Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Juventus - 17. března 2019   12:30

Janov
72' Sturaro (Panděv) • 81' Panděv (Kouamé)
2:0
(0:0)
Janov
Radu – P. Pereira, Romero, E. Zukanović, Criscito (C) – Lerager, Radovanović (75. Veloso), Rolón – Lazović (70. Sturaro), A. Sanabria (60. Panděv), Kouamé.
M. Di Bello – S. Longo, A. Santoro (všichni Itálie)
Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genova)
Juventus
Perin – Cáceres, Bonucci, Rugani – Cancelo (60. Bernardeschi), Can, Pjanić, Bentancur (77. Spinazzola), Sandro – Dybala (C), Mandžukić (73. Kean).

Dnešní zápas nám v první poločase nabídl velmi vyrovnaný souboj, Janovu videorozhodčí zrušil penaltu a do kabin se šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, dokázali vstřelit branku, ta ovšem pro ofsajd neplatila. Nakonec rozhodli střídající hráči, nejprve se prosadil nádhernou střelou k tyči Sturaro a poté ho napodobil Panděv. Domácí tak zaslouženě vyhráli 2:0, jejich soupeř nedokázal vystřelit ani jednou na branku. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne a někdy zase na viděnou.
90+4'
90+4'
Míč sice mají hosté, ale tento výsledek si už domácí pohlídají.
90+3'
Útočný faul Spinazzoli.
90+2'
Ofsajd, ve kterém stál Kouamé.
90+1'
Domácí centrovali do vápna, obránce Juventusu odhlavičkoval.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
88'
Střela mířila mimo tři tyče.
88'
Sturaro zahrál rukou, Juventus bude zahrávat standardní situaci.
87'
Domácí rozehráli na krátko, aby co nejvíce pozdrželi čas. Míč ji hosté však rychle vzali.
85'
Z hráčů Juventusu srší frustrace z utkání, žlutou kartu vidí Emre Can za úplně zbytečný faul u rohového praporku.
84'
Sám na brankáře šel Kouamé jenže míč si až moc předkopl.
82'
Panděv příliš slavil svůj gól a vidí žlutou kartu za nesportovní chování.
81'
Janov právě vstřelil branku!
Tak a je nejspíš hotovo! Domácí přešli do protiútoku Kouamé nádherně přihrál GORANU PANDĚVOVI, který se střelou po zemi k tyči nemýlil. Stav utkání: 2:0.
80'
Kouamé nahrával pod sebe, ale byl už dost ve velkém úhlu, jeho přihrávku vystihl brankář Perin a míč si stáhl do svých rukavic.
78'
Janovští hráči měli další šanci, tentokrát branku o dost přestřelili.
77'
Střídání v týmu Juventus: Bentancur toho má dnes dost a je střídán. Místo něj jde na hřiště Spinazzola.
75'
Střídání v týmu Janov: Radovanović toho už dnes víc nepředvede, nahrazuje ho Veloso.
75'
Rohový kop jim, ale moc nevyšel.
74'
Další velká šance domácích, ti jsou jako znovuzrození po úvodním gól.
73'
Střídání v týmu Juventus: Mandžukić odchází do sprch, na hřiště jde Kean.
72'
Tak to je neuvěřitelné! Tohle střídání trenérovi opravdu vyšlo, STEFANO STURARO dostal před šestnáctkou přihrávku a svoji střelu zatočil k pravé tyči. Gólman byl bez šance.
70'
Střídání v týmu Janov: Lazavić má dnes odpracováno, nahrazuje ho na trávníku Sturaro.
69'
Střela mířila jen do zdi.
68'
Hráči Janova mají možnost zahrát volný přímý kop z dobré vzdálenosti.
66'
V krátkém sledu zahrával Juventus dva rohové kopy, ten druhý brankář vyboxoval pryč.
66'
Nakonec se míč po rohu dostal za čáru, hosté ještě vhazovali.
65'
Juventus má k dispozici rohový kop.
63'
I s tím si nakonec hráči Staré dámy poradili a brankář chytil nepříliš důraznou střelu do rukavic.
62'
Velká šance domácích, sólo akci jednoho z hráčů zblokovala až obrana, je tu roh pro Janov.
61'
Emre Can přistižen v ofsajdu.
60'
Střídání v týmu Janov: Sanabria už má dnes odpracováno a nahrazuje ho Panděv.
60'
Střídání v týmu Juventus: Odchází Cancelo, na hřiště přišel Bernardeschi.
59'
Janov se opět řítil do útoku, akce byla ukončena faulem.
58'
Hra pokračuje dále za bezbrankového stavu.
56'
Juventus vstřelil branku, autorem byl Paulo Dybala, ovšem gól není uznán pro odmávaný ofsajd.
55'
Další faul a další možnost pro hosty.
54'
Tak nakonec snažení Staré dámy končí útočným faulem, hrát bude Janov.
53'
Juventus stále zvyšuje svůj tlak.
51'
Hosté zatáhli míč po pravé straně a přenesli hru na levou stranu hřiště.
49'
Domácí to dobře sehráli, rychlá útok, pár přihrávek, Kouamé vracel hlavou zpět před bránu, tam už však nikdo z janovských nebyl.
48'
Příliš přetažený míč do za čáru, rozehrávat bude brankář Radu.
47'
Centr odvrácen na rohový kop.
46'
Hned je tu faul na kapitána Dybalu, hosté dostávají dobrou šanci v podobě přímého kopu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 13.34.
První poločas nám nabídl vyrovnaný zápas, dalo by se říct, že domácí byli nebezpečnějším týme, dokonce si vypracovali víc velkých šancí a nařízená penalta byla nakonec odvolána až po potvrzení u videorozhodčího.
45'
Ten ovšem už moc dobře nevyužili, a tak první poločas skončil.
45+2'
Faul, Juventus bude mít k dispozici ještě volný přímý kop.
45+1'
Nastavují se ještě dvě minuty v prvním poločase.
44'
Chybuje i obránce domácích a míč odevzdává v podobě autového vhazování soupeři.
43'
Další velká šance hostů, přízemní centr pod sebe dostal Lerager, branku trestuhodně přestřelil.
43'
Až moc dlouhý míč pro Sandra, vhazovat bude Janov.
41'
Rohový kop doplachtil až k úplně volnému útočníkovi, který ovšem míč z první vůbec netrefil.
40'
Mandžukič se hodně ztěžka zvedal z trávníku.
39'
Stará dáma stále u míče a konečně dostala Janov pod větší tlak.
37'
Juventus po dlouhé době poslal centry do vápna, obrana domácích ale bez problémů vše odvrátila.
35'
Juventus předvádí spoustu chyb ve středu hřiště, díky tomu jsou často pod tlakem soupeře.
34'
Hosté mají míč na svých kopačkách, pomalu začínají rozjíždět další akci.
32'
Penalta se nepíská jak potvrdilo video.
31'
Tak pozor, rozhodčí si jde situaci potvrdit k videu.
30'
Velká mela před brankou hostů, míč se odrážel kde to šlo a nakonec je z toho penalta pro Janov.
29'
Kouamé opět v náběhu dostal míč, ale špatně přihrál. Hosté budou rozehrávat rohový kop.
28'
Kouamé si pomohl přistrčením a je pískán faul.
26'
Nadýchaný centr do vápna a k zakončení neměl daleko Sanabria, obrana hostů dokázala míč odkopnout na poslední chvíli.
23'
Cáceres musel zastavit protihráče, jinak by šel do brejku, za svůj skluz vidí žlutou kartu.
23'
Dobrá kombinace hostů, až finální přihrávka nedošla kam měla.
21'
Hráči Juventusu drží míč, nahrávají si, ale na obranu hostů nemohou vyzrát. Střely jim často právě stopeři blokují.
19'
Po necelých dvaceti minutách je hra velmi vyrovnaná.
18'
Hosté svoji akci překombinovali a lehce ztratili míč, dopředu šli hráči Janova, ovšem i tentokrát branku netrefili.
16'
Dobrý míč za obranu Juventusu, Kouamé si obhodil hráče, jeho střela se odrazila k Sanabriovi, který vystřelil, jeho ránu z blízka vyrazil až brankář Perin na rohový kop.
15'
Domácí se také pokoušeli o akci, dostali se na soupeřovu polovinu, ale k zakončení už nedošlo.
13'
Hosté to zkoušeli po pravé straně, včas zasáhl stopér a míč Mandžukičovi vypíchl.
11'
Domácí se dostali ke střele, zakončoval Kouame, ale bránu netrefil.
10'
Bonuccimu se příliš nepovedl centr do vápna, a tak míč končí za čarou.
8'
Domácím odmáván ofsajd.
7'
Útočný faul Leragera, rozehrávat budou hosté.
5'
A žlutou kartu vidí i hráč Juventusu Alex Sandro, který si pomohl nedovoleným zákrokem.
5'
Centr do vápna odvrátila obrana Janova.
4'
Ten hráči Juventusu ubránili a začínají kombinovat.
3'
Po chybě Sandra se k míči dostal jeden z útočníků Janova vybojoval pro svůj tým rohový kop.
3'
Žlutou kartu vidí za podražení Romero.
2'
Romero zabránil prvnímu útoku po levé straně.
1'
Juventus hraje ve svých typických bílo černých dresech, Janov má černo červenou kombinaci.
1'
Hráči jsou již na trávníku, utkání co nevidět začne.

Janov CFC: Radu – P. Pereira, Romero, E. Zukanović, Criscito (C) – Lerager, Radovanović, Rolón – Lazović, A. Sanabria, Kouamé.
Náhradníci: Marchetti, Jandrei – Günter, Biraschi, Sturaro, L. Mazzitelli, Veloso, Gi. Pezzella, Bessa, Lapadula, Panděv, Dalmonte.

Juventus FC: Perin – Cáceres, Bonucci, Rugani – Cancelo, Can, Pjanić, Bentancur, Sandro – Dybala (C), Mandžukić.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Chiellini, Nicolussi Caviglia, Matuidi, Bernardeschi, Kean, Spinazzola.

Rozhodčí: M. Di Bello – S. Longo, A. Santoro (všichni Itálie).
Janov CFC
Janov celkem v klidu drží střed tabulky a sestoupit by už neměl. Na aktuálně osmnácté sestupové Empoli má náskok osmi bodů, což už je dostatečné množství. Od dnešních domácích se nečekají žádné body, ale Janov se určitě pokusí o překvapení. Už tři zápasy totiž nevyhrál, navíc poslední zápas prohrál a tak mají domácí hráči dostatečnou motivaci.

Poslední tři utkání
Parma vs. Janov – 1:0
Janov vs. Frosinone – 0:0
Chievo vs. Janov – 0:0
Juventus FC
Juventus je jasným favoritem. V lize letos ještě neprohrál, pouze třikrát remizoval. Jinak všechny zápasy vyhrál a má tak výborné statistiky. Dnešní hosté se navíc po obratu proto Atléticu Madrid dostali do čtvrtfinále Ligy mistrů, takže by pro ně Janov rozhodně neměl být problém. Ronaldo navíc určitě bude chtít navázat na svůj hattrick a tak se můžeme těšit na zajímavé utkání.

Juventus vs. Udinese – 4:1
Neapol vs. Juventus – 1:2
Bologna vs. Juventus – 0:1
Zdravím všechny fanoušky italského fotbalu. Dnes nás čeká další hrací den Serie A a začneme pěkně zostra. V v prvním dnešním utkání se střetně Janov s Juventusem. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62