Szczęsny – Cancelo, Bonucci (C), Benatia, Sandro – Pjanić, Bentancur, Matuidi (71. Dybala) – J. Cuadrado (59. Costa), Ronaldo, Mandžukić (81. Bernardeschi).
Janov
Radu – Biraschi, Romero, Criscito (C) – P. Pereira (79. Günter), Rômulo, Sandro, Lazović – Kouamé (85. Panděv), Bessa (82. Hiljemark) – K. Piątek.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:15.
Juventus vůbec poprvé v sezóně přichází o body, v dnešním utkání totiž remizoval s Janovem 1:1. Domácí se od vstřelené branky soustředili na to, aby neudělali chybu, avšak ta přišla. Janov se tak dostal k vyrovnávací brance, kterou držel až do poslední vteřiny. Stará dáma se ale po inkasované brance dostala k slibnému náporu, který přinesl řadu vyložených šancí. Ani jedna střela se ale nedostala za Radua, hosté tak mohou slavit zisk jednoho bodu.
90+4'
90+4'
Juventusu skutečně nezbývá moc času, domácí zakládají další akci až od branky polského strážce tyčí.
90+3'
Posléze to individuálním způsobem zkoušel Costa, který se ale neprotlačil přes Biraschiho. Bude z toho odkop od branky, Radu určitě nebude pospíchat.
90+2'
Piatek si to rozdal tělo na tělo s Benatiou, důraznější byl domácí obránce, který posléze založil protiakci. Hostující obrana ale zablokovala pokus o centr.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Žlutou kartu dostává Goran Panděv (Janov CFC).
89'
Ten byl rozehrán zřejmě cvičeným signálem, po kterém se k dělovce zpoza pokutového území dostal Dybala. Ani jeho rána se nevešla mezi tři tyče.
88'
Juventus rozehrál standardku narychlo, posléze se k prudkému centru dostal Costa, který našel pouze nohu protihráče. Další roh pro domácí.
85'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Goran Panděv.
84'
Po hodně dlouhé době se dopředu dostali také hosté. Romulo zkoušel najít naběhnuvšího Piatka, kterého ale důrazným způsobem odstavil od míče Bonucci.
83'
Do pokutového území se dostal Costa, který místo střely ještě hledal spoluhráče před bránou. Prudkou přihrávku ale dokázal srazit protihráč.
82'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Oscar Hiljemark.
81'
Pjanić obstaral standardní situaci, po které musel Radu opět zasahovat. Z velkého úhlu se dostal k hlavičce Mandžukić, který trefil pouze brankáře.
81'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Federico Bernardeschi.
80'
Sandro opět zvolil střílený centr do přehuštěného prostoru, nicméně všichni jeho kolegové se nacházeli daleko od adresné přihrávky levého obránce.
79'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Koray Günter.
78'
Další velká šance Juventusu! Tentokráte si k penaltovému puntíku seběhl Dybala, který to zkoušel ke vzdálenější tyči. Tu nakonec minul o několik čísel.
77'
Pereira si dával s provedením autového vhazování hodně načas. Nakonec si vybral vedle stojícího Romula, který odkopl míč přesně k Bentancurovi.
76'
Najednou měl Pjanić před sebou hodně prostoru na zakončení, technická rána pravou nohou se nakonec snesl zhruba metr vedle levé tyče.
75'
Juventus roztáhl hru k pravé postranní čáře, kde Costa zkoušel prostrčit míč do šestnáctky. Tam ale obětavě zasáhl Romero, který odklidil míč do bezpečí.
74'
Radu se postaral o dalekonosný odkop od své svatyně, u postranní čáry se jako poslední dotkl míče Pereira. Bude z toho autové vhazování pro domácí.
71'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Paulo Dybala.
71'
Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (Janov CFC).
69'
Ronaldo měl na hlavě druhou branku! Sandro posílal do šestnáctky nadýchaný centr, Ronaldova hlavička z hranice malého vápna skončila vedle brány.
68'
Piatek ani tentokráte ve vzduchu nepřekonal Benatiu, který se opět dostal mnohem výš. Aby toho nebylo málo, tak si hostující útočním pomohl faulem.
67'
Janov právě vstřelil branku!
Domácí jsou v šoku, soupeř totiž zničehonic vyrovnává! Domácí hráči úplně přestali hrát, neboť si mysleli, že míč doskáče za brankovou čáru. Toho ale využil hostující Kouamé, který měl na centr dostatek času. Vzdušná nabídka dorazila na hlavu DANIELA BESSY, který hlavičkou prostřelil brankáře.
67'
Posléze se portugalský sniper prezentoval faulem, v souboji o míč totiž fauloval Pereiru. Janov tak bude rozehrávat z vlastní poloviny.
66'
Juventus se nakonec dočkal dalšího rohu, který z pravé strany obstaral Bentancur. Rozehrávka nakrátko nakonec přinesla centr na Ronalda, který byl ve velkém úhlu.
65'
Bonucci se snažil zrychlit kombinaci, nicméně prudkou přihrávku poslal pouze na kopačku soupeře, který ale protiakci úplně zazdil.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. I nadále čekáme na druhou branku, ve druhém poločase sledujeme velice vyrovnanou podívanou.
63'
Nakonec se k centru z pravé strany dostal Cancelo, nicméně jeho vzdušná nabídka přeletěla kompletně všechny hráče, aby posléze skončila v zámezí.
62'
Stará dáma bezpečně kontroluje hubené vedení, nyní pracuje s míčem na polovině soupeře. Janov čeká, co domácí udělají s kulatým nesmyslem.
61'
Costa se okamžitě po svém příchodu na hrací plochu zapojil do akce svého celku. Sandro centrem hledal Mandžukiće, který se k hlavičce nedostal.
60'
Nákop z kopačky Bentancura směřoval do země nikoho, nyní to od vlastního pokutového zkouší Janov, který je v posledních vteřinách aktivnější.
59'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Douglas Costa.
58'
Sandro se tlačil do velkého vápna, kde jeho přihrávku pod sebe dokázal zablokovat Cancelo. Na následný roh si naskakoval Piatek, který ale minul branku.
57'
Biraschi neúnavně napadal Ronalda, který nakonec byl vytlačen až na obrannou polovinu. Portugalec poté přihrával na jistotu vedle stojícímu Sandrovi.
56'
Nyní si nedovoleným zákrokem pomohl Mandžukić, který u středového kruhu fauloval Romera. K rozehrávce se postavil právě Romera, který nenašel Kouamého.
55'
Poprvé musel vážněji do akce Szczesny, kterého z velké vzdálenosti protáhl Piatek. Janov si vybojoval úvodní rohový kop tohoto zápasu.
54'
Ronaldo nyní gestem ruky poděkoval kolegovi Pjanićovi za přihrávku. Bosenský špílmachr ale poslal kolmici daleko od nohy prvně jmenovaného.
53'
S míčem si pohrál také brankář Radu, který dlouho hledal vhodného adresáta. Nakonec posílal míč na Piatka, kterého dokázal ustrážit Benatia.
52'
Ronaldo je najednou hodně aktivní. Bývalý hráč madridského Realu vypálil jedovku zhruba ze dvaceti metrů, míč opět narazil do jednoho z protihráčů.
51'
Nyní do souboje jeden na jednoho přispěchal pozdě Criscito, který celkem nešťastně zasáhl Cuadrada, který se okamžitě ocitl na zemi.
50'
Nyní se autového vhazování ujal hostující Pereira, který vystavil kolegu Romula do složité situace. Druhý jmenovaný nakonec vybojoval faul.
49'
Stará dáma ještě zahrávala rohový kop, na který si pro změnu naskakoval Benatia. Jeho hlavička o zem nakonec doskákala vedle branky.
48'
Hned v úvodu jsme sledovali zajímavou příležitost Juventusu. Sandro totiž posílal do malého vápna prudký centr, který nakonec nezasunul do sítě žádný ze spoluhráčů.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se postaral domácí Ronaldo. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, ve které byl nebezpečnější Juventus. Může za to aktivní pravá strana, kde řádí obránce Cancelo, který měl velký podíl nad první brankou svého celku. Stará dáma toho ale směrem dopředu moc nepředvedla, podobně si počínal také soupeř, který dlouhou dobu hledal cestičku k opačné svatyni.
45+1'
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
To nebylo vůbec špatné. Pereira se totiž prodral až do pokutového území, posléze se míč odrazil Romulovi, který ale vypálil vysoko nad branku.
44'
Stará dáma to po delší době zkusila po levé straně, kudy ale cestička vpřed nevedla. Posléze se Mandžukić otáčel kolem Romera, který mu míč ukopl.
42'
Piatek si nabíhal na dalekonosnou přihrávku, po které přihrával vedle stojícímu Bessovi. Janov i nadále marně hledá cestičku k opačné svatyni.
41'
Sandro dokázal obelstít hned dvojici napadajících protihráčů, poté jeho celek přenesl hru na pravé křídlo, kde se nachází Pereira.
40'
Alex Sandro to nemyslel vůbec špatně, neboť přihrával do úplně volného prostoru. Přihrávka na Matuidiho ale skončila pouze v zámezí.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Bessa se snažil zachytit míč na hrací ploše, nakonec ale míč skončil za postranní čárou. Cancelo se okamžitě postaral o autové vhazování zprava.
37'
Do pokutového území se snášel velice nebezpečný centr, který se štěstím odklidil jeden z hráčů Janova. Posléze odkopával do bezpečí Romero.
36'
Nyní měl Bentancur ve středu hrací plochy nebývale hodně prostoru, nakonec se k další ráně dostal Ronaldo, který alespoň vybojoval roh.
35'
Nyní se na zemi ocitl Pjanić, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo. Janov tak vybojoval autové vhazování, o které se postaral Lazović.
34'
Nyní sledujeme celkem poklidnou pasáž tohoto utkání. Hráči domácího celku si posílají míč z kopačky na kopačku, v tuto chvíli s ním operuje Matuidi.
33'
Poté to pravý obránce Cancelo zkoušel centrem do velice nebezpečného prostoru, kde se ale nenacházel nikdo ze spoluhráčů. Hosté tak odklidili balón.
32'
Sandro dokázal zachytit přihrávku od kolegy Romera, posléze druhý jmenovaný čistým způsobem odzbrojil Ronalda. Juventus ale okupuje útočnou zónu.
31'
Na druhé straně se Kouamé dostal k další ráně z velké vzdálenosti, míč tentokráte vystoupal vysoko nad. Szczesny nemusel ani tentokráte zasahovat.
30'
Žlutou kartu dostává Mehdi Benatia (Juventus FC).
29'
Cancelo se důrazem dostal kolem Criscita, načež se rovněž dostal k centrovanému balónu, který do brány nedokázal dotlačit nevýrazný Mandžukić.
24'
Ronaldova další šance! Cuadradova milimetrová přihrávka našla střelce první branky, kterého tentokráte vychytal hostující brankář Radu.
23'
Faulem na hranici žluté karty si pomohl napadající Bessa, který skopl k zemi Cuadrada. Hlavní sudí tentokráte kartu nevytáhl, Juventus ale okamžitě rozehrál.
22'
Pjanić už je v pořádku, i přesto musí počkat za postranní čárou. Stará dáma bude hrát chvíli v početní nevýhodě, nyní bude zahrávat standardku.
21'
Nyní na zemi zůstal ležet Pjanić, hlavní sudí tak musel přerušit hru. Na scénu přispěchal také lékařský personál, který si vzal domácího hráče do péče.
20'
Piatkovi se podařilo v osobním souboji odtlačit Sandra, který i přesto získal míč ve svůj prospěch. Janov následně začal kombinovat na útočné polovině.
19'
Padající míč směřoval do míst, ve kterých se nacházel obránce Cancelo, který si proti napadajícímu Piątkovi počínal znamenitě. Domácí vyvezli míč.
18'
Juventus právě vstřelil branku!
Je tu úvodní branka dnešního zápasu! Velmi dobře hrající Cancelo si navedl míč na pravačku, jenomže jeho tvrdá dělovka byla zablokována. Míč následně poskakoval na malém vápně, kde ho nedokázal odklidit Piatek, před kterým zasunul hrací předmět do prázdné brány CRISTIANO RONALDO.
18'
Romulova přihrávka křížem málem hrála do karet napadajícímu Cuadradovi, který nakonec míč nezastihl. Janov si posléze vybojoval volný kop.
17'
Nakonec se do akce zapojila také kompletní obrana, přičemž Criscito zkoušel pasem hleda Pereiru, který ale souboj o míč prohrál.
16'
Janovští si to namířili podél postranní čáry, kde operoval Pereira. Ten si pro spolupráci vybral Romula, který rozjel kombinaci na malém prostoru.
15'
Lazović měl konečně na levém křídle čas na kombinaci, jeho přihrávka směřovala na Kouamého, který si ale nedokázal ideálně zpracovat míč.
14'
Cuadradova nabídka plachtila přesně do míst, kde se nacházel Matuidi, který na padající míč nedosáhl. Nakonec z toho bylo ofsajdové postavení.
13'
Bonucci to nyní zkoušel dalekonosným pasem, který opět směřoval na Ronalda, před kterým ale zasáhl Romero. Janov se tak zmocnil míče.
12'
Pjanić našel rozeběhnutého Ronalda, který to ihned zkoušel levačkou. Jeho rána směřovala pouze doprostřed, kde se nacházel také brankář Radu.
11'
Cancelo se překvapivě neodhodlal k přihrávce na Szczesnyho, místo toho našel ve středu hrací plochy volného Bentancura, který postupuje dopředu.
10'
Bonucci se rozhodl přenést hru na levou stranu, kde číhal osamocený Sandro. Ten pro změnu hledal na druhé straně Cancela, kterému míč uskočil.
9'
Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Janov CFC).
8'
Z obrovské vzdálenosti zkoušel své štěstí Piątek, který svůj projektil poslal do nohy protihráče. Aby toho nebylo málo, tak poté fauloval Romulo.
7'
Posléze se středem hrací plochy probíjel Lazović, který se ale přes protihráče nedostal. Juventus se rozhodl uklidnit hru na vlastní polovině.
6'
Na opačné straně se nekompromisně opřel do míče Kouamé, který trefil pouze před sebou stojícího Bonucciho. Janov bude mít k dispozici autové vhazování.
5'
Cuadrado si navedl míč na pravou nohu, nicméně poté trefil pouze protihráče do hlavy. Podobně to zkoušel také Ronaldo, který mířil úplně vedle.
4'
Vůbec poprvé se Janov dostal s míčem na útočnou polovinu. Bessa musel zpracovávat těžkou přihrávku, po které se do těžké pozice dostal Piątek.
3'
Ihned v úvodu si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Romulo, avšak sudí ponechal výhodu. Nakonec se domácí zbytečné připravili o balón.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Benatia, Sandro – Pjanić, Bentancur, Matuidi – J. Cuadrado, Ronaldo, Mandžukić.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – De Sciglio, Chiellini, Costa, Dybala, Kean, Barzagli, Can, Rugani, Bernardeschi.

Janov CFC: Radu – Biraschi, Romero, Criscito – P. Pereira, Rômulo, Sandro, Lazović – Kouamé, Bessa – K. Piątek.
Náhradníci: Marchetti – Lisandro López, Lapadula, L. Mazzitelli, Rolón, Panděv, Lakićević, Omeonga, I. Medeiros, Hiljemark, E. Zukanović, Günter.

Rozhodčí: La Penna – Marrazzo, Bottegoni.
Janov CFC

Na opačné straně se nachází celek z opačného pólu tabulky, kterým je Janov. Tomuto celku momentálně patří dvanáctá příčka, avšak na sestupové pásmo má náskok úctyhodných sedmi bodů. Janov v minulém kole přišel o dvouzápasovou šňůru bez ztráty bodu, na domácím stadionu sice proti Parmě vedla 1:0, nováček soutěže ale během patnácti minut otočil na konečných 1:3. Zároveň se Janov trápí v defenzivní činnosti, ta zatím inkasovala čtrnáct branek, což není zrovna lichotivá bilance. Tento fakt vychází z venkovních zápasů, kde Janov zatím inkasoval deset branek, největší příděl obstaralo Sassuolo, která svému soupeři nasázelo hned pět přesných zásahů.
Juventus FC

Fotbalisté Juventusu vstoupili do letošního ročníku hodně suverénně, po osmi odehraných zápasech mají na kontě plný počet bodů, tedy čtyřiadvacet. Stará dáma se tak logicky nachází na vedoucí pozici, v současné době má na druhou Neapol náskok pohodlných šesti bodů. Juventus se dlouhodobě opírá o vynikající útočnou vazbu, která je nejlepší v celé soutěži. Podíl na této hezké statistice má také Cristiano Ronaldo, který má na kontě čtyři přesné zásahy, přičemž na další čtyři branky svého celku asistoval. Stará dáma se rovněž vyznačuje velice kvalitní obranou, ta z osmi odehraných zápasů inkasovala pouze pět branek, lépe je na tom už jen Sampdoria, která má o jednu inkasovanou branu méně.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Juventus FC a Janov CFC.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62