Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Sassuolo - 26. prosince 2018   18:00

AS Řím
8' Perotti  • 23' Schick (Cristante) • 59' Zaniolo (Ünder)
3:1
(2:0)
Sassuolo
90' Babacar  (Locatelli)
AS Řím
Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante, N´Zonzi – Ünder, Zaniolo (64. Pastore), Perotti (68. Kluivert) – Schick (76. Džeko).
P. Giacomelli – D. Di Iorio, A. Santoro
Stadio Olimpico (Roma).
Sassuolo
Consigli – Marlon, Lemos (46. Lirola), G. M. Ferrari, Dell'Orco – Bourabia, Magnanelli, Djuričić (58. Di Francesco) – D. Berardi, Babacar, Brignola (63. Locatelli).

Dámy a pánové, tohle byl z mé strany poslední on-line přenos v tomto roce. Dovolte mi popřát vám v tom novém hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody. Mějte se hezky a ať se vám daří. Na shledanou.
Druhá půle přinesla také dvě branky, ovšem tentokrát se o ně oba celky podělily. Nejprve domácí odskočili protivníkovi na rozdíl tří gólů a pohodový náskok drželi až do samého závěru. V něm sice inkasovali, avšak hosté už neměli čas na nějaké velké drama.
90+4'
90+3'
Hosté si teď v útoku nerozuměli a míč poslali pouze do autu. Duel za malý okamžik skončí.
90+2'
Džeko příliš váhal se zakončením, protihráči mu míč sebrali.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté se přeci jen dočkali čestného úspěchu. KHOUMA BABACAR utekl obránci a rychlou střelou po zemi pokazil Olsenovi čistý štít.
90'
Na druhé straně pálil Džeko pouze do brankářovy náruče.
89'
Hosté promarnili dobrou možnost, špatnou přihrávkou o balón přišli a musí se hodně rychle vracet zpátky.
87'
Florenziho zblokovaná rána končí v zámezí, následuje roh.
85'
Asi největší šance Sassuola v zápase. Di Francesco se vymanil ze sevření a v pokutovém území tvrdě vypálil, avšak jen do vyběhnutého brankáře, který s trochou štěstěny zkrotil míč v rukavicích.
84'
Jeden z hostů se dostával do samostatného úniku, ovšem k míči přeci jen doběhl v poslední chvíli domácí fotbalista, který uhasil hrozící nebezpečí.
83'
V posledních minutách je to jedna akce za druhou v podání domácího mužstva, nyní hlavičkoval z dobré pozice Džeko, avšak pouze nad bránu.
82'
A další šance Říma, Kolarov střílel po zemi na bližší tyč, kde bylo volné místo, ovšem Consigli v poslední chvíli padl na trávník a balón vyrazil.
81'
Nakopnutý míč doletěl přímo do Olsenových rukavic, ten rozehrál na krátko.
79'
Ünder tvrdou ranou z bezprostřední blízkosti poslal míč do horní části brány, avšak excelentně zasáhl Consigli, který balón vyrazil mimo tři tyče.
77'
Consigli teď neudržel balón v rukavicích, ale naštěstí pro něj nestál nikdo z protihráčů poblíž.
76'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Edin Džeko.
76'
Kluivert hezky a tvrdě pálil na bližší tyč, avšak Consigli výtečným zásahem balón vyrazil.
76'
Znovu končí nepřesná přihrávka domácích jen u Consigliho.
74'
Do zakončení se dostal Schick, avšak jeho prudká rána letí hodně vysoko nad.
74'
Míč zaletěl do míst, kde nebyl nikdo z hráčů v červeném dresu, ovšem domácí pokračují v útoku.
73'
Po sérii nepřesností rozehraje domácí celek rohový kop.
70'
Přihrávka z levé strany skončila přímo v Consigliho rukavicích, v posledních minutách se hraje hodně opatrný fotbal.
68'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Justin Kluivert.
67'
Rohový kop pro hostující barvy.
65'
Schick mohl střílet, místo toho volil kličku a o balón přišel.
64'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Nicolò Zaniolo, přichází Javier Pastore.
63'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Enrico Brignola, přichází Manuel Locatelli.
62'
Hostující útok žádnou šanci nepřinesl, na přetažený centr nedosáhl žádný z hráčů Sassuola.
59'
AS Řím právě vstřelil branku!
NICOLÒ ZANIOLO naběhl po pravé straně k bráně, kde naznačil střelu, položil si brankáře a poté obloučkem zamířil ke vzdálenější tyči. Tohle byla pěkná akce v podání domácího hráče.
59'
Berardi zkoušel ohrozit Olsena přímou ranou, ovšem bránu přestřelil.
58'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Federico Di Francesco.
57'
A teď se budou muset bránit domácí, Fazio na hranici pokutového území skolil Djuričiće.
55'
Schick mohl vsítit svůj druhý gól v zápase. Hostující obrana na něj zcela zapomněla, avšak český hráč hlavičkoval do země, od ní se míč odrazil do rukavic Consigliho. Nutno říct, že i brankář hostů předvedl vynikající zákrok.
54'
Zaniolo skončil na trávníku, jeho tým bude rozehrávat z pravé strany v blízkosti pokutového území Sassuola.
53'
Hosté poslali míč pouze k domácímu gólmanovi, který rozehrává na krátko.
51'
Přetaženou přihrávku Ünder nedoběhl, míč mu utekl do zámezí a o rozehrávku se postará Consigli.
48'
Djuričić si pomohl faulem, nemohl tak pokračovat sám na brankáře.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mauricio Lemos, přichází Pol Lirola.
46'
Domácí mohou být zatím spokojenější, do kabin si odnáší dvoubrankový náskok a ten mohl být klidně i větší. Na druhou stranu měli i velké štěstí, když za stavu 1:0 zastavilo míč břevno, krátce na to vsítili druhý gól. Povede se Sassuolu duel ještě zdramatizovat?
45+2'
45+1'
Perotti tvrdou ranou vyprášil Consigliho rukavice, tomu se s vypětím sil povedlo vyrazit míč na roh.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Naopak sami mohli inkasovat, ovšem Olsen byl dostatečně rychlý a balón ukryl včas do rukavic.
44'
Domácí vyrazili v přečíslení čtyř proti dvěma, ovšem špatnou přihrávkou přichází o veškeré naděje na gól.
44'
Berardi svému pádu trochu přidal, přesto hlavní sudí píská faul ve prospěch jeho celku a je to slušná standardka pro Sassuolo.
42'
Manolas velmi dobře zapracoval v obraně, čistým zákrokem odstavil soupeře od míče, ten poslal do bezpečí v podobě autu.
41'
Totéž se děje i na druhé straně, kde fauloval Berardi.
40'
Domácí se před bránou hostů provinili faulem a míč musí odevzdat.
39'
Jeden z hráčů Sassuola to zkusil střelou po zemi z velké dálky, záměr se mu ale nezdařil a míč se odkutálel do zámezí.
37'
Schick vyrazil se dvěma spoluhráči do brejku, nakonec se rozhodl zakončovat sám, avšak mířil pouze do protihráče.
35'
Olsen zahrál na nervy spoluhráčům i fanouškům, když si volný míč zpracoval a odkopl v poslední chvíli před dobíhajícím protihráčem.
33'
Djuričić špatně načasoval přihrávku spoluhráči a našel pouze soupeře.
31'
Zaniolo se ocitl tváří v tvář brankáři, chtěl udělat kličku podobnou té Schickově, ovšem míč se mu zamotal mezi nohama a protihráči u něj byli hodně rychle, takže domácí hráč ani nezakončil.
30'
Florenzi si zpracoval Perottiho pas a zamířil z ostrého úhlu na vzdálenější tyč, kterou o kousek minul.
28'
Domácí pohlídali míč v cestě do zámezí, rozehrávat bude Olsen.
27'
Žlutou kartu dostává Alessandro Florenzi (AS Řím), který hodně tvrdě poslal k zemi Dell´Orca.
25'
Český hráč se málem radoval podruhé, když skluzem hezky tečoval přihrávku z levé strany, avšak tentokrát výtečně zasáhl Consigli, který balón vyrazil.
23'
Teď už se domácí radují podruhé. PATRIK SCHICK se vyhnul ofsajdové pasti, utekl bránícím protihráčům, udělal kličku brankáři a poté zamířil po zemi do opuštěné hostující svatyně.
22'
Ünder byl blízko gólu, svojí přízemní ranou jen o centimetry minul levou tyč soupeřovy svatyně.
21'
Schick se pokusil o nůžky, ovšem ty se mu příliš nepovedly a balón končí v zámezí.
20'
Berardi střílel bez přípravy kousek od hranice pokutového území, mířil ale příliš vysoko.
19'
Domácí teď měli obrovské štěstí, když po rohovém kopu tečoval Schick balón tak nešťastně, že jej poslal do břevna své brány, od něj se poté míč odrazil zpátky do hřiště, ale do míst, kde nikdo nestál. Pár centimetrů a byl z toho pěkný vlastenec.
18'
Hosté míč odvrátili ke středové čáře, avšak tam se provinili faulem, takže nebezpečí trvá dál.
17'
Domácí tým vybojoval první roh zápasu.
15'
Avšak tým z hlavního města zastavuje ofsajd.
14'
Cristante skončil po ataku protihráče na travnaté ploše, jeho tým bude rozehrávat kousek za středovou čárou.
13'
Hosté teď hodně zariskovali, když si přihrávali před svojí bránou, rozehrávku nakonec pokazili, avšak své zaváhání stihli napravit.
12'
Perotti teď předvedl při protiútoku hodně teatrální pád, za který měl vidět žlutou kartu.
10'
Střela z hranice pokutového území, o kterou se postaral jeden z hostů, byla zblokována za postranní lajnu.
8'
DIEGO PEROTTI zamířil po zemi přesně do levého dolního rohu brány, zatímco Consigli volil opačnou stranu.
8'
Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (US Sassuolo Calcio).
7'
Video jen potvrdilo původní rozsudek, navíc bude udělena žlutá karta.
6'
Sudí Giacomelli se po velkých protestech hráčů Sassuola rozhodl jít poradit s videem.
5'
Exekuce se ujme Perotti, hosté stále diskutují s hlavním arbitrem, ale ten je neoblomný.
4'
Schick zasprintoval za balónem a vynutil si faul v pokutovém území. Hosté vehementně protestují, ale zřejmě jim to nebude moc platné.
4'
Ünder zkoušel projít přes hradbu soupeřů, avšak neměl šanci a o balón přišel.
3'
Hosté se provinili faulem a míč musí odevzdat.
2'
Schick se chytil do ofsajdové pasti.
1'
Docela kuriózní situaci, míč se zajímavým způsobem odrazil a směřoval do domácí brány, Olsen byl vyběhnutý, ale stihl se vrátit a balón vyrazit na pravou stranu.
1'

AS Řím: Olsen – Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov – Cristante, N´Zonzi – Ünder, Zaniolo, Perotti – Schick.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Karsdorp, Luca Pellegrini, Juan Jesus, Marcano, Pastore, Džeko, Kluivert, El Shaarawy.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Marlon, Lemos, G. M. Ferrari, Dell'Orco – Bourabia, Magnanelli, Djuričić – D. Berardi, Babacar, Brignola.
Náhradníci: Satalino, Pegolo – Peluso, Lirola, Magnani, Sensi, Locatelli, Matri, Trotta, Di Francesco.

Rozhodčí: P. Giacomelli – D. Di Iorio, A. Santoro.

US Sassuolo Calcio

Hosté jsou o jeden bod a dvě pozice lepší, než jejich dnešní protivník. Mimo svůj stadion si z osmi klání odnesli jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy, při tom vstřelili deset branek a osm jich inkasovali. V posledním venkovním utkání vyhráli na hřišti Frosinone 2:0. Se čtyřmi přesnými zásahy se o vedoucí pozici tabulky střelců mužstva dělí Senegalec Khouma Babacar a Ghaňan Kevin-Prince Boateng.
AS Řím

Celek z hlavního města se nachází až na desáté pozici tabulky, ovšem nutno říct, že na čtvrtého městského rivala z Lazia ztrácí pouhé čtyři body. Na svém trávníku prohrál z dosavadních osmi duelů jen v jednom případě, třikrát bral bod za remízu a čtyřikrát zvítězil, vstřelil slušných jednadvacet branek, což je nejvíc ze všech mužstev, avšak třináct inkasoval, což také patří k nejvyšším počtům. Naposledy před svými fanoušky zvítězil 3:2 nad Janovem, proti kterému musel dvakrát dohánět jednogólové manko. Nejlepším střelcem týmu je Ital Stephan El Shaarawy, který je však v současnosti zraněný,
Dobrý den, kompletní 18. kolo nabídne dnes svým příznivcům nejvyšší italská fotbalová soutěž. Tři duely mají svůj začátek v 18:00, což je také případ souboje zatím trápícího se AS Řím se Sassuolem. Prvně zmíněný tým je velkým favoritem.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62