Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Sassuolo - 3. února 2019   15:00

Janov
41' A. Sanabria (Kouamé)
1:1
(1:1)
Sassuolo
28' Djuričić  (Locatelli)
Janov
Radu – Biraschi, Romero, E. Zukanović, Criscito (C) – Radovanović (76. Veloso), Lazović – Bessa (79. P. Pereira), Kouamé, A. Sanabria (87. Panděv) – Lerager.
Manganiello – Costanzo, Rossi
Stadio Comunale Luigi Ferraris
Sassuolo
Consigli – Lirola, Magnani, Peluso, Rogério – Locatelli, Sensi (46. Bourabia), Duncan – Babacar (70. Boga), D. Berardi (C), Djuričić (83. Matri).

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:15.
Je konec! Ačkoliv první poločas nabídl hned dvě branky, tak ten druhý nepřinesl ani jednu trefu. I ve druhém poločase jsme sledovali celkem nezáživnou podívanou, avšak několik zajímavých šancí jsme přeci jenom viděli. Sassuolo bylo v tomto utkání lepším celkem, avšak soupeř byl směrem dopředu nebezpečnější. Nerozhodný výsledek je dost možná zasloužený pro oba celky.
90+3'
90+2'
Nakonec jsme sledovali rohový kop z levé strany. Boga ho posílal na přední tyč, kde ale zasahoval Zukanović, následnou skrumáž domácí vyřešili.
90+1'
Rogério zahrával autové vhazování z levé strany hrací plochy, jeho celek se ale nedostal ani na útočnou polovinu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
88'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
87'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Goran Panděv.
86'
Na přihrávku za obranu si nabíhal Locatelli, který se ale nacházel v ofsajdovém postavení, což potvrdil také následný opakovaný záběr.
85'
Tady moc nescházelo. Po delší době se připomněl Kouamé, který si počkal na přihrávku pod sebe, jenomže následnou ránu dokázal Consigli zneškodnit.
84'
Vzápětí přišel také faul z hostující strany, následná standardka ale nepřinesla nic nebezpečného, neboť v šestnáctce dokázal zasáhnout Peluso.
83'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Alessandro Matri.
82'
Na zemi se ocitl hostující Rogério, kterého zezadu poslal na zelený pažit vracející se Lazović. Budeme sledovat standardku pro hostující celek.
81'
Do pokutového území pronikl Berardi, který zkoušel píchnout míč před branku, kde ale zasahovala smečka protihráčů, jenž přihrávku zablokovala.
80'
Na zemi se ocitl jeden z hráčů Sassuola, který se ale zdá být v pořádku. Na nic vážného to nevypadá, mezitím se o rozehrávku stará brankář Consigli.
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Pedro Pereira.
78'
Lazović hezkým způsobem připravil střeleckou pozici pro Leragera, který se nakonec k zakončení vůbec nedostal. Janov ale i přesto zůstává u míče.
77'
Rogério byl donucen ke zpětné přihrávce na brankáře Consigliho, který okamžitě roztáhl hru do strany. Poslední minuty jsou ale skutečně nezáživné.
76'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Miguel Veloso.
75'
Biraschi se dostal do menších problémů, ze kterých se dostal celkem dobrým způsobem. Trefil do nohy napadajícího Bogu, následovat bude aut.
70'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Jeremie Boga.
69'
Sassuolo opět převzalo iniciativu, načež se k autovému vhazování dostal Lirola. Hosté to zkoušejí postupnou kombinací až k šestnáctce.
68'
Následně Kouamé za sebe prodlužoval na Sanabriu, který si potáhl míč na pravou nohu, načež vypálil vedle branky. Consigli nemusel zasahovat.
67'
Consigli podcenil situaci ve vlastní šestnáctce, ještě před ním totiž zasáhl míč Sanabria, který ho ale vypíchl pouze do hrudního brankáře.
66'
Jako poslední se dotkl míče hostující Babacar, od kterého se odrazil daleko do zámezí. O autové vhazování se za malý moment postará Rogério.
65'
O volný kop se postaral obránce Romero, jenž posílal míč vedle stojícímu Zukanovićovi. Sassuolo nikterak nenapadá rozehrávku soupeře.
64'
Máme tu další žlutou kartu, tentokráte jí vyfasoval hostující Mehdi, který místo míče trefil kopačku Kouamého.
63'
Consigli se tak ujal dalšího odkopu od své branky, který poslal přesně na hruď Liroly. Janov je hodně pasivní, což by se mu mohlo vymstít.
62'
Po pravém křídle to zkoušel Locatelli, jenž posílal do pokutového území další centr, který ale neujal. Jeden z protihráčů odpálil balón do bezpečí.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme se dočkali dvou branek. Ve druhém dějství mají zatím navrch hráči Sassuola.
60'
Sanabriovi se podařilo uspět v hlavičkovém souboji, avšak široko kolem nebyl nikdo ze spoluhráčů. Proto se volného míče ujal obránce Magnani.
59'
Lirola se dostal k centru z pravé strany, na který si v pokutovém území naskakoval jeden z protihráčů, jenž prodlužoval hrací předmět za sebe.
58'
Posléze si Radu připsal zákrok, z ostrého úhlu to totiž zkoušel hostující Duncan, jenž pořádně protáhl brankáře. Po delší době sympatická akce.
57'
Na pořadu dne byl volný kop pro hosty. K rozehrávce se postavil Locatelli, jenž to zkoušel přímým centrem, který ale srazil jeden z protihráčů.
56'
Na druhou stranu si to namířila smečka domácích hráčů, jenž nedoběhla ani k velkému vápnu. Bessovi se totiž nepodařilo najít Lazoviće.
55'
U postranní lajny skončil na zemi hostující Djuričić, logicky se jednalo o nedovolený zákrok. Sassuolo bude zahrávat volný kop z vlastní poloviny.
54'
Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
53'
Ten ale nepřinesl nic nebezpečného, ba naopak. Radu si bezpečně dokráčel pro padající míč, který nekompromisním způsobem schoval do své náruče.
52'
Z větší vzdálenosti zkoušel své štěstí Locatelli, jehož pohotovou ránu dokázal Radu vyrazit vedle sebe. Následovat bude rohový kop z pravé strany.
51'
Hodně nechtěným způsobem si pomohl Sanabria, jenž ve vzduchu zasáhl protihráče do obličeje. Jednoznačný faul, Sassuolo rozehrálo nakrátko.
50'
Nepovedenou přihrávkou se prezentoval hostující Duncan, kterému se nepodařilo najít Babacara. Kulatý nesmysl doletěl až k brankář Raduovi.
49'
Poté se málem před brankáře dokázal natlačit Kouamé, avšak na poslední chvíli zasahoval Magnani. To byl hodně důležitý obranný zákrok.
48'
Ihned v samotném úvodu se k hlavičkovému pokusu dostal domácí Sanabria, jenž ale hlavičkoval nepovedeně. Consigli nemusel zasahovat.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Mehdi Bourabia.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hned dvě branky, přičemž se prosadily oba týmy. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, která nenabízela nic moc záživného. Směrem dopředu byl nebezpečnější hostující celek, jenž se zřejmě po zásluze dostal do vedení. Postupem času se začal projevovat také Janov, kterému se před koncem prvního poločasu podařilo srovnat krok.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).
43'
Do pokutového území se dostával Radanović, který ještě možná celkem zbytečně jednal se Sanabriou, což dokázala obrana soupeře přečíst.
42'
Kouamé si po střetu v pokutovém území odnesl menší šrám, logicky tak musel za postranní čáru. Janov bude chvíli hrát v početní nevýhodě.
41'
Janov právě vstřelil branku!
Zničehonic máme vyrovnáno! V pokutovém území se ve vzduchu dokázal prosadit Kouamé, jenž hlavičkou našel útočného kolegu ANTONIA SANABRIA, který se s míčem otočil, načež bez větších potíží propálil brankáře.
40'
V posledních minutách nesledujeme zrovna pohlednou podívanou. Sassuolu se před malým momentem nepodařilo proniknout do šestnáctky.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
K hlavičkovému pokusu se dostal Locatelli, jehož zakončení ale nebylo moc prudké. Radu neměl moc práce, avšak poté rychle rozehrál do strany.
37'
Sassuolo se nakonec ze své poloviny dostalo na tu útočnou, tam se Rogériovi podařilo zastavit míč na hrací ploše, načež počkal na své kolegy.
36'
I poté následovala standardka pro domácí, kterou ale dokázal zneškodnit brankář Consigli. Janov je ale v posledních minutách aktivnější.
35'
Následně jsme sledovali útočný faul v podání domácích. Consigli tak rozehrával od své branky, i tentokráte si vybral vedle stojícího Pelusa.
34'
K rozehrávce se postavil záložník Lerager, který se rozhodl rozehrát nakrátko, což nebylo dobré řešení. Janov si totiž nevypracoval vůbec nic.
33'
Ve středu hrací plochy skončil na zemi domácí Kouamé, kterého zezadu povalil na zem Sensi. Následovat bude standardní situace pro domácí.
32'
Babacar si navedl míč na pravou nohu a poté s hranice velkého vápna vypálil k tyči. Balón doskákal vedle branky, Radu nakonec nemusel zasahovat.
31'
Následně to Bessa zkoušel centrem na Sanabriu, před kterým ale zasáhl brankář Consigli, který posléze rozjel akci svéhl celku výhozem.
30'
Criscito si nakonec nevěřil na průnik po levém křídle, místo toho vyprodukoval zpětnou přihrávku na Radanoviće, jenž hledá vhodného adresáta.
29'
V tuto chvíli to bude mít domácí celek hodně složité, bude muset dotahovat jednobrankové manko. Do konce zápasu zbývá dostatek času.
28'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Berardi potáhl míč k hranici pokutového území, následně Sassuolo rozjelo velice sympatickou kombinaci, která přinesla tvrdé zakončení FILIPA DJURIČIĆE, jenž propálil Radua.
24'
Podél autové čáry si to namířil Djuričić, který byl nakonec zastaven čistým způsobem. Janov se tak dostal ke kontru, který skončil ziskem autu.
23'
Na opačné straně se do operativní pozice dostal Berardi, jenž raději na jistotu přenesl hru vlevo, kde v tuto chvíli operuje s balónem Duncan.
22'
Na zemi se ocitl jeden z hostujících hráčů, zezadu ho totiž fauloval napadající Lazović. Sled nedovolených zákroků tak i nadále pokračuje.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku stále čekáme. Aktivnější je zatím Sassuolo, avšak ani hosté se nedostali k ničemu vážnějšímu.
20'
Ve vzdušném souboji byl úspěšnější domácí zadák Zukanović, jenž nedal Djuričićovi sebemenší šanci. Následně se do ofsajdu dostal Locatelli.
19'
Posléze se na centr skutečně vyhoupl Sanabria, který ale hlavičkou minul branku. Consigli nemusel zasahovat, nyní bude pro změnu vykopávat.
18'
Na druhé straně si na centr nabíhal Sanabria, který se po padajícím míči vrhl skluzem, avšak ho nakonec nedokázal zasáhnout, rohový kop.
17'
Babacar si zkoušel naběhnout na dalekonosný pas, jenomže na hranici šestnáctky fauloval Romera. Toho si pochopitelně všiml také rozhodčí.
16'
O autové vhazování z pravé strany se postaral Lirola, jenž si pro spolupráci vybral vedle stojícího Locatelliho, který pro změnu přenášel hru na levou stranu.
15'
Radu se rozhodl rozehrát nakrátko výhozem na Criscita, kterému ale utekl míč do zámezí. Napomohl tomu také Babacar, jenž napadal protihráče.
14'
O rozehrávku se postaral Berardi, který to zkoušel střílenou nabídku na branku. Radu míč vyboxoval za sebe, budeme svědky rohového kopu.
13'
Po pravém křídle to zkoušel Berardi, který se snažil přejít přes Criscita. Nedovoleným zákrokem si nakonec pomohl druhý jmenovaný hráč.
12'
Centr do pokutového území nekompromisně odklidil domácí obránce Romero, jenž odpálil míč do bezpečí. Sassuolo je ale na útočné polovině.
11'
Roztažení hry směřovalo na Biraschiho, jehož centrovanou nabídku dokázal srazit do zámezí protihráč. Janov se postará o autové vhazování.
10'
S míčem se pomazlil brankář Consigli, který rozehrál hodně riskantně. Nakonec jeho přihrávka prolétla na spoluhráče, jenž v tuto chvíli vyváží míč.
9'
Criscito se rozhodl odehrát míč na jistotu za postranní lajnu, k autovému vhazování se tedy postaví soupeř, konkrétněji to bude obránce Lirola.
8'
Krátce poté jsme sledovali nedovolený zákrok na Sensiho, hodně ostře šel do souboje jeden z domácích hráčů. Standardka byla rozehrána narychlo.
7'
Hosté se sice dostali s míčem na útočnou polovinu, kde ale moc dlouho nevydrželi. Obrannou povinnost si totiž splnil hostující obránce Peluso.
6'
Jeho vzdušná nabídka se snášela do malého vápna, kde ale na jedničku zasáhl obránce Zukanović. Sassuolo odklidilo balón ze své šestnáctky.
5'
Na druhé straně se domácím podařilo vybojovat rohový kop z levé strany. O rozehrávku se zanedlouho postará středopolař Sensi.
4'
Z pravé strany se rozhodl odcentrovat do šestnáctky Lirola, kterému se podařilo najít Babacara, jenž ale pravou nohou úplně přestřelil branku.
3'
Hned v úvodu utkání sledujeme poklidnou kombinace na polovině Sassuola. S kulatým nesmyslem si pohrává kompletní obranná čtveřice.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Janov CFC: Radu – Biraschi, Romero, E. Zukanović, Criscito (C) – Radovanović, Lazović – Bessa, Kouamé, A. Sanabria – Lerager.
Náhradníci: Jandrei, Vodišek – Günter, Dalmonte, Lapadula, Lakićević, Panděv, P. Pereira, Gi. Pezzella, Sturaro, Veloso.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Magnani, Peluso, Rogério – Locatelli, Sensi, Duncan – Babacar, D. Berardi (C), Djuričić.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Adjapong, Boga, Bourabia, Brignola, Di Francesco, Matri, Lemos, Scamacca, G. M. Ferrari.

Rozhodčí: Manganiello – Costanzo, Rossi.
US Sassuolo Calcio

Na opačné straně stojí podobně hrající Sassuolo, kterému pro změnu patří jedenáctá pozice. Sassuolo má o pět bodů více, na pohárové pozice ztrácí pouze čtyři body. Hostující tým dnešního utkání dokázal v minulém kole ukončit dlouhou sérii bez vítězství, na domácím stadionu dokázal zdolat Cagliari poměrem 3:0. Sassuolo se i v tabulce venkovních zápasů nachází na jedenácté pozici, z deseti odehraných zápasů získalo dvanáct bodů, což není vůbec špatná bilance. Poslední dva venkovní zápasy přinesly zisk pouze jediného bodu, a sice za remízu proti Interu.
Janov CFC

Fotbalisté Janova se po více než polovině sezóny nacházejí na třinácté pozici, přičemž se jim podařilo získat třiadvacet bodů. Janov má v tuto chvíli náskok na sestupové pásmo nadějných devět bodů, naopak na pohárové pozice mu schází deset bodů. Domácí celek dnešního utkání dokázal v minulém kole zvítězit, uspěl totiž na hřišti sedmnáctého Empoli, které dokázal porazit poměrem 3:1. Janov se v tabulce domácích celků řadí na jedenáctou pozici, na vlastním stadionu odehrál už jedenáct zápasů, avšak ztratil body hned v sedmi případech, poslední domácí zápas dokonce prohrál.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Janov CFC a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62