Serie A - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Inter Milán - 29. října 2018   20:30

0:3
(0:2)
Inter Milán
28' Icardi   • 41' Brozović   • 70' Icardi  (Valero)
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Radu (78. Bastos) – Marušić, Parolo, Badelj (34. Cataldi), S. Milinković-Savić, Lulić – F. Caicedo (69. Correa), Immobile.
Irrati – Vuoto, Manganelli
Inter Milán
Handanovič – Vrsaljko, Miranda, Škriniar, Asamoah – Vecino (87. Gagliardini), Brozović – Politano (88. Baldé), Mário (57. Valero), Perišić – Icardi.

Ode mě je to všechno. Díky za pozornost a zase někdy u fotbalu na počtěnou.
Utkání mezi Laziem a Interem je za námi. Hosté po efektivním výkonu berou tři body za výhru 3:0! Opticky aktivněji hráli domácí, ale branky dávali hosté. Mauro Icardi se prosadil dvakrát, jednou se radoval ze vstřelené trefy Marcelo Brozović. Milánský velkoklub potvrdil skvělou formu, vyhrál pošesté v řadě a dostal se na druhý flek Serie A!

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:10.
90+4'
90+3'
Druhý poločas a celé utkání se jen dohrává. Inter se nikam nežene a v klidném tempu kombinuje. Lazio stále léta s snaží se za atmosféru odvděčit alespoň čestným zásahem.
90+2'
Senad Lulić se pokoušel dostat do zakončení po levé straně, ale nepovedlo se mu obhodit bránícího Vrsaljka. Aut pro modrobílé, kteří jsou směrem dopředu už dosti zoufalý.
90'
Nad rámec druhého poločasu budou nastaveny další čtyři minuty. Lazio má šanci snížit ze standardní situace. Rozehrávána bude nějakých pětadvacet metrů od branky.
89'
Hosté nyní ve středu hřiště zastavili akci domácích taktickým nedovoleným zákrokem. Pokračovat se tak bude standardní situací, na přímé ohrožení branky to ale není ani zdaleka.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Keita Baldé.
87'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Roberto Gagliardini.
87'
Následně Lazio kombinovalo před vápnem, ale vymyslelo jen nepřesný centr nad branku. Autorem byl Sergej Milinković-Savić, pokračujeme dvojitým střídáním Interu.
86'
Hodně slušným centr vymyslel na levé straně Senad Lulić, jenž hledal nabíhající spoluhráče na zadní tyčce. Nakonec ale balon skončil na rohovém kopu po zákroku bránícího hráče Interu.
84'
O vítězi utkání je sice s největší možnou pravděpodobností rozhodnuto, ale Lazio stále maká na plné otáčky, což se cení. Uvidíme, zda se domácí dočkají alespoň čestné branky.
83'
Do vápna se dostal Joaquín Correa a u postranní čáry se pokoušel projít až na malé vápno. Míč ale odkopl bránící hráč na roh, a tak uvidíme další standardku domácích.
82'
Ciro Immobile se nyní trochu šťastně dostal k míči na levé straně vápně a zjevil se sám před Handanovičem. Zakončoval mezi nohy, ale slovinský brankář vytáhl další parádní zákrok.
80'
Matteo Politano se pokoušel projít podél pravé lajny a signalizoval faul na svoji osobu. Rozhodčí ale byli jiného názoru a u míče je tak opět domácí celek, kterému se v zakončení nedaří.
79'
Následně Joaquín Correa zakličkoval na hranici vápna, aby posunul míč na Luliće. Ten zakončoval a o bránícího hráče vybojoval pro své Lazio alespoň rohový kop.
78'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Bastos.
76'
Mauro Icardi se po faulu na jeho osobu ujal exekuce standardní situace. Z levé strany zakončoval přímý kop, ale jeho útok na hattrick se zatím odkládá, míč skončil těsně nad břevnem.
75'
Pár milimetrů od hattricku byl dost možná Mauro Icardi. Perišić jej hledal přihrávkou do vápna, ale na poslední chvíli dokázal zasáhnout bránící hráč. Následně byl argentinský útočník faulován.
73'
Joaquín Correa byl na hřišti pár sekund a hned se mohl prosadit! Šikovný domácí záložník se dostal podél levé lajny až do vápna, Handanoviče ale pokusem po zemi nepřekonal!
71'
Danilo Cataldi následně zastavoval snažení Politana středem hřiště nedovoleně. Italský středopolař je tak dalším potrestaným hráčem tohoto duelu.
70'
Inter Milán právě vstřelil branku!
MAURO ICARDI to nyní udělal úžasně a Inter jde do tříbrankového vedení, je rozhodnuto! Borja Valero našel hostujícího hráče ve vápně, kde proti bránícímu hráči skvěle zasekl míč a střelou na přední tyčku navýšil vedení svého celku na 3:0.
69'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Joaquín Correa.
67'
Lazio se i tak dostalo do zakončení. Ciro Immobile přihrával na pravou stranu, odkud zakončoval pod břevno Adam Marušić. Samir Handanovič ale skvěle vyráží!
66'
Senad Lulić se následně pokoušel zachytit centr na jeho levou stranu, ale nebyl tak rychlý a balon skončil v autu. Pokračuje se tak vhazováním Interu.
65'
Roh vletěl do šestnáctky, kde Ivan Perišić na hranici vápna skluzem vybojoval míč pro Politana. Ten si naběhl do šestníáctky a tvrdou střelou zakončoval, míč ale skončil jen nad brankou.
64'
Matteo Politano si naběhl před šestnáctku, kde sice bránící hráče neprostřelil, ale míč se dostal do zámezí. Inter Milán má tak k dispozici standardku od levého praporku.
63'
Sergej Milinković-Savić zkoušel lehkým centrem najít ve vápně spoluhráče. Našel ovšem pouze a jen hlavu Milana Škriniara, jenž míč s klidem odkopl daleko od branky Samira Handanoviče.
62'
Na druhé straně posílal míč do pokutového území Šime Vrsaljko, ale i jeho centr byl zablokován. Poslední italský vítěz Ligy mistrů bude i tak rozehrávat roh.
60'
Senad Lulić se pokoušel na levé straně něco vymyslet, ale míč si moc předkopl a do vápna centroval už v autu. Pokračuje se tak odkopem od branky slovinského brankáře.
59'
Aktivní snažení proložené centry a přihrávky do vápna bylo zakončeno Icardim. Hostující útočník se opřel do odraženého míče, zakončoval ale jen vysoko nad.
58'
Mauro Icardi následně poslal centrovaný míč na levé křídlo. Ve vápně se z první dostával levačkou do zakončení Ivan Perišić, ale jeho rána skončila až v nějaké osmačtyřicáté řadě Stadia Olimpica.
57'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází João Mário, přichází Borja Valero.
56'
Danilo Cataldi zakončoval skrz bránící hráče ve zdi, ale jeho taktika mu nakonec nevyšla a míč skončil v autu. Není z toho ani roh, balon se dostal do autu od domácího borce.
55'
Římský celek bude nyní zahrávat standardní situaci na hranici vápna, Felipe Caicedo byl totiž těsně před penaltou povalen. Slušná šance pro technické hráče snížit.
54'
Inter není ve druhém poločase tak aktivní, ale není se co divit, nikam moc nespěchá. Hrát chtějí domácí, ale jejich kombinaci stále něco chybí. Uvidíme, jak tomu bude následně.
52'
Následně po centru z pravé strany zakončoval ve vápně Sergej Milinković-Savić. Z otočky mířil na zadní tyčku, ale prostor tří tyčí se mu nakonec trefit nepovedlo.
51'
Ciro Immobile se dostával do útoku po levé straně, ale proti slovenskému obránci Škriniarovi si počínal nedovoleně. Italský snajpr s verdiktem nesouhlasil hodně viditelně.
50'
Následně se do hlavičky dostal na zadní tyčce Felipe Caicedo, jemuž se ale nepovedlo trefit hostující branku. Hra tak bude pokračovat odkopem od branky Handanoviče.
48'
Ve středu hřiště šel do tvrdého skluzu Stefan Radu, jenž dostává za svůj zákrok žlutou kartu. Šime Vrsaljko nebyl fanouškem jeho zákroku a obořil se na domácího hráče a taktéž vidí žlutý kartónek.
48'
Danilo Cataldi necentroval, ale rovnou míč točil na přední tyčku. Pokus to byl opravdu slušný, ale Samir Handanovič parádně zakročil a šanci vyrazil!
47'
Ciro Immobile byl nyní faulován na úplné hranici vápna. Penalta z toho sice není, ale i tak uvidíme zajímavý přímý kop z levé strany. Povede se Laziu snížit?
46'
První poločas je minulostí a především domácí celek na něj nebude vzpomínat v úplně nejlepším. Inter byl aktivnější a zaslouženě se dostal do dvoubrankového vedení. Nejdříve se prosadil Mauro Icardi, kterého pár minut na to napodobil parádní střelou Marcelo Brozović. Černomodří vedou o dvě branky a jsou na parádní cestě za další výhrou.
45+1'
45'
João Mário si následně zpracoval centrovaný míč do šestnáctky. Následně chtěl portugalský hráč přihrávat, ale byl o míč napadajícím hráčem připraven. Nastavuje se jedna minuta.
44'
Akce středem hřiště Interu následně sice nevyšla, ale pár sekund před koncem prvního poločasu se bude i tak vhazovat na útočné polovině hostujícího celku.
43'
Modročerní pokračují v aktivní hře na útočné polovině, kde se pokouší vymyslet další gólovou situaci. I tento stav je ale velice komfortní a Lazio je v těžké pozici.
41'
Parádní branka po rohovém kopu, hosté před koncem druhého poločasu vedou již o dvě branky! MARCELO BROZOVIĆ se dostal k odraženému míči a precizní střelou k levé tyčce navyšuje vedení svého celku na 2:0.
40'
Icardi následně dostal míč do vápna, kde vylepšoval střeleckou pozici pro Vecina. Ten byl na pravé straně vápna, ale skvěle zasahujícího Strakošu nepropálil!
39'
Hosté jsou ale nadále velice aktivní a Lazio se moc nedostává do aktivní kombinace. Inter to opět táhl po pravé straně, ale snažení ukončil jeden z bránících hráčů dobrým skluzem.
37'
Na opačné straně hřiště zakončoval Sergej Milinković-Savić. Domácí středopolař se dostal k odraženému balonu, který rázně zasáhl. Branka Handanoviče ale ohrožena nebyla.
36'
Následně se k hlavičkovému pokusu po standardce od pravé lajny dostal Matías Vecino. Jeho rána ale šla spíše do středu branky, kde byl připravený brankář Tomas Strakoša.
35'
Šime Vrsaljko se pokoušel u pravé lajny projít do blízkosti domácí branky. Bránící hráč ale míč před ním ukopl, jeden z mnoha chorvatských fotbalistů v duelu ovšem vybojoval alespoň aut.
34'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Danilo Cataldi.
33'
Milan Badelj následně zůstal na hřišti ležet s nějakou bolístko, ale hrací plochu opustil po svých. Domácí kouč rychle připravuje střídání a nuceně bude muset chorvatského hráče stáhnout.
32'
Lazio se následně dostalo před šestnáctku, kde přišel střelecký pokus. Rána jednoho z domácích ale neprošla přes obranný val, Ivan Perišić následně tělem přihrál míč brankáři Interu.
31'
Ciro Immobile si následně na polovině hřiště počínal hodně tvrdě proti hostujícímu Politanovi a vidí třetí žlutou kartu duelu. Sudí dnes s kartami úplně nešetří.
28'
MAURO ICARDI posílá Inter Milán do jednobrankového vedení! Centr z levé strany našel Perišiće, který tělem zpracovával míč. Ten se následně celkem šťastně dostal na nohu argentinského snajpra, jenž zblízka dává svou pátou trefu v Serii A!
26'
Adam Marušić se dostával do útoku po pravé straně, ale ve středu hřiště jej skluzem poslal k zemi Kwadwo Asamoah. Ten je již druhým hostujícím hráčem, co dostává žlutou kartu.
25'
Miranda se dostal k míči a pronikal středem hřiště. Lehce naivně následně centroval na hranici šestnáctky, kde byli jen bránící hráči Lazia. Pokračuje se útokem.
24'
Rychle se pokoušeli dostat do útoku domácí fotbalisté. Přihrávka ze středového kruhu k levé lajně ovšem šla jen do ofsajdové pozice. K míči se tak dostává hostující celek.
22'
Domácí publikum se následně zlobilo po kontaktu ve vápně, rozhodčí zůstali klidní. Ivan Perišić se dostal do protiakce a před vápnem zakončoval k pravé tyčce, branku ale těsně minul.
21'
Lazio se pokoušel postupně dostat do vápna, ale kombinace přihrávek jim nic nepřinesla. Míč se po odrazech dostal k Handanovičovi, jenž celou hru uklidňuje.
20'
Na hřišti se lehce přitvrzuje. Máme za sebou dvacet odehraných minut, ale stále čekáme na první větší šanci a samozřejmě také branku. Snad se brzy dočkáme.
18'
Marcelo Brozović je prvním potrestaným hráčem duelu. Felipe Caicedo jej obehrál, ale hostující borec jej zatáhl za kraťasy a jasně mu zabránil v pokračování. Zasloužená, ale zbytečná karta.
18'
Kwadwo Asamoah se u levé lajny pokoušel dostat přes napadajícího hráče, ale klička se mu nepovedla. K jeho štěstí ale míč skončil v autu a africký fotbalista bude moci rozehrávat od levé lajny.
16'
Šime Vrsaljko se po centru z pravé strany dostával ke střeleckému pokusu hlavičkou, ale Strakoša parádně zakročil. V protiútoku na druhé straně zakončoval Immobile vedle branky.
15'
Domácím standardní situace nevyšla a pokračovalo se tak akcí hostů. Matías Vecino se dostával před vápnem ke střele, ale rána byla zblokována a míč skončil na rohovém kopu.
14'
Modrobílí se následně po levé straně dostali do útoku a po zblokovaném centru vybojovali první rohový kop duelu. Zatím hrajeme bez šancí, atmosféra je ovšem solidní.
13'
Po útočném faulu na útočné polovině Lazia se bude odkopávat z hloubi domácí obrany. Inter může hru uklidnit a případně něco vymyslet směrem do útoku.
12'
Ciro Immobile byl následně hledán přihrávkou od pravé lajny, ale míč do nabité obrany nezpracoval a vysocí hráči Interu se míče zmocnili a hned jej nakopli do útoku.
10'
Nyní zase vidíme kombinační hru vládce Milánu, Inter se pokouší cokoliv vymyslet, ale zatím to moc nikam nevede. Uvidíme, jak tomu bude v následujících minutkách.
9'
Nyní to před brankou domácích vypadalo hodně zajímavě! Ivan Perišić zakličkoval ve vápně a u levé tyčky střílenou přihrávkou mířil na zadní tyčku. Tomas Strakoša míč nechytil, připravený Icardi u tyčky ale skluzem neskóroval – míč netrefil!
8'
Domácí celek kombinuje na vlastní polovině a postupně se pokouší dostat na útočnou polovinu. Sledujeme duel o důležité body, ani jeden celek nebude chtít zbytečně riskovat.
6'
Hra pokračovala standardní situací domácího Lazia od levé lajny. Míč vletěl do malého vápna, kde se ale k hlavičce nikdo nedostal. Samir Handanovič byl pánem času a míč ukryl ve své moci.
5'
Domácí celek následně kombinoval a Senad Lulić na konci snažení dostával centrovaný míč na zadní tyčku. Domácí borec se natahoval, ale míč nakonec jen líznul, Handanovič zasahovat nemusel.
3'
Na druhé straně zakončoval z nějakých pětadvaceti metrů domácí Luiz Felipe. Pokus brazilského fotbalisty ale skončil jen vysoko nad brankou milánského celku.
2'
Další akce se Interu již povedla a vypadalo to opravdu zajímavě. Matteo Politano nacentroval do šestnáctky, kde z první zakončoval Matías Vecino. Rána uruguayského borce šla ovšem nad branku.
1'
Utkání začalo výkopem hostujícího celku, který se hned dostal do útoku. João Mário se dostával před šestnáctku, kde jej ale čistým ramenem poslal k zemi jeden z domácích.
1'
Krásný pondělní večer s nejlepším evropským fotbalem! Lazio Řím hostí na Stadiu Olimpicu Inter Milán, utkání o další tři body startuje během pár sekund!

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo, Badelj, S. Milinković-Savić, Lulić – F. Caicedo, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Patric, J. Lukaku, Valon Beriša, Alberto, Wallace, Bastos, Cataldi, Murgia, Cáceres, Correa.

Inter Milán: Handanovič – Vrsaljko, Miranda, Škriniar, Asamoah – Vecino, Brozović – Politano, Mário, Perišić – Icardi.
Náhradníci: D. Padelli – Lautaro Martínez, Baldé, Ranocchia, Valero, D'Ambrosio, Candreva, Dalbert, Gagliardini, de Vrij.

Rozhodčí: Irrati – Vuoto, Manganelli.
S.S. LAZIO

Římský velkoklub je aktuálně na čtvrté pozici se ztrátou pouhého jednoho bodu na tým, jenž dnes hostí. Z posledních pěti duelů Biancazzurri slavili hned čtyři výhry, padli pouze jednou, a to na konci září v derby s AS 1:3. Mezitím udolali například Fiorentinu (1:0). Nejlepším střelcem týmu je obrovský střelec italského fotbalu, Ciro Immobile. Trefil se šestkrát.

Poslední ligové duely
Parma 0:2 Lazio
Lazio 1:0 Fiorentina
AS Řím 3:1 Lazio
INTER MILÁN

Nerazzurri mají z posledních pěti zápasů vůbec nejlepší formu v celé Serii A. Ani jednou neprohráli, vstřelili osm branek a inkasovali pouze jednou! Naposledy se jim povedlo udolat v největším italském derby AC díky brance v druhé nastavené minutě druhého poločasu! Inter střelecky vede argentinský snajpr Mauro Icardi, jenž se prosadil již čtyřikrát.

Inter Milán 1:0 AC Milán
Spal 1:2 Inter Milán
Inter 2:0 Cagliari
Krásné pondělí všem fanouškům italského fotbalu! Římské Lazio sehraje s milánským Interem souboj o třetí flek, oba celky dělí jediný bod a oba se během prvních devíti kol prosadili shodně třináctkrát. Především Inter má luxusní formu. Šlágr kola startuje ve 20:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62