Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Frosinone - 24. listopadu 2018   20:30

Inter Milán
10' Baldé (Lautaro Martínez) • 57' Lautaro Martínez (Baldé) • 82' Baldé (Politano)
3:0
(1:0)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar, Asamoah – Gagliardini, Valero – Politano (83. Candreva), Nainggolan (71. Mário), Baldé – Lautaro Martínez (77. Icardi).
D. Padelli – Vecino, Icardi, Ranocchia, Mário, Miranda, Perišić, Candreva.
Pairetto – Di Vuolo, Rocca
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano – F. Zampano, Chibsah, Crisetig, Cassata (55. Gori) – Beghetto (72. Ghiglione), Pinamonti (77. J. Campbell) – Ciofani.

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost, přeji dobrou noc.

Fauly: 11:11
Zápas skončil, Inter na domácím půdě potvrdil roli jasného favorita a porazil Frosinone 3:0. Inter byl naprostou většinu utkání jasně lepším týmem a vítězství si tak plně zaslouží. Handanovič si připsal jen jeden opravdu dobrý zákrok, a to ve druhém poločase proti hlavičce Ciofaniho. Jinak se spíš nudil Inter, který kvůli důležitému zápasu v Lize mistrů s Tottenhamem, který ho čeká, šetřil několik hráčů ze základní sestavy. I tak šel už v desáté minutě do vedení, prosadil se Keita Baldé. Ve druhé půli se brzy Inter uklidnil další brankou, tentokrát se hlavou trefil Lautaro Martínez. Konečnou podobu skóre pak přidal svým druhým gólem v utkání Keita Baldé.
90+4'
90+4'
Míč letěl směrem a Icardiho, ale ten na něj nedosáhl. Zápas tímto končí.
90+3'
Ale šance tu ještě je, protože mají domácí ještě jeden rohový kop.
90+3'
Do zakončení se ještě dostal také Kwadwo Asamoah, ale byl nepřesný. Vypadá to, že skóre 3:0 se už měnit nebude.
90+2'
Hrát bude moci Frosinone, protože Candreva se dopustil faulu zezadu.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Další střela z dálky, znovu ale neprošla na branku hostů. Tentokrát to zkoušel João Mário.
89'
Z dálky vystřelil záložník Borja Valero, ale trefil blokující hráče ve žlutých dresech.
88'
Úplně sám hlavičkoval v obrovské šanci Antonio Candreva, ale vůbec to nezvládl. Rybičkou poslal míč vedle, přitom se mohl Sportiella zeptat, kam to chce.
88'
Inter si dlouho přihrával uprostřed hrací plochy, pak to zkusil dlouhým pasem na Icardiho. To ale nevyšlo.
87'
Pomalu se blížíme ke konci duelu, o vítězi je s velkou pravděpodobností rozhodnuto. Inter ale hraje tak, že by rád ještě nějaký ten gól přidal.
86'
Frosinone nyní drží míč, ale zatím se mu nedaří dostat se na útočnou polovinu. To si Inter hlídá.
85'
Antonio Candreva se dostával do šance, ale výborně vzadu zapracoval Marco Capuano a zakončení mu znemožnil.
84'
Hosté si s centrovaným míčem před svou branku poradili a odhlavičkovali do bezpečí. Ale znovu se budou muset bránit.
84'
Inter stále pokračuje ve svém tlaku, bude kopat roh z pravé strany. Domácí asi ještě nemají dost.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonio Candreva.
82'
Inter Milán právě vstřelil branku!
A je definitivně hotovo, Inter střílí další branku a už vede 3:0. Po rychlé protiakci středem hřiště se dostal míč k KEITOVI BALDÉMU. Ten ve velké šanci nezaváhal, zachoval chladnou hlavu a zakončil přesně k tyči. Druhý gól v dnešním zápase pro tohoto hráče. Asistence: Matteo Politano.
81'
Z dálky vystřelil Mirko Gori, také Handanovič tak musel po delší době předvést zákrok. A byl pozorný, míč, který směřoval k jeho pravé tyči, chytil.
81'
Rohový kop vyřešil Sporitello, míč letěl do jeho rajónu a on nedopustil problémy.
80'
Mauro Icardi se poprvé po svém vystřídání dostal ke střele, ale ta byla z pravé strany jen zablokovaná na rohový kop.
79'
Ke střele z dálky se nakonec dostal Keita Baldé, ale podruhé v dnešním zápase se neprosadil, Marco Sportiello předvedl další spolehlivý zákrok.
78'
Inter opět usazený na útočné polovině a hledá cestičky, jak proniknout zataženou obranou Frosinone.
77'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Joel Campbell.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Mauro Icardi.
77'
Píská se ruka, kterou zasáhl míč útočník Interu Milán Keita Baldé.
76'
Z levé strany se ke střele dostal Joao Mário, ale to byla pochoutka pro Sportiella.
76'
Domácí to tentokrát zkusili dlouhým nákopem dopředu na dvojici útočníků, ale to se neujalo.
75'
Inter znovu obléhá obranou Frosinone. Ta zatím míč nepouští k blízkosti vlastní branky. Inter ale nemusí zbytečně tlačit na pilu, má náskok.
74'
Vzadu je dnes Inter silný. Hlavně ve druhém poločase mělo sice Frosinone jednu velkou šanci, ale jinak se na dostřel nedostalo.
73'
Po chybné přihrávce Interu na chvíli opadne jeho tlak. Autové vhazování budou mít hosté a zatím s ním otálejí.
72'
Inter rozehrál rohový kop tradičně na krátko. Nakonec vše vyústilo v ránu Joaa Maria, ale obránce Interu nemířil přesně.
72'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Andrea Beghetto, přichází Paolo Ghiglione.
71'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází João Mário.
70'
Matteo Politano to už dnes zkoušel několikrát, ale zatím mu není gól souzen. Tentokrát si míč navedl na střelu z pravé strany, ale jeho zakončení Marco Sportiello vystihl.
69'
Už je vše zase při starém. Inter má míč na kopačkách a snaží se kombinačně rozebrat defenzívu hostujícího družstva.
68'
Domácí se nyní zlobí na rozhodčího, že neodpískal faul Frosinone. Ale hraje se dál, útočí hosté.
67'
Radja Nainggolan vyslal krásnou přihrávkou do velké šance Lautaro Martíneze, ale ten tentokrát neuspěl, na svůj druhý zásah si bude ještě muset počkat.
66'
Z dálky natáhl ke střele Roberto Gagliardini, ale byla z toho jen střela po zemi doprostřed branky, navíc velice slabá.
65'
Raman Chibsah poslal dopředu přihrávku na Andreu Pinamontiho. Ten se ale ocitl v klinči dvou obránců soupeře a neměl šanci na úspěch.
65'
Z pravé strany vyslal křížnou střelu po zemi Matteo Politano. Byl to nadějný pokus, ale brankář Marco Sportiello se natáhl a míč dokázal vyrazit.
64'
Ke střele z dálky se dostal Lautaro Martínez. Zkoušel to technicky, ale nebyl přesný.
63'
K centru z levé strany se sice dostal agilní Keita Baldé, ale nebyl to povedený míč. Nic nebezpečného pro Frosinone.
62'
Když ale na pravém křídle nebyl prostor pro nebezpečnou akci, vrátil míč Inter na vlastní polovinu. Opravdu už nikam spěchat nemusí.
61'
Inter už je zase u míče a celkem v pohodě se kombinačně dostal až na polovinu soupeře.
60'
Tentokrát z toho branka není, Marco Sportiello zasahovat nemusel. Valero se pak už k odraženému míči nedostal.
59'
Inter je ale při chuti a vybojoval si rohový kop z levé strany.
58'
Inter nyní může být v klidu, hlídat si své vedení a snad i šetřit síly na blížící se duel s Tottenhamem v Lize mistrů.
57'
Inter navyšuje své vedení, svůj náskok zvyšuje na 2:0. Z levé strany odcentroval Baldé a našel přesně hlavu LAUTARA MARTÍNEZE. Ten se trefil nádherně k tyči, Sportiello tady neměl moc velkou šanci zasáhnout. Asistence: Keita Baldé.
56'
Raman Chibsah si počínal v soubojích o míč, zejména v tom s Valerou, příliš tvrdě a je mu pískán faul.
55'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Mirko Gori.
55'
Inter musí s autovým vhazováním posečkat, protože se bude střídat.
54'
Tentokrát se po centru ze strany ocitl Ciofani na trávníku. O penaltě se ale neuvažovalo.
53'
Po pěkné akci Frosinone se dostal k hlavičce Daniel Ciofani. Inter podržel jeho slovinský brankář Samir Handanovič, který předvedl skvělá zákrok.
52'
Faulu se ale vzápětí dopustili také hosté, takže Inter se zase mohl usadit na útočné polovině hřiště.
51'
Francesco Zampano se ocitl na zemi, poté co ho fauloval Radja Nainggolan. Hrát tak budou hosté.
50'
Znovu to byla rozehrávka na krátko. Nakonec centroval Politano na hlavu Gagliardiniho a ten hlavičkoval nad.
50'
Inter pokračuje v tlaku, který si na začátku druhého poločasu vytvořil. Bude kopat rohový kop z pravé strany.
49'
Z dálky nakonec vystřelil Matteo Politano, ale brankář Sportiello mohl zůstat v klidu, protože míč letěl vedle.
48'
Kwadwo Asamoah získal ještě na útočné polovině míč, takže snahy Interu mohou pokračovat.
47'
Baldé pěkně nacentroval z levé strany na zadní tyč. Tam si zabíhal Lautaro Martínez, ale místo hlavou trefil míč rukou.
46'
Obě mužstva nastoupila do druhého poločasu beze změn v sestavě.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Prní poločas skončil, domácí Inter zatím plní roli favorit a nad Frosinone vede 1:0. Domácí měli v úvodu velký tlak. Aktivní byl hlavně Keita Baldé. První šance mu ještě nevyšla, ale už desáté minutě se mohl radovat z toho, že poslal svůj tým do vedení. Po této brance přišly pro Inter slabší chvilky, pár minut byli dokonce aktivnější hosté. Ke konci půle ale znovu narostl i díky standardních situací znovu tlak Interu. Největší šanci měl Lautaro Martínez, jehož krásnou střelu z dálky skvěle vytáhl nad břevno Marco Sportiello.
45+2'
45+2'
Nakonec se ještě jednou vydal dopředu Inter a z voleje napálil odražený míč Radja Nainggolan. Těsně ale netrefil branku.
45+1'
Nastavení se zatím odehrává v blízkosti středového kruhu. Frosinone bude vhazovat.
45'
Nastavovat se bude jedna minuta.
44'
Domácí ale nelení a ještě to zkouší před přestávkou. Jejich centr z pravé strany se ale tentokrát neujal.
43'
Tlak Interu zase trochu opadl, Frosinone se zase může chvíli pomazlit s míčem.
42'
Domácí rozehráli rohový kop centrem za šestnáctku. Střílet měl Radja Nainggolan, ale na to nedostal prostor.
42'
Aktivita Interu Milán bude pokračovat rohovým kopem.
41'
Po standardní situaci se ke střele z voleje dostal stoper Interu Milan Škriniar, ale nebyla to tvrdá střela, takže Marco Sportiello míč stihl pokrýt.
40'
Tentokrát se Matteo Politano k ničemu nedostal, protože ho na zem sestřelil Andrea Beghetto. Ten dostává za faul žlutou kartu.
39'
Matteo Politano se chvíli rozmýšlel a pak se odhodlal ke střele. Trefil ale jen obránce Frosinone stojícího před sebou. Inter bude vhazovat.
38'
Frosinone se dopředu dostalo nákopem na vysokého Ciofaniho, který dobře míč sklepl pro spoluhráče. Ale nakonec hosté dobře rozjetou akci špatně dohráli.
37'
Lautaro Martínez teď trpí bolestí a svíjí se na trávníku, poté co byl naremplován Cassetou. Ale bylo to zřejmě nezaviněné.
36'
Baldé centroval na Martíneze a chyběl jen malý kousek k tomu, aby se útočník Interu k hlavičce dostal.
35'
Pěkný centr na zadní tyč vymyslel Francesco Cassata. Jenže hostům se zakončení nevyvedlo a pak byl navíc Francesco Zampano v ofsajdu.
34'
Po drobném faulu Interu bude ze středu pole opět rozehrávat z místa přestupku hostující tým.
33'
Ta se Interu ale zatím nedaří. Znovu u míče Milan Škriniar. Byl pod tlakem, ale zvládl to, chybu neudělal.
32'
Slovenský reprezentant Milan Škriniar obstará rozehrávku svého týmu.
31'
Frosinone zaútočilo po levé straně. Andrea Beghetto poslal pěkný pas pod sebe na Chibsaha. Ten zakončil zpoza vápna technicky, ale jen do rukavic Handanoviče.
30'
Roberto Gagliardini dostal dobrý míč do vápna, ale míč si příliš předkopl a toho využil Sportiello, který balón chytil.
29'
Na zemi zůstává ležet Keita Baldé a bude potřebovat ošetření. Inkasoval totiž nepříjemně míčem z blízka do hlavy.
28'
Standardní situaci Interu vyřešil brankář Marco Sportiello, který chytil míč a rychle rozehraje.
28'
Kwadwo Asamoah se svíjí v bolestech, poté, co jej tvrdě na trávník poslal Raman Chibsah.
27'
Ten mu ale moc nevyšel. Jeho spoluhráči po něm nemohli pomýšlet na zakončení.
27'
Standardní situaci rozehraje Lorenzo Crisetig, už se chystá k centru.
26'
Danilo D'Ambrosio šel do souboje o míč nebezpečně skluzem nohama napřed a byl u míče pozdě, takže fauloval.
25'
Po centru z hloubi pole se k hlavičce dostal vysoký útočník hostů Daniel Ciofani. Hlavičkoval ale mimo.
25'
Kwadwo Asamoah ukázal své dlouholeté zkušenosti, v pohodě si pohlídal prostor před vápnem a nepustil do něj míč.
24'
Inter rozehrál rohový kop na krátko. Nakonec se míč do nebezpečného prostoru před branku Frosinone nedostal.
23'
Hosté ale dlouho u míče nezůstali. Inter sehrál pěknou rychlou akci, Baldé přiklepl míč k Martínezovi a ten se do něj opřel z velké dálky. Marco Sportiello předvedl skvělý náskok, míč vyrazil na roh.
22'
Frosinone se nyní osvobodilo vysokým odkopem míše. Pak vyhrálo vzdušný souboj, takže může na chvíli kombinovat a ulevit své obraně.
21'
Tentokrát už se Inter dostal blízko vápna soupeře, ale ke střele na branku znovu nedošlo. Inter měl autové vhazování a vrátil hru zpět na svou polovinu.
20'
Inter se už dostal kombinací s míčem na polovinu soupeře, ale stále je to ještě hodně daleko od branky Sportiella. Ten ještě od prvního gólu zápasu nebyl otestován.
19'
Po chybné přihrávce středem pole se mohli vrhnout dopředu hosté, ale jejich akce po pravé straně se nikam daleko nedostala.
18'
A další nedovolený zákrok ze strany Interu. Je to ale všechno daleko od branky, takže Handanovič nemusí být nijak nervózní.
17'
Teď se navíc budou muset bránit, protože se faulu dopustil Danilo D'Ambrosio.
16'
Zároveň ale domácí ani už nikam nepospíchají, důležitá první branka je uklidnila.
15'
Inter zatím jasně ovládá děj zápasu, Frosinone se až na výjimky nedostává blízko k brance soupeře.
14'
Střela ze standardní situace skončila na zdi Interu. Do autu pak poslal míč hlavou Lautaro Martínez.
14'
Kwadwo Asamoah to přehnal s tvrdostí v souboji s Zampanovi a vidí žlutou kartu.
13'
Borja Valero zastavil nadějně se rozvíjející akci soupeře a pak byl faulovaný Danilo D'Ambrosio, takže míč se znovu vrátí do moci Interu.
12'
Inter už je zase u míče. Zakládá další útočnou akci, zatím je míč u obránců milánského celku.
11'
Hosté se hned pokusili odpovědět. Z levé strany centroval Francesco Zampano, ale domácí se v pohodě ubránili.
10'
KEITA BALDÉi celý Inter Milán je za svou aktivitu v úvodu utkání odměněn! Baldé dostal míč do vápna od Martíneze. Pak si ho dvakrát zasekl, čímž se zbavil obránce a nakonec zakončil nekompromisně na přední tyč. Sportiello na jeho ránu nedosáhl. Asistence: Lautaro Martínez.
9'
Matteo Politano načechral míč na zadní tyč, kde naskakoval úplně sám Lautaro Martínez. Ale ve velké šanci zklamal, netrefil hlavou branku.
9'
Aktivita Baldého pokračuje, je to další rohový kop pro domácí.
9'
Keita Baldé to znovu zkusil přímočaře a ač držen za dres, nebezpečně zakončoval na přední tyč. Marco Sportiello Balón vyrazil na rohový kop.
8'
Standardní situace domácího mužstva nebyla nebezpečná, hosté se v pohodě ubránili.
7'
Lorenzo Crisetig musel nebezpečný brejk Interu po pravém křídle zastavit pouze za cenu žluté karty.
6'
Frosinone znovu mírně zahrozilo, dostalo se na dohled branky Interu. Ale už se zase musí rychle vracet, domácí jdou do brejku.
5'
Keita Baldé se snažil z boku dostat individuálně do pokutového území, ale nakonec se do něj nedostal a je z toho tak jen odkop od branky Frosinone.
4'
Na zemi sice skončil záložník Interu Radja Nainggolan, ale faul se nepískal. Takže hrát mohou hosté.
3'
Asamoah našel centrem z levé strany Danila D'Ambrosia. Ten se dostal k hlavičce, ale první gól utkání nevstřelil. Marco Sportiello míč chytil.
2'
Inter zatím trpělivě kombinuje, nikam se bezhlavě nežene. Chce si akci pořádně vypracovat zezadu.
1'
Překvapivě se jako první dopředu dostali hostující fotbalisté, jejich cent ale skončil v bezpečí u brankáře Handanoviče.
1'
Domácí Inter bude hrát v tradičních pruhovaných černomodrých dresech, hostující Frosinone ve žlutém.
Obě mužstva už jsou nastoupena na trávníku San Sira. Utkání za malou chvíli začne.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, de Vrij, Škriniar, Asamoah – Gagliardini, Valero – Politano, Nainggolan, Baldé – Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli – Vecino, Icardi, Ranocchia, Mário, Miranda, Perišić, Candreva.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Ariaudo, M. Capuano – F. Zampano, Chibsah, Crisetig, Cassata – Beghetto, Pinamonti – Ciofani.
Náhradníci: F. Bardi – Ghiglione, Molinaro, Vloet, Gori, Maiello, Perica, Brighenti, Salamon, J. Campbell, Besea, Krajnc.

Rozhodčí: Pairetto – Di Vuolo, Rocca.
Vzájemné zápasy

Jelikož se Frosinone většinu let pohybovalo v nižších soutěžích, moc vzájemných soubojů mezi těmito dvěma týmy nenajdeme. Ty dva poslední jsou ze sezóny 2015/16, kdy Frosinone hrálo v Serii A. Inter tentokrát oba zápasy vyhrál, nejprve doma 4:0 a pak na hřišti soupeře 1:0.
Frosinone Calcio

Frosinonse je mnohem skromnějším týmem, než je jeho dnešní soupeře a rozhodně má úplně jiné ambice. Chce se hlavně zachránit. To bude mít nováček Serie A hodně těžké, prozatím nasbíral sedm bodů a nachází se na předposlední devatenácté příčce. Na nesestupové sedmnácté místo, na kterém je Udine, ztrácí jen dva body. V posledních zápasech se Frosinone docela daří, už čtyřikrát po sobě bodovalo, z toho třikrát to byla remíza. Naposledy tento klub remizoval 1:1 doma s Fiorentinou. Co se týče venkovních zápasů, těch odehrálo Frosinone zatím v Serii A šest. Z toho jednou vyhrálo, jednou remizovalo a zbylá čtyři utkání prohrálo. Naposledy se rozešlo smírně 0:0 na hřišti Parmy.
Inter Milán

Inter Milán patří mezi historicky nejslavnější a neúspěšnější týmy v Itálii. V posledních letech ovšem tak úspěšný není, na titul čeká od sezóny 2009/10, kdy vyhrál Serii A popáté po sobě. Od té doby se mu to ovšem nepovedlo. V minulé sezóně se ale alespoň kvalifikoval do Ligy mistrů a podobné cíle má i v této sezóně. Zatím se mu to daří, nachází se na třetím místě s pětadvaceti body. Na titul to ale spíš znovu nebude, na vedoucí Juventus Inter ztrácí už devět bodů. Před reprezentační pauzou Inter prohrál překvapivě 1:4 na hřišti Atalanty a tím si pokazil předchozí sérii sedmi ligových výher v řadě. Pokud počítáme všechny soutěžní zápasy, vyhrál Inter z posledních pěti jen dva a také dvakrát prohrál. Na domácím hřišti v Serii A Inter zatím odehrál šest utkání, z nichž vyhrál čtyři, jeden remizoval a jednou prohrál. Aktuálně čtyřikrát v řadě zvítězil, naposledy porazil 5:0 FC Janov. Celkem Inter neprohrál na domácím stadionu šestkrát po sobě.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 13. kola Serie A mezi týmy Inter Milán a Frosinone Calcio. Zápas se odehraje na Stadio Giuseppe Meazza. Miláně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62