Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Neapol - 24. února 2019   18:00

0:4
(0:2)
Neapol
19' P. Zieliński  (Hysaj) • 36' Milik   • 73' Milik   • 82' Ounas  (Verdi)
Parma
Sepe – Iacoponi, Alves, Gagliolo, Gobbi – Machín (53. Siligardi), L. Rigoni, Kucka – Biabiany (83. Gazzola), Inglese, Gervinho (78. Schiappacasse).
Frattali, Brazão – Davozdzie, Diakhatè, Gazzola, Siligardi, Sprocati, Dimarco, Barillà, Dezi, Schiappacasse.
Chiffi – Giovanoe, Di Lorio
Stadio Ennio Tardini, Parma
Neapol
Meret – Malcuit, Nikola Maksimović (46. Luperto), Koulibaly, Hysaj – Callejón, Allan, Ruiz, P. Zieliński (75. Verdi) – D. Mertens, Milik (80. Ounas).
Ospina, Karnezis – Chiricheş, Verdi, Diawara, Luperto, Ghoulam, Ounas.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:12.
Je konec! Neapol dnes na hřišti třinácté Parmy excelovala. A nejde ani tak o to, kolik hosté nastříleli gólů... jde o to, jak fantastický výkon to ze strany Neapole byl. Hosté hráli velmi fyzicky náročný fotbal, v podstatě nedávali soupeři ani trochu času na rozehrávku či na kombinaci. I přesto se ale Parma dokázala ve druhé půli trochu dostat do zápasu a kdo ví, jak by to vypadalo, kdyby sudí neodvolal penaltu pro domácí, za stavu 2:0 pro Neapol...
90+4'
90+3'
Rozehrávka domácích, hosté ale i za tohoto stavu napadají, neskutečný výkon Neapole.
90+2'
Juraj Kucka (Parma) to ale z velké dálky zkusil, branku však netrefil, za což sklidil pískot diváků.
90+1'
V první nastavené minutě budou mít domácí výhodu volného kopu na polovině soupeře, není to na přímou střelu.
90'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
88'
Asi těžko se dá do závěrečného hvizdu čekat jinou fotbalovou podívanou, než že Neapol si v poklidu pohlídá náskok.
87'
Již se opět hraje, míč míří na polovinu Neapole, hosté v poklidu kombinují.
86'
Domácím trochu „pochodují“ nervy... Simone Iacoponi nyní horlivě diskutuje se sudím, stejně tak i Riccardo Gagliolo, který by si měl dát pozor, má již žlutou kartu.
85'
Žlutou kartu dostává Riccardo Gagliolo (Parma Calcio 1913).
84'
Pro Parmu je výsledek zápasu přece jenom krutý, domácí sice doslova prospali první půli, ale v té druhé se heroickým výkonem soupeři dokázali vyrovnat, jen to nevyjádřili gólově.
83'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Jonathan Biabiany, přichází Marcello Gazzola.
82'
Neapol právě vstřelila branku!
Krásnou akci hostů, na jeden dotek, zakončil gólově ADAM OUNAS, který je na trávníku necelé dvě minuty.
82'
Domácí se zkusili dostat k míči, což se jim ale nedaří a naopak hrát mohou hosté.
81'
Neapol kontroluje závěr zápasu, hosté kombinují na útočné polovině.
80'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Adam Ounas.
78'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Gervinho, přichází Nicolás Schiappacasse.
77'
Luca Siligardi (Parma) netrefuje branku Neapole, Alex Meret (Neapol) může v poklidu rozehrát.
75'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Simone Verdi.
73'
Domácí chybují v rozehrávce, neskutečná minela jednoho z hráčů Parmy, který od půlící čáry poslal míč dlouhým pasem za sebe, přímo před ARKADIUSZE MILIKA a ten před couvajícím Bruno Alvesem přehodil míč na levačku, vystřelil k tyči a gólman Sepe byl bez šance.
73'
Od Allana (Neapol) zamířil míč na polovině Parmy do autu, vhazují tak domácí.
72'
Míč zamířil na bližší tyč, kde zapracoval obránce Parmy, následně je odpískán faul hostům na bránícího Riccarda Gagliola.
71'
Neapol vybojovala rohový kop z pravé strany.
70'
Rohový kop z levé strany rozehrál Luca Siligardi, míč hosté dostali před vápno, odkud pálí bývalý hráč pražské Sparty Jonathan Biabiany, jeho střela z voleje ale míří vysoko nad branku soupeře.
69'
Luca Siligardi (Parma) zkoušel odcentrovat z levé strany, je z toho roh pro domácí.
68'
Gervinho (Parma) vybojoval autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře, domácí spěchají.
67'
Alex Meret (Neapol) šel do souboje ve vlastní šestnáctce a vyboxoval míč, ten se dostal před Massima Gobbiho (Parma), který to ze střední vzdálenosti zkusil z voleje, chtělo to ale více přesnosti.
66'
Ne, ani po pádu Gervinha v pokutovém území se penalta nepíská... místo toho si domácí budou moci rozehrát roh z levé strany.
65'
Piotr Zieliński (Neapol) padá na polovině soupeře, ale nebyl to faul dle názoru sudího, míč získávají domácí.
64'
Parma ale v posledních minutách hodně zatápí defenzivě Neapole!
63'
Parmští se dožadovali odpískání pokutového kopu, po údajném zahrání rukou bránícího Callejóna, ale sudí celou věc správně posoudil, žádná penalta to nebyla.
62'
Útočnou akci domácích zakončil střelou ze střední vzdálenosti Luca Rigoni, míč však letí pouze vedle branky Neapole.
61'
Zlepšený výkon domácích nyní dokumentuje také Gervinho, který parádní střelou zpoza vápna prověřil Mereta, ten vytěsnil míč na roh.
60'
Je za námi hodina hry, hosté stále vedou o dva góly a v podstatě kontrolují průběh zápasu, byť výkon Parmy je o třídu lepší, než v první půli.
59'
Juraj Kucka (Parma) nezvládl přihrávku z levého křídla a domácí se sami připravují o míč.
58'
Od Luigi Sepeho začíná další akce domácích, kteří se po levé straně zkouší dostat na polovinu soupeře.
57'
Parma ale naznačila, že by mohla přece jenom ještě zdramatizovat zápas, chtělo by to ale co nejrychleji vstřelit kontaktní gól.
56'
Tak ne, penalta to nakonec nebude, rozhodčí Chiffi opravil svůj původní verdikt, když si celou situaci prohlédl na videu a pokutový kop domácí zahrávat nebudou.
55'
Nic ještě není jisté, sudí si jde celou situaci prohlédnout na video.
55'
Pozor, je nařízena penalta pro Parmu, po zákroku Malcuita na Bruno Alvese.
54'
Gervinho (Parma) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.
53'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází José Machín, přichází Luca Siligardi.
52'
Útočník Neapole a domácí středopolař si vše vyříkali, Callejón je již na nohou a hra může pokračovat.
52'
José María Callejón (Neapol) se skácel na trávník, po souboji s domácím Machínem, to vše na polovině hostů.
51'
Nebyla to dobře kopnutá standardka, hosté se v pohodě ubránili.
50'
Parmě se nabízí volný kop z levé strany, u vápna Neapole, je to na centr před branku Mereta.
49'
Tak snad nyní se domácí dostanou přes půlící čáru... ano, Juraj Kucka (Parma) se po levé straně dostal blíže k vápnu, kde byl následně faulován.
48'
Parma se dlouho na míči neudržela, nyní již domácí opět pouze přihlížejí tomu, jak hosté kombinují na jejich polovině.
47'
Parma rozehrává od své branky, hosté napadají Milikem, kterého v tuto chvíli doplňuje i Mertens.
46'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Nikola Maksimović, přichází Sebastiano Luperto.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
První poločas patřil jednoznačně hostům, Neapol je výrazně lepší a zaslouženě vede o dva góly. Velkou sílu ukázala hlavně v útočné fázi, v podstatě většina akcí Neapole znamenala velké nebezpečí pro domácí branku. Naproti tomu Parma si žádnou šanci vypracovat nedokázala a zatím nemá protihru na výtečně hrajícího soupeře.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Piotr Zieliński (Neapol) pohotově zakončil z levé strany, zpoza vápna, zkoušel to na vzdálenější tyč, ale branku netrefil.
43'
Dva hráči Neapole nyní skončili na trávníku, na polovině Parmy, Fabián Ruiz neustál souboj s Rigonim a podobně dopadl jeho spoluhráč o chvilku později, je pískáno.
42'
Neapol nechává soupeře kombinovat, hosté nemají důvod se hnát někam dopředu.
41'
Parma kombinuje na vlastní polovině, domácí jako by chtěli trochu zklidnit hru.
40'
Tentokrát to domácí zkouší po levé straně, odkud se míč dostal do vápna Neapole, kde to ale vůbec nezvládl Gervinho, jenž nedokázal míč zpracovat a vystřelit.
39'
Dlouhý nákop domácích na pravou stranu, kde Jonathan Biabiany nedokázal vybojovat míč v souboji s bránícím Malcuitem.
38'
Žlutou kartu dostává Arkadiusz Milik (SSC Neapol).
37'
Fabián Ruiz (Neapol) odvedl dobrou práci na levé straně, na vlastní polovině, domácí získali míč.
36'
A sám faulovaný ARKADIUSZ MILIK také přímého kopu využívá ke vstřelení druhého gólu hostů! Hráči ve zdi nadskočili, čehož polský reprezentant využil a přízemní střelou k tyči nedal Luigi Sepemu v brance Parmy šanci.
35'
Domácí se rovnají do zdi v místě pokutového kopu, to vypadá hodně nadějně pro Neapol!
34'
Jasný faul na Milika, v těsné blízkosti šestnáctky, to bude velmi nebezpečná pozice, z pohledu domácích!
34'
Juraj Kucka (Parma) ztrácí míč na útočné polovině, následně je mu odpískán i faul, hrají hosté.
33'
Piotr Zieliński (Neapol) posílá míč z levé strany do vápna, tam ho ale Arkadiusz Milik nedokázal ideálně trefit.
32'
Parma stále pod tlakem před vlastní šestnáctkou, Neapol se zkouší prosadit po stranách.
30'
První půl hodina za námi, Neapol má viditelnou převahu a po zásluze vede.
29'
José María Callejón (Neapol) se drží za hlavu, jeho povedená střela zpoza vápna končí těsně nad břevnem domácí branky.
28'
Žlutou kartu dostává Luca Rigoni (Parma Calcio 1913).
27'
Neapol pod tlakem při vlastní rozehrávce.
26'
Nikola Maksimović (Neapol) inkasoval nějaký úder zezadu do hlavy a těžce se zvedá z trávníku.
25'
Do vápna Neapole také centr z pravé strany doletěl, ale následně je hra přerušena pro ofsajd.
24'
Parma bude rozehrávat volný kop na útočné polovině, je to na centr do vápna Neapole.
23'
Fabián Ruiz (Neapol) ztrácí míč u půlící čáry a domácí se krátce dostávají na polovinu soupeře.
21'
Neapol opět před pokutovým územím, Dries Mertens pálí zpoza vápna, míč ale končí vedle¨branky Parmy.
20'
Elseid Hysaj (Neapol) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
19'
Elseid Hysaj (Neapol) krásnou šajtlí prostrčil míč z levé strany do vápna, kam si naběhl PIOTR ZIELIŃSKI, který celkem v poklidu prostřelil gólmana Sepeho.
17'
Z levé strany míří centr do vápna Neapole, kde ale úřaduje defenziva hostů.
16'
Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře a vybojovali roh.
15'
Další nákop hostů již má potřebné parametry, ale dobře a včas zasáhl gólman Parmy.
14'
Neapol s míčem na své polovině, hosté to zkouší nákopem dopředu, který se ale tak úplně nepovedl.
12'
Zablokovaná střela Gervinha (Parma), dobrá práce defenzivy Neapole.
10'
Roberto Inglese (Parma) se neprosadil přes přesilu bránících hráčů Neapole a přišel o míč.
8'
Piotr Zieliński (Neapol) centruje do vápna z pravé strany, ale Luigi Sepe (Parma) vyběhl a míč stahuje do svých rukavic.
7'
José María Callejón (Neapol) se dostává ke střele zpoza vápna Parmy, ale branku netrefuje.