Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Empoli : Chievo - 2. února 2019   15:00

Empoli
45+2' Caputo (Di Lorenzo) • 53' Caputo
2:2
(1:2)
Chievo
Chievo
32' Giaccherini  (Djordjević) • 45+1' Stępiński
Empoli
Provedel – Veseli, Silvestre, Rasmussen – Di Lorenzo, Krunić (84. Mčedlidze), Traorè, Binnásir, Pasqual – Lollo (58. Oberlin), Caputo.
Fulignati – Brighi, Zajc, Mčedlidze, Antonelli, Acquah, Uçan, Maietta, Oberlin.
Chievo
Sorrentino – Rossettini, Barba, N. Rigoni – Bani, Kiyine (62. Dioussé), P. Hetemaj, Giaccherini, Jaroszyński – Pellissier (30. Djordjević), Stępiński (85. Frey).
Šemper, Caprile – Tanasijević, Radovanović, Pucciarelli, Frey, Djordjević, Burruchaga, Meggiorini, Dioussé.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:10.
Je konec! Domácí Empoli nakonec s posledním Chievem Verona uhrálo jen remízu 2:2! Ve 32. minutě poslal hosty překvapivě do vedení Emanuele Giaccherini ! V nastaveném čase navíc Chievo po rohovém kopu odskočilo na rozdíl dvou branek. Branku vsítil Mariusz Stępiński! Empoli to ale nevzdalo a hned po výkopu ještě snížil Francesco Caputo! Po změně stran vlétlo Empoli na trávník hodně aktivně a domácí Francesco Caputo dokázal vyrovnat! Obrana Verony poté zlepšila svou hru a tlak Empoli už přestála až do konce.
90+3'
90+2'
Žlutou kartu dostává Federico Barba (Chievo Verona).
90+2'
Hamed Traorè táhl akci Empoli středem hrací plochy, jenže Federico Barba se skvěle vrátil a včasným skluzem mu ukopl míč daleko od nohy.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Chievo zahrávalo další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na značku pokutového kopu, kde s přehledem zasáhl domácí zadák Hamed Traorè.
89'
Chievo zahrávalo rohový kop. Po prudkém centru se do zakončení dostal Nicola Rigoni, jehož hlavička skončila v rukavicích brankáře Provedela.
88'
Federico Barba poslal zajímavý centr na hranici pokutového území, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a Chievo následně přišlo o míč.
87'
Empoli se usadilo na polovině soupeře a domácí hráči si hledají cestičku do pokutového území. Obrana hostujícího celku ale hraje skvěle.
86'
Emanuele Giaccherini prošel s míčem po levém křídle do blízkosti pokutového území, kde se zbavil obránce, ale jeho centr zablokoval další zadák v modrém.
85'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Nicolas Frey.
84'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Levan Mčedlidze.
83'
Domácím fanouškům se v posledních minutách výkon jejich oblíbenců vůbec nelíbí. Z tribun se proto začíná ozývat pískot.
82'
Empoli se v posledních minutách nemůže usadit v blízkosti pokutového území soupeře. Chievo zlepšilo pohyb a skvěle napadá domácí rozehrávku.
81'
Emanuele Giaccherini si pohybem řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže spoluhráč mu poslal příliš prudkou pobídku, která dopadla do zámezí.
80'
Giovanni Di Lorenzo táhl další akci Empoli po pravé straně. Nakonec se pokusil najít Caputa, ale přihrál mu za tělo a Caputo už se nestačil srovnat.
79'
Ivan Provedel musel po delší době zasahovat. Mariusz Stępiński totiž zkusil zakončit z úctyhodné vzdálenosti, ale Provedel si připsal snadný zákrok.
78'
Mariusz Stępiński dostal povedenou přihrávku do běhu, prosmýkl se kolem obránce, jenže vinou špatného převzetí se nechal obrat o míč.
77'
Jacob Rasmussen dostal moře volného prostoru na pravé straně, dostal se na hranici velkého vápna, ale prudkým centrem neoslovil spoluhráče.
76'
Joseph Oberlin dostal soupeře pod tlak u postranní čáry. Federico Barba se však nezalekl a odehrál míč do bezpečí.
75'
Francesco Caputo dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, kde se zbavil svého strážce, jenže následnou rozehrávkou neoslovil spoluhráče v modrém.
74'
Ivan Provedel se musel zapojit také do rozehrávky nohou. Domácí brankář nakopl míč na levou stranu, kde Empoli přišlo o balón.
73'
Verona zahrávala rohový kop a Hetemaj se pokusil překvapit domácího brankáře přímo z centru. Ivan Provedel však dával pozor a centr s nebezpečnou rotací vyboxoval.
72'
Zadáci Verony kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se zmírnit rostoucí tlak domácího celku. Hosté nikam nespěchají.
71'
Traoré spěchal za pobídkou na levou stranu pokutového území, kde neustál souboj s jedním z obránců a skončil v reklamních panelech.
70'
Mariusz Stępiński se v pokutovém území natahoval po centru z levé strany, jenže jeho pokus špičkou kopačky prosvištěl vysoko nad břevnem.
69'
Po dalším rohovém kopu Empoli se do zakončení dostal Traoré, který si míč přehodil na levačku, nicméně jeho zakončení ohrozilo spíše rohový praporek.
68'
Luca Rossettini vyslal nádherný oblouček za obranu domácího celku. Brankář Ivan Provedel úmysl hostujícího celku přečetl a došel si pro míč na hranici velkého vápna.
67'
Oberlin si v souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a poslal soupeře k zemi. Chievo tak může po delší době zaútočit.
66'
Manuel Pasqual dotíral na levé straně na Baniho. Hostující hráč byl u míče o malý kousek dříve a se štěstím jej dokázal odkopnout mimo Pasqualův dosah.
65'
Empoli stupňuje svůj tlak. Domácí zahrávali další rohový kop, po kterém zakončoval Traoré, jenže v hlavičkovém souboji si podle rozhodčího pomohl rukou.
64'
Francesco Caputo je po dvou vstřelených brankách pořádně nabuzený. Domácí útočník se hnal do vápna, ale nedokázal obejít důrazného obránce.
63'
Hamed Traorè napadal rozehrávku Chieva. Domácí rychlonohý fotbalista dostal pod tlak Baniho, který míč na poslední chvíli odkopl.
62'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sofian Kiyine, přichází Assane Dioussé.
61'
Empoli zahrávalo další roh. Prudký centr tentokrát přiletěl na zadní tyč, kde se snažil hlavičkovat Francesco Caputo Manuel Pasqual, ale v záklonu mířil mimo.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme nesmírně napínavé utkání! Domácí Empoli je po změně stran lepším celkem a tlačí se do útoku.
59'
Paweł Jaroszyński vyslal zajímavou přihrávku za obranu domácího celku, jenže Mariusz Stępiński se v době přihrávky pohyboval za hranicí ofsajdu.
58'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Lorenzo Lollo, přichází Joseph Oberlin.
57'
Rade Krunić roztáhl hru na pravou stranu, kde byl osamocený Lorenzo Lollo, jehož centr si pohlídal obránce Nicola Rigoni. Hostující obranu čekají těžké časy.
56'
Giovanni Di Lorenzo podpořil ofenzivu Empoli náběhem po pravé straně hrací plochy. Domácí obránce poté odcentroval do šestnáctky, ale nenašel nikoho v modrém.
55'
Lorenzo Lollo dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, krásně přenesl hru přes celou šíři hrací plochy, ale obrana Chieva se mezitím stačilo srovnat.
54'
Emanuele Giaccherini prošel s míčem u nohy na hranici pokutového území, kde si míč krásně zasekl, ale vnějším nártem už nedokázal odcentrovat.
53'
Empoli právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Tribuby bouří! FRANCESCO CAPUTO si naběhl na dlouhou přihrávku za obranu hostujícího celku, krásně si obhodil vyběhnutého brankáře a zavěsil do prázdné branky!
52'
Ismaël Binnásir si pokryl míč tělem v blízkosti pokutového území, jenže vinou špatného náběhu spoluhráčů celou akci Empoli zpackal.
51'
Stefano Sorrentino si připsal další výborný zákrok. Hostující brankář si tentokrát poradil se zakončením zpoza pokutového území a schoval míč do rukavic.
50'
Hamed Traorè prošel s míčem do blízkosti pokutového území, kde si jej přehodil na pravačku, jenže po dobrém přehození míče už nedokázal zakončit.
49'
Mohlo být vyrovnáno! Empoli zahrávalo rohový kop, po kterém se míč odrazil k Di Lorenzovi, ale jeho pokus proskákal kolem vzdálenější tyče!
48'
Emanuele Giaccherini se středem hrací plochy tlačil do pokutového území, jenže v souboji s Binnásirem ztratil stabilitu a poroučel se k zemi.
47'
Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář Ivan Provedel. Gólman Empoli nakopl míč na levou stranu, kde v hlavičkovém souboji neuspěl Manuel Pasqual.
46'
Empoli obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Domácí celek se ihned vydal do útoku, jenže Francesco Caputo tentokrát v hlavičkovém souboji neuspěl.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka nám přinesla parádní podívanou! První půlhodinu se oba týmy spíše oťukávaly, ale pak to přišlo! Ve 32. minutě poslal hosty překvapivě do vedení Emanuele Giaccherini ! V nastaveném čase navíc Chievo po rohovém kopu odskočilo na rozdíl dvou branek. Branku vsítil Mariusz Stępiński! Empoli to ale nevzdalo a hned po výkopu ještě snížil Francesco Caputo! Do kabin se proto odchází za stavu 1:2.
45+3'
45+2'
Empoli právě vstřelilo branku! Tak to je závěr poločasu jako hrom! Domácí celek dokázal bleskově snížit! Empoli ještě zaútočilo po pravé straně, odkud přiletěl prudký centr a FRANCESCO CAPUTO snížil!
45+1'
Chievo právě vstřelilo branku!
Hostující celek v nastaveném čase přidává svou druhou branku! Chievo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se odrazil zpátky na přední tyč a MARIUSZ STEPINSKI jej dopravil do sítě!
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V samotném závěru prvního poločasu zahrávalo Empoli ještě jeden rohový kop. Povedený centr propadl na zadní tyč, kde byl osamocený Francesco Caputo, ale tomu se míč svezl po holeni.
44'
Manuel Pasqual táhl akci domácího celku středem hřiště, roztáhl hru na pravou stranu, kde byl Giovanni Di Lorenzo, ale jeho centr prolétl do zámezí.
43'
Empoli pro změnu zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kam spěchal Hamed Traorè, jenže zády k brance nezamířil mezi tři tyče.
42'
Empoli zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území Chieva. Jeho rozehrávky se ujal Ismaël Binnásir, jenže jeho centr prolétl až do autu.
41'
Francesco Caputo získal míč na polovině hrací plochy, otočil se s ním, jenže jeho přihrávka na pravou stranu prolétla kolem posledního obránce do autu.
40'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů Chieva zůstává po zákroku Traorého ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Podle všeho však bude schopen pokračovat.
39'
Lorenzo Lollo se snažil překvapit obranu hostujícího celku prudkou přihrávkou podél postranní čáry. Jeho pobídka však dopadla přímo do autu.
38'
Hosté uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v modrém rozehrávku Verony neatakuje. Hráči hostů si hlídají své vedení.
37'
Manuel Pasqual odcentroval vnějším nártem do pokutového území, jenže jeho centr byl příliš pomalý a navíc směřoval na Caputa, který stál v ofsajdu.
36'
Hamed Traorè napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí rychlonožka dostala pod tlak Kiyineho, který ale svou rozehrávku nepokazil.
35'
Ismaël Binnásir se v blízkosti pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus levačkou skončil na noze prvního soupeře ve žlutém.
34'
Empoli se ihned po inkasování úvodní branky tlačí do útoku. Giovanni Di Lorenzo potáhl míč vpřed po pravém křídle, ale jeho centr srazil obránce na aut.
32'
Chievo se překvapivě dostává do vedení! Hosté udeřili ze své první šance v dnešním souboji! Paweł Jaroszyński přečetl rozehrávku soupeře, přiklepl míč na EMANUELEHO GIACCHERINIHO, který střelou pod břevno otevřel skóre!
32'
Giovanni Di Lorenzo na pravé straně hrací plochy vybojoval míč pro domácí celek a okamžitě uklidnil hru přihrávkou na stopery.
31'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme hodně opatrné utkání. Empoli sice vstoupilo do zápasu lépe, ale Chievo přestálo úvodní tlak.
30'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Filip Djordjević.
29'
Francesco Caputo napadal rozehrávku Chieva na hranici jeho šestnáctky. Hostující brankář poté vyrazil ven z branky a odkopl míč do zámezí.
28'
Jacob Rasmussen si tentokrát skvěle splnil své defenzivní povinnosti. Domácí zadák si poradil s vysokou přihrávkou na Pellissiera.
27'
Jacob Rasmussen nakopl míč na hranici pokutového území, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Fotbalisté Chieva přestáli úvodní tlak a nyní hraji dobře.
26'
Žlutou kartu dostává Paweł Jaroszyński (Chievo Verona).
26'
Emanuele Giaccherini se s míčem u nohy prosmýkl do blízkosti pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, ale trefil jen prostor, kde stál Provedel.
25'
Chievo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl mezi značku pokutového kopu a malé vápno, kde s přehledem zasáhl obránce Matías Silvestre.
24'
Mattia Bani dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže vinou špatného zpracování mu míč uskočil od nohy a domácí hráči jej odehráli do bezpečí.
23'
Na druhé straně přiletěl zajímavý centr do pokutového území. Za míčem se hnal Mariusz Stępiński, ale tomu scházely k zakončení dva kroky.
22'
Do rozehrávky Chieva se musel znovu zapojit Sorrentino. Hostující gólman tentokrát namazal Traorému, jenže ten celou akci zpackal pomalou přihrávkou.
21'
Mattia Bani si na pravé straně hřiště vůbec nepotykal se zpracováním a míč mu pod nohou proklouzl do autu. Vhazovat tak bude domácí Empoli.
20'
Mariusz Stępiński si v pokutovém území počkal na zpětnou přihrávku, ale musel zakončovat z těžké pozice. Hostující hráč tak poslal míč vysoko nad břevno.
19'
Frederic Veseli poslal dlouhý nákop na polovinu hostujícího celku. Zadáci Chieva však vystoupili včas a nepustili Caputa do úniku.
18'
Poprvé v utkání se do zakončení dostali také hosté. Sofian Kiyine si v blízkosti pokutového území navedl míč na pravačku, jenže technickou střelou minul branku.
17'
Hamed Traorè chtěl překvapit obranu hostujícího celku dlouhou průnikovou přihrávkou, jenže Francesco Caputo jeho úmysl nepochopil a nerozběhl se.
16'
Francesco Caputo se hnal za vysokou přihrávkou na hranici pokutového území, nicméně v souboji s Rossettinim se nechal rozhodit a k míči se nedostal.
15'
Empoli zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Manuel Pasqual, jehož centr propadl k volnému Traorému, jenže ten netrefil branku Chieva.
14'
Sorentino měl další práci! Hostující brankář tentokrát vystartoval na malé vápno a před dotírajícím útočníkem vyboxoval balón do bezpečí.
13'
Do rozehrávky Chieva se musel zapojit také hostující brankář Sorentino. Gólman hostujícího celku byl pod tlakem a raději zakopl míč do zámezí.
12'
Ismaël Binnásir sprintoval za průnikovou přihrávkou mezi obránce Chieva. Domácí hráč ustál ostrý souboj na hranici šestnáctky, ale nepřihrál přesně.
11'
Manuel Pasqual získal odražený míč v blízkosti pokutového území. Domácí hráč si krásnou kličkou udělal prostor, ale už nestačil odcentrovat.
10'
Manuel Pasqual si v pokutovém území brousil zuby na nadýchaný centr z levé strany hrací plochy. Domácí hráč na centr těsně nedosáhl. Chievo mělo štěstí.
9'
Federico Barba si připravil míč ke střele v blízkosti pokutového území a zakončil levou nohou. Jeho pokus však proskákal kolem vzdálenější tyče.
8'
Hamed Traorè se při napadání rozehrávky soupeře dopustil nedovoleného zákroku, což neuniklo zraku hlavního arbitra. Rozehrávat tak bude Chievo.
7'
Empoli zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Giovanni Di Lorenzo, jehož centr přiletěl na malé vápno, ale tam byl jen Nicola Rigoni.
6'
Frederic Veseli táhl akci domácího celku po pravé straně. Hostující Paweł Jaroszyński k němu přistoupil pozdě a nedovoleným zákrokem jej poslal k zemi.
5'
Do rozehrávky domácího celku se nyní zapojil také brankář Ivan Provedel. Gólman domácího Empoli nakopl míč na pravou stranu, kde nebyl nikdo v modrém.
4'
Francesco Caputo dostal přihrávku na levou stranu a vnějším nártem se snažil odcentrovat do pokutového území. Jeho pobídku zablokoval hned první obránce.
3'
Domácí celek zahrával první rohový kop dnešního souboje. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde zasáhl pozorný Nicola Rigoni.
2'
Francesco Caputo si naběhl na zajímavou přihrávku do blízkosti rohového praporku. Domácí útočník si míč krásně zpracoval, ale už nestačil odcentrovat.
1'
Chievo obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal do útoku, jenže prudký nákop na levou stranu si pohlídal Rasmussen.
1'
Oba týmy už jsou na trávníku. Empoli bude hrát v modrém, zatímco Chievo přijelo ve žlutém.

Empoli FC: Provedel – Veseli, Silvestre, Rasmussen – Di Lorenzo, Krunić, Traorè, Binnásir, Pasqual – Lollo, Caputo.
Náhradníci: Fulignati – Brighi, Zajc, Mčedlidze, Antonelli, Acquah, Uçan, Maietta.

Chievo Verona: Sorrentino – Rossettini, Barba, N. Rigoni – Bani, Kiyine, P. Hetemaj, Giaccherini, Jaroszyński – Pellissier, Stępiński.
Náhradníci: Šemper, Caprile – Tanasijević, Radovanović, Pucciarelli, Frey, Djordjević, Burruchaga, Meggiorini..
Empoli FC

Empoli je na tom ještě o něco hůře. Dnešní domácí celek totiž vybojoval jen sedmnáct bodů a patří mu sedmnáctá pozice pouhé tři body nad sestupem. Na záda Empoli navíc dýchají Bologna i Frosinone. Většinu svých bodů však Empoli získalo právě na domácí půdě. Naposledy doma prohrálo 1:3 s Janovem.
Chievo Verona

Chievo Verona zatím prožívá špatnou sezónu. Dnešní hostující celek zatím odehrál dvacet jedna zápasů a vybojoval v nich jen osm bodů. S touto vizitkou mu tak patří poslední pozice Seria A a na záchranu tak ztrácí devět bodů. V minulém utkání navíc doma prohrála 3:4 s Fiorentinou. Chievo totiž dostává mnoho branek. Dosud inkasovalo už dvaačtyřicetkrát.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze Serie A mezi Empoli a Chievem Verona. Duel startuje v 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62