Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Frosinone - 26. září 2018   21:00

AS Řím
2' Ünder  • 28' Pastore (Santon) • 35' El Shaarawy (Ünder) • 87' Kolarov (Luca Pellegrini)
4:0
(3:0)
AS Řím
Olsen – Santon, Manolas (46. Marcano), Fazio, Kolarov – De Rossi (C) (82. Luca Pellegrini), N´Zonzi – Ünder, Pastore (67. Zaniolo), El Shaarawy – Schick.
Bello – Posado, Galetto
Stadio Olimpico (Řím)
34 380 diváků
Frosinone
Sportiello – F. Zampano, Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano, Beghetto – Cassata (72. Soddimo), Chibsah, Crisetig (C) – Ciano (72. J. Campbell), Pinamonti (66. Ciofani).

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:9.
Je dobojováno. Domácí fotbalisté nakonec v závěru druhého poločasu přidali ještě jeden gól, když se prosadil parádní střelou Aleksandar Kolarov a pečetil tak domácí výhru. Hosté na svého soupeře nestačili a neodvezou si ani bod.
90+2'
90+2'
Ještě pokus domácích, který byl sražen mimo tři tyče a hlavní sudí už se kouká na hodinky a zápas zřejmě po odkopu od hostující branky ukončí.
90+1'
Cambell ještě dostává vůbec první žlutou kartu utkání, když něco ostrého řekl směrem k rozhodčímu.
90+1'
Na hřišti se už nic podstatného neděje. Domácí se nikam neženou, hosté naopak nemohou projít na polovinu Římanů. Zápas tak pomalu, ale jistě spěje do svého konce.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastaveny ještě dvě minuty navíc.
89'
Hosté zahrávali volný přímý kop a orazítkovali břevno domácí branky! Ještě tedy velká šance na straně hostujícího celku.
87'
AS Řím právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom se ještě domácí hráči prosazují. ALEKSANDAR KOLAROV kousek před malým vápnem vyslal pořádnou dělovku a nekompromisně tak prostřelil Sportiella – 4:0. Asistence: Luca Pellegrini.
86'
Hosté se pokusili o další průnik před domácí branku, nic z toho ale znovu nebylo.
85'
Cengiz Ünder vyslal přízemní střelu na hostující branku a do zákroku musel Sportiello. Ten ukryl míč ve svých rukavicích a podržel svůj tým.
84'
To se jim však nedaří. Stejně jako hráči Frosinone i ti domácí nepouštějí svého soupeře do zakončení před vlastní brankou.
83'
Luca Pellegrini si naběhl s míčem před velké vápno, kde ho ale ztratil. Následuje tak otočení hry ze strany hostů, kteří míří na polovinu římského celku. Rádi by vsítili alespoň čestný úspěch.
82'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Luca Pellegrini.
81'
Míč skončil za zadní čárou díky odrazu od Ündera a následovat tak bude pouze odkop od hostující branky.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a domácí stále vedou rozdílem tří branek. Nyní se zase drželi dlouho u velkého vápna kombinací přihrávek a divákům se to tedy moc nelíbí.
79'
A hned na to se domácí hráči znovu mnohačetnými přihrávkami drží na polovině Frosinone, které opět zamklo svůj prostor před velkým vápnem.
78'
Opět byl k vidění hostující únik před branku Římanů, střela Zampana však končí opět na pozorném Olsenovi, který stále drží své čisté konto.
76'
Římané opět nepustili hosty dále než ke středu pole a znovu tak získávají míč. S ním si opět velmi dlouhou dobu pohrávali před velkým vápnem. K další střele se ale nedostali.
75'
Dlouhý nákop Fazia chtěl v pokutovém území tečovat znovu Patrik Schick, ale jeho pokus mu nevyšel. Český útočník je ale stále hodně vidět a snaží se zakončovat co to jde.
74'
Znovu série přihrávek ze strany Římanů na polovině hostů. Ti brání svou polovinu a nepouštějí domácí hráče do větší blízkosti Marca Sportiella.
74'
Stephan El Shaarawy se dostal ke střele tváří v tvář hostujícímu brankáři, ovšem ten proti němou dobře zakročil a míč ukryl ve svých rukavicích.
73'
Po delší době byla k vidění akce na straně hostů, jenže dalekonosná střela Capuana zamířila jen vysoko nad domácí branku. Následuje tak odkop od ní, který provede Robin Olsen.
72'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Danilo Soddimo.
72'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Camillo Ciano, přichází Joel Campbell.
71'
Patrik Schick měl velkou šanci. Po přihrávce v pokutovém území napřahoval, ale nakonec mu míč nesedl a skončil jen vedle něho.
70'
Tempo hry ze strany domácího celku oproti prvnímu poločasu více opadlo. Římané mají stále bezpečný náskok a do bezhlavých úniků se tak neženou. Zatím si to mohou dovolit.
69'
Po něm se pak dostali až před velké vápno, kde vyslali na Olsena nebezpečnou střelu, se kterou si ovšem domácí brankář dokázal poradit.
68'
Sami se pak dostali k přechodu na polovinu domácích. Marcano však fauloval Camilla Ciana a hosté tak zůstanou u míče i nadále. Budou zahrávat nepřímý volný kop.
67'
Domácí se uvolnili a znovu se dostali na polovinu hostů. Ti však pokryli prostor před velkým vápnem a do zakončení tak Římany nepustili.
67'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Javier Pastore, přichází Nicolò Zaniolo.
66'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Daniel Ciofani.
65'
Od zad Patrika Schicka se míč odrazil za zadní čáru a následovat tak bude pouze odkop od hostující brány.
64'
Až nyní se zrodila střela z levé strany, která skončila na boční konstrukci Sportiellovy branky.
63'
Nicméně domácí hráči jsou stále na míči a jen tak ho hostům nepouštějí. Znovu si několikrát přihráli na jejich polovině a nic z toho nebylo.
62'
Nyní už měla akce Římanů oči. Javier Pastore si přehodil balon z levačky na pravačku a poté ho poslal na Schicka, druhý jmenovaný to ale netrefil ideálně.
61'
Série přihrávek na polovině Frosinone ze strany Římanů trvala dlouho. A domácí se nedokázali dostat k žádné střele. Následně pak jim byl sebrán balon.
60'
Domácí se pak bleskově opět dostali na polovinu Frosinone a chvilku operovali před Sportiellovou brankou. Ke střele před ním se však také nedostali.
59'
Míč se odrazil u velkého vápna a mířil na branku domácích, kde si sbíhal Chibsah. Ovšem Aleksander Kolarov dokázal na balon dosáhnout a poslal ho Olsenovi na malou domů.
58'
Po nepřesné rozehrávce domácích si míč sebrali hosté a hned na to založili další akci. Z ní však nevymysleli žádnou kloudnou střelu a o míč tak znovu přicházejí.
57'
Pozvolna se do útočné akce přesouvali domácí hráči. A hned na to také ztratili míč. Hosté se tak nadechují k další akci na straně římského celku.
56'
Edoardo Goldaniga odvrátil další centr domácích, který směřoval do pokutového území a poslal tak balon na polovinu hřiště.
55'
Cengiz Ünder protančil do pokutového území, kde hledal opět Patrika Schicka. Český útočník ale na jeho centr nedosáhl a balon si tak přebírá brankář Sportiello.
54'
Stephan El Shaarawy byl u zrodu další akce AS Řím, ovšem jeho střelu pravačkou zastavila znovu obrana Frosinone, která tak nedovolila Římanům další přesnou trefu.
53'
Na druhé straně vyslal přízemní centr na nabíhajícího Pastoreho De Rossi, ale prvně jmenovaný svým střeleckým pokusem branku Frosinone minul.
52'
Camillo Ciano dostal přihrávku k velkému vápnu a jeho střela, který letěla vzduchem, zaplula do rukavic Robina Olsena. Ten tak odkopává míč od své branky, a to hodně daleko.
51'
Ariaudo odhlavičkoval pokus Ivána Marcana, jenž střílel z hranice velkého vápna. Hosté se tak dostali na balon a postupně přecházejí do další útočné akce.
50'
Patrik Schick si naskočil u malého vápna na nadýchaný centr od El Shaarawyho, ale blíže k míči měl brankář Sportiello. Ten ho vyboxoval do bezpečí.
48'
Poprvé v této části hry se do útočné akce dostali hosté, ale jejich pokus byl sražen mimo tři tyče.
47'
Davide Santon převzal míč u pravé postranní čáry a pokusil se s ním projít do blízkosti hostující branky. To se mu však nepovedlo, obrana Frosinone ho o míč obrala.
46'
Iván Marcano, novic na hřišti se jal ke střele z hranice velkého vápna, trefil ovšem pouze obránce hostů. Ti tak spěchají s míčem na druhou stranu hřiště.
46'
Domácí fotbalisté se hned v úvodu druhého poločasu dostali k míči a zamířili s ním na polovinu Frosinone.
46'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Iván Marcano.
46'
Střely na branku: 6 – 1
Je to tak. Sudí nemusel nastavovat ani minutu navíc a první poločas je tedy za námi. Domácí hráči se do vedení dostali už ve druhé minutě hry, kdy se trefil Cengiz Ünder. V osmadvacáté minutě na jeho gól navázal Javier Pastore a tříbrankový náskok dal Římanům v pětatřicáté minutě Stephan El Shaarawy. Domácí tak mají velmi dobře rozehraný tento zápas. Ještě nás čeká jistě zajímavý druhý poločas, který začne přibližně ve 22:05.
45'
45'
Římané zahrávali po faulu hostů volný přímý kop, ale z této standardní situace nezapršelo. Následuje tak odkop od hostující branky a dá se předpokládat, že sudí poté ukončí první část hry.
44'
Pokus hostů dostat se do blízkosti domácího brankáře nevyšel. Ti o míč přišli už ve středu pole a do akce tak rychle míří domácí celek.
43'
První poločas pomalu, ale jistě spěje do svého konce. Domácí hráči drží svůj tříbrankový náskok a hosty prakticky k ničemu nepouštějí.
42'
Stephan El Shaarawy si naběhl středem hřiště až před pokutové území, kde na přihrávku čekal Patrik Schick, ale nakonec přihrávka prvně jmenovaného nebyla přesná.
41'
Dále se ovšem nedostali, domácí celek jim sebral míč a zamířil s ním znovu na hostující polovinu. Kolarov ale střelu z hranice velkého vápna poslal jen mimo tři tyče.
40'
Uprostřed hřiště došlo k faulu hostujícího hráče a u balonu tak budou hráči Frosinone.
39'
Patrik Schick si nabíhal sám před branku hostů, ovšem na balon to měl daleko a naopak hostující brankář Sportiello vše jistil pohodovým zákrokem. Hned na to pak odkopl míč na druhou stranu.
38'
Další možný průnik hostů na polovinu AS Řím se hráčům Frosinone nepovedl. Obrana domácích byla u míče dříve a odvrátila ho na opačnou stranu.
37'
Steven N´Zonzi si naběhl na centr Schicka a dostal se k hranici velkého vápna. Jeho střela však zamířila mimo tři tyče.
36'
Zatím tak mohou být domácí hráči s průběhem utkání spokojeni. Mají pohodlný náskok a fotbalem se baví. Zatímco hosté moc šancí na skórování neměli.
35'
Nyní už ale Sportiello neměl nárok. Po krásně sehrané akci Říma se domácí hráči dostávají už do tříbrankového trháku. Ünder našel z pravé strany v pokutovém území volného STEPHANA EL SHAARAWYHO, před nímž zívala zcela odkrytá branka. Míč pak do ní bez problémů uklidil – 3:0. Asistence: Cengiz Ünder.
34'
Brankář hostů musel být znovu v pohotovosti, když zneškodnil další střelu domácích.
33'
Tuto standardní situaci domácí nezahráli příliš dobře a na míč se tak dostali hosté, kteří už míří na opačnou stranu.
32'
Cengiz Ünder si hrudí zpracoval míč a poté pravačkou napálil balon před branku hostů, kde ho obrana poslala na rohový kop.
31'
Domácí se naopak přiřítili s další akcí na druhé straně, ale včas je dokázala zastavit obrana hostů.
30'
Hosté tak musí dohánět dvoubrankové manko. A hned se vydali do útoku, aby se pokusili o kontaktní branku, nic z toho ovšem nebylo.
28'
To se mu nepovedlo před malou chvílí, napravil JAVIER PASTORE nyní. Od Santona dostal přihrávku do pokutového území, kde krásnou patičkou poslal balón k pravé tyči Sportiellovy branky – 2:0. Domácí tak jdou do dvoubrankového náskoku. Asistence: Davide Santon.
26'
Další nebezpečí před hostující brankou nekončí gólem. Hlavičkový souboj uvnitř pokutového území zvládli lépe hosté a poslali balon do bezpečí.
25'
Dlouhý lob odvrátil hlavou do bezpečí Javier Pastore a hned na to se domácí dostali do rychlého protiútoku. Sám Pastore se dostal k tečované střele těsně před Sportiellem, ale míč zvedl příliš vysoko. Sám se pak chytal za hlavu.
24'
Do plné obrany nyní procházeli domácí fotbalisté. Nakonec se k ohrožení hostující branky nedostali a na opačnou stranu po delší době mohou zamířit zase hosté.
23'
Domácí hráči mají zatím převahu i co se držení míče týče. Úvodní branka ze druhé minuty jim dala klid na kopačky.
22'
Edoardo Goldaniga zpětnou přihrávkou do obrany zastavil útok domácích a na chvilku tak dostal míč do bezpečí. Jenže hned na to se hráči AS dostali k balonu zpět a založili další akci, po které poslali svůj pokus vedle branky Frosinone.
21'
Stephan El Shaarawy poslal z úhlu míč před branku hostů, kde si znovu šikovně seběhl Patrik Schick, ovšem Sportiello byl znovu na svém místě a připraven.
20'
Patrik Schick si seběhl těsně před Sportiella, kde se snažil tečovat centr z pravé strany. Hostující brankář byl však pozorný a míč sebral na poslední chvíli.
19'
Po ztrátě balonu se k do akce hnali hosté, z pravé strany před velkým vápnem vyslal centr Raman Chibsah, ale trefil jen hlavu jednoho z domácích hráčů.
18'
Davide Santon chtěl projít skrze obranu hostů, ale ztratil rovnováhu a nakonec míč ztratil. Nicméně ho domácí vybojovali zpět a už operují na polovině Frosinone.
17'
Patrik Schick se uvolnil a vnikl do pokutového území, kde svou střelu poslal příliš vysoko nad branku Frosinone. Následuje tak odkop, který provede Sportiello.
16'
Přízemní střela z hranice velkého vápna z kopačky jednoho z hostů skončila na Olsenovi, který míč ukryl pod rukavice v pokleku.
15'
Další rohový kop pro domácí tým a znovu ho hráči AS zahráli nakrátko. Tato standardní situace se jim nepovedla a okamžitě ztratili míč. Do akce tak mohou zamířit opět hosté z Frosinone.
14'
Aleksander Kolarov musel zahrát míč na malou domů pro Olsena, neboť proti němu mířili hned dva hráči hostů. Situaci oba zvládli a Olsen hned odkopl balon daleko od své branky.
13'
Chytré prostrčení Ündera mohlo znamenat únik před hostující branku. Jenže obrana hostů vše dobře viděla a zakročila v pravý čas.
12'
Na konci dvanácté minuty se domácí dostali do další pěkné kombinace, ovšem zakončení Patrika Schicka skončilo jen na obraně hostujícího celku.
12'
Andrea Pinamonti si naskočil na další centr z levé strany, jeho pokus hlavou skončil jen vedle branky AS Řím. Následuje tak odkop od Olsenovy brány.
11'
Centr z pravé strany, který vyslal hostující Francesco Zampano skončil jen na hlavě dalšího obránce domácích a ten posílá do bezpečí.
10'
Hosté zahrávali volný přímý kop z větší dálky. Balon dostali do pokutového území, kde ho do bezpečí odvrátil jeden z domácích obránců.
9'
Patrik Schick se pokusil přihrávkou najít spoluhráče, jenže Pastore na pas českého útočníka nedosáhl.
8'
Ovšem hosté je v rozletu zastavili a poté se odebrali do blízkosti domácí branky. Tam chvíli operovali, ale znovu z toho nic nebylo. Celek z Říma si tak může v klidu převzít míč a zamířit na opačnou stranu.
7'
Uprostřed hřiště si hráči AS vyslali několik přihrávek, nakonec se vraceli zpět ke svému brankáři, kterému míč na malou domů poslal Kolarov a teprve nyní už Římané směřují na polovinu Frosinone.
5'
Po útočné akci na druhé straně se míč dostal díky hostům za zadní čáru a následuje tak rohový kop pro AS Řím. Ten domácí zahráli nakrátko a hosté balon zakopli za postranní čáru. Autové vhazování pro AS.
4'
Pozor si museli domácí dávat na střelu Francesca Cassaty, který se pokusil o podobnou střelu, jako Ünder, ovšem ta zaletěla pouze vysoko nad domácí branku. Následuje tak pouze odkop od ní.
3'
Hned na to se dopředu drali hosté, obrana AS je však zastavila a znovu se domácí hráči dostali do útoku.
2'
Domácí pak otočili hru a hned z první akce zápasu otevírají skóre utkání. CENGIZ ÜNDER se před velkým vápnem napřáhl k tvrdé ráně, kterou brankář hostů sice jistil rukama, ale míč mu stejně skončil za jeho zády – 1:0.
1'
Jenže se vrátili hned zase zpátky a vybojovali rohový kop. Po něm bez větších problémů ukryl míč v rukavicích Robin Olsen.
1'
Hosté se hned v úvodu prvního poločasu dostali k míči a zamířili s ním před domácí branku. Kombinace jim však nevyšla a ztrácejí balon.
1'
K utkání je vše připraveno a pomalu budeme moci začít.

AS Řím: Olsen – Santon, Manolas, Fazio, Kolarov – De Rossi (C), N´Zonzi – Ünder, Pastore, El Shaarawy – Schick.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Juan Jesus, Luca Pellegrini, Karsdorp, Marcano, Florenzi, Zaniolo, Lorenzo Pellegrini, Cristante, Džeko, Kluivert.

Frosinone Calcio: Sportiello – F. Zampano, Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano, Beghetto – Cassata, Chibsah, Crisetig (C) – Ciano, Pinamonti.
Náhradníci: F. Bardi – Molinaro, Brighenti, Salamon, Krajnc, Vloet, Soddimo, Ghiglione, J. Campbell, Perica, Ciofani.

Rozhodčí: Bello – Posado, Galetto.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Československá stopa v utkání

Patrik Schick (AS Řím)
Vzájemná utkání

Za celou historii obou klubů se celky ve vzájemných zápasech střetly pouze dvakrát. Obě střetnutí ovládlo AS, které soupeři vsítilo pět branek a naopak pouze jednou inkasovalo.

AS Řím – Frosinone 3:1
Frosinone – AS Řím 0:2
Frosinone Calcio

Hostující celek se po pěti odehraných kolech na devatenáctém místě, když získal pouhý bod za bezbrankovou remízu ve druhém kole. Co je pro Frosinone ještě horší, je fakt, že tento tým v Serii A nevsítil zatím žádnou branku a hned dvanáctkrát inkasoval. Calcio neuzavírá tabulku italské nejvyšší soutěže jen proto, že Chievu byly odečteny tři bod.

Frosinone – Juventus 0:2
Frosinone – Sampdoria 0:5
Lazio – Frosinone 1:0
AS Řím

Jestliže jsou někteří fanoušci nepříjemně překvapeni ze hry svého celku, jsou to jednoznačně ti AS. Římanům se sice podařil vítězný vstup do soutěže, ale od té doby tři body nezískali. Domácí celek najdeme až na čtrnáctém místě Serie A, když získal pět bodů. AS v pěti duelech hned devětkrát inkasovalo. Ve střílení branek zatím nikdo z hráčů Říma nevsítil víc než jeden gól. Za očekáváním zůstává hlavně Edin Džeko, jenž má také pouze jediný zásah.

Bologna – AS Řím 2:0
AS Řím – Chievo 2:2
AC Milán – AS Řím 2:1
Vítám všechny fotbalové nadšence u šestého kola italské Serie A, v němž se proti sobě postaví AS Řím a Frosinone Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62