Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Torino - 10. března 2019   15:00

Frosinone
43' Paganini (Ciano)
1:2
(1:0)
Torino
56' Belotti  (Falqué) • 78' Belotti  (Aina)
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Salamon, M. Capuano – Paganini, Chibsah, Maiello (76. Trotta), Gori, Molinaro – Ciano (84. Ciofani), Pinamonti.
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri (69. Aina), Meïté (55. Falqué), Rincón, Baselli, Ansaldi – Zaza (87. Berenguer), Belotti.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:21.
Je konec! Hostující Turín dokázal po změně stran otočit nepříznivý vývoj utkání a vítězí na půdě Frosinone 2:1! V první půli jsme sledovali zajímavou podívanou. O něco aktivnější byl hostující Turín, ale obrana Frosinone působila pevným dojmem. Naopak v závěru poločasu si domácí vytvořili tlak, který přinesl velké množství standardních situací. Po jednom z rohových kopů se pak hlavou prosadil Luca Paganini. Po změně stran nastoupil na hřiště úplně jiný Turín. Po deseti minutách dokázal vyrovnat Andrea Belotti! Hosté nadále pokračovali v aktivitě a dočkali se i další branky. V 78. minutě přidal druhou krásnou branku Andrea Belotti! V závěru už domácí otevřeli obranu a Belotti mohl přidat třetí branku, ale rozvlnil jen boční síť.
90+4'
90+4'
Andrea Belotti útočil na hattrick, ale svůj únik zakončil střelou do boční sítě!
90+3'
Turín se znovu vydal na polovinu soupeře. Berenguer však nedostal na prudkou přihrávku na levou stranu. Frosinone už moc času na vyrovnání nezbývá.
90+2'
Andrea Belotti si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu soupeře, hrudí si míč posunul mimo dosah obránce, ale důrazný Salamon jej obral o míč.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Hostující brankář Salvatore Sirigu vyrazil z branky na malé vápno, kde schoval do rukavic vysoký centr z levé strany hrací plochy. Od domácích už je to spíše křeč.
89'
Cristian Ansaldi se po pravé straně prosmýkl do blízkosti pokutového území soupeře. Mirko Gori se mu položil pod nohy a zakopl balón do autu. Vhazovat bude Turín.
88'
Frosinone už vrhá všechny své síly do útoku. Domácí útočník Andrea Pinamonti se snažil zakončit i v pádu, ale míč mu zůstal pod nohou.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Álex Berenguer.
86'
Další žlutá karta! Také rychlonohý Aina se zapisuje na seznam hříšníků.
85'
Turín zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Cristian Ansaldi, jehož pokus orazítkoval horní tyč!
84'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Camillo Ciano, přichází Matteo Ciofani.
83'
Emiliano Moretti se skvěle vrátil do vlastní šestnáctky a před dobíhajícím útočníkem soupeře dokázal přes nohu odkopnout míč ven ze šestnáctky.
82'
Simone Zaza si v hlavičkovém souboji zbytečně pomohl loktem a dostává žlutou kartu.
81'
Cristian Molinaro dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal zajímavý centr na malé vápno, jenže Bartosz Salamon se do zakončení neprobil.
80'
Domácí fotbalisté okamžitě hrají s míčem na kopačkách a tlačí se na polovinu svého soupeře. Obrana Turína si poradila s centrem z levé strany.
78'
FC Turín právě vstřelil branku!
Turín otáčí vývoj dnešního utkání a dostává se do vedení! Tohle navíc byla parádní branka! Do pokutového území přiletěl přetažený centr z pravé strany, který před branku vrátil Ola Aina a ANDREA BELOTTI akrobatickým způsobem rozvlnil síť!
77'
Simone Zaza si naběhl na prudkou přihrávku, efektně se s míčem otočil, jenže jeho zakončení skončilo v rukavicích dobře postaveného brankáře.
76'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raffaele Maiello, přichází Marcello Trotta.
75'
Iago Falqué si nechtěl přidělávat problémy a pod tlakem raději vrátil míč svým spoluhráčům z obrany. Frosinone si na chvíli může oddechnout.
74'
Turín rozhodně není s bodem spokojený a hosté se nadále tlačí na polovinu Frosinone. Simone Zaza na dlouhou přihrávku nedosáhl.
73'
Simone Zaza si v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území pomohl nedovoleným zákrokem. Sudí souboj dobře viděl a odpískal hostujícímu útočníkovi faul.
72'
Camillo Ciano dojel soupeře na polovině Turína a dostává žlutou kartu.
71'
Cristian Ansaldi si v pokutovém území naskočil na nádherný centr z pravé strany hrací plochy, jenže jeho hlavička prolétla nad břevnem.
70'
Další zranění na straně domácího mužstva. Autor úvodní branky dnešního utkání Paganini se drží za spánek a také musí za postranní čáru.
69'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Ola Aina.
68'
Nicolas N'Koulou hodně zariskoval při rozehrávce na vlastní polovině. Nakonec však dokázal procedit přihrávku na Zazu. Turín může pokračovat v útočení.
67'
Chibsah už je zpátky na hřišti. Vypadá to, že jeden z tahounů Frosinone dnes bude bojovat o body až do závěrečného hvizdu.
66'
Domácí Raman Chibsah odchází v doprovodu lékařského týmu za postranní čáru. Domácí trenér to rozhodně nevidí s úsměvem na tváři.
65'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po hlavičkovém souboji ležet na trávníku a drží se za rameno. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
64'
Frosinone kombinuje s míčem na polovině hrací plochy a snaží se otupit rostoucí kvalitu hry hostujícího mužstva. Hráči v šedém však skvěle napadají.
63'
Nicolas N'Koulou poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže Baselli měl velký problém se zpracováním a musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
62'
Luca Paganini táhl útok Frosinone po levém křídle. Domácí fotbalista poté odcentroval do pokutového území, jenže tam nebyl nikdo ve žlutém.
61'
Hosté zkoušeli překvapit obranu Frosinone dlouhou přihrávkou z autového vhazování. Obrana domácího celku byla tentokrát pozorná.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme vyrovnaný duel. Hosté jsou po změně stran aktivnější a ženou se do útoku.
58'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
56'
Je vyrovnáno! Také Turín dokázal udeřit ze standardní situace! Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Na nadýchaný centr si naskočil střídající ANDREA BELOTTI a hlavou vyrovnal!
55'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Soualiho Meïté, přichází Iago Falqué.
54'
Soualiho Meïté odcentroval z pravé strany do velkého vápna, kde se k míči dostal Cristian Ansaldi, ale jeho centr odvrátila obrana Frosinone na roh.
53'
Nicolas N'Koulou zastavil rodící se útok hostujícího celku a rozjel další akci Turína. Hosté jsou po změně stran hladoví a ženou se za vyrovnáním.
52'
Daniele Baselli spěchal za přihrávkou na polovinu domácího mužstva, jenže Luca Paganini si nepotykal se zpracováním.
51'
Cristian Ansaldi vybojoval pro hosty vhazování na polovině soupeře. Domácí obrana však v úvodu druhé půle působí skvělým dojmem.
49'
Andrea Belotti si naběhl na centr z pravé strany, nicméně v pádu nedokázal hlavičkovat mezi tři tyče domácí branky.
48'
Daniele Baselli se při napadání rozehrávky domácích dopustil útočného faulu. Sudí nedovolený zákrok viděl a odpískal faul.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Turín se ihned vydal do útoku, jenže Meité si nepotykal se zpracováním.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího celku! V první půli jsme sledovali zajímavou podívanou. O něco aktivnější byl hostující Turín, ale obrana Frosinone působila pevným dojmem. Naopak v závěru poločasu si domácí vytvořili tlak, který přinesl velké množství standardních situací. Po jednom z rohových kopů se pak hlavou prosadil Luca Paganini. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
Simone Zaza v pokutovém území nedovoleně atakoval domácího brankáře, což neuniklo zraku hlavního arbitra, který odpískal útočný faul.
43'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Po dalším rohovém kopu už domácí celek dokázal udeřit a dostává se do vedení! Na povedený centr si na malém vápně naskočil LUCA PAGANINI a prudkou hlavičkou otevřel skóre!
42'
Raffaele Maiello poslal zajímavý centr do pokutového území. Z ostrého úhlu poté zakončoval Gori, ale obránce jeho pokus srazil na další rohový kop.
41'
Frosinone opět kopalo rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval Nicolas N'Koulou, jež míč odhlavičkoval do bezpečí.
40'
Raffaele Maiello si pokryl míč a Meite jej dalším nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Hostující fotbalista by si na podobné fauly měl dávat pozor.
39'
Simone Zaza se pustil do hlavičkového souboje na polovině hrací plochy, jenže stoper Salamon jej dnes střeží opravdu skvěle.
38'
Soualiho Meïté trefil šlapákem domácího Goldanigu a zaslouženě vidí žlutou kartu.
37'
Frosinone zahrávalo další přímý kop na polovině soupeře. Znovu se Paganini pokusil o přímou střelu, ale tentokrát mířil vysoko nad břevno.
36'
Raman Chibsah z pravé strany centroval do pokutového území, nicméně pozorný obránce Izzo byl dobře postaven a zakopl míč do zámezí.
35'
Simone Zaza aktivně napadal rozehrávku domácího celku na jeho polovině. Italský útočník dostal pod tlak Molinara, ale ten svou chybu rychle napravil.
34'
Po delší době se do útoku vydali také hosté. Za centrem z pravé strany hrací plochy se hnal Belotti, ale proti dvojici obránců se nedokázal prosadit.
33'
Frosinone zahrávalo rohový kop. Prudký centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kde bez problémů zasáhla obrana hostujícího mužstva.
32'
Žlutá karta přichází také na straně hostujícího celku! Tomás Rincón to přehnal s agresivitou v souboji u rohového praporku.
31'
Bartosz Salamon diriguje rozehrávku Frosinone na polovině hrací plochy. Nikdo v dresu Turína akci domácího celku zatím neatakuje.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme zajímavý souboj. Hostující Turín je o něco aktivnější, ale Frosinone skvěle brání.
29'
Právě Simone Zaza se hnal za prudkým centrem do pokutového území. Útočník hostujícího mužstva se už chystal na zakončení, ale netrefil padající míč.
28'
Nicolas N'Koulou poslal prudkou přihrávku na rozběhnutého Zazu, jenže k tomu skvěle přistoupil Salamon, který mu nedal prostor k rozehrávce.
27'
Rozehrávky standardní situace se ujal Luca Paganini, který zkusil střelu levačkou, nicméně jeho technický projektil proletěl vysoko nad břevnem.
26'
Armando Izzo v blízkosti pokutového území zatáhl za dres rozběhnutého soupeře a dopustil se nedovoleného zákroku. Frosinone bude zahrávat přímý kop.
25'
Gori dostal pěknou přihrávku na hranici pokutového území, odkud zakončil placírkou, ale jeho pokus dokázal Salvatore Sirigu vyrazit mimo tři tyče.
24'
Turín zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území svého soupeře. Centrovaný míč přiletěl do míst, kam spěchal Zaza, ale italský útočník v krkolomné pozici nezakončil.
23'
Na světě je první žlutá karta dnešního souboje. Za faul při návratu do obrany ji dostává Capuano.
22'
Frosinone zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej hlavou odpravil Nicolas N'Koulou.
21'
Raffaele Maiello si na levé straně skvěle pokryl míč tělem a dotírající Daniele Baselli jej nedovoleným zákrokem loktem poslal k zemi.
20'
Po delší době musel zasahovat také domácí brankář. Marco Sportiello si dal pozor na zakončení hlavou z úctyhodné vzdálenosti a bez problémů ukryl míč do rukavic.
19'
Emiliano Moretti operoval s míčem na pravé straně. Domácí obránce Capuano k němu skvěle přistoupil a nenechal hostujícího hráče odcentrovat.
18'
Salvatore Sirigu se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Turína dostal malou domů a poradil si s riskantní rozehrávkou na levou stranu.
17'
Emiliano Moretti vyslal vysoký nákop na polovinu domácího celku, jenže nikdo v dresu Turína v hlavičkovém souboji neuspěl. Zatím je to hodně opatrné.
16'
Andrea Belotti se probil s míčem u nohy až do pokutového území, jenže neustál souboj s Gorim a při následném pokusu o zakončení fauloval.
15'
Nicolas N'Koulou si na pravé strany posunul míč vpřed kolem Goriho. Domácí fotbalista to poté přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.
14'
Andrea Belotti se pustil do hlavičkového souboje se Salamonem, jenže domácí stoper byl mnohem více důrazný a nepustil útočníka Turína k hlavičce.
13'
Marco Sportiello se z hranice pokutového území opřel do skákavého míče. Jeho pokus směřoval ke vzdálenější tyči, ale brankář Sirigu předvedl jistý zákrok.
12'
Raman Chibsah dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže měl velké problémy s prvním dotykem a míč mu utekl do zámezí.
11'
Soualiho Meïté na polovině hrací plochy v hlavičkovém souboji s Gorim fauloval, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
10'
Nicolas N'Koulou si na hranici pokutového území s přehledem pohlídal oblouček mířící na Pinamontiho. Hostující stoper balón odhlavičkoval do prostoru, kde nebyl nikdo ze soupeřů.
9'
Další útočnou akci domácího Frosinone zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Ciano.
8'
Simone Zaza si brousil zuby na nadýchaný centr na malé vápno, jenže proti přesile fotbalistů ve žlutém neměl moc šancí na úspěch.
7'
Andrea Pinamonti se pohybem přihlášil o přihrávku za obranu hostujícího celku, nicméně stopeři Turína si nákop pohlídali a Sirigu si došel pro míč.
6'
Do rozehrávky hostujícího mužstva se musel zapojit také Salvatore Sirigu. Italský brankář nakopl míč na rozběhnutého Zazu, ale ten nestačil odcentrovat.
5'
Zaza se pustil do souboje na hranici pokutového území, ale obránce domácího celku jej tělem dokázal odstavit. Turín však začal hodně aktivně.
4'
Soualiho Meïté spěchal za přihrávkou na pravé křídlo, ale domácí obránce Capuano proti němu skvěle vystoupil a zakopl míč do zámezí. Vhazuje Turín.
3'
Cristian Ansaldi se pustil do souboje s Maiellem. Domácí fotbalista byl ve vzduchu o něco důraznější a odhlavičkoval míč do bezpečí.
2'
Hostující Moretti se hnal za nákopem na polovinu Turína, jenže v hlavičkovém souboji s domácím stoperem si pomohl faulem.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Frosinone se ihned vydalo do útoku, ale obrana Turína si s vysokým nákopem poradila.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Frosinone bude hrát ve žlutém, zatímco Turín přijel v šedých dresech.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Salamon, M. Capuano – Paganini, Chibsah, Maiello, Gori, Molinaro – Ciano, Pinamonti.
Náhradníci: Iacobucci – Ariaudo, Trotta, Valzania, Beghetto, Simič, F. Zampano, Ciofani, Brighenti, Dionisi, Krajnc.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Moretti – De Silvestri, Meïté, Rincón, Baselli, Ansaldi – Zaza, Belotti.
Náhradníci: Rosati, Ichazo – Djidji, Falqué, Bremer, Singo, Berenguer, Lukić, Aina, Parigini..
Frosinone Calcio

Naopak domácí Calcio je na tom o něco hůře. Dnešní domácí celek totiž v šestadvaceti zápasech vybojoval jen sedmnáct bodů a patří mu devatenáctá pozice ligové tabulky. Na pozice zaručující záchranu už navíc ztrácí pět bodů. Dá se tedy říci, že dnes hraje Frosinone opravdu o všechno. Naposledy uhrálo cennou remízu 0:0 na hřišti Janova.
Turín FC

Celek ze severu Itálie přijíždí k dnešním utkání jako favorit. Turín dosud odehrál dvacet šest zápasů a vybojoval v nich čtyřicet jedna bodů. Hosté tak stále mohou útočit na pozice zaručující účast v pohárové Evropě. Naposledy doma rozstřílel poslední Chievo Verona vysoko 3:0. Hostující kouč má navíc k dispozici kompletní kádr a bude chtít potvrdit fazónu z posledních zápasů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům italského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze Serie A mezi Frosinone Calcio a Turínem FC. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62