Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Inter Milán - 3. dubna 2019   21:00

0:4
(0:2)
Inter Milán
15' Gagliardini  (Asamoah) • 40' Icardi   • 54' Perišić  (Icardi) • 81' Gagliardini  (Perišić)
Janov
Radu – P. Pereira, Romero, E. Zukanović (C), Gi. Pezzella – Lerager, Radovanović (81. L. Mazzitelli), Rolón, Sturaro (65. Bessa) – A. Sanabria (41. Biraschi), Kouamé.
Maurizio Mariani – Gianluca Vuoto, Gianmattia Tasso
Stadio Luigi Ferraris, Janov
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio, Miranda, Škriniar, Asamoah – Gagliardini, Brozović (66. Mário) – Politano (74. Valero), Nainggolan, Perišić – Icardi (80. K. Baldé).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:12.
Je konec. Inter Milán dnes naprosto jasně vyhrál na půdě Janova 4:0 a upevnil si tak třetí místo v Serii A.
V 54. minutě zvýšil vedení Perišić a hosté dominovali hře. Nakonec přidal ještě jednu branku v 81. minutě Gagliardini.
90'
88'
Nyní přišel faul z domácí strany ve středu hrací plochy a u míče tak je opět Inter.
87'
Domácí mužstvo už před dnešním zápase nemělo o co bojovat, jelikož je zachráněno a na evropské poháry už nedosáhne.
86'
Janov dnes sice nepředvedl dobrý výkon, ovšem fanoušky mají skvělé, jelikož ti se i nadále baví.
84'
Už to vypadalo, že se domácí dostanou ke střele, ale nakonec skončil míč pouze u brankáře Handanoviče.
83'
Nyní se Škriniar provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude Janov.
81'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Luca Mazzitelli.
81'
Inter Milán právě vstřelil branku!
A je to už 4:0 pro hosty! Po centru Perišiće z rohu se dostal do zakončení hlavou ROBERTO GAGLIARDINI, který zamířil k levé tyči, kde jeho pokus sice vyrazil brankář Ionut Radu, ale bylo to pár centimetrů za brankovou čárou a míč tak přešel do branky celým objemem. Asistence: Perišić.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Keita Baldé.
79'
Inter jasně kontroluje toto utkání a stále drží míč.
77'
Domácí obrana si věděla rady s centrem z pravé strany, ale směrem dopředu to ze strany Janova je takřka nulové.
75'
Christian Kouamé se nyní dostal do zakončení, ale Samir Handanovič si byl jistý a předvedl dobrý zákrok.
74'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Borja Valero.
74'
Nakonec se ke střele odhodlal Matteo Politano, ale Ionut Radu předvedl dobrý zákrok a následuje rohový kop pro Inter.
73'
Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje, jelikož Inter stále drží balón na svých kopačkách a nikam se moc nežene.
71'
Obě mužstva by už nejraději tento zápas ukončila, jelikož u míče je skoro stále Inter, který si přihrává míč ze strany na stranu.
69'
Nyní to domácí zkusili centrem z levé strany, ale míč skončil pouze u brankáře Samira Handanoviča.
68'
Icardi dostal příliš dlouhou přihrávku, která skončila jen u domácího brankáře Ionuta Radua.
66'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází João Mário.
66'
Matteo Politano si pomohl při zpracování na pravé straně rukou a tato útočná akce Interu je u konce.
65'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Daniel Bessa.
64'
Další nebezpečný centr hostů z pravé strany prošel vápnem Janova, ale bez nějakého zakončení.
62'
Domácí útočníci už snad rezignují na nějaké napadání a obrana Janova tak má stále hodně práce s útoky Interu.
60'
Ivan Perišić nestihl přihrávku do běhu a následuje tak odkop od domácí brány.
58'
Inter dál obklopuje vápno soupeře a naprosto jasně dominuje hře.
56'
Hosté se opět dostali do vápna soupeře, ale tentokrát míč skončil u brankáře Rolóna.
54'
A je to 3:0 pro milánský Inter! IVAN PERIŠIĆ dostal parádní přihrávku do Icardiho a následně si se zakončením poradil na jedničku a umístil k pravé tyči. Asistence: Mauro Icardi.
53'
Samir Handanovič nyní předvedl dobrý zákrok proti střele domácího hráče.
52'
Ve druhé části zápasu se zatím hraje pouze na jednu branku a Janov je pod tlakem.
50'
Icardi sklepl míč pro spoluhráče, ale ocitl se pouze v ofsajdovém postavení.
48'
Opět to jsou hosté, kteří drží míč ve své moci a snaží se něco vymyslet.
47'
Inter drží balón na polovině soupeře a muselo by se stát něco neočekávaného, aby dnes proti oslabenému týmu nevyhrál.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
První poločas je u konce a Inter vede nad Janovem 2:0. Už v 15. minutě poslal hosty do vedení Roberto Gagliardini. Ve 39. minutě přišel pro domácí tým velký problém, když byl vyloučen Romero a následně proměnil pokutový kop Icardi, který tak poslal Inter do dvoubrankového vedení.
45+1'
45+1'
Radja Nainggolan to zkusil z dálky, ale přestřelil.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
43'
Radja Nainggolan nedostihl míč na hrací ploše a Janov tak získal autové vhazování.
42'
Opět Inter drží míč na svých kopačkách a nikam nespěchají.
41'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Davide Biraschi.
40'
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! K pokutovému kopu se postavil MAURO ICARDI, který si počkal na pohyb brankáře a posléze zakončil přesně k pravé tyči.
39'
Tak tohle je velký problém pro domácí, jelikož Cristian Gabriel Romero (Janov CFC) ve velké šanci stáhl Icardiho k zemi a dostává tak červenou kartu a navíc získal Inter pokutový kop!
37'
Janov se sice dostal dopředu po centru z levé strany, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
35'
Zukanović se provinil faulem ve středu hřiště a uviděl zaslouženou žlutou kartu.
34'
Perišič se dostal ke střele, ale ta skončila pouze v moci brankáře Radua.
32'
Hosté se dopustili nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.
30'
Půl hodina hry je u konce a Inter stále vede 1:0 a v dnešním zápase je naprosto jasně lepším týmem.
28'
Následný volný kop letěl do vápna, kde přišlo zakončení, ale to skončilo jen vedle brány.
27'
Asamoah se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a to může být hodně rád.
26'
Ovšem nakonec se hosté dopustili pouze nedovoleného zákroku a dopředu může jít Janov.
25'
Posléze Inter získal rohový kop z pravé strany a může se dostat do dvoubrankového vedení.
24'
Hosté se opět snažili něco vymyslet, ale ani tentokrát z toho nebylo nic velkého.
22'
Inter ovšem je lepším týmem a opět se žene dopředu, ale tentokrát útok po pravé straně nic velkého nepřinesl.
21'
Tak to je k neuvěření co nyní Mauro Icardi nedal! Hostující útočník šel naprosto sám na brankáře Janova, který zůstal stát a Icardi se ho tak mohl zeptat, kde má zakončit, ovšem následně trefil pouze levou tyč!
20'
Tentokrát se Giuseppe Pezzella ocitl v ofsajdovém postavení.
19'
Janov se snaží něco vymyslet, ale zatím je veškerá snaha velice pomalá.
17'
Opět se Inter dostal do zakončení, ovšem to skončilo jen v moci gólmana Radua.
15'
Hosté jdou do vedení! Centr Asamoaha z levé strany letěl do vápna, kde se dostal do zakončení ROBERTO GAGLIARDINI a tvrdou ránou prostřelil brankáře. Asistence: Kwadwo Asamoah.
14'
Lukas Lerager uviděl za svůj nedovolený zákrok ve středu hrací plochy žlutou kartu.
14'
Icardi a posléze také Politano se ocitli v dobré šanci, ale nakonec zavítal balón jen nad bránu.
13'
Po rohu se balón dostal mimo šestnáctku a následně to tak zkusil z dálky Radja Nainggolan, ale jeho pokus letěl jen doprostřed brány, kde byl připraven Ionut Radu.
12'
Roh se bude opakovat, jelikož první centr odvrátila obrana do zámezí.
11'
Pedro Pereira zblokoval pokus Perišiće zpoza vápna a následuje tak rohový kop.
9'
Ivan Perišić poslal z levé strany centr do vápna, ale míč skončil pouze v rukou Ionuta Radua.
8'
Giuseppe Pezzella se dopustil faulu ve středu hrací plochy, když stáhl Politana.
7'
Domácí se sice dostali do vápna soupeře, ale míč skončil jen u obrany Interu.
6'
Mauro Icardi, který po dlouhé době opět hraje, když doléčil zranění se nyní ocitl v ofsajdovém postavení.
4'
Na začátku utkání je o něco aktivnějším týmem domácí mužstvo, ale centr z pravé strany nic nepřinesl.
2'
Nyní se srazili Samir Handanovič a Antonio Sanabria, když hostující brankář musel jít z brány, aby odhlavičkoval míč před útočníkem Janova.
1'
Janov se sice dostal po pravé straně dopředu, ale nebylo z toho nic nebezpečného.
1'

Janov CFC: Radu – P. Pereira, Romero, E. Zukanović (C), Gi. Pezzella – Lerager, Radovanović, Rolón, Sturaro – A. Sanabria, Kouamé.
Náhradníci: Marchetti, Jandrei – Bessa, Biraschi, Favilli, Günter, Lakićević, Lapadula, Lazović, L. Mazzitelli, Panděv, Veloso.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Miranda, Škriniar, Asamoah – Gagliardini, Brozović – Politano, Nainggolan, Perišić – Icardi.
Náhradníci: D. Padelli – Valero, Candreva, Colidio, Dalbert, K. Baldé, Mário, Ranocchia, Salcedo Mora, Soares, Gavioli.

Rozhodčí: Maurizio Mariani – Gianluca Vuoto, Gianmattia Tasso.
Janov je momentálně na jedenáctém místě se třiceti třemi body a skóre 34:44. Je tak zachráněn, ovšem do evropských pohárů se nepodívá. V posledním zápase navíc prohrál na půdě Udinese 0:2 a tuto sezónu už tak pouze dohrává. Nejlepší střelec je se čtyřmi góly Kouamé.
Inter Milán je aktuálně na třetím místě s padesáti třemi body a skóre 43:25. Výš už se posunout nemůže, ale velmi reálně to vypadá, že si zajistí na příští rok Ligu mistrů, jelikož před pátým týmem má náskok pět bodů. V posledním zápase ovšem prohrál doma s Laziem 0:1. Nejlepším střelcem je s devíti góly Icardi.
Ve 30. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy Janov CFC a Inter Milán. Naposled se spolu tato mužstva střetla v listopadu na půdě Interu, který vyhrál jasně 5:0. Ovšem v posledních dvanácti zápasech vyhrál vždy domácí tým, takže Inter i Janov mají šest výher. Dnes se bude hrát na Stadio Luigi Ferraris v Janově. Tento stadion nabídne kapacitu pro 36 599 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Maurizio Mariani a jeho asistenti Gianluca Vuoto a Gianmattia Tasso. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62