Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Empoli : Sampdoria - 22. prosince 2018   15:00

Empoli
11' Pasqual  • 79' Caputo (Traorè)
2:4
(1:1)
Sampdoria
41' G. Ramírez  (Defrel) • 69' Quagliarella  (Murru) • 88' Caprari  (Saponara) • 90+2' Caprari
Empoli
Provedel – Di Lorenzo, Veseli, Silvestre, Rasmussen (72. Zajc), Pasqual (C) – Traorè, Acquah (84. Uçan), Binnásir – Caputo, La Gumina.
Calvarese G.
Sampdoria
Audero – Sala, Tonelli, J. Andersen, Murru – Praet, Ekdal, Linetty (86. Jankto) – G. Ramírez (65. Saponara) – Defrel (85. Caprari), Quagliarella (C).

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek sobotního odpoledne!
Utkání je u konce! Vítězí Sampdorie, která dokázala v 69. minutě vstřelit branku, kterou se dostala do vedení. Hráči Empoli dokázali na branku v 79. minutě odpovědět, ale v 87. minutě Caprari opět poslal Sampdorii do vedení. V nastaveném čase se ještě jednou trefil Caprari, který potvrdil vítězství Sampdorie.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 3:12. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 14:9.
90+6'
90+5'
Utkání se blíží ke konci a je jasné, že Sampdoria dnes bude brát 3 body!
90+4'
Hosté během 5 minut rozhodli dvěma brankami toto utkání!
90+3'
Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut!
90+2'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Autorem branky je GIANLUCA CAPRARI, který si podruhé za sebou naběhl skvěle do vápna a ranou do pravé šibenice rozhoduje utkání!
89'
Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).
88'
GIANLUCA CAPRARI střílí branku a posílá Sampdorii zpět do vedení! Saponara poslal krásnou přihrávku do vápna odkud se skvěle trefil Caprari.
86'
Další střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jakub Jankto.
86'
Žlutou kartu dostává Antonio La Gumina (Empoli FC).
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Gianluca Caprari.
84'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Afriyie Acquah, přichází Salih Uçan.
84'
Nyní se ke střele dostali ve vápně hráči Empoli, ale střela končí vysoko nad brankou Sampdorie.
83'
Hosté bojují a snaží se dostat příležitosti dostat své vedení zpět, ale domácí skvěle brání.
82'
Žlutou kartu dostává Albin Ekdal (UC Sampdoria).
79'
Empoli právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Autorem branky je FRANCESCO CAPUTO, který z bezprostřední blízkosti branky překonává brankáře Auderoa. Asistence: Traore.
78'
Caputo střílí gól, ale rozhodčí jde vše zkontrolovat na video!
78'
Hosté se snaží držet míč na vlastní polovině a nepouští k němu domácí Empoli.
76'
Caputo se nyní opět nacházel ve vápně, čehož si všiml hlavní sudí a rozehrávat bude hostující celek.
75'
Kombinace domácích byla překažena jedním z hostujících záložníků.
74'
Domácí nyní drží balón na polovině hřiště.
72'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Jacob Rasmussen, přichází Miha Zajc.
70'
Žlutou kartu dostává Fabio Quagliarella (UC Sampdoria), který po brance, kterou vstřelil sundal dres.
69'
Sampdoria vede! FABIO QUAGLIARELLA dostal přesnou přihrávku na hlavu a trefuje o tyčku levý horní roh.
68'
Quagliarella se dostal ve vápně k hlavičce, která končí těsně nad břevnem branky Empoli.
67'
Jeden z útočících Sampdorie se nyní nacházel v ofsajdovém postavení, rozhodčí píská.
66'
Přímý kop ze zajímavé vzdálenosti bude nyní rozehrávat Sampdoria.
65'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Riccardo Saponara.
64'
Další pokus Sampdorie končí po dlouhém centru opět za brankou domácích, rozehrávat bude od branky Provedel.
63'
Kapitán Empoli Pasqual nyní vyslal do vápna Sampdorie hodně nepřesný centr.
62'
Střelu, která mířila na Provedela si právě tento brankář bez problémů pohlídal a už hledá volné hráče v poli.
61'
Přímý kop se domácím vůbec nepovedl, ale i tak zůstává nadále balón na jejich kopačkách.
60'
Pohlednou kombinaci Sampdorie zastavuje před vápnem faul jednoho z bránících, který dává hostům šanci skórovat z přímého kopu.
59'
Centr po rohovém kopu nepřinesl žádné nebezpečí a hrát tak můžou opět hráči Sampdorie.
59'
Empoli bude rozehrávat rohový kop.
58'
Empoli nyní kombinují stejně jako před chvílí Sampdoria.
57'
La Gumina si v souboji počínal nedovoleně, čehož si všiml hlavní rozhodčí a hru zastavuje.
56'
Na polovině teď vidíme hráče hostujícího celku a jejich kombinaci.
55'
Sampdoria se dostala k zakončení, ale Provedel si pokus pohlídal.
54'
Nyní ještě dochází k potyčkám na hřišti, ale rozehrávat bude Provedel.
53'
Hlavní rozhodčí po zhlédnutí videa penaltu odvolává!
51'
Hlavní rozhodčí si nyní jde celou situaci ověřit na video!
50'
Po zmatku ve vápně rozhodčí nařizuje penaltu pro Sampdorii!
49'
Následuje rohový kop pro Sampdorii.
48'
Ramirez zkoušel ránu z dálky, ale Provedel si střelu zkušeně pohlídal a tak se stav utkání nemění.
47'
První šanci v druhém poločase měli hráči Empoli, kteří se ale nakonec k zakončení nedostali.
46'
V prvním poločase jsme viděli 2 branky. O tu první se postaral hned v 11. minutě Manuel Pasqual, jenž proměnil pokutový kop. Sampdoria po inkasované brance svojí hru zlepšila a nakonec se přece jen dočkala vyrovnání. V 41. minutě se do vápna skvěle prokličkoval Gaston Ramirez, který krásnou střelou vyrovnal utkání na 1:1.
45+2'
45+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu!
45'
Tonelli posílal do vápna míč, který si pohlídal brankář Provedel.
44'
S centrem po rohovém kopu si bez větších problémů poradila obrana Empoli, která nyní míří s míčem dopředu.
43'
41'
Je vyrovnáno! GASTÓN RAMÍREZ skvěle prošel vápnem soupeře a trefil míč přesně pod břevno!
41'
Domácím míč dlouho na kopačkách nevydržel a opět hrají hosté.
40'
Po ofsajdu se dostávají po dlouhé době k míči domácí.
39'
Už to vypadalo, že se po nepřesné přihrávce dostanou k míči domácí, ale nakonec míč vybojovali zpět hosté.
38'
La Gumina fauloval jednoho z hostujících záložníků, který rychle rozehrává a pokračuje v kombinaci, kterou se prezentuje Sampdoria.
37'
Hosté se snaží postupnou kombinací dostat do blízkosti, ze které by mohli ohrozit brankáře Empoli, což se jím zatím nedaří.
35'
Hra je plná nepřesností, míč získávají na polovině hosté ze Sampdorie.
34'
Žlutou kartu dostává Francesco Caputo za odkopnutí míče po odpískání ofsajdu.
34'
Míč opět skončil v brance, ale Francesco Caputo se předtím nacházel v ofsajdovém postavení, čehož si všiml hlavní rozhodčí.
34'
K vidění je další faul, tentokrát rozehrávají domácí za polovinou hřiště.
33'
Žlutou kartu dostává za faul před vlastním vápnem Afriyie Acquah (Empoli FC).
32'
Míč končí po akci Sampdorie opět u brankáře Provedela.
31'
Domácí faulují na polovině hrací plochy, rozehrávají hosté.
29'
Akce hostů končí po nepřesné přihrávce u brankáře Provedela.
28'
Ke střele se dostal Traore, který stejně jako jeho spoluhráči mířil nepřesně, rozehrává brankář Audero.
27'
Po faulu za polovinou hřiště se k míči dostávají fotbalisté domácího týmu.
26'
Quagliarella se po centru dostal ke střele, se kterou neměl ale brankář domácího celku žádné problémy.
25'
Ramirez si špatně zpracoval centrovaný míč, ale nakonec dokázal vybojovat rohový kop ,který bude nyní jeho tým rozehrávat.
24'
La Gumina se nakonec po rozehrání rohu přece jen dostal ke střele, ale jeho pokus končí vysoko nad brankou, kterou dnes střeží Audero.
23'
Po úspěšném ubránění centru následuje další rohový kop pro Empoli.
23'
Rohový kop, který měli k dispozici domácí byl nyní rozehrán nakrátko.
22'
Traore poslal centr do vápna Sampdore, se kterým si bez větších problémů ale hosté poradili a pokus tak likvidují.
21'
Dlouhý míč, který mířil dopředu na volného La Guminu by zastaven obránci Sampdorie.
19'
Domácí hráč La Gumina nyní zkoušel projít jeden na jednoho, což se mu nepovedlo a míč tak ztrácí.
18'
Žlutou kartu dostává Joachim Andersen za jeho faul na polovině hřiště.
17'
Po šanci hostů se k míči dostávají domácí, kteří ovšem míč ihned ztratili na polovině hrací plochy.
16'
Quagliarella měl nyní na kopačce vyrovnání, ale jeho střela končí těsně vedle levé tyče!
15'
Přihrávka na Caputa byla nepřesná a k míči se tak znovu dostávají hosté ze Sampdorie.
14'
Hosté nyní hrají velice opatrně, kombinují na vlastní polovině.
12'
Hráči Empoli nyní znova útočí, ovšem rozhodčí si všiml ofsajdového postavení jednoho z hráčů tohoto týmu a akce tak končí.
11'
Autorem branky z pokutového kopu je MANUEL PASQUAL, který s přehledem proměnil pokutový kop do pravé dolní části branky Sampdorie.
11'
Pokutový kop bude kopat Manuel Pasqual.
9'
Po faulu Nicola Murru, který ve vápně poslal protihráče k zemi následuje penalta pro Empoli!
8'
Pokus, který na branku ze standardní situace vyslal Nicola Murru chytá připravený Provedel, jenž už nyní posílá míč dopředu na své spoluhráče.
7'
Acquah si nyní počínal nedovoleně, čehož si všiml hlavní rozhodčí, který neváhá a píská faul, Sampdoria má k dispozici volný přímý kop.
6'
Jejich akce ovšem byla zastavena jedním z obránců Sampdorie.
6'
Míč mají na kopačkách domácí, jenž se nyní doslova ženou dopředu.
5'
Gól, který nyní vstřelil Quagliarella neplatí, díky ofsajdu, ve kterém se útočník nacházel.
3'
Hosté se snaží dostat se přes pevnou obranu domácího celku, což se jím zatím nedaří.
2'
Po rohovém kopu se k míči dostávají hosté, kteří si nyní přihrávají na vlastní polovině.
1'
Traore posílal dlouhý balón za obranu Sampdorie, ale přihrávka byla moc dlouhá, následuje ovšem rohový kop pro Empoli.
1'
Oba dva týmy nyní nastupují na hrací plochu! Zápas začne za několik okamžiků!
Utkání startuje již za pět minut!

Empoli FC: Provedel – Di Lorenzo, Veseli, Silvestre, Rasmussen, Pasqual – Traorè, Acquah, Binnásir – Caputo, La Gumina.
Náhradníci: Fulignati, Terracciano – Antonelli, Brighi, Capezzi, Maietta, Mčedlidze, Mráz, Alejandro Rodríguez, Uçan, Untersee, Zajc.

UC Sampdoria: Audero – Sala, Tonelli, J. Andersen, Murru – Praet, Ekdal, Linetty – G. Ramírez – Defrel, Quagliarella.
Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Caprari, Colley, A. Ferrari, Jankto, Kownacki, Leverbe, Rolando, Saponara, Vieira, J. Tavares.

Rozhodčí: Calvarese G..
UC Sampdoria

Sampdoria v tabulce okupuje devátou příčku s třiadvaceti body, které hráči získali za 6 výher, 5 remíz a 6 proher. V probíhající sezóně nastříleli 25 branek a na rozdíl od svého dnešního soupeře jich dostali pouze devatenáct, což je o 10 méně. Sampdoria ovšem v posledních čtyřech utkáních na venkovním stadionů nedokázala zvítězit. Střelecky si v týmu nejlépe vede Fabio Quagliarella, který má na kontě 9 branek.

Poslední 3 ligová utkání:
Sampdoria – Parma 2:0
Lazio – Sampdoria 2:2
Sampdoria – Spal 2:1
Empoli FC

Domácí se v tabulce italské Serie A nacházejí na 14. místě s počtem 16 bodů za 4 výhry, 4 remízy a 8 proher. V letošní sezoně dokázali fotbalisté Empoli vstřelit za šestnáct utkání 20 branek a devětadvacet jich inkasovali. Empoli v posledních třech domácích utkáních dokázalo zvítězit . Nejlepším střelcem týmu je s 8 zásahy Francesco Caputo.

Fiorentina – Empoli 3:1
Empoli – Bologna 2:1
Spal – Empoli 2:2
Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání sedmnáctého kola Serie A mezi Empoli a Sampdorií!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62