Serie A - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Inter Milán - 9. února 2019   20:30

0:1
(0:0)
Inter Milán
79' Lautaro Martínez  (Nainggolan)
Parma
Sepe – Iacoponi, Alves (C), Bastoni, Gagliolo – Kucka (84. Sprocati), Scozzarella (77. Štulac), Barillà – Siligardi (58. Biabiany), Inglese, Gervinho.
Irrati – Lo Cicero, Cecconi
Stadio Ennio Tardini, Parma
Inter Milán
Handanovič – Asamoah, de Vrij, Škriniar, D'Ambrosio – Vecino, Brozović, Nainggolan (88. Gagliardini) – Mário (77. Lautaro Martínez), Icardi (C) (90+3. Soares), Perišić.

Parma vstoupila do zápasu lépe. Ale od takové 25. minuty přebral Inter iniciatiavu. Ve druhém poločase bušil do svého soupeře a měl jasnou převahu. Vyhrál naprosto zaslouženě. Hrdinou se stal střídající Martínez zakončením pod víko po nahrávce Nainggolana. Milánští už si závěr zápasu pohlídali. Domácí si nevypracovali žádnou větší příležitost ke srovnání. Nicméně, na Interu je patrná křeč. Tyhle tři body jsou pro něj dost cenné. Akorát v útočné fázi musí přidat na lehkosti.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:12.
90+6'
90+6'
Ještě faul zřejmě na Perišiče na levé straně a hosté tak šetří čas.
90+5'
Série odrazů u hostujícího vápna až sudí postřehl hru rukou jednoho z domácích fotbalistů, u balónu je tak Handanovič.
90+5'
Sepe rozehrál rychle na levou stranu, hosté vzápětí takticky faulovali zprava a Sepe pošle ještě další dlouhý míč na polovinu Interu.
90+4'
Alves trefil míč nečistě z pravé strany a začíná to vypadat špatně s domácími šancemi na bod.
90+4'
Sepe nakopl balón, ale Inter jej poslal zpátky na půli.
90+3'
Inter šikovně střídá Icardiho, který musí předat pásku, na hřiště zamíří Soares.
90+3'
Domácí nemají čas po hostujícím faulu ve středovém kruhu.
90+2'
Při centru z pravé strany hlavičkoval Škriniar na zadní tyči. Do vápna poté přiletěl další míč, ale ten chytil Handanovič do koše.
90+2'
Perišič byl výborný po ztrátě balónu a sebral hrací předmět rozehrávajícímu Barillovi.
90+1'
Inter ještě chystá střídání a do hry půjde Soares.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90'
Alves a Martínez leželi na hrací ploše. Domácí kapitán už se zvedl, střelec zatím jediné branky duelu bude ošetřovaný.
90'
Při rohu z pravé strany číhal Martínez na středu vápna, ale k zakončení se nedostal.
89'
Icardi si posunul míč kolem Bastoniho na pravé straně, do jeho rány z velkého vápna skočil jeden z obránců.
89'
Další faul Biabianyho, tentokráte zprava na Asamoaha z pravé strany. Teď už to však bude za žlutou kartu.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Roberto Gagliardini.
88'
Biabiany si počínal nedovoleně proti Nainggolanovi z levé strany na polovině hřiště.
87'
Gervinho byl zastavený na středu a tak Gagliolo napadá z levé strany Vecina.
87'
Nainggolanova střela z pravé strany a střední vzdálenosti skákala tak dlouho až skončila uprostřed branky v rukou Sepeho.
86'
Vecino prováhal možnost zakončení v pravé polovině vápna a hosté tak ještě nemají vyhráno a jisté tři body z dnešního zápasu.
86'
Biabiany nechce věřit, že strhl k zemi Perišiče na levé straně.
85'
Žlutou kartu dostává Radja Nainggolan (Inter Milán).
84'
Brozovič zakončoval z levé strany za vápnem do vzdálenější tyče. Předtím lob Martíneze propadl k Vecínovi na středu vápna a ten poté z levé strany mířil do nohy Gagliola, který zaskočil za brankáře na čáře.
84'
Chvilku to bude (asi) trvat než se zvedne faulovaný D´Ambrosio na pravé straně a než Inter rozehraje.
84'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Mattia Sprocati.
83'
Perišič přihrál Vecinovi na levou stranu vápna, ten obešel Alvese a trkl do balónu vedle zadní tyče.
83'
Inter šetří čas před rohem zleva.
82'
Iacoponi posílal míč zprava do ohně a po tlaku Gervinha na bližší tyči se balón odrazil do malého vápna a rukavic Handanoviče.
79'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Hostům může spadnout nikoliv kámen, ale pořádný šutr ze srdce! Nainggolan přes dva hráče poslal míč na pravou stranu rozběhnutému LAUTAROVI MARTÍNEZOVI a ten přes bránícího Iacoponiho vystřelil pod víko. Tenhle gól už neplatí.
79'
Biabiany předvedl na pravé straně dobrou práci s míčem a Asamoah měl poté, co dělat, aby se vložil do přihrávky do druhé vlny na hraně hostujícího vápna.
78'
Nahrávka po levé straně propadla za domácí branku, od které rozehraje Sepe.
77'
Zeď pomohla Handanovičovi, Biabiany posléze centroval zprava na zadní tyč, kde Inglese zakončil hlavou z výskoku nad břevno.
77'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Leo Štulac.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází João Mário, přichází Lautaro Martínez.
76'
Po faulu na Gervinha na levé straně může Handanovič stavět zeď. Byl to Škriniar, kdo fauloval.
76'
Biabiany udržel míč v těžké pozici na pravé straně na hřišti a domácí poté kontrolují hru na polovině hrací plochy.
75'
Ingleseho střela levačkou z pravé strany byla sražena, ale Inter se musí nadále bránit.
75'
Hosté si přihrávají blízko domácího vápna, fanoušci Parmy pískají.
74'
Martínez už se svlékl a za pár chvil půjde do hry za jednoho z hostujících hráčů.
73'
Hosté útočili rychle, využili pravou stranu, ale následný centr na zadní tyč nemohl zpracovat Mário.
72'
S určitým zpožděním usoudil pomezní rozhodčí, že Škriniar nahrál na levou stranu Icardimu a kapitán Interu byl v ofsajdu.
71'
Mário nehrál nepřesně Brozovičovi, ale domácí byli u míče zhruba sedm sekund.
71'
Nainggolan mířil docela ochotně k zemi na pravé straně, sudí pískl standardní situaci proti domácím. Inter rozehrál nakrátko.
70'
D´Ambrosio si viditelně šel pro faul na pravé straně, Barilla se mu vrhl do cesty, ale nepískalo se podražení, nýbrž aut pro Inter na polovině Parmy.
69'
Perišič spolupracoval s Nainggolanem na ose hřiště a lob Belgičana přistál poté uprostřed vápna, kde stál Sepe.
69'
Icardiho nahrávku z levé poloviny vápna pod sebe nepovolil obránce, ale následuje aut Asamoaha u šestnáctky domácích.
68'
Ve druhém dějství drží Inter balón více než 60 % času.
67'
Tlak hostů se stupňuje a výsledek tohoto zápasu začíná být závislý na tom, kdy se podaří Interu skórovat.
66'
Mário posunul balón na Brozoviče, následně si zahráli další hráči, ale nikdo nezakončil na branku domácích.
65'
Iacopoli si narazil se spoluhráčem na pravé straně, ale balón následně odskočil do vápna k Handanovičovi.
64'
Brozovič a Perišič zkusili útok po levé straně, ale Perišič se na hranici vápna nechal přetlačit Iacopolim, takže výkop pro Sepeho.
64'
Parma je pod velkým tlakem a do vápna domácích létají centry ze všech stran. Inter je aktivnější ve druhém poločase a svého protivníka přehrává.
63'
Asamoah dal jesle Kuckovi a následovalo přesunutí míče na pravou stranu k noze Vecina, ten odcentroval na hlavu soupeře na bližší tyči.
62'
Standardka zprava propadla od přední tyče na střed malého vápna, po balónu se natahoval Icardi a o centimetry jej minul nataženou kopačkou, jinak by před domácí brankou hodně hořelo.
61'
Po faulu na Mária na pravé straně dostal Gagliolo (PRM) žlutou kartu.
60'
Gervinho unikal po levé straně a po nahrávce pod sebe přišlo zakončení na branku soupeře, do cesty se však balónu postavil Vecino.
60'
Scozzarella nastavil tělo před Perišiče a díky tomu tak vhazuje Iacoponi na vlastní polovině.
59'
Nainggolan si vyskočil na centr zprava na přední tyči a poslal míč hlavou křížem vedle branky.
58'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Jonathan Biabiany.
57'
Začíná být horko! Hráči Interu chtěli, aby se pískala penalta po údajné hře rukou v podání Bastoniho na přední tyči. Sudí však tentokráte k videu nezamířil a protože následně povolil rozehrávku rohu, tak už k videu ani nezajde.
54'
Roh z levé strany přeskočil dva hráče, Barilla následně pouze sledoval, jak si na osu vápna nabíhá Daniele D´Ambrosio a ten hlavou z druhé vlny doprostřed branky, kdy těžil hlavně z velké rychlosti, kterou měl, překonal bezmocného brankáře doprostřed branky. Takže se hosté radovali z vedení 1:0.

Jenže sudí se vzápětí poradil s videem. A k obrovské radosti domácích příznivců gól odvolal kvůli hře D´Ambrosia rukou těsně před zakončením.
53'
Nainggolan dostal na levé straně nahrávku do běhu a oslovil na středu vápna Icardiho, tomu nevyšel ideálně první dotek, jinak by se otočil kolem beka a tlačit se do zakončení zblízka.
52'
Siligardi si naběhl na křižný balón na pravou stranu, ale společnost mu dělal Asamoah, který pustil míč za svou branku.
52'
D´Ambrosio zvítězil ve střetu na jednoho na jednoho na pravé straně, ale jeho počínání skončilo následně ve velkém vápně.
51'
Inter má jasnou převahu na držení míče ve druhém poločase.
50'
Inglese nenašel společnou řeč zřejmě Barillou a míč si tak bere D´Ambrosio, který bude vhazovat z pravé strany.
50'
Perišič tentokráte přetáhl centr zleva na zadní tyč, kde byl Icardi, vykopává tak Sepe.
49'
Perišič byl na levé straně lepší než Iacopoli a poslal centr na bližší tyč, kde si naskočil Bastonim nekrytý Icardi a minul levou brankovou konstrukci ve vyložené šanci.
48'
Po centru pravačky de Vrije z levé strany se domácí ubránili.
47'
Nainggolan stál v závěru dlouhé kombinace a protáhl se do pravé části vápna, kde musel přelobovat brankáře, ale Sepe vyběhl na levou stranu a podržel domácí.
47'
Interobal kombinoval na půli až se rozhodl pro přihrávku k Handanovičovi.
46'
Parma remizuje s Interem 0:0. V úvodu se svého soupeře nezalekla a byla aktivnější. Vypracoala si největší šanci úvodního dějství, když Gervinho se snadno zbavil obránce a z levé poloviny vápna nastřelil horní tyč. Hosté takovou šanci neměli. Je na nich poznat určitá křeč, schází jim lehkost ve finální fázi. Ta je o poznání komplikovanější než přechodová fázu. Tu mají oba týmy hodně rychlou. Inter sází hlavně na levou stranu s Asamoahem a Perišičem. Zatím vyrovnaná bitva a remíza (asi) spravedlivá.
45'
45'
Gervinho pomohl spoluhráčům na levé straně, ale domácí se ani nedostali na soupeřovu na polovinu, navíc D´Ambrosio byl faulovaný Gagliolem.
44'
Série nahrávek Interu na polovině hřiště.
43'
Inglese měl proti sobě dva hráče v levé polovině vápna, otočil se a střelou, která neskrývala tolik razance zakončil těsně vedle zadní tyče.
43'
Sudí přiběhl k pravé lajně a odpískal standardní situaci, protože Kucka byl bráněný v rozporu s fotbalovými pravidly.
42'
Ošetření nebylo zapotřebí a nosítka už vůbec ne, takže Iacoponi se postavil na pravou stranu a hraje se nadále jedenáct na jedenáct.
42'
Iacoponi se drží za obličej ve svém vápně. Sepe si šel pro centr zprava a poslal k zemi svého spoluhráče.
41'
Brozovič kopal roh z pravé strany, ale na přední tyči kralovali muži v bílém.
41'
Odražený balón v pravé polovině vápna, před Máriem se rýsovala zajímavá a velká příležitost. Při snaze o zakončení z voleje však útočník Interu promáchl.
40'
Faul na Asamoaha na levé straně už se píská a domácí fanoušci dávají hlavnímu arbitrovi najevo svou nespokojenost s děním na hrací ploše.
39'
Vecino nefauloval a domácí hráči to ocenili pískotem. Brozovičovi to bylo úplně jedno a běžel do rychlého kontru, ten ukončila nepřesná nahrávka zleva pod sebe na Nainggolana.
39'
Inter přebral iniciativu v posledních minutách.
38'
Domácí byli celkem pasivní v rozehře a Inter vycítil šanci až Parma byla rána, že Sepeho výkop na levou stranu dopadl do zámezí, vhazuje tak D´Ambrosio.
37'
Vecino (INT) bude hrát pod hrozbou vyloučení, protože pravou nohou na pravé straně zasáhl nohu Gagliola a za tenhle šlapák si prohlédl žlutou kartu.
36'
Perišič dostal na levé straně nahrávku na paty a z toho tak plyne aut pro domácí na vlastní polovině.
36'
Asamoahův centr zleva šel proti noze protihráče na přední tyči a ten odpálil balón daleko od domácí branky.
35'
Inter drží míč na polovině hřiště a je zřejmé, že zase vsadí na levou stranu.
34'
Nainggolan a Perišič podnikli výpad po levé straně, Perišič navedl míč na pravou nohu, jeho prudký centr přistál na zadní tyči na hlavu Vecina a ten hlavičkoval vedle branky. Perišič se spoluhráči omluvil, nepovedený konec akce vzal na sebe.
34'
Parma napadala rozehrávku Interu a Milánští hráli pod sebe až do vápna k noze Handanoviče.
32'
Mário posunul míč na levou stranu, kde byl Perišič rychlý seběhem do druhé vlny. Hostující záložník doběhl s míčem u nohy až do velkého vápna. Sepe mu zmenšil úhel. Po zakončení fotbalisty Interu se držel brankář domácích za obličej, ale přitom jej tam Perišič vůbec netrefil.
31'
S rohem zprava na přední tyč se Inter vypořádal bez větších problémů a z první odehrál balón mimo své vápno.
31'
Hosté přihrávali Gervinhovi, což nebyl nejlepší nápad. Domácí šli zničehonic do rychlého útoku až Sigliardi levačkou ze středu minul pravou tyč, za což mohla teč bránícího fotbalisty.
30'
Na přední tyči měli domácí velkou převahu a hosté nikterak neohrozili Sepeho.
29'
Roh zleva pro hosty.
29'
Asamoah si na levé straně stáhl nabídku spoluhráče k noze a na pomoc mu přiběhl Perišič, následný centr přes Iacoponiho na bližší tyč skončil ziskem pro domácí tým.
28'
Mário zablokoval rozehrávku z pravé strany, sudí poskytne domácím aut na vlastní polovině, autu se ujme Gagliolo.
27'
Parma působí sympatickým dojmem. Hraje uvolněně, není pasivní. S Interem zatím svádí naprosto vyrovnanou partii.
26'
Vecino na středu neměl moc přehled o situaci, jako kdyby netušil, že má kolem sebe dva vystupující protihráči a ty mu nedali vůbec šanci na nějaké pokračování akce.
25'
Scozzarella absolvoval souboj s Brozovičem na polovině hřiště a sudí zapískal v neprospěch domácích.
24'
Parma měla blíže k dosažení úvodní branky zápasu.
23'
Faul Asamoaha na levé straně po ztrátě balónu, Gagliolo to docela schytal při nedovoleném zákroku zezadu na domácí polovině.
23'
Inglese nezmohl nic na levé straně a Inter může jít do kontru.
22'
Byl to Gervinho, kdo to vzal na sebe v závěru akce v levé polovině vápna a jeho pravačka poslala míč do horní tyče. Tohle byla největší šance zápasu. Hlavně bránící Vecino propadl.
21'
Asamoah si seběhl na levou stranu, váhal jestli vystřelit, anebo odcentrovat. Načež přišel o balón kvůli natažené noze Iacopoliho.
20'
Zatím bez branek, ale utkání má svojí úroveň. Sympatické je, že Parma chce hrát fotbal s Interem a není zalezlá. Nepostavila autobus před svým vápnem.
19'
Zmiňovaný belgický fotbalista se dokázal na pravé straně odpoutat od bránících fotbalistů, ale napřáhl pouze k zakončení vedle bližší tyče, které nikterak nezacvičilo s nervovou soustavou většiny přihlížejících.
19'
Perišič roztáhl akci na levou stranu. Následný centr přes Iacoponiho a Gagiola proletěl vápnem, zřejmě Nainggolan byl na zadní tyči obsazený. Když by nebyl, tak by před ním stála prázdná branka.
18'
Levá strana je zatím daleko více využívaná mužstvem z Milána, v této části hřiště se pohybují Asamoah a Perišič. Na druhé straně není rozhodně D´Ambrosio tak vytížený.
17'
Hlavní rozhodčí musel uklidňovat dění na domácí lavičce poté, co byl odpískaný faul Parmy na pravé straně, jeho obětí se stal Vecino.
16'
Souhra Interu s Icardim na středu připomněla futsalovou souhru s pivotem, ale na kapitána hostů se ve vlastním vápně nalepili snad tři, nebo dokonce čtyři hráči a Argentinec tak nemohl vůbec zakončovat.
16'
Jeden z hráčů Interu nahrál na levou stranu do těla rozhodčího, od něj se balón odrazil zpět na hostující nohy.
15'
Nenudíme se, ačkoliv vyložených šancí je minimum. Nicméně, oba týmy disponují velice dobrým pohybem a rychlou přechodovou fází.
14'
Sudí neodpískal faul Nainggolana, což se některé části publika nelíbilo. Inter vyrazil po levé straně do brejku, ale Perišič, stejně jako Inglese, pokazil centr a balón šel zcela vedle branky.
13'
Inter reagoval po pravé straně až chyboval D´Ambrosio ve velkém vápně, vykopávat tak bude zatím znuděný Sepe.
12'
Inglese sebral balón rozehrávajícím soupeřům, ale přetažený centr zleva kontroloval Asamoah na opačné straně hrací plochy, Inter bude vhazovat.
12'
Škriniar vytěžil naprosté maximu ze sevření presujícího Ingleseho na levé straně u rohového praporku před brankou Interu, tzn. faul na vlastní osobu.
11'
Alves je dost slyšet na hrací ploše a není tak divu, že je kapitánem Parmy.
10'
De Vrij vyhrál hlavu při centru zprava na přední tyč a útok Interu začne vzápětí autovým vhazováním u vlastního vápna.
9'
Brozovič chtěl viditelně zrychlit hru, ale spoluhráči na křídlech byli obsazeni, takže tak trošku ve stylu á la Barcelona si nyní hosté přihrávají na polovině hřiště.
9'
Fanoušci Parmy doprovází kombinaci Interu pískotem.
8'
Asamoah byl tělem vynikající jeden na jednoho, nekoukal na balón, ale na tělo protihráče a toho předčil naprosto jasně.
7'
Perišič debatuje se spoluhráčem, který mu dal nepřesnou nahrávku z levé strany a viní jej z toho, že on hlavní příčinou toho, proč hosté ani neodcentrovali.
6'
Nainggolan byl podražený na levé straně, hosté na nic nečekali a rozehráli nakrátko.
6'
Parma se slavnějšího soupeře nezalekla a zatím je rozhodně více na balonu a spíše nováček italské ligy diktuje tempo hry.
5'
Vecino vystoupil z pravé strany a trošku to přehnal s důrazem, domácí rozehrávají z vlastní poloviny.
5'
Moc nechybělo a Handanovič lovil míč ze sítě! Nainggolan propadl v souboji na středu vápna a zakončení hlavou šlo těsně vedle levé tyče.
4'
Brozovič se ve skluzu vrhl do cesty Kucky z pravé strany, následuje domácí roh a Handanovič diriguje postavení spoluhráčů na přední tyči.
3'
Asi jako když házenkáři zvolí postupný útok. Takovým způsobem se posouvají domácí fotbalisté do soupeřova vápna.
2'
Nainggolan vypíchl balón z levé strany, aut pro nováčka italské ligy.
1'
Gervinho utekl po levé straně. Ve vápně se vyhnul D´Ambrosiovi, ale při souboji s obráncem Interu byl s míčem za brankou.
1'
Inter zapojil do hry Handanoviče za pískotu domácích fanoušků.
1'

Parma Calcio 1913: Sepe – Iacoponi, Alves, Bastoni, Gagliolo – Kucka, Scozzarella, Barillà – Siligardi, Inglese, Gervinho.
Náhradníci: Frattali, Bagheria – Machín, Štulac, Diakhatè, Ceravolo, Gobbi, Gazzola, Dezi, L. Rigoni, Sprocati, Biabiany.

Inter Milán: Handanovič – Asamoah, de Vrij, Škriniar, D'Ambrosio – Vecino, Brozović, Nainggolan – Mário, Icardi (C), Perišić.
Náhradníci: D. Padelli – Soares, Gagliardini, Lautaro Martínez, Ranocchia, Miranda, Dalbert, Candreva.

Inter Milán
Inter nemá ideální formu. Nevyhrál poslední čtyři zápasy a vstřelil v nich jedinou branku (a to ještě z penalty). Poslední vítězství milánského celku se tak datuje k 13. lednu 2019, kdy v osmifinále Coppa Italia porazil v domácím prostředí Benevento tenisovým poměrem 6:2. Následovala prohra s FC Turín, vzápětí vypadnutí ve čtvrtfinále Italského poháru s Laziem a vše dovršila prohra 0:1 na San Siru s Bolognou, která v letošní sezoně hraje o holé udržení v lize.

I přesto má Inter velkou šanci na to, aby si v další sezoně zahrál vytouženou Ligu mistrů. V tabulce italské ligy je momentálně na třetí pozici o dva body před dvojicí římskou dvojicí AS – Lazio. Dnes je podle mínění sázkových kanceláří favoritem zápasu.

V dnešním duelu se můžeme těšit na Slováka Škriniara, který se při přestupu ze Sampdorie Janov stal vůbec nejdražším Slovákem v dějinách. Chybět by neměl ani Šime Vrsaljko, bývalý krajní obránce Atlética Madrid.
Parma Calcio 1913
Domácí fotbalisté si v Serii A nepočínají vůbec zle po čtyřleté odmlce. V tabulce jim patří dvanáctá pozice a na osmnáctou Bolognu ztrácí dvanáct bod. Zatím nováček soutěže směřuje za záchranou bez větších komplikací. V posledním kole dokázal vstát z mrtvých a uhrál zlatý bod na půdě Juventusu Turín. Tam prohrával poměrem 1:3, ale srovnal dvěma góly Gervinha, přičemž Brazilec ve třetí nastavené minutě zajistil dělbu bodů. Právě Gervinho se dělí s Italem Inglesem o pozici nejlepšího střelce domácích. Oba se v letošní sezoně prosadili hned osmkrát.

Gervinho není jediným zajímavým jménem na domácí soupisce. Brankář Sepe hostuje v Parmě z Neapole do 30. června 2019. Čeští fotbaloví fanoušci si poté jistě budou pamatovat Slováka Juraje Kucku či Jonathana Biabianyho. Oba si zahráli za pražskou Spartu. Zatímco Kucka se prodal na Letné do zahraničí, tak Biabany přišel na hostování z Interu Milán (dnes se tak jedná o utkání proti jeho bývalému klubu. Na angažmá v Praze nevzpomíná v dobrém. Stěžoval si na šikanu ze strany klubu. Byl součástí internacionalizace Sparty, jež na lavičce s Italem Stramaccionim nepřinesla ovoce.

Pro Kucku může být tohle střetnutí dost pikantní. Na druhé straně barikády stojí totiž jeho krajan, stoper Škriniar. Kucka navíc dříve působil v dresu hlavního rivala Interu, milánského AC.
Vzájemné zápasy
Parma je nováčkem tohoto ročníku italské ligy. V utkání čtvrtého kola šokovala San Siro, když si ze slavného stadionu odvezla tři body za výhru 1:0 brankou Dimarca ze 79. minuty.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu 23. kola italské Serie A, ve kterém se střetnou Parma a Inter Milán. Začínáme ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62