset minut před koncem navíc šťastně srovnal Stepiński. AS sice v závěru tlačilo, ale další šance si Římané nevypracovali.
90+5'
90+4'
Kluivert si nabíhal na vysokou přihrávku za obranu hostujícího celku, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího, který odmával ofsajd.
90+3'
Daniele De Rossi se navíc provinil útočným faulem a hosté nasbírají další cenné vteřinky. Tohle už pro domácí celek nevypadá vůbec dobře.
90+2'
Domácí stále kombinují v blízkosti pokutového území soupeře, nicméně fotbalisté AS Řím nemohou najít cestičku do zakončení. Obrana Verony pracuje skvěle.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Domácí celek zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Na nadýchaný centr si naskočil Edin Džeko, jehož prudká hlavička prolétla vysoko nad břevnem.
89'
Edin Džeko se stáhl hluboko do hracího pole a snaží se dirigovat rozehrávku AS Řím. Před branku Chieva teď létá jeden vysoký centr za druhým.
88'
Hosté se v závěrečných minutách skvěle pohybují a nenechávají hráčům domácího celku prostor ke kombinaci. Závěr duelu ještě bude hodně zajímavý.
87'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Nicola Rigoni, přichází Fabio Depaoli.
86'
El Shaarawy dostal krásnou přihrávku do pokutového území a okamžitě vypálil z voleje. Jeho ránu však pozorný Sorrentino bez problémů vyrazil.
85'
Domácí okamžitě vrhli všechny síly do útoku a snaží se najít recept na výborně pracující obranu Verony. Probudili se také přiznivci AS Řím.
83'
Chievo právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Hostům se nakonec podařilo vyrovnat! Před branku AS přiletěl centr z levé strany, který si stoper málem srazil do branky, ale Olsen ještě zasáhl. K míči se však dostal MARIUSZ STEPIŃSKI, který z otočky vyrovnal!
82'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Justin Kluivert.
81'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Mehdi Léris.
80'
Mariusz Stępiński si hrudí zpracoval krásnou přihrávku do pokutového území, ale zkušený obránce Manolas jej skvělou poziční hrou vytlačil mimo střeleckou pozici.
79'
Daniele De Rossi ostrým skluzem zastavil rozběhnutého soupeře a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.
78'
Konstantinos Manolas uspěl v hlavičkovém souboji s Giaccherinim a hostující útočník jej navíc trefil loktem do obličeje. AS Řím může pokračovat v kombinaci.
77'
Rozhodčí i ve druhém poločase nařídil přestávku k občerstvení.
76'
Exekuce přímého kopu se ujal Daniele De Rossi, který vyslal hodně povedený centr. Za míčem se hnali hned tři hráči v červeném, ale ani jeden nedokázal zakončit.
75'
Stephan El Shaarawy si v blízkosti pokutového území došel pro nedovolený zákrok a vybojoval pro domácí celek přímý kop.
74'
Robin Olsen si dal pozor na průnikovou přihrávku do pokutového území, vyběhl ven z branky a před rozběhnutým Giaccherinim schoval míč do rukavic.
73'
Juan Jesus si v souboji na polovině hrací plochy pomohl šlapákem a nedovoleným zákrokem daroval Chievu rozehrávku přímého kopu.
72'
Federico Barba dostal hodně těžkou přihrávku na levou stranu, ale zkušeně si míč zpracoval hrudí a následně si pomohl malou domů.
71'
Robin Olsen vyrazil ven z branky a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Domácí brankář přenesl hru na levou stranu, kde si míč převzal Kolarov.
70'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Rick Karsdorp.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Daniele De Rossi.
69'
Alessandro Florenzi přenesl hru na levou stranu hrací plochy, kde se pěknou kličkou uvolnil Kolarov, jenže jeho dělovka levačkou byla hodně nepřesná.
68'
Džeko si v těžké pozici nezpracoval prudkou přihrávku do pokutového území a míč propadl až do rukavic hostujícího brankáře. V posledních minutách se hraje nahoru – dolů.
67'
Federico Barba odcentroval z levé strany do pokutového území. Do vápna spěchali hned čtyři hráči v bílém, ale brankář Robin Olsen si pro míč došel na malé vápno.
66'
Alessandro Florenzi rozjel další akci domácího celku po pravé straně. Následnou přihrávkou našel El Shaarawyho, který si špatným zpracováním ztížil pozici.
65'
Kolarov dostal prostor k odcentrování na levé straně hrací plochy, ale obětavý obránce Rossettini jeho pobídku srazil na rohový kop. Hráči Chieva bojují ze všech sil.
64'
Emanuele Giaccherini si v souboji u levé postranní čáry pomohl nedovoleným zákrokem na Kolarova. Domácí tak mohou pokračovat v kombinaci.
63'
Cengiz Ünder se tentokrát snažil uvolnit efektním převzetím míče. Balón si však špičkou kopačky ukopl daleko od nohy a už jej nedohnal na hrací ploše.
62'
Cengiz Ünder prošel po pravé straně až do pokutového území, kde střílel z ostrého úhlu, jenže jeho ránu brankář Stefano Sorrentino s přehledem vyrazil!
61'
Stefano Sorrentino si u vlastní branky troufl na hodně riskantní rozehrávku. Cengiz Ünder jej napadal, ale brankář Chieva nikam nespěchal.
60'
Je za námi hodina hry a domácí celek stále drží své vedení. Po změně stran se však AS Řím tolik nedaří po kombinační stránce. Hosté zvýšili svou aktivitu.
59'
Stephan El Shaarawy obdržel parádní přihrávku na hranici pokutového území, kde měl moře volného prostoru, jenže jeho rána placírkou byla nepřesná.
58'
Olsen sebral ze vzduchu nadýchaný centr z levé strany a uklidňuje hru domácího celku. Edin Džeko se své spoluhráče snaží vyhecovat k větší aktivitě.
57'
Cengiz Ünder sprintoval za dlouhou přihrávkou do pokutového území. Jeden z obránců jeho pohyb včas zachytil a nepustil tureckého rychlíka do zakončení.
56'
Domácí fanoušci jsou po změně stran hodně zaskočení a hraje se za naprostého ticha. Fotbalisté AS Řím by však nyní potřebovali nakopnout k srdnatějšímu výkonu.
55'
Ani na druhý pokus nedokázali hráči AS Řím ohrozit branku hostujícího mužstva. Prudký centr tentokrát směřoval na malé vápno, kde zasáhl pozorný Birsa.
54'
Cengiz Ünder zahrával další rohový kop domácího mužstva. Jeho centr přiletěl na zadní tyč, kde se do zakončení tlačil Manolas, ale Nenad Tomović míč prodloužil na další roh.
52'
Pozor! Je sníženo! Chievo se z ničeho nic dočkalo vstřelené branky! VALTER BIRSA dostal přihrávku na hranici pokutového území, připravil si míč na levačku a krásnou technickou střelou vymetl horní roh branky!
51'
Alessandro Florenzi našel prudkou přihrávkou Edina Džeka, který si míč musel zpracovat zády k brance, jenže z otočky si nestačil seřídit mířidla a minul branku.
50'
Emanuele Giaccherini na druhé straně ošálil rychlou přešlapovačkou Kolarova a odcentroval do pokutového území, kde se k míči nedostal nikdo z hostujících fotbalistů.
49'
Domácí zatím po změně stran dominují a nepouštějí soupeře na vlastní polovinu. Fotbalisté AS Řím přenášejí míč z jedné strany na druhou a hledají si střeleckou pozici.
48'
Cengiz Ünder vymyslel krásnou průnikovou přihrávku na rozběhnutého Edina Džaka, který zakončoval ve skluzu, ale brankáře Sorrentina nepřekvapil.
47'
Bryan Cristante hledal patičkou rozběhnutého Edina Džeka, jenže hráči AS Řím se zrovna nepochopili a Cristanteho přihrávka doputovala jen k obráncům Chieva.
46'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Përparim Hetemaj.
46'
První poločas končí! S úvodní pětačtyřicetiminutovkou mohou být mnohem spokojenější fotbalisté AS Řím. Domácí celek se dostal do vedení už v 11. minutě, kdy se prosadil Stephan El Shaarawy! Poté se hrálo spíše bojovně, ale po půlhodině hry přidal druhou branku domácích Bryan Cristante! V závěru první půle mohl svou druhou branku přidal El Shaarawy, ale brankář Stefano Sorrentino vytáhl parádní zákrok. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45+2'
45+2'
Edin Džeko si tentokrát neporadil se zpracováním prudké přihrávky na levou stranu hřiště a ukopl si míč daleko před sebe. Hosté mají čas na poslední akci první půle.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Alessandro Florenzi vyslal z pravé strany další povedený centr do pokutového území, kde si na míč naskočil Stephan El Shaarawy, jehož hlavičku vytáhl Sorrentino nad břevno!
44'
Juan Jesus diriguje rozehrávku domácího celku na vlastní polovině. Fotbalisté AS Řím už chtějí dohrát první půli bez inkasované branky.
43'
Robin Olsen chtěl dlouhým výkopem na pravé křídlo urychlit rozehrávku AS Řím, jenže jeho přihrávka byla příliš dlouhá a míč prosvištěl do zámezí.
42'
Mariusz Stępiński se ve skluzu pokoušel zasáhnout prudký centr z pravé strany, ale Jesus centr na poslední chvíli přizvedl mimo nebezpečné území.
41'
Z přímého kopu však domácí celek soupeřovu branku ohrozit nemohl. Džeko se sice dostal k hlavičce, ale podle asistenta rozhodčího se pohyboval za hranicí ofsajdu.
40'
Právě Kolarov nyní vyslal dlouhou přihrávku na rozběhnutého El Shaarawyho. Autor úvodní branky dnešního utkání se natlačil před svého strážce a získal pro AS přímý kop.
39'
Aleksandar Kolarov rozehrával z levé strany hrací plochy, ale Birsa jeho přihrávku zachytil rukou. Domácí se sice zlobí, ale sudí Birsovi neudělil žlutou kartu.
38'
Hosté se po souboji Manolase s Giaccherinim dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí situaci dobře viděl a nechal pokračovat ve hře.
37'
Hosté nyní uklidňují hru kombinací na polovině hřiště a číhají na skulinku v zadních řadách AS Řím. Domácí se však skvěle pohybují.
36'
Hosté zatím zkouší střílet prakticky ze všech pozic. Nicola Rigoni napřáhl z dobrých třiceti metrů, ale Robin Olsen jeho ránu pouze kontroloval pohledem.
35'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval připravený Aleksandar Kolarov, jež míč odkopl daleko od domácí svatyně.
34'
Mattia Bani zkusil štěstí ze střední vzdálenosti. Bani měl dostatek času na přípravu svého zakončení, ale jeho rána letěla jen do rukavic připraveného brankáře.
33'
Rozhodčí po druhé brance AS nařídil přestávku na občerstvení. V hlavním města Itálie totiž panují opravdu vysoké teploty.
31'
AS Řím právě vstřelil branku!
AS Řím přidává druhou branku. Pro domácí celek se dnešní duel vyvíjí opravdu dobře. Edin Džeko si v pokutovém území zpracoval vysokou přihrávku, přiklepl míč pod sebe a BRYAN CRISTANTE propálil bezmocného brankáře!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme spíše průměrný duel. Domácí celek se rychle dostal do vedení a od té doby hraje spíše na údržbu.
29'
Nenad Tomović si při průniku po pravém křídle pomohl faulem na Juana Jesuse. Sudí měl souboj přímo před sebou a bez váhání odpískal faul.
28'
Joel Obi si na hranici pokutového území přehodil míč na levou nohu, jenže jeho zakončení tečoval domácí obránce na rohový kop. Po něm už hosté Olsenovu branku neohrozili.
27'
Valter Birsa si na polovině hrací plochy troufl na efektní kličku a jeden z domácích fotbalistů jej nedovoleným způsobem poslal k zemi.
26'
Bryan Cristante si na levé straně neporadil se zpracováním míče a předkopl si jej za postranní čáru. Hosté budou vhazovat na vlastní polovině.
25'
Federico Barba se v pokutovém území natáhl po prudkém centru z pravé strany, nicméně špičkou kopačky nedokázal balón usměrnit na branku AS Řím.
24'
Aleksandar Kolarov měl moře volného prostoru na levé straně, ale ani tentokrát si netroufl na průnik podél postranní čáry a znovu si pomohl přihrávkou na stopery.
23'
Edin Džeko postupoval sám proti dvojici obránců v bílých dresech. Domácí kanonýr si přehodil míč na pravačku, prvního soupeře obešel, ale poté se poroučel k zemi.
22'
Alessandro Florenzi se svému soupeři pokusil nasadit jesličky, ale míček trefil jen jeho nohu. Hráči Chieva se tak dokázali znovu s přehledem ubránit.
21'
Edin Džeko si skvěle pokryl míč tělem a dotírající Mattia Bani jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Domácí tak budou znovu rozehrávat.
20'
Domácí zahrávali další rohový kop. Lorenzo Pellegrini vyslal nadýchaný centr na vzdálenější tyč, kde se k míči neprobil nikdo v červeném dresu. Balón tak propadl do autu.
19'
Konstantinos Manolas si dal pozor na prudkou přihrávku po levé straně a nechal míč propadnout do zámezí. Domácí tak mohou rozjet další útočnou akci.
18'
Tempo hry nyní poněkud opadlo. Ani jeden z týmů se nikam nežene a hraje se spíše na polovině hrací plochy. Ani fanoušci AS Řím zatím nejdou moc slyšet.
17'
Edin Džeko si řekl o přihrávku mezi stopery hostujícího celku. Míč jeho směrem také přiletěl, jenže obránce Nenad Tomović dokázal včas zasáhnout.
16'
Bryan Cristante přenesl hru na pravou stranu hrací plochy, kde byl Florenzi, jenže zadáci hostujícího celku se stačili rychle přemístit.
15'
Domácí zadáci nyní uklidňují hru kombinací na vlastní polovině hrací plochy. Rozehrávku AS Řím diriguje Konstantinos Manolas.
14'
Hosté zatím hrají velice sympaticky. Chievo se snaží využívat rychlý přechod do útoku. Birsa poslal přihrávku na levou stranu, ale Florenzi míč srazil do autu.
13'
Ivan Radovanović se snažil využít Florenziho zaváhání v rozehrávce, jenže zpětnou přihrávkou nenašel nikoho v bílém dresu a odevzdal balón zadákům AS.
11'
Domácí celek se bleskově dostává do vedení! Tohle AS Řím potřebovalo. Alessandro Florenzi odcentroval z pravé strany na zadní tyč, kam si naběhl STEPHAN EL SHAARAWY, který už měl snadnou práci!
10'
Mariusz Stępiński prošel s míčem až do pokutového území, kde se pokoušel o odcentrování, jenže míč se mu svezl po kopačce a skončil v zámezí.
9'
Hosté se dostali ke svému prvnímu zakončení. Ivan Radovanović napřáhl ze střední vzdálenosti, nicméně jeho pokus postrádal potřebnou přesnost.
8'
Emanuele Giaccherini dohnal dlouhou přihrávku na pravou stranu, jenže v tísni už z blízkosti rohového praporku nedokázal přesně odcentrovat.
7'
Aleksandar Kolarov přenesl hru na pravou stranu hřiště, kde byl zcela osamocený Alessandro Florenzi, jehož následný centr odvrátila pozorná obrana Chieva.
6'
Lorenzo Pellegrini zahrával rohový kop domácího celku. AS se pokusilo o secvičený signál. Přihrávka směřovala na Pellegriniho, kterému k zakončení scházel krok.
5'
Mattia Bani si v pokutovém území troufl na konstruktivní rozehrávku. Edin Džeko jej sice atakoval, ale zkušený stoper hostujícího výběru našel volného spoluhráče.
4'
Valter Birsa prošel po pravém křídle až na hranici pokutového území, kde si přehodil míč na levou nohu, jenže jeho následný pokus zablokoval hned první obránce.
3'
Aleksandar Kolarov dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, ale srbský obránce si tentokrát netroufl na individuální průnik a raději si pomohl přihrávkou na obránce.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také domácí celek. Aleksandar Kolarov odcentroval z pravé strany pokutového území, ale Džeko se k hlavičce neprobil.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Chievo se ihned vydalo do útoku, jenže průnik po pravé straně zastavil Lorenzo Pellegrini.
1'
Oba týmy už jsou na hrací ploše. Domácí AS Řím bude hrát v rudých dresech, zatímco Chievo přijelo v bílém.

AS Řím: Olsen – Florenzi (C), Manolas, Juan Jesus, Kolarov – Lorenzo Pellegrini, N´Zonzi, Cristante – Ünder, Džeko, El Shaarawy.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Fazio, Karsdorp, Kluivert, Marcano, Luca Pellegrini, Santon, Perotti, Schick, Zaniolo, De Rossi.

Chievo Verona: Sorrentino – Tomović, Rossettini, Bani, Barba – N. Rigoni, Radovanović (C), Obi – Birsa, Giaccherini – Stępiński.
Náhradníci: Seculin, Šemper – Depaoli, P. Hetemaj, Jaroszyński, Léris, Kiyine, Meggiorini, Pellissier, Pucciarelli, Tanasijević.

Rozhodčí: Mazzoleni P. (Itálie)
AS Řím

Také AS Řím zatím prožívá nepovedený vstup do nového ročníku Serie A. Celek z hlavního města totiž ve třech kolech získal pouze čtyři body a je na desátém místě ligové tabulky. V minulém kole prohrálo AS na půdě AC Milán brankou v nastavení 2:1. V barvách římského celku nastupuje také Patrik Schick, který letos čeká na debut v základní jedenáctce.
Chievo Verona

Dnešní hostující celek má v úvodu nového ročníku Seria A velký problém. Chievo totiž kvůli rozhodnutí svazu ztratilo tři body. Na svém kontě navíc mělo jediný bod za remízu s Empoli. Aktuálně je tedy Chievo na -2 bodech. Chievo však hrálo s Juventusem a Fiorentinou. Právě Juventus však hosté dokázali pořádně potrápit.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi AS Řím a Chievem Verona. Výkop je stanoven na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62